Ramstein koncis novembrī
0
Es jau čista braukšu. Tādu šovu nevar palaist garām.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es ar braukshu, bet vieniigaa probleema ka pagaidaam zinaama ir tikai biljeshu cena un konca datums. Kur var atrast info par to kaa nokljuut? Vai buus organizeeti busi, kur biljetes var nopirkt cikos saakas koncis u.t.t. noderiigas informaacijas druskas taa lai var saakt laiciigi organizeeties, pirkt biljetes kameer nav pa daargo rezerveet biljetes uz busu ja nebuus organizeetais tad uz satiksmes un taa taalaak! KUR LAI DABUU INFO????
0
Uz kurieni tu brauksi? (Igauniju vai Somiju) Un starp citu cik maksā biļetes?

0
Koncis notiks Tallinaa un biletes arii vares iegaadaaties piemums.bileshu cena ir n 17-18 ls cik esmu redzejsi taadas divas suumas.un speles vinji gan jaunaas dziesmas no pedeeja albuuma un gan arii vecaas.un shovs bus veel iespaidigaaks nekaa liidz shim.tapeec man leiaks ir tik daarga biljete.
0
to walx: organizeti busi no latvijas nebuus, taa ka japaljaujas vien uz pasha speekiem vai ari var te foruma ir kads kursh brauc ar auto vai kaa lai gan tallina jau nav nemaz tik talu. es domaju, ka pa koncerta laikeim var uzzinat no biljeshu pardevejiem - kolumbaa vai biljeshu servisaa. vinji ir tie kam ir info!
0
Biļetes uz konci Somijā jau izpirktas! Bļāviens es vēl gribēju uz turieni braukt, laikam būs jāsamierinās ar Igauniju.
0
pērku biļetes uz Rammstein Tallinā (nr: 9774021)
0
Uz Rammstein konci diemzjeel nesanaaks. Sakainaa armija gaida mani.

P.S. walx sux
0
Bekon ko tu armijaa iesaaksi? Un kaads tam sakars ar Walx?
0
Es armijaa neieshu, bet braucot paari robezjai mani var uzraut un savaakt uz armiju. Nav iipashaa veeleeshanaas riskeet.
A walks tirls vienkaarshi. sakara (vinjam) nekaada
0
Tiek organizeets autobuss uz Rammstein koncertu Tallinaa. Brauciena cena Ls 10. Pieteikties pa tel.: 9879475
Informaacija par biljeteem: www.fbi.lv/read.php?id=418...
0
bekon vairs nav miera laiki eiropa ieksheejaas robezas nekontrolee mani pa kriminaalu lietu vajaa un uz mazeikiem tiku ka smird vajag braukt ar ne visu varzu jo robezsargi tieshi kad uz konciem brauc tad nikni kontrolee
0
Varbuut kaads paardot bileti??Nopirksu carine@navigator.lv
0
Pērku biļeti: nex@inbox.lv
0
manai druzhkai ir...pareizaak sakot NAV variantu, kaa lai tiek uz Tallinu un atpakalj... Biljete vinjai ir uz konci un liela veeleeshanaas uz to tikt. Varbuut kaads var vinju pakjert liidzi? Rakstiet uz Ilzebuivite@inbox.lv !!! Mobilais telefons 6342418!
Izpalīdziet cilvēkam, lūdzu!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas