In Slaughter Natives
+1
Tā kā tas ir jau oficiālajā lapā, tad atļaušos ielikt arī šiten:

Jun 6 2009 8:00PM In Slaughter Natives Riga - Latvia

Notiksies tas klubā Elektra.

Dream come true...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Nehujasebe!@
0
zajebisj - un es netieku, man jāstrādā... dolbanās pašvaldības vēlēšanas...
0
Izsaku līdzjūtību. :(

Es būtu drausmīgi apbēdināts, ja neredzētu ISN...

No visiem Cold Meat Industry produktiem šitas ir pats labākais (tas, protams, ir mans subjektīvais viedoklis).
0
YOHOHO!
0
Klubā Elektra? Kur ellē tas ir?
0
Ādmiņu iela 4
0
Tak varēji iemest linku uz myspace.. a to man tagat kā nabagam jaklikina, jāraksta... johaidī.
+4
Beru pelnus sev uz galvas dēļ vainas apziņas, ka kāds manas paviršības pēc bija spiests pašrocīgi meklēt linku us augstākminētās grupas myspace lapu.

Lai turpmāk neaizskārtu truemetālu apmeklētājus ar šādām mocībām, ielieku linku šeitan:

www.myspace.com/inslaughternativeso...
+3
ne nu idinji - vai ta gruti pasham broowseri iesist grupas nosaukumu ja interese...
un domaju, ka tiem, kas nezina, kas ir ISN - bus pilnigi pie pakaljas, speles bardainais onka Riga vai ne...
0
vot tas ir skaisti! kautgan visi shitie ikoniskie redzeetie cmi akti dziivajaa tomeer sagaadaa nelielu ablomu (iznjemot institut :D). kaukas no taas auras pazuud kad redzi kaa un ar kaadu attiexmi tas iisteniibaa notiek ;/ bet protams visu visu cienju in slaughter natives
+4
Jebkura gadijumā - lielisks jūnija sākums - 6ajā ISN, pēc nedēļas jau Amon Amarth. Tagad galvenais ir nekonstatēt, ka sapņoju...
-5
kas ir tas par bossa nova zanru kads var paskaidrot ?
Vispar jau izklausas diezgan heroiski un labi iespejams apmekletu ja vien butu kada garantija ka pasakumu neapmekletu nazi skini.
+2
Droši vien apmeklēs gan un sastādīs vismaz 70% no apmeklētājiem.
+4
Es domāju, ka organizētāji varētu piekrist man un nelaist Bobiju iekšā... lai pasargātu skinus... :D
+3
Un ja viņš tos sagaidā ārpusē ar naidīgiem nodomiem prātā? Ko tad? :D
+1
Varbūt kaut kā izdosies aizlavīties pa otro izeju, caur pagalmiem un pagrabiem?
+4
Tur jau pie betona bluķiem gulēs ar šautriņām neitralizētie apsargi.
+1
Its a trap!!!!
-1
Haha loti smiekligi sitas.
Pasakiet labak kas tas Bossa Nova.
+9
Ak jā, pareizi, tev taču interneta nav.
+6
+1
"Ak jā, pareizi, tev taču interneta nav."

- par šito, ja varētu, tad 10 plisiņus ieliktu!!! :)
+2
Internets ir tamdēļ, lai atvērtu truemetal.lv. Tur atrodas intelektuāli cilvēki, kuri sniegs atbildi.
Tā redz.
0
lmgtfy labais ;) Vārdi ar atbilstošā ātrumā ierakstās - kāds cītīgi burtiņus meklē :D :D
0
Es tikai vēlos atgādināt dark ambient, Cold Meat Industries ražojumu un sevišķi In Slaughter Natives cienītājiem, ka rīt notiek koncerts, iekš to Elektra klub.
0
nu, tad būs jāiet skatīties.
0
Bļadj... kaut kas jēdzīgs, bez maz pirmo reizi 10 gados manā gaumē un es netieku...
0
ok, neliels atskats par koncertu.

pirmkārt, man ļoti iepatikās pats klubs. ideāla atmosfēra, tumsa, vecuma smaka... :) drūmas un depresīvas karpas peld industriālā akvārijā. imho, tās noteikti ir pašas depresīvākās zivis Latvijā. klubs ir daudzfunkcionāls, tur ir pat improvizēta kinozāle.
otrkārt, pats koncerts. vietējie kolektīvi mani nemaz nesaistīja, tāpēc savu laiku pavadīju klusi sēdēdams pie galdiņa, un vērodams tā vakara publiku, no kuras es pazinu labi ja dažus cilvēkus. Visapkārt drūmi plikpauri, ledus aukstas sievietes, un daži sieviešu dzimuma citplanētieši. ak jā, metālisti arī bija:)tad pienāca laiks uzstāties In Slaughter Natives. Koncerts bija labs, bet nebūtu korekti sacīt, ka mākslinieki labi nospēlēja, jo tur jau nebija, ko spēlēt. protams, ja vien par spēlēšanu uzskata dažādu dziesmu samplu pārslēgšanu un skaļuma pogas grozīšanu. Bet, tik un tā bija forši. Ļoti spēcīga dziesmu izvēle, slimīgas videoprojekcijas, sakarīgs solists ar mazliet blackerisku vokālu. kopumā, ieskaitot kluba jauko atmosfēru, samērā demokrātiskās alus cenas, un In Slaughter Natives priekšnesumu, izdevies pasākums. laikam būs uz Elektru jāpiestaigā. man tur patīk.
0
Aha, koncerts bija pilnīgais labinieks. Izbaudīju katru sekundi, ne brīdi nebija garlaicīgi. Biju patīkami pārsteigts par mataino pūļiem pasākumā :D

Jouni auroja mikrofonā līdz asinīm, atskaņoja apmēram pa divām-trijām dziesmām no katra albūma, baigi iegrieza You are the Dead, Ashes of Angels un Purgate my Stain.

<brag>Pēc tam man paveicās un SKD ieveda aizskatuvē un varēju i paspiest roku Jouni un dabūt arī autogrāfu uz CD</brag>
0
Sorry par sūdīgo kvalitāti, bet neko labāku no sava fotoaparāta izspiest nevarēju.

www.youtube.com/watch?v=n8cbcchW7XM...
0
imho, Blood Testural bija da best.
0
Vispār jau nu ISN nav pilnīgi nevienas sūdīgas dziesmas, ir tikai labas, ļoti labas un perfektas.
0
eju griezt vēnas... mentāli...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas