Metalshow 2009
-9
Ir kāda informācija? Šogad vispār metalshows būs?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
bobij, Tu ?
+6
metalshows kā pasākums, kas iepriekšējos gados notika Latvijas teritoriālajā vienībā Blome vai kā individuāls vai jebkāds sabiedrisks garīgs un juteklisks piedzīvojums ? Man kārtīgs metalshows notika pagaišnedēļ, kad ieliku savā mp3 pleijerī Amoral - Reptile Tide 2007 >:)
-11
nē pagāns.
+3
Pagānisks bobijs? :))
+5
pirmo dienu pie interneta?
0
Cik es atceros, šeit forumā bija viens tēls ar iesauku Pagāns...
+2
šitas ir cits pagāns, original Pagāns vairs neko neraksta jau sen.
+2
Tāpat, kā daudzi citi "vecajie"...
0
tāpēc, ka "jaunajie" izspieduši vecajos. Lūk- es ar vairs praktiski nerakstu...:)
0
Ne jau deelj jaunajiem...
0
Kāpēc man liekas ka vecajos aizbaida tādi tēli kā Bobijs.
+11
Nu, ja tas vecais ir tik mīksts, ka bīstas no Bobija, tad lai kratās tālāk ...

Eu, varbūt vienojamies, ka tas kas vēlreiz pieminēs Bobiju, saņems no visiem draudzīgus mīnusus. Reāli zajebala - bobijs šitāds, bobijs tāds, princesi diānu atraduši :(
0
Varētu gan uztaisīt nolikumu, ka jaunu tēmu veidotājiem derētu parakņāties iepriekšējās tēmās, lai redzētu, ka TĀDA JAU IR un neveidot otru identisku.
/forum/106360/
+3
Tas, kura vaardu nedriikst izrunaat. :D
+3
Ko, Saurons?
-20
Nee, Bobijs.
0
Voļdemontzssssssssss
+1
the hardbringer of epic fail.
+3
Izskatās, ka BoD ideja par mīnusiem jau ir akceptēta :D
+11
neskati vīru pēc mīnusa !!
+1
:D:D:D
+2
Principā, ja nemaldos, BigUgga iekš hackers.lv savulaik bija ieviesis fīču, ka veidojot jaunu foruma tēmu, skripts pārmeklē jau esošo nosaukumus un, ja atrod ko, viņaprāt, līdzīgu, izvada sarakstā un pārjautā, vai tiešām lietotājs riskēs veidot jaunu tēmu.
+1
Laba doma. Vienīgi trūmetāla search varētu darboties labāk, bet ja meklētu tikai tēmu nosaukumos, tad gan jau nostrādātu. Vienīgi tēmu nosaukumos ļauži mēdz ar fantāzijas lidojumu paspīdēt, piem., tēma par pēdējo CC albumi ir nosaukta: ''Iekšas izņemošais mēris'' ...
+2
Vai arī tādi daudz izsakoši nosaukumi kā "Bleeee" utml. :)
+1
Kas Tev pret "Bleeee" :)
+2
Nav diez ko infromatīvs. Būtu tad tā arī uzrakstījis - Geju mūzikas propaganda.
0
Sarunaats. Njemshu veeraa. :)
+4
Es izlasīju šo te un jau nospiedu refreš, lai redzētu, kā parādās forumā jaunā tēma "Geju mūzikas propaganda"
0
OK
0
Kaut kādas baumas dzirdēju, ka būs tās Blomes vietā, kāds lielāks koncis iekš MP. labākajā gadijumā kaut kāds vienas dienas brīvdabas koncis, pēc iespējas tuvāk Rīgai.
Tā ļaudis mēļo...
+1
Nu ja ir tā, kā Viesulis saka, tad vislabāk jau vispār nebūtu neko taisījuši. Jo principā jau koncis, brīvdabas vai telpu, nekādi nevar būt vairākdienu festivāla "vietā". Tb, konči jau ir ok, bet neredzu iesmeslu, kādēļ to būtu jāsaista ar izbijušu festivālu.

Tad nu paliek "Kilkim Žaibu" un Skyforger "Zvērā".
0
Kilkim Žaibu pēc tavas definīcijas arī vēl pagājšgad tad bija "koncis". Un mēļo, ka šogad esot pēdējais.

Vēl jau paliek arī Hard Rock Laager un Devilstone open air, un moš vēl kauč kas sakarīgs uzradīsies.
+8
Juods open air ?
+1
Es gan uzskatu, ka grupu sastāva un cenas attiecību ziņā labākie ir Čehijas festivāli.
-3
skatos biļešu paradīzē biļetes uz "Juods open air" pārdošanā vel nav izliktas...
+6
Ja es ieraudzīšu, ka JOA biļetes ir iekš Biļešu paradīzes, es to novelšu uz salviju...
-1
:D:D:D
+5
Bwāāāāā kā derētu taga pagozēties saulītē ar pāris dučiem aliņu :)~

:(
+1
Derētu gan...
-3
pec neoficalas informacijas bet drosas kad metalshow notiks 10-11julija riga blakus klubam melna piekdiena busot ap 20 grupam pasvara latviesu tada infomaciju atradu www.club.lv
+2
wtf!?
+1
"blakus klubam melna piekdiena" - kā to iedomājas organizatori? Telšu pilsēta arī būs turpat?!:) Tas ir idiotisms, nekas vairāk. Open Air Rīgā, kur kad palikuši mazāk par 2 mēnešiem līdz rīkošanas datumam nav zināma ne tikai neveina grupa, bet arī būs vai nebūs vispār. Paldies, nevajag!
+1
nu paga, ja es nekļūdos, tad Tuska Open Air takš arī notiek pilsētā :)
+2
Pāri sliedēm tak parciņš ir ... vai arī Čierī blakus TEC
+13
Aha, pēc tam ziņās būs, ka uz vairākām stundām apstādināta vilcienu kustība virzienā uz Siguldu, jo sadzērušies matainie esot vilcienus mošpita laikā apgāzuši.
-1
drikst ari kadu linku no ta club.lv jo es sadu ierakstu neatradu
+8
^ OMG :D Tev laikam ir nopietnas problēmas ar atmiņu, bobij. /forum/111352/

Bet Open Air Lielajos kapos būtu nenormāli trū :D Rīgas dome gan laikam neparakstītos uz tādu pasācienu... Toties bijušā dārzniecība blakus TEC-am gan tīri normāla vieta - pietiekami nomaļa, liela teritorija... ir jau gan arī dzīvojamās mājas blakus, bet tagad jau man pie kājas :D
+3
Ja jau par velomarotonu jāmaksā dalībniekiem, bet pediņi uz Domes rēķina var spietot, tad kāpēc lai neparakstītos ...

Var aeī Nordeķu parkā, tur arī ezers kur nodžumpīt, vai vēl labāk - pie Kaunastaba. Tur jau penši ūdeni nomēģināja - s pivkom poķaņet ;D

+9
pie Uzvaras pieminekļa, un pēdējās Skyforger dziesmas laikā to pieminekli, nahuj, nojaukt.
-6
Intar ja runa iet par manu topiku tad saprotu es tikai sadomajos ka ir kautkada vel oficialaka versija starpcitu lai cik jokaini nebija tikai sivakara 666.biletes ipasnieks butu ticis pie metalshow open air biletes man liekas ka si bilete ir pati ekskluzivaka balva no tam visam :DDDDD
0
Balsoju par TEC :D Bet nopietni, pie mašīnistikas fakultātes tur pie Ķīsīša baigi simpātiskā pussaliņa :)
-2
tas raksts www.club.lv bija baigais blefs es vairs ari nevaru atrast
0
Frailty ir apstiprināti šī gada Metalshow festivālam, kas neierasti notiks Rīgā, gan klubā Melnā Piektdiena, gan pie tā uz āra skatuves, 10. un 11. jūlijā. Papildus informācija par Frailty uzstāšanās laiku un dienu vēl sekos, kā arī centīsimies jūs informēt par citiem jaunumiem saistībā ar šo festivālu. Jebkurā gadījumā, gaidīsim savus atbalstītājus, draugus un ikvienu metāla fanu šajā pasākumā. Savas skumjas un sarūgtinājumu par brīvdabas izklaižu iztrūkumu varēsiet kompensēt ar letālu devu mūsu doom'a.

Ta jau tas ir nopietni domāts... D;
+1
Baigais hamburgers no HRL, Metalshow un Devilstone iznāks... Ardievu aknas, ardievu mana nauda un skaidrais saprāts...
0
Ja vēl kaut kas pa vidu starp KŽ un Jāņiem ietrāpās...
0
Ārprāts... top jauna filma: "Es zinu, ko jūs sadarījāt pagājušajā vasarā - DZĒRĀT NON STOPĀ"
0
Es taču teicu - alkohols ir inde.
+3
jā jā, nemuldi daudz, ielej !!
+2
Skaidrs, ja uz blomi nebrauksi, blome brauks pie Tevis.
+2
0
Metalshow 09-Anticrisis :DD
0
muahahahayhahaahahahahahah... :D:D:D:D Tas ir ārprāts :D
gribēšu redzēt kā šitais "brīnums" realitātē izpaudīsies, bet nu tik daudz lēkātājbandu, ka pat šo par metal festu vairs īsti nenosauksi :(
0
Nu re kā....
+3
Puse metāls, puse core. Ja progresīvi salike uzstāšanās laiku varētu būt ok.
0
Stigmata - emocore ^^
+2
Kaut kā jau tie koncerti jārīko, cik tad proporcionāli ir tie kas klausās tādus true smagos salīdzinājumā ar to lēkātāju alternative/metalcore/what... baru? Organizātoriem izdevīgi aicināt tos visus core un blā bļā censoņus. Neviens jau nenāk kad atbrauc Dark Domination vai Blaze Bayley.
Nu ko tur daudz, būs jau jānāk, jāārdās, jādzer un jāākstās ;)
+1
nez, nez. Neizklausās pārāk iepriecinošs pasāciens, bet ir viens pluss - mājas nav tālu :)
+2
"šogad esam spiesti mainīt festivāla norises vietu un mērogu, kas gan nekādi nemazinās pasākuma īpašo gaisotni un kvalitāti."

nemazinās? diez vai...
+3
Katrā ziņā mainīs, nav jau tomēr tā kā divdiennieks ar teltīm zaļumos. Bet labi jau, ka vispār kas notiek.
+2
Kapēc ikauņus un leišus neaicina? Kaimiņos grupu foršu trūkst vai?
0
Nihilistikrypt bija sarakstā. tie laikam te jau kā mājās jūtas :D
+2
Mjā, te tūlīt dirsīs virsū festam "like there is no tomorrow". Piesiesies jebkam, tiks izvirzītas tādas un šitādas pretenzijas, nepatiks tas un tas.

Ble, un priekš tādiem kaut ko vēl rīkot? Slānīt jūs ar sūdainu mietu!
+1
^ tā tāda nacionāla īpatnība laikam - mūžīgi čīkstēt un būt neapmierinātiem.
+1
^ true dat
+3
Tā ir baigi draņķīgā īpašība.
+2
Bļe, a ko tiem organizatoriem galvas glaudīt, ka saaicina visādus lēkātājus un alternatīvos pusemo, nospiedošā vairumā un Metsatoll, Loits, Obtest, Herald tjip nav? Vēl tak vairums vietējo grupu, kuras spēlē kārtīgu muzonu.
Lai tak taisa to pasākumu kaut vai kur, ka tik kārtīgas grupas spēlē. Kaut gan, gan jau vēl kādu grupu vēl apstiprinās.
Būs urbānais festivāls, arī kas jauns :D
-7
ja tiesam vareja tak saiacinat riktigi normalakas vietejas grupas kautvai vairak no industrijas panemt nevis kautkadas panku grupas.
Tapatas vareja toc obtest uzaicinat un citas vera nemamas baltijas grupas.
+1
^Trīs no četrām minētajām spēlē KŽ. Un kur tad ir tas vairums ar vietējām grupām, kas spēlē "kārtīgu" muzonu tavā izpratnē?
+1
Desper: ej ka Tu ar savu sūdaino mietu!
+1
Nez, izskatās tīri zolīdi, gan laiks, ko tām pāris klausāmajām bandām veltīt pie skatuves, gan lietderīgi alus telts pakalpojumus izmantot starpbrīžos(atkarīgs protams no uzstāšanās izplānojuma).
Nu un šķiet tās "kārtīgākās un normālākas" un visādā citādā ziņā "ejošākās" vietējas bandas jau te novāktas, nekas jau aiz borta diži labs nav palicies.
+1
Super būs ok. Nesaprotu kas visiem nepatīk. Esmu pārliecināts, ka organizātori parūpēsies lai viss būtu pēc iespējas baudāmāks.
0
wotevar
+1
Nu teiksim- Tērauds, Motorium, Totenkopf, Rūsa, Linga, Relicseed, Distant light, Symbolic.
Un kas tad ir, ka spēlē KŽ? Te runa ir par Metalshow 2009
0
Shizzz - es kādu jūtīgāku dvēseles stīgu Tevī aizķēru?
0
Tēraudu neesmu dzīvajā dzirdējis, tie ieraksti, kas draugos vai kur bija dzirdami labu iespaidu neatstāja. Motorium - vai vispār tā grupa vēl eksistē? Totenkopf - dzīvajā nav dzirdēts, cik atceros atsauksmes bij pozitīvas; ierakstā gan gan samērā vienmuļš bija. Rūsa - tas der. Linga? srsly? A kāpēc ne Opus Pro vai Kaža? Relicseed - tas arī der. Distant Light - nebūtu slikti, bet pieņemu, ka varētu vēl nebūt jaunais vokālists piešāvies. Symbolic - tas tak nebij mazāks džamdafakaps par listē esošajām bandām, tik ar folka piesitienu. Varbūt ir kaut kas diži mainījies?
0
To Deathperado:Zin, kad ar sūdainu koku te sāk virtuāli vicināties, kad pasaka, ka vērēja spēlēt vieni nevis otri, tad nekāds prieks no tā nav.
0
To Intars: Nav jau tik daudz no svara, kas varēja spēlēt, bet kas ir jau apstiprināti un kuriem ar metālu maz sakara.
+1
Manuprāt, bandu sarakstam nav ne vainas — lai tik labs laiks un garšīgs alus. Un, kas zin, varbūt tās lēkātājbandas mācēs sevi spīdoši parādīt un nospēlēs uz urrā. Galvenais, ka pasākums vispār notiek.
+8
Jā, ir tāda pārbaudīta mataino gudrība: ja šķiet, ka grupa nepatīk, vai meitenes apkārt nesmukas, tad pa maz pālis.
+3
Taču necepieties tik ļoti. Vēl taču būs citas bandas, kuras vēl nav apstiprinātas. Un varbūt starp tām arī būs Viesuļa un citu minētās. Galvenais, ka vispār kaut kas notiek! Un no vienas puses sanāks arī "citādāka" publika - nu un? Būs savādāk, bet tas nenozīmē, ka sliktāk. Blomē arī visādus cilvēkus manīja. Starp citu, bija pilns ar pankiem. Nezinu, mani tas netraucē.
+3
Labi jau būs, tikai vispirms jāizmuldās, jāpaspriežās, jāizplēšās un tad jau, gan jau: s pifkom paķaņim.
0
Uz Relicseed var necerēt, viņi jau tā kā pajukuši skaitās. Vakardienas koncis RnR jau bija tāds izņēmuma variants, cik saprotu.
0
Sia Radikal izjauca grupu? :D
-4
Labi tad vienkarsi vareja dazas panku grupas neaicinat un uzaicinat vietejos gothic rock vai industrial parstavjus.
0
omg, Linga.
+3
Kur Linga? Vienmēr prieks viņus paklausīties dzīvajā, tāda enerģīja.

bobij nosauc man pāris vietējās gothic rock grupas, ar prieku ievērtēšu.
+3
A pneimatiskais urbis uz vietas būs, lai telšu mietiņus var asfaltā iedabūt? :D
-3
vispar es esmu ar mieru iziret telts vietas uz sava ipasuma sanak kautkur kadam 20 teltim vieta ja saspiezas :P
-3
www.draugiem.lv/diadema
www.draugiem.lv/whoreglamourama...
www.draugiem.lv/4346
www.draugiem.lv/2593
www.draugiem.lv/amberkintribe...
5 grupas kas atbilst sim zanram pie tam ja amberkin tribe speletu tas pasakuma rikotajiem garantetu vismaz 200 papildus apmekletajus kautvai no musu gildes.
0
jo Sindras sniegumu atnaktu daudzi ievertet.
+6
nezinu kādas vēl blah Sindras, bet, tīri domas līmenī - duets Sandra nebūtu slikti, kā arī Kombuļi varbūt ir uzaicināmi - galu galā viņi ir daudz true-āki nekā visi lēkātāji kopā ņemot, tas nekas, ka nav gluži metāls, ir sociāli aktīvi teksti!
+2
paklausījos Amberkin Tribe, nu vecīt, tev ir iekšas, omg, tā smējies nebiju jau kādu ilgāku laiku. GŌTISKI!!1
+1
nu labi, nav jau tik slikti, pirmā dziesma vienkārši... ahhh... es nezinu. gandrīz no krēsla nokritu.
0
diadema patik daudziem nez kautkas gotisks jau tur ir.
whoreglamurama kautkads jauns projekts.
coldflame ari kautkas nedzirdets.
ta mepola ari nav ipasi klausita toties itka ir ok.
Par amberkin tribe taka ta ir manas wow gildes nosaukuma grupa tad cilveki labprat aizietu dzivaja paklausities ka grupa spele piem musu himnu vai ari citas dziesmas pie tam tiem kam patik nightwish tiem patiks ari amberkini.
Sindra ir amberkin tribe soliste pie tam vinai ir kartiga muzikala izglitiba.
+1
Par krīzi runājot, tagad, lasot ziņu par General Motors bankrotu, atcerējos, ka jau pagājšnedēļ tika paziņots, ka maksātnespēja piemeklējusi arī vienu no visnotaļ vērā ņemamiem smagmūzikas leibliem - SPV :(

"German Metal Label SPV Declared Insolvent - May 28, 2009

Wolfgang Spahr of Billboard.biz reports: SPV Schallplatten Produktion und Vertrieb GmbH in Hanover has declared itself insolvent.

The managing partner, Manfred Schütz, decided to submit an application to commence insolvency proceedings on May 25 — roughly equivalent to Chapter 11 bankruptcy protection. In response to this, on May 27, the District Court of Hanover appointed the attorney Manuel Sack as the provisional insolvency administrator. "Normal business will continue even after the application for insolvency," said Schütz.

According to Schütz, together with attorney Manuel Sack, the management of SPV GmbH will not only carry on business operations, but also continue working in the areas of production and distribution in the usual way.

SPV was founded by Manfred Schütz in 1984. The company is considered to be one of the leading international heavy metal labels and includes groups such as TYPE O NEGATIVE, SEPULTURA, SAXON, HELLOWEEN, GAMMA RAY, MOONSPELL, KREATOR, ICED EARTH and MOTÖRHEAD as well as non-metal acts such as JOHN LEE HOOKER."

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
-3
jautajums ka spv bankrots ietekmes mus ?
0
Visdrīzāk, ka nekā.
0
^^^ es tik nesapratu citu - ja jau kompānijai bankrots - tad kāda veidā tā turpinās strādāt tālāk un izdos jaunas relīzes?
0
nezinu kā tieši ir Vācijā, bet USA piemēram, kompānijai bankrota gadījumā vairs nevar piedzīt parādus kamēr, kamēr neiziet no bankrota. Protams tur ir daudz dažādi papildus nosacījumi, bet bieži vien kompānijas sāk bankrotu, lai neizputētu.
0
Nu ja, Chrysler un General Motors gadījumā jau arī tas pats. Maksātnespēja un bankrots jau arī nav šiti viens un tas pats, to gan lai finansisti skaidro.
+2
šiti = īsti, pardon
+1
vienkārši kapitālisms ir izmsmelis sevi un tas brūk.
+2
Nevis izsmēlis, bet sapists. Tāpat kā ar komunismu - ņēma un sapisa. Neko vairāk.
+2
Kaut kā nevaru vēsturē atminēties kaut vienu nesapistu komunisma variāciju (ja neskaita skudrupūžņus, bet gan jau arī tur ir savas problēmas). Bet bankroti ir kapitālisma veselīgākā pazīme - ja nesanāk taisīt konkurētspējīgas mašīnas vai nosmelt piķi no Helovīniem un Gamma Rejiem, tad, lai to dara citi, kam sanāk un, izņemot atlaistos darbiniekus, pakaļ neviens neraudās.
+1
Nu skaidrs, ka nav - es jau saku - sapisa.

Kapitālisms? Drīzāk jau kredītisms :P Ņēma un visu sapisa ar saviem kredītiem. Kas ražo kredītus, tas valda, pārējie var raudāt.
0
Kas attiecas uz mūziku, kāda daļa (vērā ņemamu) izpildītāju jau piedāvā to brīvai lejupielādei, piedāvājot vien noziedot kādu grasi, ja dzirdētais iepatīkas, vai iegādāties cd. Pie mūsdienu tehnoloģiju iespējām to ierakstu firmu nozīme tik un tā atmirst. Nav jau vairs septiņdesmitie, kad, lai nogādātu savu vēstījumu līdz klausītājam, bij jāizgāž astronomiskas summas, rakstoties analogās studijās un gravējot skaņu celiņus vinilā.
0
...still i go too the deepest grave
where i go to sleep alone
+1
kaut kāda pašvaka tā liste šogad, gandrīz nevienas grupas, ko grībētos dzirdēt/redzēt... :(
-10
Vispar jezus kristus bija pirmais komunists kam izdevas uzcelt varenu 2000 gadus vecu uz komunistiskiem motiviem balstitu imperiju.
-2
ej dirst ar savu jēzu, bob!
+4
^šausmas, bobi, šausmas... moš liec Hesusam mieru, viņš vismaz spēja no ūdens vīnu uztaisīt.
-3
Salīdzinot ar Dionīsu Hesus ir pilnīgs nūbs...
0
pohuj, allahs ir varenāks
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas