Funny Metal
+13
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
šalom - šagom za pivom :D
+1
Šitik labs vēl nav redzēts! :D
+5
AAA vot eto popka. :D:D:D
0
Pārsvarā garām, bet Burzum gan labi sanācis.
+5
kamōn, kas garām?
Atheist - čto, bļeģ? AĻKOGOĻ! :D
0
Garām tādā ziņā, ka ar neapbruņotu ausi pārsvarā var labi sadzirdēt, ka tiek pavisam kas cits bļauts un gārgts ...
+2
Ja koncentrējas uz krievu tekstu, nemaz garām neliekas, cits krieviski ar akcentu vēl vairāk garām pateiks :D Vienīgi "ogļaņis - vosemj rubļei!" gan nebija līdzīgs.
0
jā, daži tīri prikolīgi sakrīt :)
+3
Gobziņš ar savu benzīna sauju šitam visam ieliek. brīžiem viņa bezsakars dziesmās pilnīgi norauj jumtu >:)
+1
Gobziņam jau gan tur lielākoties bija stipri pamaz līdzības ar oriģinļo izrunu, kas tika kompensēts, viņa vokālu uzmiksējot skaļāk pa virsu īstajam :D Labākie gabali viņam tomēr bija tie, kur viņš ar šito nenodarbojās.
+1
par Gobziņu vispār nav ko spriest - vienkārši pats labumu labums :D
0
šķībčurains eļļas kolektors :DDD

Varbūt kāds zin, kas ir oriģinālā dziesma Gobziņa domu lidojumam "Krasta āzis"? Teksts ~ Krasta āzi, turi muti zils.... Klusumu pārtrauca čabošs nīlzirgs.... Man gludeklī zoss pļūtī...
+1
man jau liekas, ka stipri padaudz ir līdzība ar oriģinālo izrunu, tāpēc jau brīžiem ir tāds gards bezsakars.
+1
Man gan šķiet,ka ir tieši pretēji - viņš parasti centās, lai teksts nesanāktu pilnīgi bezsakarīgs, tādēļ arī nācās atkāpties no oriģinālās izrunas. Piemērs iz "Bīstams dzīvnieks":

So If you're feelin' lonely.. don't
You're the only one I'd ever want
I only wanna make it good
So if I love ya a little more than I should

=

Tu izjauc mīlu, ļaunais draugs
Ja jauni vārdi, par vēlu gvelzt
Ja guliet pāri, veikts ir gan
Savu īsto sauju, tik lielu modinās šeit
0
Līdz asarām nosmējos. :D
+1
nu jā, ar abiem tekstiem rokā Gobziņa kasetei līdzi neesmu sēdējis. Pat nezinu, ko lai saka, paldies ?
+1
aaaaa! vot etoooo popkaaaaa!
0
+2
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas