club,lv baumas cik tur patiesibas ?
+3
citeju :
Autors Raitis Sametis
Svētdiena, 19 Aprīlis 2009 11:11

Neoficiāla, bet visai droša informācija ienākusies par Latvijā lielāko "smagās mūzikas" festivālu. Pēc "smagas organizatoriskās" ziemas - dažādu pārrunu rezultātā - "Metalshow Open Air 2009" risināsies Rīgā, 10.-11. jūlijā. Tajā laukumā, kas ir līdzās klubam "Melnā Piektdiena". Šādu informāciju izdevās sadabūt no organizatoru pārstāvja, kurš vēlējās savu vārdu neminēt.









Kopumā paredzētas vairāk kā 20 komandas, pārsvarā, protams, no Latvijas. Bet būs arī dažs pazīstams vārds no ārzemēm. Plašāka informācija gaidāma maija sākumā.

Vēl vairāk: www.metalshow.lv.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-3
Par to pasakumu diezgan smiekligi.
Ok taka teritorija ir samera industriala tad vietejie diezko traci neceltu par skalo muziku.
Tikai ja ir paredzets ar teltim man ir visai svaka nojausma ka ir iespejams iedzit telts mietinu asfalta :PPPP
Sava zina jau tas butu originals krizes variants tomer no citas puses baiga skrobe ka kautkadi panki var sarikot savu fonofestu bet metalisti nevar.
+5
jā... baigi tizli. piekrītu bobim. (jūtos stulbi, bet jāpiekrīt vien ir.
+3
Tā vieta apkārt MP ir viena riktīga izgāztuve. Kāds tur var būt 2 dienu fests?

Man jau labāk patīk Blomes variants - svaigs gaiss, Latvijas lauki, a te tev, bāc- Rīgas centrs, apkārt kaut kādas pussagruvušas celtnes. Wtf?
+2
Ja nevar sarīkot normālu open air, tad nevajag organizēt ko tik idiotisku.
-1
smoken air. vilcieni blakus, lol, tad vajag kaķuklizmu, vienreiz likās, ka uz datora skan tie kaķuklizmji, a izrādījās, ka smagais gar logu grabina garām.
+3
bobijs atkal rullē
-6
Vel jau teoretiski varetu to pasakumu sarikot brasas kapos vienigais minuss tam bus tads ka menti un vietejie urlas bus driz klat tiklidz idzirdes muzikas skanas.
Vismaz tur varetu teltis uzcelt.
Vel cik zinams pie tas vietas apkart mp viena celtniecibas firma buvejas tad domaju smagajam metalam naksies konkuret ar pneimatiskajiem amuriem.
Ka ari pie mp pirms kada laika vel bija stiligi dzert pokemoniem.
+3
LOL
0
Ja tas pasākums tur tiešām norisināsies, tad pēc 3 gadu Metalshow apmeklējuma ieturēšu pauzi. Negribu elpot pilsētas dūmus un klausīties tās pašas vecās bandas. Ja nu vienīgi būs kāds klausāms ārzemnieks...

žēl, žēl ka tā. A varēja taču uzrīkot Metalshow tur pat kur agrāk un uzlikt mīksto par krīzi :(((
+6
Bobij, tev kā nedzērājam laikam atkrīt būt pokemonam ne?
+2
"
Man jau labāk patīk Blomes variants - svaigs gaiss, Latvijas lauki, a te tev, bāc- Rīgas centrs, apkārt kaut kādas pussagruvušas celtnes. Wtf?"

nu bet industriālā romantika takš, lolo
+6
Varbūt citiem patīk nakti pavadīt mājās nevis teltī utt. Varbūt tomēr nevajag nodirst to, ko jums pasniedz ne jau par bobija skaistajām acīm.

Es gan neredzu neko sliktu, var taču vienreiz pamēģināt arī lielpilsētā festu uztaisīt.

Bobij, tu droši vari pavadīt tās dienas brasas kapos, tagad, kad tev ir īsto vīru šaujamais, neviens tevi vairs nesitīs. :*
+3
Vēl nekur nav oficiāla paziņojuma, ka tiešām tā arī būs, tā ka iesaku pagaidīt un uzzināt, kas, kur un kā.
+3
oficiāla paziņojuma nav, bet neoficiāli es arī šo pašu dzirdēju, domājams, no tās pašas personas, no kuras Sametis. ;)
+1
brasas kapos nevar, zhidi vel modisies augsa :(
-6
Kristapson ne jau visi dzivo Riga un tas parnaksnosanas iespejas ir tadas kadas vinas ir.
Piemeram es dzivoju no tas vietas kadas 40 min attaluma pie sevis varetu uznemt kadus 2-4 pazistamus cilvekus.
Ja M.Svilpe ietu mos vins ari varetu lidzigi izdarit.
Ta padomasim ciekurkalna cik zinams dzivo vel kadi maksimums 10 uz metalu tendeti cilveki.
Kopa nemot mums vajag 150 lidz 200 cilvekus kas dzivo riga lai varetu uznemt visus iespejamos nacejus.
To ka nav naudas un ka itka paklida baumas ka Blomes pasvaldiba vairs neatbalstis finansiali metalshovu to es saprotu ka tadel nevar so pasakumu sarikot tur kur tas bija.
Zinama mera tomer gribetos izteikt kritiku del ta pagajusa gada pasakuma cik sapratu piemer cof nospeleja slikti tad es isti nesapratu ja lielakajai dalai tas grupas uzstanas nepatika tad kada jega bija tik darga grupa jaaaicina ?
Pats gan neaizbraucu bet atsauksmes par to pasakumu dabuju.
Vel viena puse varetu but tada ka sitas pasakums jasariko tiesam ar industrialas muzikas piegarsu tad vismaz tas butu originali.
Deathperado vispar pasu svarigako pateica tiesam ir japagaida lidz bus oficiala informacija.
+5
Es vienīgais viņam plusu ieliku par ticēšanu pilnīgi absurdai informācijai? Metalshow tajā placītī pie MP? Kamōn!
+2
Man tas viss nešķiet diezko ticami.
+6
"piemer cof nospeleja slikti tad es isti nesapratu ja lielakajai dalai tas grupas uzstanas nepatika tad kada jega bija tik darga grupa jaaaicina ?"

Protams, pirms aicināt, visiem bija skaidrs, ka nospēlēs viņi slikti. Nudien, kāpēc gan tādus aicināt?
+3
Slikti vai labi, tas ir tikai viedoklis, kurš neko neizsaka. Daudziem (man tai skaitā)ļoti patika, tad sanāk, ka COF nospēlēja labi?!:)
+1
Ne jau par to ir runa. Tipa "pasākums izgāzās, priekš kam tad tādu vispār taisīja?"
+6
Un tagad nedaudz par futbolu...

Liverpool 4 - 4 Arsenal

Tottenham Hotspur 1 - 0 Newcastle United

Manchester City 4 - 2 West Bromwich Albion

bobijloģika 2 - 0 loģika
+6
Bobik ar savu stroķi tagad vari uzņemt arī nepazīstamus ;)
-6
Intar ok ja uz cradle of filth tika liktas tik lielas ceribas tad vajadzeja viniem pateikt ka ta ka jus slikti nospelejat jus sanemsiet tikai 50% no samaksas.
Vai tad ar grupam netiek slegti nekadi ligumi kas garante pasutitaju interesu aizstavibu lai nesanak ka firma pasuta bet atbrauc grupa galigakaja pali uzkapj uz skatuves nodirsh publiku nospele vienu dziesmu savac naudu un brauc majas.
+2
Vel bOnusa man ir diezgan paliela darza teritorija iespejams kopuma varetu uznemt vel kadus 40 cilvekus teltis tas jau kopuma butu ap 150.
+5
Man jau patīk vietiņa, vismaz nebūs tālu līdz Artilērijas ielai jārāpo vai, labākajā gadījumā - jāpeld zigzagā... :D :D
+2
Es domāju orgiem vajag bišķi iedzert un tad vēlreiz apspriesties par norises vietu. Rīgas centrā, tas tak skaidrs, ka būs nekārtības. Piedzērušies matainie, klīstošie urlas. Tas neies krastā.
-7
Starpcitu kas tad isti ir tie organizetaji kadi viniem niki saja foruma Valdis un kas vel ?
Ja neliks panku bandas tad nekartibas varetu ari izpalikt.
+4
"Intar ok ja uz cradle of filth tika liktas tik lielas ceribas tad vajadzeja viniem pateikt ka ta ka jus slikti nospelejat jus sanemsiet tikai 50% no samaksas." - neviena grupa neparakstīs līgumu ar šādiem nosacījumiem.
-6
Kapec neparakstis ?
Tad ir visparpienemts fakts ka grupa nenes nekadu atbildibu par savu sniegumu ?
-7
Te ir tada lieta ka man ka festa apmekletajam nav saprotams kapec man ir jaklausas slikta uzstasana un ar savu bileti un perkot dargas preces jaatbalsta vinu atalgosana.
+1
Viņu sniegums bija ok, problēmas bija skaņā/akustikā/nepietie... publikas daudzumā (spēlēt jau kredli māk). Šie ir tie faktori, par kuriem grupa neuzņemas atbildību.
+2
"Intar ok ja uz cradle of filth tika liktas tik lielas ceribas tad vajadzeja viniem pateikt ka ta ka jus slikti nospelejat jus sanemsiet tikai 50% no samaksas."

^šitā izdarīt būtu bezpreģels. un cof nemaz nebija tik slikti, kā te tiek zākāti. šito vaidēšanu nesaprotu - pie mums atbrauc pasaules līmeņa grupas, kuras varbūt šeit ir vainīgo rezi, a letiņi ņemas tikai vaidēt, ka nepatīk. baltie tēvi, bļa.
-7
Jautajums ja grupa atbrauc tad mums ir japriecajas par to ka vina ir tik kruta nevis par to ka vina labi spele muziku ?
Tad varbut koncerta vieta varejam sarikot loteriju kur dazi veiksmigie varetu uzdot savus jautajumus sitaja grupai.
Pec tam grupa nodziedatu divas dziesmas un iedotu katram kurs gribetu autografu.
Visi truu butu baigi priecigie un grupa sanemusi naudu brauktu majas.
Tad problemas bija aparatura nevis vinu uzstasanas stavokli tad taja diena ?
+7
ko tu vispār no mūzikas saproti? :D
+2
^^ moš labāk sēdi mājās, bobi?
+5
"Tad problemas bija aparatura nevis vinu uzstasanas stavokli tad taja diena ?" - problēmas sākas tad, kad tāds gudrītis kā tu, kurš tajā koncertā nemaz nebija, ierodas šeit un sāk gudri dirst un mācīt visus, kā ko un kam vajag. Varbūt nevajag tik `gudri` spriest, it īpaši, ja pats tur nebiji un neesi spējīgs izvērtēt situāciju, kur, nu, vēl izdarīt secinājums?
+4
Vispār mūzikas menedžments nav viegla padarīšana, jo katram cilvēkam ir citas vajadzības. Nav ko te pārmest cilvēkiem (organizatoriem), kas ar to gadiem nodarbojas. Šai lietai nav 'vienkāršas' pieejas, kas nodrošinātu visiem vienādu labumu. Raugies uz to, kā gribi.
+1
dzeeraaju bandas staigaas pa riigu :D
-12
M2 tu perdeli tas ka es nebiju taja koncerte nenozime ka es nevaru izvertet notikuso.
Ne tev bus runat par to vai es ko varu vai nevaru.
-8
Jau tagad tadi staiga.
Pa rigu ja kas vispar..
+5
Notikušo, protams, izvērtēt var vienmēr, bet tad, ja neesi pats tajā bijis klāt normālā kondīcijā un veselības stāvoklī, tad tas ir krietni stulbāk nekā vērtēt cilvēkam, kas ir bijis klāt, kaut gan tas, kā kāda grupa nospēlēja jau tāpat ir tik ļoti subjektīvs vērtējums, ka par to īpaši strīdēties arī būtu muļķīgi. Nedomāju, ka ir īpaši gudri kaut ko vērtēt vadoties pēc baumām un citu vērojumiem.

+5
Un ko var nah uztraukties par kaut kādu festivālu pirms laika? Nebūs, nebūs, aknas cietīs mazāk, mazāks alkohola un telšu patēriņš, nax. Būs, būs labi, varēs braukt / iet.
+5
tas ka es nebiju taja koncerte nenozime ka es nevaru izvertet notikuso.

^gandrīz nokritu, kad šito izlasīju. dēm, tas ir tas pats, kas Jāņa Pāvila 2 izteikumi par sexu. elementārā loģika kārtējo reizi ir piesmieta.
+4
Sociāli politiski aktīvam jaunietim par visu ir jābūt viedoklim.
+1
Da bļe, man to viņa viedokli... ja tas viņa viedoklis nebūtu tik vienpusīgs, tad vēl būtu ciešami.
0
Jēgas arī nevienam īsti nav no viņa viedokļa...
+2
Nu jā, šis ir pilnīgs vājrāts pēc manām domām, ja tiešām šāds pasākums notiks sarkanās zvaigznes teritorijā. No malas jau protams viss liekas vienkāršāk, nekā pašiem organizatoriem sanāk noņemties, bet tomēr uzskatu, ka daudzas pašvaldības ārpus Rīgas būtu ar mieru atļaut organizēt šādu pasācienu, ja vien varētu vismaz kaut ko nopelnīt. Pats tusiņš brīvā dabā jau ir visā tā sāls. Par to kārtības nodrošināšanu Rīgā arī māc bažas. Daudz tautas, daudz šmigas, maz vietas = piedirstas ielas lol. Iespējams arī, ka daudziem Metalshow atliktā nauda aizplūdīs Kliklim Žaibu virzienā, bet ko tur pāragri spriest.

Bija OpenAir, būs UrbanAIr hehe
+7
zajebis. telti maxas autostaavvietaa ugunskuru no riepaam vaartiishanos pa tramvaja sliedeem un sirojumus uz prieka veests shtaabu (turpat blakus).
-3
RunciRenar tad jajauta kapec vispar te kads raksta recenzijas par albumiem vai koncertiem.
Pec tava teikt sanak ka sis baumas vai to cilveku teika uzklausisana ir riktigi mulkigs gajiens :PPPPP
-5
Intar vispar tu labi pateici.
Saja sakara vel gribu piebilst ka ja ir viedoklis tad rodas strids un lidz ar to diskusija.
Tas veicina domasanu un izaugsmi.
Protams ja viedoklis tiek argumentets ar tezi ja netici tad paskatisimies kurs specigak var iesist tad nekada izaugsme nenotiek.
Protams apsveru sogad uz kadu festu biedroties ar dazam budam kuram ir sadi argumenti pie viedoklu dazadibas.
+2
"Tas veicina domasanu un izaugsmi" - žēl, ka ne visiem.
0
Mjā svaigu gaisu toč vajag...
+2
Redz, bobij, nelaime tikai ir tā, ka "viena tante teica" un no tā izdarīti secinājumi nacv vērā ņemams viedoklis.
-10
Lash cik zel ka tu esi duraks.
Intar nevis viena tante teica bet pazistami cilveki teica daudz pazistamaki neka tie kas te raksta recenzijas rezume pietiekosi nemams viedoklis.
+2
"Lash cik zel ka tu esi duraks." - jā, žēl gan, ka tā. Man gan būtu patīkamāk kļūt vismaz kaut cik gudrākam, lai saprastu tavus domugraudus.

Bet vispār, kopš gāzes pistoles iegādes (tā ir ja?), mazais milzis ir kļuvis visai agresīvs :D
+5
Palūgšu arī pamatojumu, kāpēc es esmu duraks, tavuprāt. Ja nespēsi pietiekami argumentēti pateikt, būšu spiests (jau kuro reizi) konstatēt faktu, ka no mums viens ir Tvaika ielas cienīgs, bet tas noteikti neesmu es.

-9
Trumetals un pamatojums tas ir divas nesavienojamas lietas.
Tapec nebus tev pamatojums bet atklasme ka esi duraks.
+3
Nez vai man būtu jāsamierinās ar tādu atklāsmi, jo sevišķi tāpēc, ka tā ir izdvesta no pamuļķa mutes.
Kārtējo reizi pierādījās, ka tu esi maziņš muļķītis, kas truemetālā uzstājas klauna vietā. Bravo!
0
Jaapiekriit lash'am.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Sonnenmensch
Lācis
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas