Nacistu mūzikas propoganda
+8
Shausmas, shausmas, shausmas :)))
www.youtube.com/watch?v=BjMre91C9L8...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ajj, šitais labais.. :D
+3
Pats pa reizei paklausos Landser (ugāra dēļ), bet... (finger)
www.youtube.com/watch?v=k8uYMjqzP_I...
0
+4
0
0
This track is based on the characters Inge & Peter from the 2004 German/Austrian film Der Untergang. The city of Berlin is heavily besieged in May 1945. As a desperate last resort, Hitler used his brainwashed army of children to ‘resist’ against the Bolshevik Russian Hordes. Kindertodeslied is written from the distorted point of view of 12-year old children, who, sickened by years of propaganda, still believed they were fighting for the ‘Cause’, and were helping to save their beloved (and by then hopelessly defeated) Third Reich.
‘I saw Kaminski's men removing entire cartloads of stolen jewellery, gold watches, and precious stones. The capture of a liquor supply was more important for the brigade than the seizure of a position commanding the same street.’
(SS General Erich von dem Bach-Zelewski)
+4
+6
Trakoti iespaarda tas, ka krievi uztaisiijushi savu versiju ieprieksheejam gabalam :D:D:D
www.youtube.com/watch?v=a67paGGjqyA...
+2
0
Beidzot tauta nākusi pie prāta un liek jēdzīgus ūtrubas linkus.

MOAR, is say, MOAR!!!
+1
+1
+4
tās nazibeibes mūzika izklausās pēc kristīgā worship rocka :D
+2
Nu, šķirba jau tikai tekstos ... Cirvis paliek nemainīgs ...
+4
sievietes nazi uniformās ir sexīgas, imho.
+3
www.youtube.com/watch?v=wU8nhHYlQ-I...

bez iekšām var palikt... gaidam jauno filmu :D
+2
is there any skinheads that are'n't gay ?
+3
kas tas par pederastu?
+1
^ LOL - Saša Barons Koens aka Borats.
-5
O, atkal tauta fano par tiem jēlajiem "jokiem".
0
Tas pie tā sintezatora nu ļoooti grib līdzināties Ādolfiņam:)
www.youtube.com/watch?v=OegzI5lweOo...
0
^lol ....
es teiktu driizaak H.P. Lovecraftam
0
un +10 Sonnenmensch par peedejo postu
0
werwolf? - any comments?
0
Kreator - People of the Lie... sasodīti spēcīga anti-nazi dziesma. Žēl, ka tūrē nenospēlēja.
Landser fonētiskā ziņā nav ne vainas, bet kas jums pret žīdiem?
-1
Tāpēc ka mēs visi Izraēļa tautas dēli, skaties no kuras puses gribi.
+3
2 Overkirils: Kāpēc Tu domā, ka kādam ir kautkas pret žīdiem? Žīdi ir lāga zēni. Atminies kā daži šīs tautas dēli un meitas sadevās rokās, lai nesavtīgi palīdzētu brāļu krievu tautai brīdī, kad aptrakušie latvieši gribēja aizliegt visas krievu skolas. Itkā nieks, bet skat - Baltkrievijas pierobežā drīz nolikvidēs pēdējo latviešu skolu.
0
Tu man tikko izskaidroji, kāpēc pilnīgi visi žīdi ir slikti.
-2
Pilnīgi visi žīdi ir slikti tāpēc, ka tas skaitās true bļa.
+4
Neviena tauta nav pilnīgi slikta vai pilnīgi laba. Mūsu subjektīvais viedoklis par tautu veidojas novērojot tās indivīdus.

Es noteikti neesmu tas, kurš pateiks, ka visi [ievieto tautību] ir [tādi], bet es nevaru noliegt, ka dažkārt vieglāk ir nešķirot.

Tas ir priekšārds, bet tagad pasaki man, Overkiril, kā Tu no manis rakstītā izpīpēji, citēju: "Tu man tikko izskaidroji, kāpēc pilnīgi visi žīdi ir slikti."? Es taču pieminēju tikai vienu afēru, kurā vadošās lomas spēlēja trīs vai četri šīs tautības pārstāvji. Kur Tu izrāvi "visi"?
-2
Mēs runājam par žīdiem un tu saki, ka "žīdi" (neminot konkrētus vārdus) dara/darīja to un šito. Tu viņus visus sabāzi vienā maisā.
+2
Tu esi zhids overkiril, vaine?
+3
Vidrīzāk kārtējais smadzeņu skalošanas upuris, kurš nolēmis būt nabaga apbižotās žīdu tautas aizstāvis no ļaunajiem nacistiem latviešiem.
+2
Fāšizm ņeprojģot, bļa ! Moči gansof v sorķire, bļa, bļa !
0
Tu tikko deathperado kaut kādā tēmā minēji, ka nezini pietiekami rupju apzīmējumu, ja kāds nezin savas valsts vēsturi, savukārt es nezinu pietiekami rupju apzīmējumu, tādiem ahejenna misantropiskajiem metal warrioriem ar spītīgi aprobežotu prātu un tupiem principiem. :)
+2
Ņea, es pat nevienu žīdu nepazīstu. Nu vismaz es nezinu, vai kāds no maniem paziņām ir īstens līkdegunis un par to arī runāju - es īsti nešķiroju:P Karoč jāpiekrīt tasturneko

Bļe, es nezinu, kādu jūs mūziku klausaties, bet manā mūzikas kolekcijā bieži lirikas ir pret buržuismu un totalitārismu, par vienlīdzību un cilvēku nešķirošanu, tātad, arī pret tādiem stulbiem sūdiem kā rasu naids.
+7
Redz kā - pārgājām no rasu naida speciālgadījuma uz rasu naidu kopumā.
Tas, ko sauc par rasu naidu, vai rasu neiecietību nav nekas cits kā rases vai tautas imūnsistēmas reakcija.
Pieļauju, ka šī lieta nav saprotama cilvēkiem, kam neinteresē vēsture, savas tautas dzīvesziņa, kam ir pie pakaļas kādā valodā runās mazbērni. Vakareiropas valstis ar savu vienlīdzību un cilvēku nešķirošanu ir nonākušas tiktāl', ka pēc dažiem gadu desmitiem ir paredzams, ka tās kļūs par islāma valstīm.

Man nav nekas pret manu kaimiņu no blakus dzīvokļa. Mēs varam sapīpēt, iedzert pa aliņam. Bet es negribu, lai viņš dzīvo manā dzīvoklī.
+1
Kārlim Streipam, gluži tāpat kā Overkirilam patīk ē-breji. Nez ko tas varētu nozīmē? www.youtube.com/watch?v=zarpVE8UVYQ...
+4
+1 Juodam.
Rietumeiropa tiešām ir tik "vienlīdzīga" un iecietīga, ka drīz būs auzas. Es, piemēram, arvien nesaprotu, kā Francija atļauj imigrantiem no Āfrikas dedzināt Parīzes priekšpilsētas par to, ka, redz, divi nigūži ar zagtu motorolleru nomaucās un nositās, bēgot no policijas. Tu iebrauc citā valstī, nosper motorolleru, nosities, lai pēc tam pārējie "attaisnotu" varētu padedzināt citu cilvēku mašīnas un pazagt veikalos. Francijai sen vajadzēja visus tos Somāliešus un Alžīriešus, un kas viņi tik tur nav, paņemt, salādēt kara transportlidmašīnās un kastēs ar izpletņiem nomest atpakaļ tuksnesī, lai viņi tur zog savus motorollerus un dedzina, cik uziet. Tikai stulbi tas, ka nebūtu jau nekā, ko zagt un dedzināt, un, pats galvenais, nebūtu kam pēc tam pačīkstēt par to, ka pret viņiem netoleranti izturas :)
0
No viena grāvja otrā. Skaidrs, ka Eiropa kāda tā ir tagad, ir pārāk iecietīga savā "demokrātijā", kuras patiesībā nekad nav bijis un nebūs. Nedomāju ka ES vairāk par 10 gadiem vēl pastāvēs.
Tad arī šīš lietas varēs regulēt, ja nebūs par vēlu. Bet radikālās galējībās bliez jēga nav nekāda. Bet masveida neonazi buivalu populācija, kuriem viena rieva galvā un tāpat no kautiņa neko neatrisinās. Tīri idiliski iedomājamies, ka nu sabliežas baigā WP armija un izmēž līdz pēdējam čurkam visus laukā. Kas pēc tam? No naida un agresijas barojošies kuiļi pēķšņi dibinās White power floristu pulciņu un liksies mierā? Normāla labēji orientēta daudznozaru speciālistu valdība ar minimālu tieksmi zagt varētu tikpat labi pieņemt valstij izdevīgus lēmumus. Norvēģijā piemēram tagad ir valoda jāmācās, ja gribi normāli strādāt tur, bet mums te Ušiņš vēl nākotnē bīdīs slāvisko mēli. Tas ir tikai ES iespējāms, bet Norvēģija divas reizes pasūtija ES'u "palasīt sēnes"
0
Tā tik vajg tai Francijai - paši savlaik 1/3 Āfrikas, čupu Karību salu un Indoķīnu bija okupējuši, lai tagad tie okupanti plūc augļus.
+1
Maisa tautas, maisa. Ar nodomu maisa.
0
Sieg Hail (un punkts)!
+2
nu davai - mīnusus man kā "ahejenna misantropiskajiem metal warrioriem ar spītīgi aprobežotu prātu un tupiem principiem"!
+3
nu ja, melnie pisīsies ar baltajiem kamēr visi būs daudz maz vienādi un tad kā viena liela, globāla vergu čupa vergosim saujiņai huiviņzin kā.
0
Musdienās, ja Tevi nosauc par ekstrēmistu, radikāli, nacionālistu, homo/kseno/whateverelsefob... tad tas nozīmē, ka savu galvu tu izmanto ne tikai tādēļ, lai vārnas vēderā nedirstu, bet gan lai domātu.

Tad nu es lepojos arīdzan būt "misantropisks metal warriors ar spītīgi aprobežotu prātu un tupiem principiem".
+3
Mēs jau tagad ''kā viena liela, globāla vergu čupa vergojam saujiņai huiviņzin kā''.
-4
Ahujennnnaaa domāšana. Nu pizģets :D :D :D
+3
^Varens izteiksmes veids. Nu vareni.
0
bļa, varētu es būt tikpat bezrūpīgi noskaņots kā tu! ^
+1
ne Juods, bet tasturnekas! :D
+1
nebūtu geju, nebūtu žīdu, ti dievs ar saviem dēliem un pielūdzējiem
+1
the all-powerful homo-erotic toys with silly hats
+1
0
Pievienojos Desperam - es arī lepojos būt "misantropisks metal warriors ar spītīgi aprobežotu prātu un tupiem principiem".
0
eu a šitas gan jocīgi, es nozākāju gejus, ebrejus un dievu, un man par to - mīnusi? kas te par metal warrioriem? geju, žīdu un kristiešu metālistu apvienība.
+1
es lepojos nebūt cilvēku sugas
-1
pat žīds man patiks, ja dos siltu pienu, bļa
+4
un gejs, kas dod kitekat - kas var būt labāks par šo? tuč tuč peperiņ un gatavs.
0
"Kārlim Streipam, gluži tāpat kā Overkirilam patīk ē-breji. Nez ko tas varētu nozīmē? "
Man patīk ebreji? Kurā vietā? Es jau teicu, ka nevienu nepazīstu, nezinu un man, ja godīgi, ir pilnīgi nospļauties par viņiem, kamēr vien viņi nelien manā dārziņā (ko arī pagaidām nav darījuši), tāpēc nesaprotu naidu pret viņiem.

Un jautāšu vēlreiz - ko jūs klausaties? Tikai RAC? Vai varbūt kaut ko no tādām grupām kā Kreator arī (jā, es baigi bieži pieminu Kreator, zinu)? Vārdos esat ieklausījušies, vai viss pohuj, galvenais, ka smagi riffi un ātras bungas?
+2
"kamēr vien viņi nelien manā dārziņā" - bet viņi jau sen tavā dārziņā un to pamatīgi izbradājuši.
Protams, tas nenozīmē to, ka viņi nozaguši tavu maku, atlēgas piekariņu vai kādu citu sīku sūdu... padomā mazliet lielākā mērogā.
0
Tādā ziņā vairāk sanāk par krieviem domāt. Pret tiem gan man mazliet naids ir gan un es to pamatoju ar to, ka viņi paši savu inteliģenci izkāva jau cik gadus atpakaļ un kopš tā laika nekas cits, kā asinskāras aitas tur nedzimst. Protams, visi austrumu kaimiņi jau nevar būt tik slikti, bet lielākais vairākums gan. Kamōn, Krievija vispār nav mainījusies, paskatieties uz to vēstures grāmatu, ko šamie tikko skolās ieviesa...
-5
Jebal lash, ej ārstēties. Tev taču ir paranoja. :D
-3
Jaunie foruma pedini - dunduki - tasturneko un overkirils.
-2
nogrāb mani kādā tumšā vārtrūmē, sašaudi mani ar saindētām šautriņām UN uzrīdi man kāda sava pagānu dieva dusmas. ;(
+8
Bobij, kādam tak tevi ir jānomaina :D
+1
Nuja, es pediņš. Es pat neteicu, ka kaut kā aizstāvu žīdus, es tikai nesaprotu to aklo naidu pret viņiem un uzreiz esmu pediņš, kas dupsē ebrejus. Jūs gan esat dziļdomātāji :D
+2
Overkiril, redz, krievus un joskes pagrūti salīdzināt. Ja krievus tu redzi ikdienā un esi pieradis pie viņiem kā nepatīkamas, taču neizbēgamas dzīves sastāvdaļas, tad ar ickēm ir mazliet savādāk. Tieši tu viņus neredzi, tācu ieej kauč vai bankā - ickes gars kā dzīvs!
+1
He, he - rekur būs spilgts piemērs:

www.diena.lv/lat/politics/hot/ri...

Un arī savā darba pieredzē esmu nonācis līdzīgā situācijā, kad bijušas darījumu attiecības ar izredzēto tautu. Neviens utaino kantoris nekad nepisa smadzenes tā kā šie.
+3
0
+3
www.youtube.com/watch?v=TrQYLUShV0s...

www.youtube.com/watch?v=C7lQZvoXUeg...

Moš novilkt ? :D Bērnībā baigi spārdīja m/
+3
KULT!!!
+6
Atceros, kā šo gabalu ar viltu reiz senos laikos ar viltu Frīdim iesmērējām, lai atskaņo alus dārzā Līvu laukumā. :D Vajadzēja friču tūristu ģīmjus redzēt. :D
www.youtube.com/watch?v=j2IhDyP7FA4...
+2
^ šie tak padziedāt nemaz nejēdz :(

www.youtube.com/watch?v=oDWq8WexKGg...

Man gan oriģinālā versija labāk patīk.
+1
+3
Cik nācies ceļot pa Vāczemi, tad tur, pie Austrijas robežas vācieši par šo tēmu labprāt parunā.
+2
+2
0
0
-2
Profane - Pa Vikingtog spārda dibenu. \\m/
0
+1
un vēl kas smuks bonusā, pilnīgai nostaļģijai:

www.youtube.com/watch?v=jKAd31uuZPc...
0
Danke! \0
+1
+1
Nav par muzīku, bet tēmā iederēsies :)

www.spoki.lv/slavenibas/Nepublic...

0
vai cik jauki :)
+1
Pedofīls, bla.
0
japacelj augsha :)

sveshvalodu zinatajiem :

www.youtube.com/watch?v=ALrG7mDTRm0...

0
Akal antifa mīnusus liek. :)
-1
aha - un tev ari :)
+1
domā, te daudzi cērt holandiski ?
+1
poh - kad tik rudzi :)
+1
es nezinu, vai sapratu pareizi, bet radās iespaids, ka kaut ko ar vācu valodas zināšanām pat cērtu arī holandiski
+3
veltijums minusu licejiem un visiem multikulturala "chmo" miletajiem:

www.youtube.com/watch?v=CbffORakl0s...
+1
^^^^ pusi no video jau čubriks vāciski vārās. Un mincīšam taisnība, vācenes zināšana ļauj kaut ko aptuveni saprast arī holandiski (flāmiski laikam būtu pareizāk teikt?)
0
Flāmi runā holandiešu valodas dialektos
0
Ar ko vlaamse atšķiras no nederlandse, cittautiešiem toč grūti saprast. Frīslandē vai Limburgā atkal runā vēl nedaudz savādāk (lai arī rakstiskie uzraksti ne ar ko neatšķiras). Bet visbriesmīgākā valoda ir tas Luksemburgas «letzebuergish» dialekts!
+3
Mums te pagājšnedēļ kā reizi bij holandieši atspērušies. Visi kā nomērīti metrs deviņdesmit, plikeim pauriem, ģīmjiem kā tupeņi. Kā sāka alu test, tā i pēc trim četrām stundām žagodamies applīsa kur kurais
+5
A tu iedomājies, kā tu Baltkrievijā ar lēto šņabi aptestos ;)
+1
Tas gan, fiksi vien būtu sieri gaisā
+2
Baltkrievu banda Apocryphal pie manis, paliekot pa nakti, sastiepa grēdas ar lēto šnabi — pēc rēķina «divi polši uz degunu un vēl viens kopīgi visiem pa virsu». Jāpiezīmē gan, ka pirmais tomēr beidzās šnabis, nevis anekdotes par Ūsaino Tirānu.
+5
un ta rodas steriotips, ka visi metalisti ir dzeraji un lopi...
0
Tak puse no šejienes metālistiem ir dažādi celtnieki, bet pārējie datoriķi :D Kāds nu tur stereotips LOL
+6
neesmu ne celtnieks, ne datoriķis
+6
^^ un virinātāji ! :D
0
^^ a tu tak neesi metālists
0
Mincīts tiešām tak nav ne celtnieks, ne datoriķis — nu kāds ta no kaķa sanāks datorists vai celtnieks?

Bet daiļā dzimuma statistika šeitan, cik nu izdevies izķīķerēt, ir vēl interesantāka. Varianti — tulkotāja vai policiste.
+3
Es, savukārt, esmu plaša profila nespeciālists. Nekvalitatīvi varu izdarīt jebko.
+3
^domāju, ka ekstremālās mūzikas piekritēju vidū nav tikai celtnieki un datoriķi.. tas spektrs ir krietni plašāks.
bet datoriķu tiešām ir daudz..., pat nezinu ar ko tas izskaidrojams. Ko tad mūsdienu metalīstam būtu darīt 90`to gadu sākumā, kad dators bija zināma eksotika. Būtu jāpārkvalificējas :D
0
"^^ a tu tak neesi metālists "

tāpēc ka tā mēdzu ironiski izteikties, vai arī tāpēc, ka nenēsāju ādas jakas un melnas bikses, sabāztas zābakos?
0
un boks, cik kaut ko atceros no vecām lasītām diskusijām, bija ar medicīnu saistīts, tā kā tā celtnieku un datoriķu hipotēze kaut kā priekš manis ļoti švaki izklausās.
0
kaut gan, cik esmu skatījies oficiālās 'tīro subkultūru' definīcijas, tad tur tiešām arī ir jāģērbjas un jāuzvedas atbilstoši, tā kā es tiešām tādā gadījumā neesmu metālists. bet metālu gan klausos visvairāk no visiem mūz. žanriem.
+2
Domājams, ka BoD celtnieku kategorijā iekļāva visus ar jebkāda veida būvniecību saistītos. Un atttiecīgi aplēse, ka puse no TM ir celtnieki, puse datoriķi, izriet no tā, ka jams pats ir pa pusei viens, pa pusei otrs :D
0
savulaik bija ljoti labs raksturojums, kas atbilstu lielakajai daljai - "plana galdinja urbeji" ;) :) ;)
+2
«Plānā galdiņa urbšana» — tā jau nanotehnoloģija, bļe.
+1
"Bet daiļā dzimuma statistika šeitan, cik nu izdevies izķīķerēt, ir vēl interesantāka. Varianti — tulkotāja vai policiste."

Dethecrator, pēc izglītības skaitos tulks, ja skatāmies pēc ieņemamā amata, tad iepirkumu speciāliste. ;)
0
T..i. paņem žūksni un uz Alfu prom? :D
0
Es jau pēc šīs tēmas spriedu - tur, ja ne būvnieks / datoriķis, tad kkāds targašs sanāk: /forum/121901-about-work

Vēl jau šitā tēma, bet tur vairums vēl studē: /forum/64102-your-occupation
+3
0
Ir nu gan rīkle un valodiņa. :D
+3
Šitas vēl labāks! :D

www.youtube.com/watch?v=pi_PohySYUE...
+2
o mein gott....
+2
^^ Ejkatunost, es sen nebiju tik skaļi un neviltoti sasmējies par tekstiem (un vokālu kā tādu vispār) :D
+4
da nuh tos ibljus!
pirms 80 gadiem "propogandas dziesmas" bija relas, nevis katra aksta izdomatas!

www.youtube.com/watch?v=8jrfluDC9AA...
+3
^ Es gan neesmu pārliecināts, vai šī versija būtu pieskaitāma tieši nacisma propagandai, galu galā, Marlēna šai brīdī jau bija ASV pilsone.
0
Rootwater - Hava Nagila

www.youtube.com/watch?v=p212848xPzM...

P.S. Plusiņi iet Intaram bet mīnusiņi - nahuj ...
0
P.P.S. vispār plusiņi iet Estrikam.
0
un ja paraks dziļāk - Sanatorium atkal vainīgs ...
0
atgriezhoties pie temas - viens no krievu NS hitiem, origjinalizpildijuma:

www.youtube.com/watch?v=lIvNThIkRJA...
0
Paldies, Sonnenmensch! Šodien beidzot aizgāju uz pastu pakaļ paciņam. Viss perfekti, paldies! Lielvācija to neaizmirsīs! Tikai viens jautājums: kāpēc plates pirms likšanas pakā bija ietītas vecos Passauer Neue Presse numuros?
0
Piedod, "Der Sturmer" izdevumi ir beigushies :):):)
0
Atgriežot paku vaļā, man vispirms izlikās, ka tie ir Völkischer Beobachter numuri.
0
Nu vismaz kas interesants, ne tikai "popsigs" muzika ;)
0
+1
nu-nu :)
0
Šis te vīriņš ( www.youtube.com/user/hcterrorist... ) veido itin episkas un sirdij/acij/ausij tīkamas WW2 kompilācijas.

Daži piemēri:
Sie kämpften für Deutschland: www.youtube.com/watch?v=iSMCjzoEDhg...
Der Ostfeldzug - Kampf im Osten 1942: www.youtube.com/watch?v=Ls8hKj6GbXo...
+2
un tikai pasakiet, ka shi nav Chikagas Piecishu koverbanda :):):)

www.youtube.com/watch?v=F0EzPw3F8Bw...
+3
Nu sākumā ir jāatbrīvojas no muslimiem.
+1
Klau, a kādas iespējas redzēt Absurd iekš KŽ? :D
+6
Čikāgas Nacīši? :)
+3
BLACK MAGIC SS

In The Circle ("Symbols Of Great Power" demo @ 2012)
www.youtube.com/watch?v=USVe7drNa2w...

Darklord ("Panzerwitch" demo @ 2013)
www.youtube.com/watch?v=t82tjWL0les...

No YT komentāriem: ''Rise of the satanic Nazi Hippies ?''
0
Sonne ar Wervolfu varēs slapināt aizkustinājuma asariņas - iznācis jauns triecienbalāžu komplekts:

Sturmwehr & Sleipnir - Europäischer Traum Teil 2
0
nav jegas raudat, ir ar godu jasalute :)
PS - jau ir ieklausits, nav tas labakais, bet oki
0
PPS - rekur mans jaunais, shi brizha hits, kas var but romantiskaks....

www.youtube.com/watch?v=xR6g6_OLhFI...
+1
nav nemaz sūdīgs - tik vokāls bišku kretinē (tieši tīrais)
0
shamais no vinjiem ir singls, lidz gada beigam bushot pilns albums - vot tad ari ta pa riktigo ievertes, jo konkreta dziesma nav shai grupai raksturiga, agrak bija vairak tads raw blekjis
+1
^muzons labs, bet krievu dziedājumu te nevaru sagremot (un vispār metālā kā tādu), nedz tīru, nedz rēcošo. IMHO krievu valoda ir ideāla, lai izpildītu krievu roku (Kino, DDT u.t.t) :), tur tas tekstuālais, bardiskais vēstījums, kas man iet pie sirds, un ikpalaikam paklausos.
Tieši tāpēc man nepatīk krievvalodīgie metālkolektīvi, arī leišu- starpcitu. Tīri fonētiski nav baudāms.
0
Tās jau tīri personīgas preferences. Man nav nekādi iebildumu ne pret krievu, ne leišu mēli metālā. Priekšroku gan dodu vācu - heavy/thrash vāciski skan ideāli.
+2
Udo angliski dzied tā, ka izklausās pāc vācenes :D
0
shitais ir über alles... no comments ...
bija jau Mongolija, Japana, tagad Malazija...

www.vice.com/de/read/malaysische...
-1
Nazi punks must die!
+1
Kaut kā pēdējā laikā emsu uzsēdies uz izlasīti Gigi in Musica - 25 Jahre. (Gigi ir Stahlgewitter, Gigi & Die Braunen Stadtmusikanten, In Tyrannos u.c. vokāls). Te gan visi ir kaveri (pat no tādiem izpildītājiem kā Udo Jürgens) bet tēmā iederas, un tādējādi sanāk arī pietiekami liela dažādība.
www.youtube.com/watch?v=AIFtPZUEUuw...
+1
Man prieks par tevi, Intar :D:D:D:D
0
Sonnenmensch, a Larrnakh skaitās neonacistu neofolks vai nē?
0
chalis ir galigi pareizs un pukains, ne, neskaitas ....
0
Ā, nu tad prikols nav. Šodien Elkorā redzēju Larrnakh disku un nobrīnījos, kā no Steinklaga kaut kas nonācis līdz tam krievžīdu lieveikalam :)
+1
oppaa - tas tiesham ir interesanti, kada veida!
+1
sen nekas nasv te postets - tapec kada smuka baladite:

www.youtube.com/watch?v=Nrb0Gu-YKUc...
0
jaunumi no "slavzemem" - VELIMOR

www.youtube.com/watch?v=KLWyHTx4ixA...
+1
rēcīgs intro - vēl varēja ko ar Goblina tulkojumu iebliezt :D Bet tā jau normāls Slajerītis
+2
Bļāviens, tas Veliomkrs gan ir ko vērts. Gada atklājums priekš manis. Cieši ierindojas topa augšgalā kaut kur blakus Temnozor un Nokturnl Mortum. Sākotnēji uzķēros uz albumu "Наш мир" un dziesmu "Грани" - raupjā melanholija mūzikā un tekstā paķer uzreiz, liekot noprast, ka daiļrade priekš večiem nav joka lieta - te viss nāk iz tumšiem dziļumiem, krietni izjusts un izsāpēts...
Rietumeiropā šādu mūziku tikpat kā nespēlē, vienīgi Ziemeļos un Krievijā. Būtu pateicīgs, ja kāds vēl ko līdzīgu ieteiktu...
youtu.be/xv3OEaNOW50...
0
Kā var šitā sapisties ar drukas kļūdu vienvārda nosaukumā... sorrī.
+2
+1
īsti Velimor nav bet

tāds Temnozjor Side projekts
Небокрай
www.youtube.com/watch?v=rvbStQDrlsY...

vel ir Nitberg
www.youtube.com/watch?v=8G9ncHKFRuY...

tas gan vairāk skaitās Thrash/Rac
bet nu lirika parauj , ja patīk NS

Киборг
www.youtube.com/watch?v=1B3O0SEViU8...

Крэк
www.youtube.com/watch?v=FWn4Z8kYu5g...

ДИВ
www.youtube.com/watch?v=7sqJvqiFYnE...

+1
Žīdu provokācija!!!

www.youtube.com/watch?v=5BfWqDEjK5M...

Varbūt jāaģitē Valdi, lai nākamreiz šie mākslinieki brauc uz Zobenu un Lemesi ar šo programmu? ;)
+3
Kad šķiet, ka viss jau apnicis un klausīties nav ko, atver trūmetālu, un - skat, cik lieliskas mūzikas tepat aiz stūra slēpjas.
No šiem bij klausīti tikai Kamaedzitca, kad pirms gadiem 10 sēdēju baltkrievu metālžurnāla "M" forumā, kur grupas līderis cītīgi spamoja savus pirmos muzikālos mēģinājumus. Krietni noprogresējuši kopš tā laika. Nu un Aryan Terrorism, kā jau Nokturnal Mortum cienītājam pieklājas.
Blazebirth Hall grupas arī ir poētiski krāšņas, reizēm jābrīnās, kur tais laikos tik nopietni darbi varēja Krievijā rasties. Lai gan arī RAC patīk tā iemesla dēļ, ka, ar mērķi padarīt vēstījumu maksimāli pieejamu, tai mūzikā parasti tiek atstāts tikai vienkāršākais un skaniski iedarbīgākais., ne tā kā pankrokā, kur var ražot remdenu žļurgu desmitiem albumu garumā.
Sirsnīgs paldies.
+2
Nordglanz - Völkischer Schwarzmetal
www.youtube.com/watch?v=0FA8rrSjLIg...

Tāds patups jau ir, bet man ir vājība uz metālu vācu valodā.
+1
shamais ir zhanra klasika :)
+2
tikko parava mani uz nostaljiju -
MJÖLNIR - Hinweg Uber Die Tore Der Zeit (1998), simfoniskais bleks, kam pieshuva klat NSBM ...

www.youtube.com/watch?v=hhx3pOUnZgM...
0
VELIMOR - Son of Odin
iesaku ieklausities lirika :)

www.youtube.com/watch?v=Dhmw0Z7N73o...
+2
0
"This video is not available in your country" :D :D :D
+5
Tu, acīmredzot, dzīvo fašistiskā režīmā.
0
Koncerts būs arī pie mums Latvijā, neaizmirstam!

Berlīne, 27.nov., LETA--DPA. Vācijas sabiedriskās radiostacijas atteikušās pārraidīt rokgrupas "Pink Floyd" bijušā dalībnieka Rodžera Votersa gaidāmos koncertus, apsūdzot mūziķi antisemītismā, kas izpaužoties viņa koncertu laikā izteiktajos aicinājumos boikotēt Izraēlu.

Radiostacijas "Antenne Brandenburg" un "radioBerlin 88.8", kas pieder raidorganizācijai RBB, pirmdien paziņoja, ka netranslēs tiešraidē 1. un 2.jūnijā paredzētos Votersa koncertus. "RBB ir svarīgi šajā jautājumā ieņemt nepārprotamu nostāju" pret Berlīnes un Brandenburgas ebreju kopienu, norādīja raidorganizācijas menedžere Patrīcija Šlēzingere. Pēdējo dienu laikā līdzīgus lēmumus pieņēmušas arī citu federālo zemju raidorganizācijas — "Westdeutsche Rundfunk" un "Norddeutsche Rundfunk".

Voters savos koncertos regulāri aicina boikotēt Izraēlu, bet reizēm to laikā tiek palaisti cūkas formā veidoti gaisa baloni, kam uzkrāsota Dāvida zvaigzne.
0
Kas tad viņam? Žīdi appisa vai?
0
pirmā domā - krievu Skyforger koverbanda, bet nē:

Громоверж - проект Stringsskald'a, участника и автора музыки Темнозорь с 2001 по 2010 год, а также создателя и на данный момент единственного участника Walknut. Выдержан в стилистике Pagan/Black/Folk Metal.
Годом зарождения проекта можно считать 2015 год, когда у автора появилась идея выковать крепкий сплав из всего накопившегося нереализованного материала, тогда же были сделаны первые пробные записи. Дебютный альбом проекта, "Издревле", в музыкальном плане можно охарактеризовать как некую квинтэссенцию всех трёх написанных Stringsskald'ом полноформатов Темнозорь и условное продолжение/развитие творческих идей тех лет. Бо́льшая часть материала сочинялась именно в упомянутые годы его активности в Темнозорь, и весь альбом являет собой каноничный и проверенный временем "языческий метал" старого образца, в котором легко угадывается фирменный почерк музыканта.
Почти 73-минутное творение аранжировалось, записывалось, дополнялось и постепенно приобретало свою конечную форму на протяжении шести лет. Основной вокал исполнен Stringsskald'ом, чистоголосые вокалы и партии флейты — приглашёнными музыкантами. В качестве текстов к альбому использована поэзия Велеслава.

Громоверж - Издревле (2023)
www.youtube.com/watch?v=aF2O2Clg8pY...
0
Der Tod und die Landsknechte - Wir fürchten weder Tod noch Teufel (2023)
www.youtube.com/watch?v=_IidI6lM0vU...

Vokalizē Wolf no Absurd, bet visu pārējo spēlē Bile, kas ar tur nedaudz ir ņēmies
0
@bladeofshitness bļe, tu tak esi LOHS! :)
+1
wow, džeki, cik te daudz tādu baltu viģiku ar trīs punktiņiem...
0
:D Sak, vajag Bitchute intergrāciju? :>
0
Izejot no iesaktas citas temas par "Svoboda Rossiji", par M8L8TH un manis piemineto NEZHEGOL dalibniekiem, kuri karo pret krieviem Belgorodas apgabala -
te otrajam pagajusho gadu, jau kad bija kara sakums, iznaca pedejais albis ... shogad jau izdots otrais vinila re-prints
Нежеголь - Молодёжь LP
www.youtube.com/watch?v=cW1VG81n7Gk...

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas