Prong - 2009 - Power Of The Damn MiXXXer
0
Kaut kā biju par viņiem aizmirsis kopš HC laikiem un palaidis garām viņu pievēršanos industriālim.

Šodien ievērtēju viņu jauno albūmu un esmu patīkami pārsteigts. Lai arī Ministry pašlaik vairs nemuzicē (gan jau, ka būs vēl reunion), tad vismaz Prongā saklausīju Ministry raksturīgu skanējumu. Principā nekas pārstedzošs tur nav ņemot vērā šo grupu biedru sadarbību. Es to domāju tikai pozitīvā ziņā. Viennozīmīgi ievērtēšanas vērts albūms un manā kolekcijā tas ir uz palikšanu :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neviens no iepriekšējiem nav paticis, tāpēc šo ignorēju. Cik atceros šōdas tādas industrial fiškas jau arī tajos bija.
0
jāpaklausās 2007./2003. gada albūmi tad redzēs
0
cik paskatījos šis ir tas pats 2007. gada albūms tikai visādos mikšos
0
vokāls tracinoši besīgs, tāpēc šamos ignorēju. snap your fingers snap your neck
0
Tommy Victor arī spēlēja pēdējā Minstry tūrē. Tagad vēl pie Danzig uzspēlē :)
0
šis ir remixēts 2007 gada albūms, tādēļ arī ir tik elektronisks
6. dziesma spārda dirsu ;]
0
Nez kā citi viņu albūmi, bet šitas baigā miskaste.
0
Izklausjos viņu daiļradi no 1991. gada "Prove You Wrong" līdz 2009...

Man patika 1996 "Rude Awakening", kurā parādās izteikta industrial piegarša, lai gan sākot skanēt 1. dziesmai no albūma nodomāju "kas tas par Korn" :D,

"Scorpio Rising" galīgi nepiedūra, pat nenoklausījos visu albūmu līdz galam. Ko nevar teikt par 2007. gada albūmu, ar kuru viss ir ok, lai arī no industrial tur nav ne smakas. Tāds labs, laikam post-trash ar klasisku piegaršū.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
skru
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas