Группе нужен барабанщик
+5
Power Metal группа ищет барабанщика. Требования: хорошее умение игры на кардане, серьёзный подход, своё железо и кардан. Ознакомится с творчеством группы можно тут: www.ragingsoul.lv. Заинтересовав... или если есть какие-то вопросы просим писать на e-mail: ragingsoul@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
opā...
normāls muzons, nemaz nezināju, ka mums te tāda grupa arī ir...
0
Demo gabali izklausās ļoti patīkami!
+6
neko nesaprotu
+1
Tiešām baigie malači puikas.
0
Neslikti. To basbungu jums vajadzētu skaļāk uzgriezt tai bungu mašīnai, savādāk drobeni var dzirdēt, a bočku knapi :)
+1
Un grupai nosaukumu arī varētu kādu oriģinālāku, acīs krītošāku izvēlēties, lai publiku piesaistītu...
"Alus par brīvu", piemēram, būtu labs nosaukums.
+8
gan jau sodien pie Uzvaras pieminekla satiks kaadu potenciaalo bungieri ar jura lentiiti ap roku ;)
0
nu tak latviski ;(
0
lūdzu, latviski!
-5
kas jūs krieviski nesaprotat? mucā auguši?
+1
uzkačās viobrato uz soliņu garajāmn notīm, vispābā zajebis. Tik baigais jau jautājums kāds būs vokāls >:)
+1
"kas jūs krieviski nesaprotat? mucā auguši?"

krieviski neprotu lasīt, mucā nekad neesmu bijis, manuprāt
+2
Bijis mucā esmu, audzis gan ne, bet krieviski lasīt problēmas nesagādā. Kā man tagad būt, mīļo Sīrupiņ?
0
Suka un pidars tu esi, bļadj! :)
+3
Chaos, šodien, plkst. 13:13
kas jūs krieviski nesaprotat? mucā auguši?

Tev pieredze mucas jautaajuma ?

Es gan Tavaa vietaa buutu paarmetis autoram mucaa augshanu un nemaaceeshanu rakstiit latviski!
0
Bez vokāla tam visam nav absolūti nekādas jēgas. Un sintezators arī skan ļoti nejauki. Bet tā jau kaut kas tur ir. Lai veicas meklējumos.
+5
Jāiet Lažarus vokālistei šiten pieteikties, moš krievi izmācīs kārtīgi dziedāt.
+2
par muzonu - nepatīk. nevis dēļ nacionalitātes, kā te dažs varētu gribēt padomāt, bet vienkārši aiz tā, ka šitāds muzons neiekačā nu nemaz.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas