Miera piedāvājums.
-42
Piedāvāju rakstīt ar visām garumzīmēm un komatiem , bet pretim es vēlos cieņu un respektu no jūsu puses un bezjēdzīgu minusu - nelikšanu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
cieņu un respektu ??? , TU pārak daudz gribi
www.youtube.com/watch?v=5WNOkIiDwZc...
-12
Vai arī gribat taisīt lielo strelku ?
+5
Cieņa un respekts ir jānopelna! Tu vēlarvien brauc pretējā virzienā!

Strelka ?! lol :D Tas sanāktu, ka Tu viens pret vairākiem ?! :D
+14
neesi datumus sajaucis? vakar tak bija 1. aprīlis!
+2
Bobij, tā tāda neizdevusies šantāža.
0
Laikam ar garumziimeem vien izliigumam nebuus diezgan. Nu, vismaz es priecaajos, ka Tu neljaujies nekaadai ietekmei:)
+8
Kapitulieren? Nein! :D
+3
funerallady, šodien, plkst. 14:21
Laikam ar garumziimeem vien izliigumam nebuus diezgan. Nu, vismaz es priecaajos, ka Tu neljaujies nekaadai ietekmei:)

Un kā pašai ar garum/pieturzīmēm ? Epic Fail!! :D
+2
A kā tad man ir?;)
+3
Par to strelku gan plusi jāliek. :D
+5
Bobi, ir iespeejama tikai tava bezierunu kapitulaacija, pamiera noteikumi netiek pienjemti. :)
+5
katrā ziņā atvērt tēmu, pirms tam jau nesapratis, ka to ir radījis Bobija kungs - tas jau ir kaut kas jauns :)
+6
Zini, ir redzēts skolās pie sienām tāds uzraksts: "tas, ka tu neesi tāds kā visi, vēl nenozīmē, ka esi pelnījis īpašu attieksmi".
Iemācies izrādīt nedaudz paškritikas. Katram savu rūpju gana, auklēties ar histēriķiem vai pasaules nabām neviens negrib. Jā, katrs reizēm mēdzam šai ziņā grēkot, bet nu jāmēģina kaut kā atzīt savas kļūdas, nevis apsaukāties un draudēt ar gāzes pistoli visiem, kas neglauda pa spalvai :) Par garumzīmēm paldievs, tā turēt.
0
eu bober: Tu gadienā neesi aizdomājies līdz tam, ka varbūt mēs Tevi šeit vispār redzēt negribam ?
Vai nav vienkāršāk klusām nozust nekā mēģināt kautko te sarunāt pēc visa tā, ko Tu šeit esi samurgojis ?

Kā jau infestus teica - katram pietiek savu rūpju un vēlviens lieks nervu zāģis jau nu tiešam nav vajadzīgs!!
+3
BOBIJ, nu nepārkliegsi tu visus. Bļa veci, čista kā cilvēku man tevi žēl. Nu aizmirsti tu par TRUEMETAL čatu. Uzradīsies kāds cits... BOBBIJS #2, kuru visi metīsies knābāt. Tad, zem cita nika atgriezies. Nu noej tu malā. Tā būs daudz prātīgāk, nekā rieties ar visiem. Pats tak redzi ka ir aizgājis par tālu. NEBŪS TEV ŠEIT MIERA.
+1
LOL
+11
+1
Nu i dosjē par Bobiju novākts...
0
:D:D:D:D:D
+3
Vajag vēl kā no 17 pavasara mirkļiem - "ņe ženat"
0
"харктер нордический, безпощаден к брагам Рэйха..." :D:D:D
0
Vispaar, shii ir dikti jauka bilde:
i548.photobucket.com/albums/ii330/bobijb...
:D
+4
Jurčik, mēs dabūsim gāzes pistoles aptevi sejā... interesanti, ar patronām vai bez? Un vai aptvere būs ievietota pistolē...
0
Adriaan, nezinu :D, bet baisi jau tagad paliek jebkuraa gadiijumaa :D Es saaku apsveert iespeeju aizbraukt no valsts... :D
+1
OMG muahahahahahahahahah :D:D:D:D:D
+6
Tā puķainā bilde droši vien paredzēta demonstrēšanai mazgadīgām meitenēm, lai redz, kāds romantiķis viņš patiesībā ir.
+1
bobijblogs.blogspot.com/

bļaģ fokk sake, tas jau nu nav normāli
+3
Tam kurš ievietoja šo te ++bobijblogs++
Skaties bračka, BOBIS sastrādās ko STULBU, atrausies TU.
Krimināllikuma 124. pantu neviens nav atcēlis...
0
kas tas par pantu?
+6
124.pants. Novešana līdz pašnāvībai

(1) Par personas novešanu līdz pašnāvībai vai tās mēģinājumam, cietsirdīgi apejoties ar cietušo vai sistemātiski pazemojot viņa personisko cieņu, ja šī persona nav atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem.

(2) Par tādām pašām darbībām attiecībā uz personu, kas atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

likumi.lv
+7
Kurš kuru te vienīgi noved...
+2
Bobijs noteikti būkmarko visus sliktos izteikumus par viņu, lai kad viņs vienreiz atrausies tad ir ko pretī mest tā kārtīgi. Simt punkti.
+10
+4
oO interešu trešais punkts...
0
Bibij, tu esi pediņš...
0
Bobij tb
+3
Petings, kaisle :D:D:D Bļāāāā, nevaru... šitā zviedzis sen neesmu :D
+1
Bobim hormoni trako... :))
+6
cik ilgi vēl jūs te visi taisaties par bobi diskutēt?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas