Veltījums Vingrotājam
0
Nupat tā iedomājos, ka ir čupas visādu X-mas apkopojumu dažādās formās, bet galvenā vieglatlēta nāvei par godu nezkāpēc nav (vismaz neesmu manījis). Jādara kas lietas labā. Te pāris gabali, kuri pirmie nāk prātā:

www.youtube.com/watch?v=p2ZDyCpj1Z8...

www.youtube.com/watch?v=56NfNEQlumg...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-4
-19
nu ko darīt, kad lohs uzsāk lohotrainu tēmu? darīt to pašu un pakļauties lohatronu sistēmai, turpinot uzturēt šo lohatronisko tēmu :( mīnuss ta par ko?
+6
Tu arī norpirki gāzes pistoli?
-6
Man nevajag gāzes pistoli.
+1
Laba Lieldienu tēma - ņifiga tu te necilāsies augšām, nācarieti :)

www.youtube.com/watch?v=G3Z3mo7uGcY...
www.youtube.com/watch?v=D_xpfIOKUTM...
www.youtube.com/watch?v=k7Pp2gpLZcc...
+1
Tas Deicide rēcīgs flomīšu klipons. Varēja gan mazāk atkārtoties.
+3
+1
Megadeth - Looking Down The Cross
Destruction - Nailed to the Cross
Necros Christos - Tormented Flesh on the Mount of Crucifixion
Necrophobic - Nailing the Holy One

0
EDGE OF SANITY - Jesus Cries (1993)

www.youtube.com/watch?v=Ui117bmIZ5o...

In the beginning there was light.
The world could feel his holy might.
Born into a world he soon would leave.
People would not listen, people would decieve.
He tried to bless, he tried to heal,
he told the mighty powers to conseal.
The disciples of his father, born of God,
they believed that they would bleed the holy blood.

[Chorus:] My God, my God. Why have you forsaken me?
I am nailed to this cross, but spiritually I'm free.

For God so loved the world, that he gave us his only
begotten son and that whosoever believeth him
should not perish, but have everlasting life.
Jesus cries...
Jesus cries...
The star upon the sky, is it just another lullaby?
What a world do believe could be all a fucking lie!
I'll never serve in heaven. I rather rule in hell.

[chorus]

Jesus cries
A blessing from the skies
Jesus dies
A holy sacrifice!

AMORPHIS - The Lost Name of God

www.youtube.com/watch?v=9Jmu_RemGVI...

The Lost Name of God
We have to know, we have to see
Religions so many,
Which one of them are so real,
That it makes us to believe ?
Crushing the chains of faith

To find the way of immortality,
We're hiding behind the cross
To find shelter,
We're searching for the name of god

In this maze of hatred
The name of god is lost

Under the flag of salvation
We cleared this land of pagans
Under the cover of Christianity,
We stained our hands in blood

At these times of anguish
The name of God is lost

"I saw the coming of the end,
Sun stopped its shining,
Air is no longer fresh,
Then it was too late to realize,
That we can't breathe our hate."

The lost name of God
+1
Labi, ielikšu to pāsu, ko tai otrā saitā.

www.youtube.com/watch?v=zzz0YVEgT5U...

0
Ononīmajam džīzasfrīkam ( /forum/122970-metāla-fantadroms-ii#comment198773 ) par prieku (un ar skatu nedēļu tālā nākotnē):

TANKARD - Hell Bent for Jesus

www.youtube.com/watch?v=8IuLPHcFMP8...
0
Gads apkārt, veltījums arī no manis!

www.youtube.com/watch?v=nL_LUbr60CA...
0
eu,džeki,lieldienas pēc nedēļas. ko iespringstat? :D
0
tobiš,jhādzīvo šodiwenai, par nāktni pohuj hahaha :D
0
kas tie par murgiem,ko es rakstu. pizģets vienkāŗsi.
+3
Vēl nav vakars , bet Tu jau izklausies piepisies. :D
+2
Vai šis inkognito kristīgais mīnusainis varētu beidzot atklāt savu identitāti? Tak esi lepns, tak dari savam dievam tīkamu darbu mums neticīgajiem nešķīsteņiem liekot mīnusus!
0
veltījums aŗi no manis, pie reizes. :)

www.youtube.com/watch?v=pp5JSIHBPvw...
+3
nav jābūt obligāti kristīgam, lai ieliktu mīnusu, jo pati tēma (tēmas) - Nācarietis+metal (+baznīcu dezināšana+genocīds pret kristiešiem+darkk lord seitan) - ir šausmīgi triviāla. laiks būtu tā kā kļūt pieaugušiem, a?

btw, šis ir mans pirmais posts šajā tēmā, un nevienam mīnusus licis par Nācarieša aiztikšanau neesmu. tā ir jūsu pašu darīšana :)
+1
A kas mūsdienās vairs nav triviāls? Vismaz dažiem šī tēma patīk! Un dažiem un/vai daudziem, kā piemēram man, besīšanās par kristietību ir tāds kā savdabīgs hobijs un dzīvesveids.

Kā papildus argumentu es pievienoju šo asprātīgu karikatūru:

indiana.bilerico.com/2009/01/anti-christ...
0
Bļ... Murgonis jau pasteidzās , bet nu tad no manis šis:

www.youtube.com/watch?v=NEoWCw3q1JE...
+1
Un dažiem un/vai daudziem, kā piemēram man, besīšanās par kristietību ir tāds kā savdabīgs hobijs un dzīvesveids.

^redzi, mans dēls, Jēzus tavā dzīvē tomēr ir nozīmīgs. Iespējams, tieši viņam esi pateicību parādā, ka klausies sakarīgu mūziku :)
+3
Mjā, mūkot no vilka var uzksriet dažreiz nevis lācim, bet gan pļaviņai ar stautiņu, kurā plunčājas pāris kailas un gribošas daiļavas.
0
nav labi, ja dzīvesveids ir būt kaut kam pretī, būt kaut kas 'anti'. labāk būt par kaut ko, manuprāt.
+1
Ja tu tiešām kautklas esi, tad tu noteiktu būsu arī pret kauto. Būt ''par'' visu vienkārši nav iespējams. Tas, cik aktīvi tas ''pret'' izpaužas jau cits stāsts. Es nevienam ar mietu virsū skriet netaisos, bet savu viedokli reiz pa reizei izsaku visai atklāti - kōres sūkā, reliģija atsūkā un futene ir geju un pidaru spēle. Būt iecietīgam pret visu ir pavisam mīksti.
0
BoD, mīnuss tev par futeni.
+3
Patīk gejot, ja ? :D
+1
Skatīties fūzi neskatos, pārāk izstiepta tā spēle liekas, biški arī besī, ka visi tie latīņamerikāņi aizķeras aiz tukša gaisa, pavaļājas pa zemi, saviebj ģīmi uz raudāšanu, bet, kad ierauga - tiesnesis neskatās - baigi ātri izveseļojas. Toties pašam ar čomiem uzspēlēt ir super. Kas vainas - vasara/jauks laiks + aliņš + sakarīgi ļauži + fūzis? Jautrība garantēta :)
+3
Tas jau tāpat kā ar raustīšanu - skatīties kā citi veči to dara nav pārāk iedvesmojoši :D
+2
"futene ir geju un pidaru spēle"

^ Pievienojos.
+1
Nu jā, vārds vietā. Un ir atkal lietas, ar kurām ir pilnīgi otrādi. Mani ļoti iedvesmo skatīties, kā kāds cits ravē biešu dobi vai skalda malku :)
0
Ugunsdzēsēji darbībā - ņammma ;)
0
haha, bet Aināriņš grib, lai prezidents LV ir avju gans
www.apollo.lv/portal/news/article...
0
Tas atslēdzieks pēdējā laikā aktīvi gozējas pa mēdijiem. Nez ko atkal būs sadomājs?
+1
nu ko, rit jaskatas passion of the christ bez skanas un fona, lai skan Deicide Once upon the cross un Vital remains Dechristianize. :))))
+2
Iesaku arī: Dark Domination — "Together We Rape the Son of God"! ;)
0
Šis sanāk vairāk tā kā kalpiem, mazāk sviestam pašam par sevi.

www.youtube.com/watch?v=umMKoUJsl1U...

www.youtube.com/watch?v=SmwxFzO56fs...
0
Tik tagad piefiksēju, ka nošmaukušies - iedziedājis tak Masse Broberg, bet klipā Peķka muti plāta ;) MA ir kļūdaini pierakstīts, ka EP versijā ir Tagtgrēns iedziedājis - daži recenzenti to pat spēj saklausīt OO

Hypocrisy - Inferior Devoties (1993, video version)
www.youtube.com/watch?v=ZGRGIGcDvto...
0
Nu to, ka tas nav Peķkas vokāls, es ar spēju saklausīt.

Bet uhh, ku patīkams vecās detuhas klucītis.
0
Es vēl entās reizes dažus fragmentus no CD un EP versijas salīdzināju - tak vienādi, bļin. Ne velti manā ''Obsculus Obcenium'' CD, kur ''Inferior Devoties'' un ''Pleasures of Molestation'' ir kā bonusi, Inferior Devoties dziesma otreiz neparādās - jēga otreiz identisku gabalu likt. A vot daži gudrīša māk saklausīt atšķirību:

''The E.P. begins with a re-recorded version of "Inferior Devoties". Musically, it is extremely close to the L.P. version, with only minor differences. One might assume that the point of doing this was to prove that Peter could handle the earlier material, though it comes off a little weaker than the original version. His vocals were not quite as refined as they would be on The Fourth Dimension. The atmosphere is much the same, with an added crispness to the sound, which is barely perceptible. In a way, it was wise to lead off the E.P. with this song, as it addresses the issue that many would have as it regarded comparing the two vocalists and determining whether or not Peter could fill Masse's shoes, so to speak. While the difference is noticeable, he proves himself fully competent in this role."
0
- Христос воскрес!
- Спасибо, мне уже докладывали.
0
Labi ka Viestards iepostēja, citādi būtu palaidis garām šo jaukumu:

DEICIDE - Conviction (2012)

www.youtube.com/watch?v=NfglcPPaLJk...
0
Obanā. Murgoņa kāmis kā žīdu virspriestera Kaiafas v.i. :)
0
var pamazām sākt meistarot katrs savu - en.wikipedia.org/wiki/Piss_Christ...
+1
Tas jau tas pats džeks, kurš uzjauca spermu ar asinīm un nopārdeva Metallicai kā Load vāka bildi. Un uz ReLoad bija mīziens ar asinīm.
+1
saturs atbilda noformējumam ... tāds mīziens vien bij ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas