ka saslegt tv ar dvd
-17
Dabuju no masicas dvd pleijeri gribu pieslegt pie tv bet tam vecajam tv ir tikai antenas un scart izeja.
Sodien nopirku av vadu scart/scart kuram vienu galu iespraudu dvd bet otru televizora.
Rezultats ir tads ka skana ir dvd strada bet bildes nav.
Tad jautajums cik tiem vadiem un no kadam izejam jabut saslegtam lai ietu viss ?
Ko izdarit lai ta bilde butu ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Aizej nošaujies!
+2
ehh, ābeļzari pirkstu vietā..
+2
atteeels, nevis bilde, mister nacionaalpatriot.
-13
Man nekad majas nav bijis ne video magnetafons ne dvd playeris atvainojiet ka es no jums popsas esmu tik atpalicis un tehniski senils ka man video aparatura ir svesa.
+4
Par instrukciju esi kautko kādreiz dzirdējis?
0
ja tas dvd ir stradājošs, visam vajadzētu darboties.
+8
ei tu nah ar savu atvainoshanos. un atpalicis tu esi ne tikai tehniski.
+5
ei tu nah ar savu atvainoshanos. un atpalicis tu esi ne tikai tehniski.
-6
tam dvd lidzi nebija nekadas instrukcijas man tur bija lidzi tikai vads kuram ir scart un otra puse 3 vadi 2 melni un 1 sarkans.
0
nomaini attēlošanas režīmu or smtng
+1
ierakstiit googlee modeli gruuti?
+9
Esi kā vīrs, bobij! Cīnies!
-10
ka tos attelosanas rezimus mainit ?
spaidot to dvd pulti reage tikai skanas izlegsanas poga klusums skalums un tisana par parejam gruti spriest vai strada jo ekrans ir nemainigi tumsa krasa.
Ko dos modela ierakstisana google ?
+12
bērnībā spēlējies ar klucīšiem kuri bija pieskrūvēti pie grīdas?
+7
Drošvien arī mašīnīšu vietā ķieģeļus stumdīja...
+14
Būtu piedzimis par meitenīti, vispār nebūtu bijis ar ko spēlēties...
+3
^^^ :DDD
+3
:D:D:D
+3
mjauuuu
sāp galva, jāiet pačučēt. sapņos es tev, bobij, pastāstīšu, kā pareizi saslēgt vadus un izejas or smthn.
-8
Nesaprotu kads sakars ar spelesanos bet ja ar rotallietam partraucu speleties 7 gadu vecuma.
+9
Ar krāniņu arī vairs nespēlējies?
+4
spēlējas, tikai citā līmenī jau, mjau bļa
+7
Reku mazliet bobijam izklaidei... tā teikt - зделай сам :D
www.homemade-sex-toys.com/
0
Eu... nu beidziet tak bobiju apcelt. Cilvēks drīkst kautko arī nezināt. ...lai gan. PIE GRĪDAS PISKRŪVĒTIE KLUCĪŠI... HA, tas bija labi!!! Žēl ka tikai vienu + varēju ielikt.
p.s. BOBIJ, parocies DVDhas settingos.
+2
tam ir domaats internets. modela ierakstiisana guuglee? daudz ko. ljoti iespeejams, ka neesi vieniigais ar taadu probleemu.

but then again - tu esi bobijs, un tu esi unikaals, taapat kaa tavas probleemas.
+3
Tūlīt droši vien sekos bobija jautājums - a kas ir DVDhas? :D
+4
Pamēģini to vadu iebakstīt tipa otrādi, nekā paredzēts...ipaši, ja tas ražots Ķīnā, var nostrādāt.
0
Teļļukā vaina. Sen tas bija; tik vien atceros, ka man ar' caur AV nerādīja, kaut kā pa kanāliem bij jāmeklē.
+2
Bobij, sākumā noskaidro, vai tas ir virknes slēgums vai paralēlslēgums (atceries skolas laiku laboratorijas darbus fizikā)...

Un spraust arī vajaga prast... :))
-7
No viduskolas atceros tikai 2 praktiskos fizikas darbus un tiem ar elektroniku bija maz sakara :)
nesapratu kas ir tas dvdhas bet es nekados setingos tam aparatam netieku jo neredzu uz tv ko es ar to pulti daru.
Vienkarsi vakar speciali uz valdemara hipermarketu braucu lai nopirktu to scart/scart kabeli bet izradas ka nestrada.
:/
+1
nekados setingos tam aparatam netieku jo neredzu uz tv ko es ar to pulti daru.
nu tad aizej pie kāda kam rāda!!! piem. aparāta bijušā saimnieka. Lai iemāca. nu kā bērns! ... un pārbaudi vai pultī ir baterijas!!!
-4
Pulti baterejas ir jo skanu var regulet.
Ieprieksejais saimnieks ir kautkur uz kadu laiku nozudis.
+6
iesmērēja bobim lūzi un notinās :D tam saimniekam nebija brūna āda vai liels deguns gadienā?
0
Starp citu, tas nebija joks, par otrādi griešanu, pamēģini
0
Vinu tak nevar pagriest otradi jo tam scart ir paralelskaldna forma :D
+1
Vadu: galus samaini vietām
+1
jēga, ja abi gali vienādi?
-2
Man vel bija doma ka mosh pastav kautkadi universali parveidotaji kas paredzeti vecajiem televizoriem jo sitas modelis nemaz tik vecs nav ja nemaldos ne vecaks par 1995. gadu.
+1
man nav ne tv, ne dvd. da nu i nah tās huiņas!
-4
Tiri deriga parikte ja tev ir javelk kautkas pa torentiem bet gribas paskatities dvd.
Vienkarsi manejais 698 gb hdd nedaudz kar sistemu kad es ar pilnu trubu seedoju tapec neko vairak ka interneta sedesanu lai nelagotu nav ieteicams darit.
+3
lamers^
0
pilnu 50KB/s trubu :DD
-3
vispar man ir 1mbit kas pie daudz leecheriem sanak izspiest uz 89KB/S
Pie tam ja seedoju kopa pie 100 torentiem kas attiecigi aiznem 200 vai vairak gb tad ir ka ir.
Piemeram ja nekludos rmt es seedoju 64 torentus.
Saize ka vini nedod vairak punktus.
0
nu, a priekš kam Tev tas viss? ok, pieņemu, ka Tev tie 698 gb ir pilni ar mūziku filmām, Tu tāpat 90 % no tā neklausies un neskaties, un Tavus draņķa torentus neviens nevelk.
-4
Pamazam jau skatos dazreiz iedodu kadam kuram kautko vajag.
Mani torenti nav dranki atskiriba no taviem aksts :P
+7
tevi jau pameta tava jaunā nepilngadīgā draudzene, ka esi šeit atkal atgriezies?
+5
Jā, šitā bobibm būtu pašā laikā (atvainojos, ka no citas tēmas paņēmu):
www.youtube.com/watch?v=MDhWjiPx9Ts...
:D
+1
atradies ākstu titulu dalītājs. :D
+2
Nu ko, Bobis sācis muskuļus dzīt, ka var jau atklāti dalīt āksta titulus:)
-6
Drizak sacis trenneties sausana :D
+4
opaa, jaabaidaas. skaties, neieshauj sev kaajaa vai pautos, gudriniek.
+4
mlja, bobi, bet ja viss trūmetāls savāksies un ies dot bietē, paspēsi pārlādēt?
+2
Ziniet, bet jautrāk manuprāt ir apcelt cilvēku par komiskām deklarācijām un komisku rīcību...
"mūsu ir daudz, un mēs dosim bietē" drošvien darbojas, bet tas, nu, tā kā īsti nav ne joks, ne arī arguments...so, kas tad tas ir?

Tu apmainīji tos štekerus vietām, vai ne?????????
+3
es sen esmu atmetis cerības ar bobi vest jēdzīgu, saturīgu sarunu, kur viņš arī kaut ko uztver.
+2
un "mēs esam daudz, un mēs dosim bietē" šajā gadījumā ir speciālās bobijvalodas frāze. ar viņu ir jārunā citādi.
-7
Viss trumetals nesavaksies trumetalistiem ir problemas pat savakties uz kopeju iedzersanu tapec kur vel te runat par kadu citu darbibu.
Pie tam pat ja tads bars tiktu savakts tad ir ta realitate ka lielajam vairumam ar to fizisko sagatavotibu ir ta pasudigi.
Thunder man vispar ar tevi nav neka runajama tu esi nepilngadigs pumpains tinis.
Tu man nevari neko macit ka dzivot vai ka uzvesties tapec astlabsti uzliec savu korn un uztin kasi.
0
Nu, bāc, šitie uzbraucieni...un es tevi tikko aizstāvēju;(
Sāku saprast to "valodu"
-7
Ko tad tu gaidiji trumetala urlati jau citu valodu nesajedz.
Kadu laiku atpakal domaju ka neklusu tads ka izrunasos tik daudz lamuvardus ka ierindas publikas izskatas tomer ka laiki ir mainijusies un taka vien bus janolaizas lidz tam limmenim te.
-7
Tapatas man nav ne mazakas velesanas lai man te kakatu uz galvas cik tik uziet man ir loti stipri nervi bet kam man to vajag ja es varu vienkarsi tos nemaitat un darboties erti te.
+5
varbūt labāk nedarbojies? nedod diefs, vēl vairāk sastrīdēsies ar smadzenēm
0
Reizēm man ir aizdomas, ka Tu uzjautrinies, cilvēkus provocējot uz šo kakāšanu;)
a mēs. muļķīši, uzķeramies:D
-4
Reizem kad iedomajos ka butu ja butu pozicijas puse man paliek silti un labi tomer nedzivosim utopija.
Foruma mesli un citi lietoaji diezko nav spejigi analizet manus izteikumus jo tiem ir tikai saurpierains skatijums uz mani lielakoties te ta da.
0
Bobi, tu kļūsti transcendentāls vai kā?
+5
jūtos tik gudrs, ka sēžot uz poda grozu galvu, a visi man apkārt muķļi, tādi muļķi...
+1
shams jau taa ahujel, ka taalaak vairs nav kur :)
-5
Nezinu iespējams man nav ko teikt!!!!!!!!!!!
+2
nedirs par jointiem.
zini, manliekas uz taadu pasaakumu, kaa tava sishana jau gan savaaktos.
ja tev tik ljoti nepatiik, ka tev dirsh virsuu, kaapeec tu vienkaarshi neaizej prom? un miers, visas probleemas atrisinaatas.
tu te kautko dirs par utopijaam, kameer pats dziivo savaas utopiskajaas fantaazijaas, saakot ar to, ka kaads vareetu betona blokus mp pielikt, beidzot ar to, ka tu ahujenna kruts esi palicis, iemaaciisies shaudiities un tad buus visiem pizdec. veel jo vairaak dirst kautko par kaada fizisko kondiiciju. paskaties uz sevi, seksiigais, paaraugushais, baardainais nerd.
nolaidies uz zemes, bobij, tu veel neko taadu, kas dotu respektu neesi izdariijis, taa kaa nekachaa te pravas.
+2
nopirka gāzes pistoli, taga šaudās pie omes mežā un saka, ka trenējas. uhu.
būtu labāk patrenējies tās šautriņas mētāt beidzot :)
+7
"Nezinu iespējams man nav ko teikt!!!!!!!!!!!"

Ar to ir arī jāsāk - tu mēģini izveidot kaut kādas problēmas, kaut gan tādu nav. Tu urbies pa visādiem sīkumiem un izdomātām cīņām tev apkārt esošo cilvēku starpā, tikai tāpēc, ka tev vienkārši nav ko citu darīt, jo, acīmredzot, neesi sev vai nu varējis, vai nu gribējis atrast nodarbošanos kaut kādu man nezināmu iemeslu dēļ. Tā vietā, lai kaut ko mēģinātu izdarīt, tu slēpies savā pašdestruktīvajā klaigāšanā, un, aizbildinoties ar to, ka tev taču ir stipri nervi un jānes savs mesidžš apkārtējo izglītošanā (kura diemžēl nav) jājies apkārt pa visiem forumiem pēc kārtas un muldi bezjēdzīgus stulbumus, kas nevienam tik tiešām pārsvarā neinteresē. Turklāt izskatās, ka arī tēmās, kas tevi it kā interesē, tev ir stipri vienpusējs viedoklis, bet nu tas jau pofig.
Principā, runājot draudzīgi, es tev ieteiktu aiziet pie psihoterapeita, jo labi psihoterapeiti tik tiešām dažreiz ir spējīgi palīdzēt, dažreiz cilvēki tik tiešām vairs nedomā, ka ir intelektuāli pārāki par visiem pārējiem un sāk saprast paši sevi. Tik tiešām tas var noderēt. Un neiedomājies vēl tagad man teikt kaut ko negatīvu, šis posts tik tiešām ir vērsts uz to, lai tev, ak, Bobīt, palīdzētu.
0
Vaitad ar gāzeni ir baigi jātrenējas? Nu labi, bobim būtu ^^
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas