baltijas saule
0
kaac zin kko par to?kur tas buus(turpat)?kuraa datumaa iisti,it kaa jau buutu laix par to domaat.iespeejamaas grupas...utt.u.c.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja.. tiktiesham tauta sanjematies... sniedzt mums kads kautkadu info...
0
No galvas nenoskaitiishu, tapeec, cik atceros, tad ---- 11. septembris no plkst. 10.00. Speelees, dziedaas - pa dienu - Vilki, Vilkachi, Iljgji, Vilcenes, Pie Velna un veel un veel. Saules kaujas imitaacija, kas sastaavees no aptuveni 50 kaujiniekiem. Vakaraa - Obtest, Tharapita, Skyforger un veel. Buushot arii armijas virtuve un afterpaartiji. Dies do, ka kautko nesaputroju.
0
Cerams, ka buus arī šitie te nu kā viņus tur.. Trimonium. Viņu pēdējais ripulītis jau nu smuki izklausās.
0
Te jau bija teema: Baltijas saule 2004. Un bija koments no Daavja par pasaakuma programmu, tur var izlasiit siikaaku infu.
0
Atkal mani izbraakjee, nu neljauj paspeeleet, nu neljauj... Vai tieshaam, visam vienmeer jaatbilst dzelzhainiem normatiiviem? Nekur nenjem speeleet, tikko muzons ir atshkjiriigs no paareejiem. Kur lai dirsaa taadi ljauzhi liekas?
0
aaaaaa!!!....aaaaa!!!:))
0
*prieciigs* jaaaiet!!!!!!
0
Laikam japasaka kaada pareizaaka informaacija par shii gada Baltijas Saules metaalisko dalu. Cik nu es zinu :)) Taatad - protams Skyforger, tad igauni Loits un Metsatoll, kaadas paris leishu grupas,un pats galvenaakais paarsteigums, par ko peedeejaas dienaas ne sviedru ir lieti - Somu pagan metal grupa TURISAS (Century Media artists). Grupas muzika ir vispaat ideaala Baltijas Saules festam - labs mix starp Fintroll, melodisku Moonsorrow un somu folkmuziku. Uz skatuves buus apmeram 8-10 cilveeki ar visaadaam vijoleem, akordeoniem, flautu utt. Siikams info par grupu: www.turisas.com
0
Jaa, Trimonium un Menhir atkrita, jo tur bija zinaamas kibeles. Varbuut nakamgad.
0
oficiala info jaulaikam liste shon paradijaas... viss skaic.. bus lagaa:]
0
reku leishu skini arii taisaas mochiit
0
mh skini???? ko tie tur daris? pats ari busi?!
0
etnocore. HEHEHEHEH
dar man tevis pastaliņas

:[ no offence ]:
0
ui, Turisas gan ir velnishkjiigi garshiigi
0
jaa pats arii buushu
0
eu,dubli,uzmanies no krievu urlaam.
0
a kas ar vinjiem ir?
0
Atcerieties tikai, ka ne jau prieksh skiniem mees shos godus taisam!!
Tiem ir pavisam citaads, nesaliidzinaami dziljaaks zemteksts.....
0
bet man jau arii taa shtelle patiik un neredzu tajaa neko sliktu
0
Tas labi, ka Tev patiik TAA SHTELLE, ja Tu ar to SHTELLI domaa to pashu SHTELLI, ko es....
0
pastastiet ludzu vienam idiotam kur notiek Baltijas Saule, cik maksa biletes un ta talak ,vai vismaz kadu adresi kur to visu var atrast...
0
pagaajshgad maksaaja 1Ls un notiek zakjusalaa
0
un skolniekiem laikam bija 50sant
0
tieshi taa bet nu jau kaadu krietnu briidi neesmu skolnieks
0
vienu briidi tak biji...
0
tas briidis skaitaas tikai uz papiira liidz oktobrim :)))
0
vinji veeleejaas tev izraadiit savu agresiju sitot-pa-muti veidaa
0
ta nebrauciet virsu skiniem un krievu urlam tada pasakuma nav ko maklet un ja vnji tur ari paradisies tad pasi vien vainigi
0
info par festu: www.baltijas.saule.lv
0
Shinī pasākumā varēs Sky Forger kreklus nopirkt?
0
Shinī pasākumā varēs Sky Forger kreklus nopirkt?
0
iii... kaa man gribaas... bet vareetubuut probelemas ar maajaas tikshanu...:,///// veeeeee... cerreet ir kaitiigi... taapeec es vienkaarshi gribu!
*Ivy pieceert kaaju pie zemes un uzmet luupu ;)
0
shajaa pasakumaa to vien vares - pirkt un pardot sky forger kreklus un vairumaa!!!
0
bet ir baigais besis, ka tie krekli taaaadi milziigi, man kaa vecenei zeel...
0
vajag augt - pienjemties miesaa spekaa un praataa un tad pat xxxl krekli derees! galvenais ka sky forger! :)
0
Es pirms kādiem gadiem 2 vai 3 norpiktu skaju kreklu. Bija tik xxl, bet man m. Viena meitene pāršuva uz kaut ko vidēju starp s un m. Ideāli der! :) Tā kā nevajag sūdzēties, visu var nokārtot, pie tam šogad varēja nopirkt arī S un M izmēra kreklus.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas