Velo II
+6
Pārdodu zaļu, veclaicīgu šosejas velosipēdu, bildes šeit :
foto.inbox.lv/freewind_rider/velo...
Cena 30 Ls
Riteņi taisni, nav ne astotnieka ne olas, tērauda aploces, bremžu kluči 90 % , ķēde nav izstiepusies, Shimano Eagle pārnesumu pārslēgšanas sitēma, 10 ātrumi. Atrodas Rīgā, pārdodu, jo vairs nebraucu ar to, pašam ir citi velo.
Ja interesē rakstiet uz e pastu, kas profilā.
Labs, lai aizmītu uz Kilkim žaibu ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Labs, lai aizmītu uz Kilkim žaibu ;)
bet vai viņš izturēs lai aizmītu atpakaļ ?
+5
Nu nezinu kā tas viņš kas brauks, bet ritenis jau nu toč izturēs.
+4
sitie vecie man labak tiik neka jaunie. sakiet vai kadam ir parastais kads ritenis, no psrs laikiem, tie pasi sieviesu vai viriesu, kur kasti vel var piesiet pakala. nu tadi ar ko omas brauka apkart. vot tadu panemtu tikai nezinu par cenam, cik tads varetu maksaat.
+2
šitādu te: foto.inbox.lv/freewind_rider/PSRS... decapitated grib? :) Nu un cik Tu maksātu?
+2
vo par sitadiem runaju, labprat tadu iegadatos, bet nezinu cik tads maksata, pa cik tu butu gatavs adot? 5ls noteikti pa letu ne? :D:D
+4
Nu bet Tu paskaties- ādas sēdeklis, hromēti dubļusargi, gromēts bagažnieks, mmmm... :D
Nu 25 Ls gribētu gan. Tas vispār mans bērnības velo, atrasts mežā zem izgāzta celma.
+2
bagažnieks arī hromēts nevis gromēts :D karoč ko, lai saka, nav kur piesietes.
+1
vispār elegants braucamais
+1
Tie baltkrievi, vienlaikus ar visādiem moderniem kalnu ērmiem, tos Aist'us joprojām ražo! Man ir šāds: www.ss.lv/msgss/lv/transport/... Uzskatu, ka, lai nopirktu ko labāku par šo, būs jāiztērē vismaz 5x vairāk naudas :) Vismaz man tie citi riteņi ir izjukuši gabalu gabalos. Bet šis - lai gan velosipēda pasē rakstīts "līdz 90 kg", bet man ir 105, un vēl māšeli uz bagāžnieka paķeru, minos jau trešo gadu pa lauku ceļiem bez raizēm :)
+2
Aizbrauc k-kur uz laukiem, tur cilvēki kas mīl iedzert, tev tādus sviedīs pretī.
+2
Labi labi, sameklē šitādu svaigi krāsotu un tik izskatīgu un tad vēl cik laika aizies meklējot...
+1
Viesula piedavatais ritenis, ir loti loti labastavokli ka skatos, 25ls sitadam tiesam nav daudz, es butu gatavs nemt pat tadu kam riteni kartiba un ramis parejo garaza varetu piemeklet, man pasam stav kadi 4 sajati 2riteni, bet visiem ir pagalam riepas.
+6
Comon tauta.Es jau pats personiski no viņa iegādājos Krievu Saliekamo riteni.Ripo kā pa sviestu.Domāju ka Viesulis ir kārtīgs un uzticams Latvietis, kurš neapčakarēs cilvēku :-)))

Par Kilkim Zaibu es noteikti tur ieradīšos ar savu riteni:-)))
+2
Tas otrais, ko Viesulis ielicis, dikti simpātisks izskatās.

Eh, nostaļģiju uzdzina, pašam kādreiz bija zviedru armijas vellapēds, līdzīgs šitādam: www.kronanstoreusa.com/images/view.aspx?im... Iespējams pat, ka šitais ir tā 40-to gadu modeļa rimeiks.
Lielisks verķis bija, tikai riepas tādam ar uguni bija jāmeklē, un i tad cerības nebija lielas. It kā 26 collas, bet maķenīt lielākas par parastajām MTB riepām.
+1
^ Ja ,vel tikai trukst smuki roza ramis un jauka taurite kurai piesieta bantite
bet ja nopietni tad ritenis lopaa :)
0
biški pa spīdīgu viņš tajā bildē
farm1.static.flickr.com/29/95089151_830adab...
+1
tas jau tikai krāsojums. spīdīgu jau arī varētu uzčinīt.
p.s. abi Viesuļa piedāvātie kārtīgi ieliek šniceles varaintam. gan kvalitātes, gan izskata, gan cenas ziņā... >:)
0
Chris, es jau teicu, ka līdzīgs, nevis akurāt tāds pats, nevarēju ātri netā nevienu īsto bildi atrast. Tevis ieliktais ir līdzīgāks, vienīgās atšķirības, ko redzu, ir, ka manam nebija trumuļu bremzes priekšā, bet aizmugurē gan bija (šitam, cik izskatās, aizmugurē nav trumulis).
+1
Kautkā vairs nevelk braukt ar ričuku, kuram tik viens ātrums. Vienu brīdi braukāju ar tādu zviedru dampi, kam priekšā divi zobrati (no kuriem tik uz lielā normāli gāja), bet pakaļā 3 - kalnā tik ar ieskrējienu varēju tikt. Pa smiltīm ar bij kā bija, kautgan tie ķipa MTB diži labāk negāja (tas gan no minēja atkarīgs).
+2
Galvenais - labs ieskrējiens :D Ja kalns ir tāds, ka jāmin ar pašu zemāko pārnesumu, kur aizmugurējais zobrats tikpat liels kā priekšā, vai lielāks, tad stumt tāpat ir ātrāk.

Viss jau atkarīgs, pa kurieni vairāk braukt sanāk. Tagadējam MTB 98% gadījumu tikai 4 lielākos pārnesumus esmu izmantojis...
+1
Man jau ar parasti tik 5 un 6, retāk 4 un 7 tiek izmantoti. Bezmaz žīdisms sāk mākt - divu nodilušu zobratu dēļ visi jāmaina. Moš ar 3/1,2,3 braukāt ? :D
+4
tiem vecajiem jau ir tas sals, ka vaijga pacensties un piepulet kajas lai kautkur tiktu :)
0
eu, Viesul, a tev tāds sieviešu nav? nu ar to smuko izliekumu, šitāds pats - vecais. m?
0
tak es jau tik precizēju tavu postu ;]
+1
To Monroe: bija, bet pārdevu jau, varu painteresēties, varbūt vēl kāds man uzpeld, ja kas ziņošu.

nu tauta saņemās, saņemās, riteņi labi, kā paši teicāt, ta kā sūtiet e-pastiņu un pērciet nost, gribētāju ir daudz!
+1
gribētāju daudz, varētāju maz :D
0
zeli ,ka man nav tie 25ls, labprat nopirktu to otro.
0
Kamōn! Pa lēto !
+1
Aizgāja tie abi riteņi jau pavasarī. Un nevis pa 20-25 Ls bet gan abi pa 35 Ls.
Vairāk velo man nav. Pašam no visas čupas tik viens aprūsējis MTB palika.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
LaurisPo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas