CC new album REC
+5
Karoč netīšām jūtūbā atradu :)

www.youtube.com/watch?v=v0-XxTbX52s...

Enjoy!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
otrajā daļā ir bonuss - Eriks Rutans, bļe :D
+2
ko tad tu jūtūbā darīji?:D
+1
noskatoties to video pārņēma tāda sajūta, ka Corpsegrainders šajā grupā ir pilnīgi lieks.
+1
Piekrītu, 5. daļā tas reāli krīt acīs. Pie kam viņš nēsā WOW t kreklu :D
+1
nu viņam nav laika nodarboties ar muļķībām, jāspēlē wowa
0
bet nu nopietni, ko tu no viņa gaidi? viņš taču nespēlē nevienu štrumu... kā viņš var piedalīties dziesmu rakstīšanā? part time rūcējs...
+3
bet tā jau labs/iedvesmojošs rullītis. Corpsegrinders baigais wow's - pat tekstus neraksta, bet tikai beigās dara, ko citi jau izdomājuši. Skarbi, bet labāk tā nekā nākamajā CC albī ar nosaukumu "For Teh Horde" klausīties stāstu par undeadu, kurš gay-looking dark elfus kapā ar savu epic ++ elfPwner zobenu, kamēr nakamajā stāstā būtu ieskats Orku dzīves sociālajos aspektos, kas parādītu zaļo vīziju par tēmu "Fuck Teh Alliance".
0
reali sanak ka fisheram visu mute iebaz un vins tikai izdzied sava growla un viss.
+2
spēlēt ta viņš nespēlē, a liriku ta vismaz varēja sarakstīt. lai gan cik sapratu viņam nemaz to neļauj ^^
+3
laikam jau ka neļauj! vokālistam ir daudz ko darīt, arī tad ja nespēlē nevienu instrumentu. Tekstu rakstīšana, kā arī paša teksta uzlikšana un pielāgošana pašai dziesmai, kur jābūt VAAAAA, kur jābūt VEEEE, kur UH utt. darba diezgan. vai nu pārējie džeki viņam neuzticas, vai arī viņš ir slinks
+2
Nu viņš nodarbojas ar publikas kurināšanu un visiem pārējiem frontmena pienākumiem. Man šķiet, ka reti kurā grupā visi dod pilnīgi vienādu ieguldījumu. Komponists bieži vien ir tikai viens, pārējie kko bik pieštuko un bliež tik vaļā. Un kaifs tāpat ir.
+4
un jūs tādam āzim dotu rakstīt liriku? :D
+3
vnk. kanibāļu džeki saprot kas bija Kriss Bārns un kas ir šitas kakla muskuļu dēmons
+3
Ja viss tik kruta ko ta viņi paši nebauro?
+5
Kas ta tam gaļas kaklam būtu jādara? Jārāda kādi rifi jāliek? Ar muti? Vai mož jāmēģina dauzīt bungas ar plaukstām? Lirikk ar ne kurš kars māk cept. Paši ta ka tādi āži...
+4
jāskrien uz veikalu pēc aliņa >:)
+2
Labi ka man vēl leduskapī ir, a to tas lietus nerullē ...
+3
Nu vo, aizskārām lielo ;]
0
ko jūs visi gar to Coprsegrinder'u ņematies ? :D Nē, nu, notietni. Kanibāļi ir pazīstami ar to, ka viņiem ir ļoti spēcīgas gičas un bass, tā arī ir galvenā fiška šajā rullītī. Skaņa un tehnika ir tāda, uz ko ir vērts tiekties.
+1
vot Barnsa laikos bija citādāk un kanibāļi bij daudz spēcīgāki.
manuprāt visam, kas saistīts ar teksta uzlikšanu uz dziesmas ir jānodarbojas vokālistam.

Vo, bļe, šo es saprotu!!
ALL LYRICS and VOCAL ARRANGEMENTS by CHRIS BARNES
+1
kādreiz varbūt bija, bet tagad jau sen viņam regejs bija jāmočī. Duriks jams arī esot nevājš, kā stāsta, bez zāles viņam citu interešu īpaši neesot. da i kā vokāls arī overrated.
+1
nu tie kliedzieni viņam ir zaibiss, growls gan tāds parasts.

+1
Da bļa, man sāk likties, ka tos vokālus parazītus vajag likvidēt. Lai iet spēlē giču/basu un pie reizes uzdzied, tad moš intervijās nerunās visādu huiņu, jo zinās, par ko ir mūzika un ko grib 'pateikt' ar mūziku, un zinās ko teikt. Rekur ir mana nedēļas vilšanās:

www.youtube.com/watch?v=gN8Nd5hzTpo...

Kā vokāls jau ir ok, bet kad intervijā muti atver, tad man paliek žēl tos pārējos čubus, ja viņiem galvā neparādās doma: 'Ko tu te dirs, bļe?'
-2
Man šķiet, šitādi pīrsingi pa ļubomu ko normālu runāt traucē.
0
^ ej ka Tu dillēs!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas