banošana
+4
ienāca doma prātā, daudzi te cepjās par boberi un savā ziņā stulbi ka normāliem keksiem (kā man>:) ir jāliek boberķeksis. Varētu ieviest praksi, ka ja kāds savāc noteiktu mīnusu skaitu (nu tur 200 vai 300), tiek banots ar savu IP adresi, nu ja lohs, ta lohs, nahuj vajag. Ko sakat ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Es par
+3
Nu Lielais tak nekad neko nebano. Nu un man ar bobijķeksi ir labi šeit.
+5
Es domāju visi ar laiku savāks tos savus 200 - 300 mīnusus...
+1
ar plusiem jau tie arī dzēšās, jāskatās attiecība; boberam plusu nav, vienīgi + 0,5% debilitātes klāt >:)
un par ciparu jānovienojas.
+10
aaa, rēcīgi var sanākt: kāds boberveidīgais sajūt, ka sūdi klāt, palicis vel tikai viens mīnus un būs izbanots, un cilvēks taču mainās, "nē es sākšu jaunu dzīvi", nomazgā kājas, sasukā matus, nodzen rugājus, uzvelk uzvalku un nu tikai rakstīt pa skaisto un hujakš kāds iepiš mīnusu par kādu diskusiju pirms pusgada :D:D:D
0
tas eiroremonts jau maz maina, zin kā, rugāji neskūti jau dažreiz pat smuki, tikai, kā Bobijs teiktu, nevar normāli ar vecenēm sūkties, bet jāmainās jau cilvēkam ir iekšēji, un tas, lūk, ir gadiem un gadu simtiem ilgs process, tā ir karmas mainīšana, un tas NAV viegli!
0
Es atbalstu šo jauno produktu
+4
Šis princips nedarbosies, jo katrā forumā vajag vismaz vienu lohu. Tā ir katra cilvēka iekšējā vajadzība. Tā ir kā gandrīz vai pašapmierinoša bezatalgojuma vakance. Nobanosiet vienu, visi sāks pievērsties nākamajam pēc statusa. Tas būs bezgalīgs process.

Drīzāk vajag banot tos, kas te pastāvīgi cepj tēmas par visko tikai ne mūziku.
+2
Pēc PM principa tiks banots katrs, kura viedoklis nesaskan ar vairākumu. Tas nav diezko demokrātiski.
+2
1. tev mazais2 vajag forumā kādu lohu ? tā ir (katra cilvēka iekšējā vajadzība) tava vajadzība ? nu tu dod, par sevi šitā... :D:D
2. kas kaut ko runā par demokrātiju ? kam tas mēsls ir vajadzīgs ? šeit ir domu biedru grupa, viedokļu atšķirība un otra puse pilnīgs lohs ir diezgan dažādas lietas.
un kā tu aizstāvēsi savi demokrātiju, kad Bigijam šitais saits piebesīs un viņš vienkārši izdzēsīs šo padarīšanu ? sitīsi Bigijam pa plecu ar Satversmes bukletiņu kamēr viņš sūks aliņu ? :D:D
+2
un ta jau, mazais2, sanāk, ka tu liec mīnusiņus par katru viedokli, kas nesaskan ar tavējo ? spēcīgi...
0
Uzreiz rodas jautājums, kurš ta te ir nakamais pēc statusa. Cik šeit sēžu, kaut kā neredzeu nevienu citu lašariku.
0
mums ir bijuši vairāki varoņi... arturs, nefolks un viņa izpausmes, bobers, kurš un kāds būs nākamis nezinu >:)
+4
Nebūs īsti korekti šķirot tikai pēc mīnusu skaita.
Jo, ja esi aktīvs un, pieņemsim pat lādzīgs, postētājs, tad kāds nelabvēlis var pacensties un salikt pa mīnusam Tavos 300 postos un atā.
0
Tā nu gluži nav, ka nekad neviens nav izbanots. Un par to IP adresi jau citur izbazarējam, no tās bloķēšanas lielas jēgas nav.

Sagribēs bibijs PM izbanot - izmals visas vecās tēmas mīnusiņus ķeksējot ...
0
bibijs = bobijs

Šoreiz tiešām drukas kļūda :D
0
tad paliekam pie boberķekšā ? man jau nav iebildumu, tik kāds visu laiku sašujās un sabesās par to visu mantu, ko bebers liek virsū >:)
+2
Veselības ministrija brīdina - Bobija idiotisms ir raumējošs jūsu nervu sistēmai, lietojiet bobijķeksi.
+1
^ tur domāts vārds traumējošs
0
PM,

1) & 2) ja viņš neceptu tik daudz tēmas, bet visu rakstītu vienā bedrē, tad es īpaši neiebilstu. Būtu par ko pasmieties ikdienā. Bet vispār es ne par bobiju...

Runa ir par cilvēka izbanošanu pēc attiecīga mīnusiņu skaita saņemšanas, nevis bobija banošanas. Man tas neliekas demokrātiski.

"un ta jau, mazais2, sanāk, ka tu liec mīnusiņus par katru viedokli, kas nesaskan ar tavējo ? " - es parasti vispār neko nevienam nelieku, kas attiecas uz viedokļu dažādību. Taču šeit ir cilvēki, kas to liek mīnusiņus, ja viedoklis atšķiras. Un ņemot vērā to, ka šeit ir cilvēki, kam ar dažādiem uzskatiem/perspektīvām/g... krāsām,- izbanošana par konkrētu mīnusiņu skaitu saņemšanu ir vēljovairāk neobjektīva. Turklāt, ir cilvēki, kas liek tos +/- un ir citi, kas neliek.
0
Tu, mazais2, gan baigi sīki zini kas ko liek un ko neliek... >:)
man ir boberķeksis un nevienu citu kam būtu baigie tie mīnusi pat nevaru iedomāties, tā kā par kaut ko satraukties būtu lieki
+3
es skatos Maļamā Petene krāj plusus :D
+1
Pēc idejas šī sistēma vajadzīga tikai vienam banam - bobija banam, jo pagaidām citu kandidātu īsti nav. Kāpēc izniekot smadzeņu potenciālu kodējot tādu sistēmu, ja vienkāršāk ir izbanot tāpat?

Bet vispār sistēma būtu interesanta.
+4
Jā, un tad vēl pietest iespēju par 0.35 santīmiem dzēst teiksim desmit mīnusus un tā bobis uggam jaunu x funf būs sagrabinājis jo viņš taču mīl šo vietiņu hihi
+4
Varētu auto-maintenance uzlikt: katrs bobija ieraksts/tēma izdzēšas pēc 24h.

Tas būtu racionāli. Un varen` jautri.
+1
ninja - jāgatavojas mīnusu krāšanai, kaut kad jau būs grēkā krišana >:)
0
Garlaiciigi bez boja buus.... :))
0
Bobja, ibio, man ar drukas kljuuda :D
+2
tā ir zīme...
+1
Bobijs muus nolaad... Driiz debesis atveersies, paraadissies apokalipses jaatnieks bobja izskataa un zeme muus apriis...
+5
Nē, zeme sāķs žēloties un uzdot stulbus jautājumus, līdz sāksim sev durt naglas ausīs...
+3
katrs bobija ieraksts/tēma izdzēšas pēc 24h. - 15 min - kurš izlasa, izlasa :D:D
+7
vai moš atsevišķa sadaļa, kur automātiski ieliekas bobika tēmas, kas nemaz neparādās tur labajā stūrī.
tad visi varēs pēc savas izvēles iet un skatīties.
tāpar bobikam laut pieeju komentēt tikai savas tēmās.
0
^ šitas gan labs :):)
-8
Pastav iespeja ka es ebay busu savu kontu notirgojis lidz tam laikam kad kads sadomas banot te mani :)
Ka neka personiskais forums kur tu katru dienu sanem minusus temam un komentariem.
Domaju ka sakumcena bus 500 ls.
Ja biggugga vel ieviestu avataru vai parakstu sistemu tad varetu pelnit uz referaliem jo katrs si foruma idiots censtos man krutuma pec to minusu ielikt.
0
labs ir tas, ka debīls cilvēks spēj sev pievesrt tik lielu uzmanību tikai ar savu debīlismu.
tātad vai nu esi ahuna gudrs vai ahuna bobijs.

bobija gadījumā tāds pimpausis nekad neko dzīvē nesasniegs. tikai turpinās bojāt internetā nezinošiem cilvēkiem uzskatu par to, kāds ir īstens metalists un valsts patriots.
tāds, kurš nemāk rakstīt, masturbē un kaunas par to uc.

bet es labprāt izmantotu to atsevisko bobija sadaļu, ja vins tur tiešām turpinātu rakstīt savas stulbības, jo:
1.tomēr tas paceļ pašapziņu, redzot, ka ir tāds lohs.
2.var vienmēr uzdirst kko, ja slikts garastāvoklis, viņš jau neņem ļaunā. ja nu vienīgi, kad izķēmo viņa skaistās bildes un kaut kur ieliek, lai citi redz.
3.vienkārši tāpat

+1
Tu jau pats necērt rakstīt ;) (un pamēģini kādam iestāstīt, ka nesit ķepā) :D
+1
8==> še, apsēdies.
-4
Balsoju par provokatora banosanu :)
-8
Jautajums kas notiktu ja es tomer visus jusu idiotiskos uzbraucienus nemtu galva sakacatos un katru pa vienam tumsa vartu rume apstradatu kas tad notiktu ?
+1
tad pret tevi varbūt kādam būtu respekts.
0
Nav liela māksla tumsā uzbrukt no mugurpuses un ietriekt dunci mugurā...
+2
prieks kam tad tev vaijadzigs bus tumsas aizsegs, ja tu busi uzkacajies ?
+2
Idiotiskie uzbraucieni vai Tavi idiotiskie izgājieni, Bobij?
0
o bā! :D :D

Davai, bobi! Es pirmais gribu pa muti... vari kačāties, cik gribi. Muskuļi bez pielietot-prasmes vēl nevienam nav palīdzējuši ;)
+1
ja šito ieviesīs, tad beigās te paliks kādi 10 cilvēki un iepūs. :(
+1
Trūkst vārdu... Bobij, esi mēģinājis tā kārtīgi padomāt, pirms kaut ko raksti?
-12
Lasot sos murgus ko ikdiena cep trumetala aksti negribas domat pie ta ko rakstu.
+3
vakar 67 gadus vecai pensionārei kāpņutelpā uzklupa divi jaunieši, iesita pa seju un paņēma visu, kas šai bij' pie rokas. Izskatās, ka bobers vāc naudiņu kačalkai, pie reizes izstrādājot uzbrukuma tehniku
+9
bobs: Lasot sos murgus ko ikdiena cep trumetala aksti negribas domat pie ta ko rakstu... -> kā tas ir rakstīt un nedomāt, ķip' tāpat kā tavs sencis uzkāpa kautkādam ķermenim nedomājot ?

nu jebāl... tas ir ko vērts...

tāpat kā seksa laikā, pilnīgi pohuj, kurš kuram bāž, galvenais attiecības >:)
+2
Ja es būtu pensionāre, man tagad būtu bail.
+2
^ OMFG LOL QFT
+1
^^^ tb
+5
Forumu nelasu, bet rakstu tur regulāri.
0
Būtu jau interesanti vismaz to top 3 ieraudzīt ar tiem plusiem un mīnusiem.
Pirmā vieta ar -300, kurai "strauji" seko dalībnieks ar +5 lol
0
Viņš dienā saņem pa 30 mīnusiem vidēji... kur nu tikai 300. Drīzāk jau 300 x 10^3
+2
# "Drīzāk vajag banot tos, kas te pastāvīgi cepj tēmas par visko tikai ne mūziku"

Vārdu sakot grozi kā gribi, bet runa ir par Bobiju.
0
Da nē, ja visu laiku runātu par mūziku arī būtu garlaicīgi. Nē nu protams ir jau tādi, kas te tikai par mūziku runā, bet tas jau... kā kuram labāk patīk.
+2
"Lasot sos murgus ko ikdiena cep trumetala aksti negribas domat pie ta ko rakstu."

Anālisms pilnā krāšņumā. Tikpat labi varēji uzrakstīt:

"Sorit sedeju neofasistu foruma un pietaisiju bikses tikai nevaru saprast kapec smirdona nes un negribas domat kapec dirsa slapja."
-4
Varbut tad izvacam viskas sadalu tapat jaaizliedz likt youtube video tad viss paliks interesantaks bus sarunas par muziku.
+1
Dōh, ovneram prātu nedzimumaktojat, vienu bobiju nāh, un miers virs zemes...
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 15:53
Jautajums kas notiktu ja es tomer visus jusu idiotiskos uzbraucienus nemtu galva sakacatos un katru pa vienam tumsa vartu rume apstradatu kas tad notiktu ?

hahahahahahaha ... es gandrīz aptaisījos no smiekliem. :D:D:D Tad jau tev nick būs jāmaina uz piem. PedoBobijsPumpNrxXxX

bobijsxxx, šodien, plkst. 17:18
Lasot sos murgus ko ikdiena cep trumetala aksti negribas domat pie ta ko rakstu.

Te nu atkal senā latviešu atziņa, ka skabargu cita acī pamanīsi, bet baļķi savējā ne :D

eu pedobibij: esi vecis vai nē - salauz pirkstus abām rokām!
+1
^ precizēšu domu - abām SAVĀM rokām.
-1
Te nu atkal senā latviešu atziņa, ka skabargu cita acī pamanīsi, bet baļķi savējā ne :D

^nu vispār, to pirmais izdomāja Jēzus, bet tik un tā pa tēmu. ;)
+1
vai vells paraavis un es visu muuzhu domaaju, ka tas taads letinju sakaamais O_o
0
gan jau pirms Jēzus to jau pateica kāds senais ēģiptietis, aramietis vai actekts ...
+1
hmmm ... iespeejams, ka shumeers ar.
+1
vai ķīnīzers un Austrālijas aburgēns
+1
nu baa ... mees taksh saakaam par senajaam tautaam runaat :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas