VERSAILLES
-5
Tā, lai nesāktos spamošana, "grinda" topikā tika aizskārta meiteņu tēma Japānas metālā. Tāpēc uzskatu par obligātu te iepostēt sekojošu grupu VERSAILLES.

Domāju ka BladeOfDarkness man piekritīs ka mūzika ir arī līmenī, it sevišķi tas meitēns ar solo ģitāru, Lucca Turilli pat blakus nestāv!

www.youtube.com/watch?v=f7gzrEHi44c...

www.youtube.com/watch?v=ZiuGsOZ4MF8...

www.youtube.com/watch?v=5827EPsAOis...

www.youtube.com/watch?v=PT23AZWSccs...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
tīri interesanta grupa, jā. Jau kādu gadu priecājos par to.
+1
Muzons feins, vokālu nevaru sagremot... :O~
+1
Nu vokāls.. japs, tur neko nepadarīsi, "labākās japāņu tradīcijās"... bet muzons iecepī, itsevišķi nezināmai un jaunai grupai uzreiz tāds solīds līmenis.
-1
Viss izņemot mūziku (bez vokāla protams) ir vnk kaut kas kretīnisks
+1
Sonnenmensch, esi pārliecināts, ka tur ir kaut viens meitēns?
0
tur ir veselas divas :)

0
Nu, he, tādas cakainas un skruļļainas princeses dragājot ģitāras izskatās jocīgi. Un muzons tiešām tipiskās japāņu tradīcijās, Visas tās viņu rokgrupas gan liekas diezgan līdzīgas.
0
Hm, man tagad veselu vakaru būs petīt, kuras tieši divas tās ir...
0
Es manīju tikai vienu , ja vien nav veikta sejas plastiskā operācija :D

Tie tērpi ir tradicionālie japānu animju tēli.
-1
ak, Dievs.

Viss izņemot mūziku (bez vokāla protams) ir vnk kaut kas kretīnisks

^nē, vecīt. te viss ir kretīnisks.
0
Piekrītu, tā ir gaumes lieta, bet uzkatīt, ka arī solo ģitāras partijas ir kretīniskas - tas ir nedaudz bērnīšķigi, diez vai te ir kāds, kas tā varētu nospēlēt.
Tas nav mans mūzikas stils, es tikai aizstāvu savu objektīvo viedokli, jo mums vnk nesaprast to ideju, kas varbūt tur Japāna liekas "krutuma kalngals", tā ir pilnīgi cita kultūra.
+3
Piekrītu, tā ir gaumes lieta, bet uzkatīt, ka arī solo ģitāras partijas ir kretīniskas - tas ir nedaudz bērnīšķigi, diez vai te ir kāds, kas tā varētu nospēlēt.

^wow, nu šitā parasti runā kaut kādi sīkie, kuri abstulbst no tā, ka kāds var nospēlēt 1000 notis 5 sekundēs. un... tās ģitāras solo partijas ir pilnīgas viduvējības savā kategorijā. tur pat nav tās manis nosauktās 1000 notis 5 sekundēs (uztveriet to kā salīdzinājumu visiem tiem ģitāristiem, kuriem ir tendence spēlēt gammas visdažādākajās variācijās). gammas varam spēlēt cik patīk, un tā dara visi, kam nav nekā radošāka, ko piedāvāt.

diez vai te ir kāds, kas tā varētu nospēlēt.

^ neesi aizdomājies, ka varbūt nemaz negrib tā spēlēt? gammu regulāra spēlēšana soliņos nav ģitārista krutuma pazīme, tā pierāda tikai to, ka uz neko brīvāku un radošāku ģitārists nav īsti spējīgs. ok, kruta jau izskatās, it kā kruta skan, bet kur paliek dvēsele? 4 dvēseliskas notis liek uzsprāgt stadionam (Pink Floyd - Shine on you crazy diamond). 10000000 gammu soliņā liek mirt no garlaicības un vienveidības. kā tad galu galā ir? pirkstu tehnika ir ķipa krutāka par dvēseli?
+1
+, bet mūziķiem vispā vajadzētu aizliegt klausīties mūziku - tā vietā, lai vnk klausītos, to vien dara kā tik analizē :))

Nu tas visiem tur buņģieriem, ģičistiem, drošvien arī kādam basistam... :]
+1
Soon:
pag, kur tur divas meičas?
ģitāristi abi ir veči (no Hizaki grupas, tb, pats Hizaki un Teru), tā var saprast no www.metal-archives.com/band.php?id=97986...
Basiste varbūt? jo bundzinieks un vokālists arī ir onkuļi.

Vilks viņu zina :D Prasmīgi androgenizējušies :)
0
Paldies par lekciju. Man pilnīgi poh.
Tagad vari aiziet uz paraudāt, jo, iespējams, aizskāru tavu dziļi maksliniecisko dvēseli ar savu galīgo profānismu kādam jābūt "ūber krutam un dvēseliskam ģitāristam".
Un lai nebūtu visādas "pareizības" turpinājumā - es ģitāru nespēlēju un notis nepazīstu, tāpēc man pie disrsas cik tur notis vai gammas utt - man patīk kā skan un viss.
0
www.youtube.com/watch?v=thk4l-qgf_s...

un, kurš te ko teica par Lucca Turilli? nepārprotiet mani, man viņš riebjas, bet salīdzināt to matu lakas un ilgviļņu princesi ar šito veci nebija īsti korekti :) paši redzat un dzirdat, kurš ir meistars. :D

labi, da nafig par to visu cepties. :)
0
aizskāru tavu dziļi maksliniecisko dvēseli ar savu galīgo profānismu kādam jābūt "ūber krutam un dvēseliskam ģitāristam"

:D manu "dziļi māksliniecisko" dvēseli tu nebūt neesi aizskāris, vnk man ir iestrādājusies paranoja pret tiem, kuri ieraugot kādu "virtuozo" uzreiz krīt ekstāzē un bīda nesakarīgus tekstus - jūs, lohi, ķipa tā nevarat nospēlēt. atvainojos, ja es izsakos rupji - tas ir tikai klišejisks salīdzinājums standarta situācijām līdzīgos dialogos. vnk, ar šādu attieksmi pret citiem tu pats bišku blamējies, varbūt neapzināti aizvainojot tos kolēģus (ja nu kāds sadomā apvainoties), kuri šeit māk spēlēt ģitāras, un var nospēlēt daudz labāk par tevis piedāvāto jāpānieti.

+3
"bet mūziķiem vispā vajadzētu aizliegt klausīties mūziku - tā vietā, lai vnk klausītos, to vien dara kā tik analizē :))"

:DD diezgan pareizi.
Zinu pāris piemērus - cilvēkus, kuri, aizvien vairāk aizraujoties ar muzicēšanu un grupās spēlēšanu, kļuva vienkārši neizturami kā mūzikas fani, jo visur saskatīja / saklausīja kaut kādas studijā pieregulētas fiškas, kas viņiem traucējot, utt. Ak, tur bungu triggeri, ak, es to nejaudāju klausīties! Ak, tur automātiskā otrā balss piedziedāta klāt, ak, cik mehāniski skan, fui, pē & kaka!

Labāk tajā visā neiedziļināties.
0
Klau E. - ko tu to visu tā ņem pie sirds???
Sāksim ar to, ka es nezinu, kas tu esi, bet uzvedies tā, it kā būtu kādas Latvijas grupas apbižotais ģitārists, kuru citi neatzīst.

Nu neņem to visu tā pie sirds, nu, oki, es esmu lohs un lohs palikšu. Es neko nesaprotu, kas un kā un kāpēc jāspēlē. Bet ar to tak pasaules gals neiesāksies!
Un es nebūt neesu tāds vienīgais lohs, kam Versailles ģitārista spēle iepatikās. Tātad mēs tādi lohi esam tūkstošiem, jo šādi lohi kā mēs izpērkam grupas tirāžu pāris mēnešos un ejam uz koncertiem 10000+ sastāvā un fanojam.
Līdz ar to - varbūt ir labāk būt pōzerim, strādāt uz publiku ar savu iespējamo "lētumu" gammu atspēlēšanā, pievikt mazgadīgo un tīneidžeru pūļus, kas pērk simtiem tavus T-kreklus un nēsā ikdienā uz ielas, un būt apmierinātam ar sevi. Nevis principa pēc būt "nesaprastam māksliniekam" un kārtīgi paēst tikai svētkos.
Sorry, bet es uz dzīvi skatos reāli, no vienkārša patērētāja viedokļa.
0
^Sonnenmensch - ne par to ir stāsts. no kurienes tu rāvi, ka mani tas dikti ietekmē, vai, ka es jūtos nesaprasts?? kāpēc vispār to attiecināt uz mani, iebraucot personālijās? nejūtos nedz nesaprasts, ne arī dzīvoju ilūzijās par savām spējām. tāpēc, personālijas šeit ir lieka stratēģija.

vnk, paskaidroju otrreiz - nav korekti mēģināt uz visiem attiecināt izteikumu - jūs tā nemākat. vnk, tas ir bērnišķīgi dusmīgākais, ko var pateitk aizkaitināts fans, kad viņa mīļo grupu kāds atļaujas pakritizēt bišķi skarbāk, nekā parasti. pats esmu uz to daudzas reizes muļķīgi iekritis, kad kādam nepatīk tas, ko es klausos, un man uznāk aizstāvja sindroms :D tā kā, neņem vien pats pie sirds, un uztver kritiku normāli, pat ja šī kritika no manas puses nebija tā politkorektākā. lūdzu, neņem ļaunā manus izteikumus.

Par mūsu disputu:
tev patīktā grupa? ok, super - bez izsmiekla un liekulības - kādai grupai ir jauns fans, un līdz ar to ir vēl viens iemesls tās tālākai darbībai. tomēr, ja gribi būt reāli domājošs cilvēks, aicinu saprotošāk palūkoties arī uz tādu viedokli, kas kritizē tos elementus grupas daiļradē un izpildījumā, kuri, šī viedokļa ietvaros, ir apšaubāmi. tavai opozīcijai pret to, ko es teicu par ģitārpsēles prasmi, nav īsta pamata, jo kā tu sacīji - pats neko nespēlēju, un no mūzikas teorijas neko nesaprotu. negribu lielīties vai spodrināt savu tēlu, taču domāju, ka man gan piemīt pietiekošas zināšanas un pieredze mūzikā (iztiksim bez iedziļināšanās, lūdzu...?), lai varētu kritizēt to, ko tā grupa tur dara. es to kritizēju un vērtēju no sava skatījuma, balstoties uz savu pieredzi un, ko esmu mācījies un klausījies no daudz ievērojamākiem mākslinikiem un mūziķiem nekā mana necilā persona. esmu pārliecināts, ka viņu vērtējums varētu būt analoģisks manam, varbūt ne tik spontāns un daudz korektāks. es uzskatu, ka tieši no dažādiem viedokļiem veidojas daudz pilnīgāka izpratne par vērtējamo objektu. vienpusējs skatījums ir diezgan kaitīgs, un bļaušana - jūs tā nemākat - pie rezultāta nenoved.
rezumējot - tava opozīcija pret manu viedokli ir bez vērā ņemama pamata, jo mūsu pieredzes mūzikā un tās izpildīšanā ir ļoti radikāli pretējas. no otras puses, mana opozīcija tev, ja tāda būtu izksanējusi tavas gaumes jautājumā, būtu tikpat nepamatota, jo kā zināms, šāda veida strīdi ir neauglīgi un rezultātu sniegt nevar. līdz ar to, mēs runājam par krasi pretējām lietām, un nesaprašanās sākās faktā, ka viena no pusēm acīm redzami sajauca dažādas kategorijas - muzikālo gaumi un spēlēšanas tehniku. mēs visu laiku esam strīdējušies par divām atšķirīgām lietām, tāpēc aicinu samierināties mums abiem. no manas puses, diskusija ir noslēgusies.

ps. vismaz diskutējam par mūziku, nevis Bobbiju. :D
0
Kautkā mūziķu meistarībai necenšos pievērst īpašu uzmanību (tāpat kā tekstiem). To pamana tikai pie galējām robežām - pilnīga kaka, vai ahujenna kruta. Krutums jau ar tikai subjektīvs, jo ņēmu vērā ko savlaik teica čoms, kas pats blicē ģitāru spēlēja - bieži to, kas izklausās baigi grūti, ir daudz vienkāršāk nospēlēt, nekā ''itkā vienkāršas'' partijas.

P.S. Riebjas MESSHUGA, nosaukums jau visu izsaka:
me·shu·ga also me·shug·ga
adj. Slang
Crazy; senseless.
+3
Bļa, šitas ir reāls pizģec :D
www.youtube.com/watch?v=2hc4ej4Nie4...
+1
muzons, principā, pat ļoti labs.... pierasts katrā ziņā. Bet VOKĀLS!!! varbūt tur pie japāņiem tas skaitās baigi kruti u.t.t. bet tikai ne pie mums. tā dziedāšana (valoda, tembrs) ir vnk nepanesama, fonētiski nebaudāma
0
Bet es atkal teikšu - vispirms tomēr iemācieties tās gammas, un tad dirsiet par "dvēseliskumu". Citādi baisi jau nu daudz saradies tādu, kuri atļaujas, piemēram, Steve Vai zākāt par "gammu spēlētāju", lai gan paši vienkārši nav spējīgi saklausīt nianšu krāšņumu viņa tehniskākajās pasāžās, jo pieraduši pie patētiski staipītiem trīs centimetriem... atvainojos, trim notīm piedziedājuma garumā.
Var jau dzejot arī ar vārdu krājumu 300 vienību apmērā, taču cilvēkam, kurš valodu pārvalda normālā līmenī, tas 99% gadījumu griezīs ausīs. Galējībās ar to vērtēšānu, ieslīgt, protams, nevajag, bet nu domu, ceru uztvērāt - dažam varbūt ir svarīgāka dinamika un draivs, nekā emociju vētra ūdensglāzē.
Un - jā, Versailles ģitāristu darbs, lai gan varbūt nav megaoriģināls un atmiņā pēc pirmās noklausīšanās neizdzēšami paliekošs kā nemirstīgs šedevrs, tomēr ir tūkstoškārt baudāmāks savā 'cakotībā' par tiem dūmeriem, kuru ražojumus mēdz recenzēt E... Gudri dirst nav malku cirst, aizbāziet savu 'dvēseliskumu' aiz sijas - gaumes tomēr mēdz atšķirties.
0
Bļa, bet ar komatiem tādas pašas auzas, kā ar notīm - neapvainojieties.
0
^čalīt - tev ir analoģiska problēma, kādu jau apskatīju. es nerunāju par gaumi, par ko šobrīd runā tu. es runāju par to, ka viduvējības no ģitārspēles viedokļa netaisos celt debesīs, kā to dara citi, ieskaitot tevi. ja jums tā mūzika patīk, atkārtoju, man ar to nav problēmu, bet tikai nesāciet sprēgāt par to, ka manā uztverē neko mega krutu viņi nespēlē.

vispirms tomēr iemācieties tās gammas, un tad dirsiet par "dvēseliskumu"

^daudz, ļoti daudz veču iekš metāla nemāk nevienu gammu, bet spēlē lieliski, un tu, iespējams pie viņu muzona krati pačku, un tevi nekasa, vai viņi māk tās gammas vai nemāk. šeit visu nosaka tas, ka mūzika nāk no sirds kā emocionāls pārdzīvojums un ekspresija. ja ir dots savienot mūzikas skolā iemācīto ar izdomu vai fantāziju, rezultāti ir tikapt apsveicami. bet dzīvot tikai uz sausas teorijas var tikai simfo. orķestrī. nu, tas tā, manā necilajā skatījumā, neiešu jau ar tik lepniem džekiem kā tu lekties.

par manām recenzijām un galīgi dīvaino uzbraucienu doomeriem, kurus recenzēju: es rakstu par citas mūzikas pasaules darboņiem, nevis par japāņu anime gejiem princesīšu kleitiņās (sorry par rupjību, bet diemžēl tā tas arī ir) vai citādu sviestu. es nejaucos savās recenzijās tādā mūzikā, kas man riebjas. tāpēc, salīdzināt, piem., Evoken vai Esoteric ar šitiem japoškām būtu ļoti nekorekti, ja ne pat klaji vulgāri.

Gudri dirst nav malku cirst, aizbāziet savu 'dvēseliskumu' aiz sijas - gaumes tomēr mēdz atšķirties.
^
tā parasti saka urlas. analoģisks piemērs - nah 16. martu, ejam svinēt 9. maiju, jo redziet valstī pastāv dažādība, un taisnība tāpat ir mums. gala beigās, šis tavs "gaumes mēdz atšķirties" netiek tālāk par TAVU gaumi un tās iedomāto pārākumu pār citu cilvēku gaumi. kas par to liecina - "aizbāziet savu "dvēseliskumu" aiz sijas". sanāk, ka ikviens, kas tev nepiekrīt, ir aiz sijas liekams lohs? moš piebremzēsim ar agresivitāti, un tiešām sāksim domāt un izvērtēt visu savstarpējas cilvēcīgas sapratnes ietvaros? atkārtoju, man nav iebildumu pret to, ka kādam patīk japāņu princesītes; es tikai paužu savu nostāju, kas varbūt kādam liek justies sliktāk. būs taču labi ;)
+1
Oki, E.
Laikam esmu atpalicis no dzīves, jo joprojām nezinu, kas tu esi, bet tu mani acīredzot zini labi.

Versailles nav galīga mana "dvēseles mūzika", tev tas ir jāzin, ja tu mani pazīsti. Es šeit nekad neiesaistos nevienos strīdos un diskusijās, jo neesmu no tiem, kam patīk drukāt memuārus forumos. Taču šajā gadījumā, ja es ielaidos diskusijā, darīju to tikai tāpēc, ka man bija ko teikt un es palikšu pie savas taisnības, tu pie savas.

Un es piekrītu tam, ko te "infestus" ierakstīja augstāk.

Nu un kas tur slikts, ja viņi sevi pasniedz kā "japāņu princesītes" - viņiem ir savs imidžs un stils, cilvēki ir atraduši savu tēlu - labāk izskatīties pēs tādiem varbūtējiem idiņiem, nekā 1000 citu kā no konvejiera izlaistiem vienādiem melnās drēbēs ietērptajiem trušņikiem, kurus vienreiz redzot / dzirdot - pēc tam aizmirsti vispār par viņu eksistenci. Taču šeit "tēls" iespiežas atmiņā paliekoši. Un poh, pozitīvā vai negatīvā nozīmē, jo efekts ir panākts.
0
E., nevajag tik ļoti ņemt pie sirds! Viss, ko gribēju teikt - man ir tiesības aizbāzt aiz sijas 'tavus' Evoken tāpat, kā tev 'manus' Versailles. Jo - jā, lai arī Versailles paliek viduvējības, neņemos par to spriest; bet, pat ja vienas un tās pašas 5 notis līdzīgās pasāžās un ritmiskajās figurācijās šie māk nofigačīt krietni dinamiski, lai arī ne dikti daudzveidīgi - tas tomēr man rauj jumtu nost daudz vairāk par jebkuru doom metal. Līdz tādai stadijai nu esmu nodzīvojies, ka ātrums un dinamika šķiet vienkārši vērtības pašas par sevi. "Anime geji princesīšu kleitiņās"? Pofig, tas šeit nav no svara. Tāds nu tas visā dīvaino jāpāņu glemroks ir: en.wikipedia.org/wiki/Visual_kei... Galu galā, astoņdesmitajos daudzas lieliskas grupas ar normāli orientētiem džekiem sastāvā izskatījās vēl pederastiskāk :)

Tā ka nevajag. Dikti jau nu labi tev sanāk apelēt pie humānisma idejām, bet pats kasies un nesmuki izrunājies pirmais :) /forum/112922/#comment112975 un /forum/112922/#comment112981
:)~
Peace, bro!
0
P.S. Speciāli visiem dūmeriem - visu laiku apdirstākais (par šredošanu un ārisķībām - kas arīo raksturo īstu heavy metal), taču arī ģeniālākais ģitārists kopā ar austrumu glamūru! Un pamēģiniet man šito vēl par kretīnismu nosaukt! :D
www.youtube.com/watch?v=ckFE77_Nm6g...
+2
Nabaga Sonne - vienīgais trūmetālists, kas nezina, kas ir E. :D Mani jau ar pārsteidza, ka tu par Versailles fano (nav nekāds trušnijs Quantal ;) (būs beidzot šo DVD no sākuma līdz beigām jānolūr, fragments labi ieblieza).

Bišķi par daudz jūs veči te cepjaties. Es ar piem. saprotu, ka Steve Vai, Joe Satriani u.c. ir baigie uberkūlie keksi, bet es šos par ģitāronānistiem saukāju .. Nu necepī tā auk(g)stā tehniskā meistarība. Retie instrumetntālie albumi kas man patīk ir pirmais Timo Tolkki soļņiks, Wolf Hofman, Berndt Steidl, Tony MacAlpine un David.T.Chastain. Pirmie Malstīna un The Great Kat albumi, arī Cacophony un Racer X / Paul Gilbert, bet tur arī vokāls parādās.

BERND STEIDl - Cobra
www.youtube.com/watch?v=mromexyyGKQ...

Šito pie reizes atradu - izskatās tīri iespaidgi:
www.youtube.com/watch?v=r2BOApUvFpw...
0
es laikam kaut kā nepareizi visu laiku izsakos, ja te kāds domā, ka mani kaut kas ļoti aizskar. aidontgedit...? labi, poh. es fanošu par štancētiem drūmiem tipiem melnās drēbēs, jūs fanojat par meiteņpuikām no Japānas vai da no jebkurienes. viss, diskusija izbeigta. LOL :D
+2
A huļi tu mums tik viegli atkratīsies ... :) Pateici Ā, pateiksi arī Žo :D
+1
www.last.fm/tag/visual%20kei...

ir japaam taada fishka. muzoons sekundaars galvenais kaa izskataas. bet iisteniibaa diezgan labi atkodushi visu muzikaalaas konsumeeshanas mashineerijas buutiibu. shirpotreebam jau neko vairaak nevajag kaa izteixmiigus teelus kas iespiezhaas apzinjaa utt kaada tur nahui dveesele utt. tas ir domaats tam kam tas ir domaats un taa kaa tur nav tur nav. jo vairaak uz aaru jo mazaak uz iekshu soo dziljums kaukur citur jaameklee.

a Sonnenmensch gan te runaa kaa guntars rachssh nevis trve blackmetaala legjionaars
+1
Giču partijas šamiem man gan nelikās kretīniskas, bet pār tām 1000 notīm shredā vai 4ām laikā pilnīgi gan piebildīšu. Visi šie shredderi ar Malmsteems priekšgalā tiešām kretinē āra. Pēc g3 noskatīšanās likās, ka tam čalim izjūta kaut kur matu galos papisusies, jo neko vairāk kā monstrālu ātrumu un gičas flipu pa 360 grādiem viņš neparādija, ko gan nevar teikt par kolēģiem Satriani un Vai.

www.youtube.com/watch?v=3W6hBI1SAL4...
0
Paklausies Malmstīna albumus - kazi, domas mainās. Kāja mēdz paslīdēt arī dižajiem, bet šāda kalibra ģēnijiem to var arī piedot.
P.S. Abet doommetāls arī rullē, vispā'bā :)
+3
^^^ a Sonnenmensch gan te runaa kaa guntars rachssh nevis trve blackmetaala legjionaars

Guntars Račs... nu ko lai dara, laikam palieku vecs... :)
A trve blecks jau sen ir miris...varu tikai ieslīgt nostaļģijā ieklausot ražojumus līdz 95 gadam... Būšu laikam pārdevis savu dvēseli komercijai.
+2
Šādu diskusiju sen šeit ir pietrūcis.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas