Atvērs jaunu rokmūzikas bāru 'Rock'n'Riga'
+16
ww.DELFI.lv
9. marts 2009 14:33
IzdrukaiIzdrukai
NosūtītNosūtīt
Ziņojums redaktoramZiņojums redaktoram
Lasīt komentārus (2)Lasīt komentārus
logo
Rīgā, 13. janvāra ielā 33. sestdien, 14. martā 20:00 durvis vērs jauns rokmūzikas bārs "Rock'n'Riga", portālu "Delfi" informē grupas "SIA Radikal" pārstāvis Gusts Leimanis.

Par kroga atmosfēru, muzikālo noformējumu un citām lietām rūpēsies"SIA Radikal" ģitārists un roka misionārs Gustavs Terzens. Paša Terzena vārdiem sakot: "Ja vajadzēs, pats iešu jums omleti cept!"

Jaunajā pasākumu norises vietā plānoti arī dzīvās mūzikas koncerti. Katru piektdienu notiks pasākums "Garāžas duelis", kur ik piektdienu uz 'dueli' tiks aicināti spēcīgi jauno laiku rokmūzikas kolektīvi, lai noskaidrotu publikas simpātijas ieguvušo, labāko rokgrupu, kas vēlāk turpinās cīņu superfinālā par galveno naudas balvu.

Pārējās nedēļas dienās arī plānoti dažādi rokmūzikas pasākumu, bet pa dienu darbosies kroga virtuve.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
kruta!
+6
Chalji normali pasuutija kriizi dirst ble. Jaunumi baigi labie.
+7
omg, bobja postam +4, jāgaida vēl kādas tur zīmes un asinis līstot no debesīm... apokalipse... glābjās.. ļautiņi...
+3
da labi, vismaz kko aktuaalu iepostoja :)
+2
Vēl pāris desmitu sakarīgu ziņu, un Bobijs varbūt būs plusos/mīnusos pa nullēm
Bet kopumā visnotaļ patīkama ziņa par jauno barčiku
-19
fuuu nepatiik roks :D
+3
Nu par to Tev mīnuss, sivēn! ;)
+5
wow.... tu sakarīgas tēmas ievieto tik pat bieži cik es agrāk apmeklēju skolu
+6
Varētu gan tikai iemācīties normāli kopipeistot nevis ar visādiem nevajadzīgiem draņķiem.
+2
OMG!!! Esmu šokēts ... pedobobijs pat mēdz būt noderīgs. O_o
Tu tik pasties cik plusiņus paķēris. :D
+4
Vai tik bobijam nav bakalaurs iekš LU copy/paste fakultātē?!
+1
Kāda šķirba, kurš ielika noderīgo ziņu. Lai gan tieši bobija persona pārsteidz.

Katrā ziņā - būs jāaizčāpo uz iestādījumu.
+1
nu, kaa barchiks?

personiigi man baigi iepeera, tieshaam labs baars...un taas Kiss meichas iedereejaas labi
0
ka ar cenam? cik maksa alins? kada marka?
cik saprotu tur ari vareja panamat, normals ceiniks ari tam?
tik daudz jautajumu tapec, ka pats tagad nevaru tikt lidz rigai nemaz lai parbauditu :(
+1
nu tur viena marka bija palikusi, kad atnaacu un tas bija brenguļu alus pa 1,90..pa eedamo nezinu gan..galvenais ka liels baars un nav druuzmeeshanaas, vietas ir pietiekami
+1
Viena marka bija palikusi? Tad jau vakardien bārs tika izdzerts sauss? Kaut ko tādu MP reiz redzēju jau...
+3
Nebbija drūzmēšanās? Kādas muļķības. Vakar mūzika bija pārgriezta, pie bāra tikt nebija iespējams, Valmiermuižas alus par Ls2,50... sorre. Es par šādu cenu labāk dzeru citu, garšīgāku alu tur, kur tomēr iespējams arī sarunāties. Tur vēl ir dabūjams arī Tērvetes un Brenguļu, cenas nezinu.
Vārdu sakot, izdzērām pa alum un devāmies prom.

/es neesmu Black DATA, bet man slinkums pārlogoties. Mythago.
+3
okei, znacit tur es nepiedzersos :D
-1
Un, kā ar roku tur? Tāpat, kā dažos Hard Rock Cafe - Britnija skan?
0
nez. Buus vien jaaaiziet kaadaa peecpusdienaa laikam - jaapatestee paicinieks un arii roka skaneejums :)
Kad aizgaaju, tad jau bij daudzmaz vietas, kur apgriezties. Cik sapratu, tad Teervetes = 2.50Ls. Man kautkaa sanaaca pa briivu tikt pie aleena, k arii izdzeeru un gaajaam prom.
+2
Uzzinot alus cenas, atliek cerēt, ka maksas tualetes tur nav?!
-2
hehe ... tualeti gan neietesteeju - peec viena alus parasti taada vajadziiba nav. :)
+3
Alus cenas novērš iespējamos plūdus tualetē.
+3
Terzena viltiigais marketinga triks :P hehe :D
+1
2,50? Nu, nu...diezkas nav.
+4
Terzena viltiigais triks ka noverst bomzu ka es plusmu :D
+1
Aiz ziņkārības laikam jau daudzi vismaz vienreiz tur iegriezīsies.
+1
Ar apmeklētājiem, kas nāk 1 reizi biznesu nesataisīsi. Tur jau vajag pastāvigos apmeklētājus.
0
Tad izdomaju patestet to vietu.
Muzika skala rock un vietas daudz.
Kadi 7 ali.
Dzeram desperados pa 3ls gabala.
Klubs atgadina depo.
Butiba samera padargs iestadijums ar klubu cenam.
+2
Bobijs gluži vai recenziju uzrakstījis...
+1
depo? :D
diezvai
+5
varam likt likmes līdz kuram datumam bankrotēs... >:) īre vien džekiem pamatīgu kāpostu paņems + komunālie... ui ui ui, kas tur noteikti savācās... ja vel grib ka'du kapeiku vel iebāzt kabatā... un alus 2.50 ? nu i nahuj
0
Jā, tāda skarba matemātika sanāk.
Tiem, kas smēķē, varētu būt aktuāli, kā tur ir ar smēķēšanai atvēlēto vietu, cik komfortabli tajā iespējams uzvilkt dūmu...
+3
Uzreiz pasaku- ja alus tur maksās 2 ls, tad tas krogs nekad nesūdzēsies par publikas trūkumu un nebankrotēs.
A savādāk- lai iet dirst buržuji...
0
Nu bet, cik sapratu, tas krogs tak nebūs konkurents MP anyway...
0
Nu, ar alu vis skaartiiba,a navajaga dzerty snobisko Teervetes alu, Brenguliic ls 2, kozjols 1.9.... taa kaa uz priekshu!!!
+4
"
hehe ... tualeti gan neietesteeju - peec viena alus parasti taada vajadziiba nav. :)"

uzreiz visi noskauž :D
0
Par alu un rock`n`riga :)
Ir lejamie Tervete, Valmiermuizja, Brengulis un Kozjols. Cenas ir gan zem 2 Ls un ari virs (Tervete un Valmiermuizja) + ir shadas tadas alus pudelites :)
Pavisam driz paradisies plastikata kartites, kas tiem kas dzer daudz alu, proporcionali izdzertajam shmigas daudzumam, iespaidos taas cenu :)
Tualetes ari ir, pie tam bez maksas :)
Shmigas izvele ari nav maza un virtuves limenis ir labs :) Taa ka ar gastronomisko un shkjidro pusi tur vis ir kartibaa :)
+ visu laiku skan roks, klusak vai skaljak, bet roks :)
Kur vel Rigaa var sanjemt roku un alu vienlaicigi jau no 9.00 ritaa :) ?
+2
Agrākā Rocabillija vietā ir izveidojies tāds kā baikeru krogs, kur skan tīri sakarīga mūzika (vismaz tās dažas reizes, kad tur biju).
Alus tur arī būtu relatīvi lēts, ja vien to varētu nosaukt par alu - garšo kā tāds grīdas lupatas un vecu zeķu aplējums (Rīgā man zināmas tikai divas vietas, kur pārdod tādu draņķi - tur un vēl arī frančos).

Par aliem vispār - neredzu jēgu pirkt kaut kādu štrunta Tērveti, ja var iegādāt Brenguļu alu (ar nosacījumu, ja nav vecs, šķaidīts u.t.t.).
+1
ja gribas Brenguli, tad eju uz Gauju. Tur ir gan gaišais, gan tumšais un garšo baigi labi. No 3 aliem ir tāds skurbulis, ka jādomā, kā mājās tikt.
+3
Nu kaa jau brengulju zinataji saka - tris ali un nakamaa diena briiva ;) :)
0
Tik traki jau nav, bišķi vairāk jau galvā aizķeras nekā dažs labs plānāks alus, bet nav problēmu izšaut arī vairāk par 3 un daudzmaz saglabāt funkcionalitāti gan tai pašā, gan nākamajā dienā. Vienīgi, tas Brengulis ir bišķīt par saldu, lai gribētos viņu baigi daudz dzert.
0
Nu, nu! Brengulis tiešām pa galvu met vairāk par citiem, vismaz Gaujas variants. Citreiz daži ali un nākošā diena tiešām kosmiska, citreiz tik traki nav. Kā gadās.
0
Nu pag, Intar, Tu esi cita svara un rūdījuma kategorija! :D
+1
Jaaiziet bus notestet kas un kaa tur ar to teemu :D
0
Būs uz Jāņiem muca ar brenguli jāpasūta... :D lai tos Jāņus sanāk svinēt kādu nedēļu :)
0
Dzirdeju, ka drizz ieksh Rock n Riga, buus ne tikai Brengulja gaisais, bet arii tumshais!!
-2
Mjā, man patīk mans aliņš tumšs tā pat kā mans tronis un dominācija. Gaišais pēc mīzaliem izskatās... Runāju par visiem gaišajiem...
0
bāc, lash 10+ par augstāk minētajos krogos nopērkamā alus salīdzinājumu ar zeķu uzlējumu /vārtos pa zemi no smiekliem un 100% piekrītu/
0
Nu tad taa!!! Jau nedeelju Rock 'n' Riga ir paraadiijies Rock'n'Riga alus!!! Cena Ls 1.5 par 0.5L!!!! Taa luuk! Un alus patieshaam garshiigs....
0
Nu tad taa!!! Jau nedeelju Rock 'n' Riga ir paraadiijies Rock'n'Riga alus!!! Cena Ls 1.5 par 0.5L!!!! Taa luuk! Un alus patieshaam garshiigs....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Sonnenmensch
atmoda
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas