BOBIJ
+10
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
baigais špicbuks
+10
+1
wtf?
+1
ftw!
-11
Thunder jauki ka ieliki savu bilditi un nemaz necenties liegties ka tas neesi tu :DDD
+2
Nu gadās jau gan arī mūzpusē eksemplāri, kam 14 gados bārda aug, tomēr nez kāpēc nešķiet ticami. Varbūt tāpēc, ka jau pirms kādiem 2 gadiem šis jau bija redzēts?
-6
vispar gadas jau ari 12 gados vel jau vins to bardu vareja pielimet no otras puses ja ista bilde ir ta kas vinam profila tad gribetu zinat ka sauc to rajonu kur dzivo tik daudz nigeru ka redzams taja bilde pie tam tadu kas laikam metalu klausas :DDD
0
Interesanti, pēc ka var secināt, ka tai bildē redzamie nēģeri metālu klausās?
-6
pec ta ka ta nigeru tante taisa m/ tie parejie 3 varetu but kautkadi repmetalisti nebrinitos ka thunder ar tadiem tusetu.
+1
Tu nopietni sito bobij doma vai tas ir tavs humors? Vot to es nevaru saprast tavas diskusijas un komentos, vai tu nirgajies vai nopietni to visu doma.
-7
Decapitated paskaties pats uz to nigeru damu ka vina tur to roku <-- tas bija nopietni.
Par visu kopuma esmu tikpat nenopietns cik si diskusija.
0
nu lai ta melna kundze prikolejas aiz muguras, tas, ka vina taisa devilhornu nenozime, ka vina ir metaluga, tas nozime, ka vinai sasoditi laba humorizjuta :D
-6
-5
decapitated tas ir tikai atmazkas :DDDD
Vina ir true metaliste vienkarsi sodien neuzvilkas melnas drebes jo bija jaiet saviem nigeru braliem paliga turet rajonu :DDD
0
^ nu ja smiekligs tantuks
0
"ta nigeru tante taisa m/"

Ā. A es jau domāju - kā tad var zināt, ka tie ir metālisti, jo viņiem tak garu matu nav. Nu jā, tad gan.

en.wikipedia.org/wiki/Corna...
-6
Tam dziedonim no metallicas ka vinu tur hetfilds sauc tak ari garu matu nav tikai vins ir pamanijies klut bezmaz par metal ikonu.
-5
Tur ir tadas gudribas ko reti kurais zina taja adrese :))
+3
Tam dziedonim no metallicas ka vinu tur hetfilds sauc tak ari garu matu nav tikai vins ir pamanijies klut bezmaz par metal ikonu.

^es ļoti reti esmu kritizējis personu, ko pazīstam kā bobiju. patiesībā, viņa izteikumus komentēju tikai ekstrēmos gadījumos (apzinos, ka to nevajadzētu darīt vispār). šis nav ekstrēms gadījums. mums ir darīšana ar ko daudz šausmīgāku. šitā pateikt vairs nav stulbi. tas ir dzīvs un elpojošs epic fail.
0
to E.:
definē: dzīvs
+1
tā ir personifikācija.
0
"suns - dobermans" arī ir personifikācija ?
0
ja nu gadījumā ir, tad...

bobijs = dzīvs = s...

>-+
-2
bobij?
TU ESI LOHS
zinaaji?
aa nezinaaji...nu tagad zini
-11
Visi bobiji ir slikti tikai pakis pats labakais ka tik ne ta :DDDDD
0
viens bobijs mums te taads ir XD
citu nav
heh
man patiik tavs patriotims(jaa,haha lolzzomg),nu cik es te vareju samaniit tavus stresus netot visaadus uber patriotiskos txt,tik izskaidro ka tas naakas ka tu izveelejies esi NE-Latvisku alias?
:D
-6
Negribas ar tevi diskutabli dirsties.
0
Pāķi, nu beidz, ko Tu vecīt smērējies...
+3
Bobijs ir jaunu attieksmi kautkur iegādajies, tagad viņš tēlo vēso, par visu ierēcošo čali. Nu pozitīvi, pozitīvi, bet... tev gadienā nav šizofrenija vai tendences uz to?
+2
LOL
+2
Deth - nepūlies viņš nesapratīs :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas