Londona
+3
Nakam menes dosos prom uz londonu, taka uzkavesos tur diezgan lielu laiku, gribetos pa briviem briziem ari apskatities, kas tur labs u.t.t
Tie kas tur ir bijusi, varbut, varetu ieteikt vietas kuras ieteicams apmeklet, piemeram, kadus forsus klubus kur spele smaguci, kadus labus ierakstu veikalus kur ir diezgan labs CD klaasts ar metalmuziku, pat ar tadu undergrounda ievirzi lai ir vairak ko ir izveleties. Mercendaisu veikals kads u.t.t. So ir kadi ieteikumi, laudis?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Londonā ir tāds rajons kā Keiptauna, domājams, ja pagrozīsies tur kādu pusstundu, tālākās norādes tur arī atradīsi... tik uzmanīgi tur ar tām internacionālajām virtuvēm, ahūna garšīgi, bet pēc tam arī šļurīgi :D:D
+2
vai Kempdena ? jebkurā gadījumā kaut kas līdzīgs... alternatīvais rajons..
+2
camden town saucaas. pankuhas centraaltirgus
+2
Diemžēl tavas ilūzijas par romantisku smagās mūzikas meklēšanu Londonā ar uguni varētu nežēlīgi sagrūt. Pat 40 000 iedzīvotāju izmēra mazpilsētiņā britos ir lielāka mūzikas izvēle veikalos, nekā Randomā jebkad bijusi (un, kas vēl dīvaināk, jaunos satirikonus un kanibāļkorpšus tur arī izķer pirmajā dienā kā karstus pīrādziņus)...
0
Es Busu Brixtonaa, bet tad noteikti japmekle cemdena vai keiptauna, Kempdena.
Cerams, ka kads cd bus samiem aizkeries ari prieks manim.
mm, jaa, ja bus naudas, noteikti janomegina ari kads citadaks ediens.
0
ja nedzīvosi zem tilta, nomēģini gan :) kr4 lai veicas
0
ko vispār tur darīsies?
0
pie brala darba meklejumos, cerams man paveiksies un angli man nenoraus galvu, ka aiznemsu kadu brivo darba vietu.
ja ne te majas pamazam bads nak virsu, jatbalsta gimene taks.
0
Anglji labaak badaa nomirs, nekaa straadaas taadu darbu, no poljiem un kraasainajiem uzmanies;)
Toties angljos vismaz par "madam" neviens nenolamaa:D Saakumaa sheit taapeec pat centos izvairiities no iepirkshanaas:(
0
Un angļiem ir visādi eili...brauc droši;)
+4
njā, dabūsi tur darbu, uz lv vairs nemaz neskatīsies atpakaļ. nauda radiem arī neatleks, grandi tur katru nedēļu uzstājas^
0
dou :D
ne, es neaiziesju metala kardinajuma! :D
0
Tevi tur ieraus bez jautāšanas
+1
Nuja - pizģec, Tev vecīt, ir... :D
+2
ieraus...izraus...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas