tm.lv nav palicis ātrāks?
0
Ir vai nav? Man vienam tā šķiet?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
pohas beidzās ? :)
0
Ka tu tā saki, varētu būt, ka ir gan.
0
Muļķības!
+3
hvz, man viņš vienmēr ir ātrs bijis
+1
Paklikšķināju pa biezākam tēmām un tiešam izskatās, ka kustās žiperīgak.

- esmu ievērojis, ka mans ff nezkāpēc uz kādu brīdi aizrijas uz tm inbadētajiem trubas klipiem
+1
varbūt Tavu ff vajag iepazīstināt ar kādu simpātisku cc ? pavasaris tak :D
0
es šodien savu cc iepazīstināju ar vienu tādu average qq, nu aizgāja ta ka nemetās!
0
a kad būs avatāri ?
0
Nekad. Tas nav truuuuuuuu.

Liekas tikpat ārts kā vienmēr.
0
ar normaalu trubu un ff itkaa nekas paaraak kardinaals nav, bet, liekas, ka njipraaks ir pasaakums palicis :)

BladeOfDarkness - aptaujaa nobalsoja par :)
0
ir, ir, ritiigi, pat netieku liidz :/
+3
Aptauja arī savlaik nobalsoja, ka COF iesūkā, bet re ka šie atbrauca :D
+1
...un 55% no nobalsojušiem, kā rādās, ir piromāni.
+1
nav īsti izvēles, draudzenei tā kūla galīgi neiet pie sirds... :(
0
Noblaosju, ka COF sūkā un pasākumā nebiju tikai viņu dēļ + ar 30sec pietika, lai dzīvajā vēlreiz pārliecinātos, ka COF sūkā :D
0
Vēl čuķ ātrāk, sevisķi uz "garajām" tēmām... Protams, nekādas garantijas, ka nebūs kas saulauzts :P
0
Vēl bik pieliku newsiem un reviewiem apakšā browserkli pa vecākiem ierakstiem. Kewl-kewl...
0
Kūl men ! Man gan vairāk patiktu, ja būtu kā pie Galerijām - Datums - Nosaukums un viss vienā strīpā.
0
Hmm, neredzu datumu pie galerijām un, šķiet, ka vispā nesapratu :))
0
Intaram par prieku pēc login nokļūst tajā lapā, no kuras ielogojās ;)
0
^ kaut kā nemanu gan.
+4
Protams, ka Tu nemani... Jo es jau aizmirsu uzlikt, lai redzams visiem, ne tikai man o_O
+2
programmētāji... uzlauž FBI centrālo datoru, bet izpirkuma maksas pieprasījumā norāda savu bankas konta numuru :D
+1
:P
+1
optimālajā variantā arī mājas adresi...
0
Bija domāts, uzspiež pogu ''rādīt visus'' un tad visi ir pēc kārtas, bet rāda tikai - datums / virsraksts / links:

21.04.2009 ARIA (АРИЯ) - !!ATCELTS!! Komentāri(18)
15.04.2009 APRIL DOOM FEST Komentāri(13)
...
+1
Forums vēl biki ātrāks..
+2
galvenais, lai mūs visus tas ātrums neizmet kosmosā...
+1
Uhu, a to būs kā man pārejot uz MicroStation 8 - nospiežu podziņu, gaidu kad izdarīs darbību - nekas nenotiek ? WTF ??? Nospiežu vēlreiz - atkal nekā ... Tad pielece, ka to ko agrāk pus minūti čakarēja, tagad pa sekundes daļu izdara ...
+2
Šķiet, ka vēl bikucīt ātrāk. Drīz atrausies no zemes :P
+1
BIGIJGS uzlicis Truemetālam Twin turbo sistēmu trubam un visam parejam :D
0
kopš sāku lietot Google Chrome, tā negribās kāpt no viņa nost - nenormāli fikss
0
FF 3.5 uz pirmo skatu arī visai fikss likās, bet vēl uz viņu neesu pārslēdzies, mož arī nav tik fikss.
+2
TM tā jau ir ātrākā lapa pasaulē. Ja nav torenti palaisti, tad dižu šķirmu starp brovseriem nejūtu, IE protams vislēnākais, tomēr dažas lapas kurām visādi sūdi sabāzti ar to iet ātrāk un pareizāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas