ko dzert neskaitas un ko skaitas kruta metalistiem
-22
tatad pec pakja un zipaka uzskatiem ja virietis dzer martini ar ledu tad vinam ir problemas ar potenci vai ari interese zilie.
tikai divaini ka sis dzeriens ir ari superagenta dzeimsa bonda iemilotais.
Tad varbut lai stereotipainie cilveki padalas ar savam zinasanam ko dzert skaitas kruti un ko galigi garam un kada veida ir stiligi but metalistam un ierastie uz metal pasakumu ?
vai par metalistu un virieti padara tas ka atgriezies no melnas piektdienas bara nesot lidzi 5 glazes ar kozel esi tikmer nolejis daudzas meitenes gridu un sevi ka ari beigas dabu plauku no pie galdina sedosas gotes kam esi glazes saturu izgazis klepi.
personigi kaitina sitie aizspriedumi tikai domaju ka sis ir labs temats diskusijai :))))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Rekur tev atbilde uz tavu diženi gudro jautājumu. Skaties, lasi un aizver muti vienreiz!

--> /forum/72946
+2
XX gs. 90to gadu vidū skatījos kādu filmu, kurā Džeimss Bonds dzēra Smirnoff vodku.

Domāju - metālistam uz koncertu jāierodas skaidrā prātā vienīgi tad, ja tas ir atbraucis ar auto un arī pēc koncerta kā šoferis grasās atgriezties mājās.

Citos gadījumos - dzert var dajebko saprātīgos daudzumos, bet, ja uznāk vēmiens, visnotaļ vēlams neapvemt tuvumā esošos cilvēkus. Apliet citus koncerta apmeklētājus ar alu nejauši var gadīties, MP laikam nav pieejama vairāku alus glāžu pārnēsāšanai paredzētā parikte (METALLICA koncertā Skonto stadionā tādas manīju gan).
0
MP jau nav arī nekādas lielās vajadzības pēc tādas.
-7
tatad ja ir paredzets iet vienam pasam majas tad ari jaierodas skaidra.
Starpcitu kada ir jusu reakcija kad jums izgaz alu vai jus kadam izgazat alu ? :DDD
-6
Starpcitu kura posma mp uztaisija tos feinos divanus ?
Klubs ar vien vairak sak lidzinaties salamdrai no komforta apstakliem.
+7
Šitā piebilde varen spēcīga: "tikai divaini ka sis dzeriens ir ari superagenta dzeimsa bonda iemilotais."
Tagat tik jauzzin ko dzer Betmans.

+6
bobijxxx, tos feinos dīvānus uztaisīja, lai tev būtu ērtāk apmierināt savu harēmu xxx kategorijai pienācīgā veidā :)

Tu, bobijxxx savus tekstus raksti tā, it kā mūžīgi būtu abdolbījies... Nemaz nevajag pat "iekapāt" :))
0
Nu jau atkal sākas...kāda 20 tēma par to, kas jādzer un cik daudz. Kurš alus ir true un kurš priekš jefiņiem.
cik tad var...
+5
īsti matainie tagad sēž laukā un kapā iekšā ampulas :D
+1
Pēc kārtīga dzertiņa vienmēr tiek apvemtas bikses. Ja ne pats, tad kāds cits to izdara tavā vietā :D :D Rezumē pēc pēdējiem tusiem.

Personīgi dzeru šnabi un stiprākas mantas. Alus un kokteilīši tik tāda niekošanās, pasēdēšanai parkā der, jā.
0
Katrs indivīds, kurš atkārtoti piedzeras, ir potenciāls alkoholiķis... Aknu resurss alkohola pārstrādei katram indivīdam, protams, atšķirīgs...

Rezumējums - kamēr metālists ir frīks, kurš absolūti nerēķinās ar citu cilvēku domām, tas var atļauties apdullināties dajebkādā veidā, neraizējoties par sekām.
0
a kur tās grūtnieču pretsāpju ampulas dabūt? izskatās, ka labi cepī

www.youtube.com/watch?v=ADB6Q1PTM5A...
+2
Pofig, ko dzer:D Galvenais ir apstākļi, kādos dzer:D Ja koncis vai brīvdabas pasākums protams veldzei nekaitēs alus. Kāds? Tas jau katra gaumes jautājums:D Mājas šad tad pie zivju vai gaļas ēdieniem lietoju vīnu, ne tikai veselīgi, bet arī rada feinu apetīti:D Kad bija tas nolādētais vanaga bums ar visām viņa akcijām, tad gan pārgāju uz vieglajām meiteņu suslām - sidri, džini, tā laikam bija vienīgā reize, kad alus pilnībā izbesīja uz 3 mēnešiem jau točna utt:D Pēdējā laikā iemīļots ir brendijs un konjaks, protams ne jau augstākās raudzes, bet ir feini:D:D

Neskatoties uz to, ko es dzeru, es vēl arvien klausos savu poverīti un trešiņu. :D:D:D:D
0
to chrisIMI - nātrija oksibutirāts (izmanto kā anestezējošu līdzekli). Pataisa par reāli debīlu dārzeni.
+4
rums - vot tā ir štelle. un gāž arī normāli.
0
mhm un ne tikai uz vienu dienu :)
+10
Krīzes šmiga

Kā abdolbīties, ja šņabim nav naudas vai veikali ciet.

Tas ir tikai un vienīgi jautrs pastāsts izklaides nolūkiem, nevis padoms vai mudinājums to īstenot dzīvē.

Odekolons. Tas, saprotams, ir pats pazīstamākais un biežāk minētais alkohola aizstājējs. Vispār odekolonu Padomju Latvijā lietoja daudziem un dažādiem mērķiem, bet nekad ne по назначению, tas ir, pēc bārdas dzīšanas. Ar odekolonu tīrīja magnetofonu galviņas, ar odekolonu atbaidīja odus (īpaši labs šim nolūkam bij odekolons „Neļķe“, kas gan neganti smirdēja, bet odi tik tiešām nelīda tuvumā), odekolonu lēja izrakstītos flomāsteŗos, lai tos atdzīvinātu un ar tiem vēl varētu pazīmēt — un, protams, odekolonu dzēra. Odekolona dzeršana vispār bija sava veida iniciācija alkoholiķu kārtā, taču tikai alkoholiķi ar lielu stāžu spēja to iedzert tīrā veidā. Cilvēks, kam vēl bija kaut kādas pašcieņas paliekas, odekolonu šķaidīja — pārlēja lielākā pudelē, pielēja aukstu ūdeni un saskaloja. Odekolons palika balts kā piens (starp citu, kad pirmoreiz redzēju, kā dzeŗ labu absintu, uzreiz atausa atmiņā alkoholiskie radi ar viņu odekolonu), un, ja kādu laiciņu ļāva nostāvēties, tad garšas īpašības — vismaz pēc idejas — jūtami uzlabojās.

Briljantzaļā šķīdums spirtā a.k.a. zeļonka. Padomju laikā bija maz neizlēmīgu cilvēku, jo nebija jau nekā daudz, ko izlemt. Tā, piemēram, padomju tautas medicīna bija līdz nelabumam vienkārša — pret visu, kur jāguļ gultā un ir temperatūra, lietoja vjetnamiešu balzāmu „Zvjozdačka“ (tieši tā viņu arī sauca, latviskoja tikai žurnālos un televīzijā), sinepju plāksteŗus un bankas, dažādus sagriezumus, nobrāzumus un citas sīkas traumas tīrīja ar ūdeņraža pārskābi, bet pret visām ādas problēmām — izsitumiem, ēdēm un tādām lietām — lietoja zeļonku. Zeļonkai bij kāda savdabīga īpašība — tā pilnīgi visu, kam pieskārās, nokrāsoja noturīgā, spilgti zaļā krāsā, tātad dzeršanai tīrā veidā bija pagalam nederīga. Lai ar to tiktu galā, ņēma skārda renīti un izlika lielā salā, lai atdziest līdz lieliem mīnusiem. Tad atlika noliet zeļonku pa auksto renīti, lai zaļā draņķība piesaltu un lejā notecētu puslīdz dzeŗams šķidrums. Dažreiz tāpat attīrīja arī odekolonu.

Dihlofoss. Dihlofoss bija padomju laiku kukaiņu inde, nāca tādos mazos alumīnija baloniņos ar mušu virsū. Kā var noprast pēc tā, ka tā bija inde, tīrā veidā dihlofosu dzert nevarēja — un arī neērti, viņš taču ir baloniņā. Tādēļ dihlofosu pievienoja alum — ņēma atvērtu alus pudeli un akurāti trīs reizes iepūta dihlofosu. Turklāt bija jāzina, cik daudz pūst — iepūtīsi par maz, prieka nekāda, iepūtīsi par daudz — pats ņemsi tādu galu kā kukaiņi. Esmu dzirdējis, ka šāda izprieca bijusi jo īpaši populāra padomju dumpīgās jaunatnes vidū — cik tur neglītu apmelojumu un cik tur taisnības, nemācēšu teikt.

Zābaksmērs. Tā nu bija dziļi izmisušu ļaužu izprieca — daudz spirta zābaksmērā nebija, tādēļ kaut kāds prieks no tā bija tikai alkoholiķiem pēdējā stadijā, kam aknas jau bija galīgi sabrukušas un vismazākie alkohola daudzumi uzreiz deva galvā. Piemēram, es dzirdēju, ka ar tādām lietām aizraujoties mūsu mājas sētnieks Jušķis (ka tik nebija īsināts no Juščenko), Lielā Tēvijas kaŗa veterāns un tik tiešām pārliecināts alkoholiķis. Tur nu lieta bij vienkārša — apzieda maizi ar zābaksmēru, pagaidīja, kamēr spirts sasūcas maizē, pārpalikumu nokasīja nost un maizi cirta iekšā.

Mēbeļu politūra. Arī mēbeļu politūra, tāpat kā zābaksmērs, skaitījās zemākā pakāpe — to līdz ar dihlofosu un bremžu šķidrumu piesauca, lai parādītu, cik dziļi cilvēks spēj stigt alkohola purvā. Stipri iespējams, ka politūras lietošanas apjomus moralizējošā padomju prese jūtami pārspīlēja — vismaz es par tās lietošanu esmu dzirdējis tikai leģendas, savukārt odekolona dzeršanu pavisam bieži redzēju pats savām acīm. Lai nu kā, pēc idejas mēbeļu politūrā vajagot iebērt sāli un izmaisīt — tad visas sliktās lietas izkrītot pārslās (burvīgs aizguvums no krievu valodas, vai nav tiesa?), bet šķidrumu varot dzert. Es gan nezinu, vai kaut kur vispār vēl ražo mēbeļu politūru, tādēļ eksperimentāli šo padomu pārbaudīt nevaru.
0
3kārtīgo odekolonu savulaik pat bija samērā grūti nopirkt, avīžu kioskos varēja iegādāties "Bērzūdeni" :) Un odekolona pielietojums CCCP laikos tiešām bija ļoti plašs...

Par dihlofosa & alus kokteili esmu dzirdējis, tomēr pats ne reizi netiku tādu noprovējis.

Zābaksmērs sviesta vietā - arī par to ir dzirdēts :)

Tas viss no sērijas - līdzekļu trūkums rada izdomas bagātību...
+3
Mjā... odekolonu ir nācies ieraut...
A vot dihlofoss - tā ir patiesa realitāte, ko daudzi piekopa, esmu atskatījies. Katrā gadījumā par to, ka var atmest pedāļus ir stipri pārspīlēts, bet saindēšanos gan var dabūt, ka pāris dienas tikai pa toleti dzīvo, jo no abiem galiem nāk ārā.
+3
bļā... zelts >:)

Padomju laikā bija maz neizlēmīgu cilvēku, jo nebija jau nekā daudz, ko izlemt.
0
Es kaut ko biju dzirdējis par degvielas dzeršanu, bet tas laikam bija kaut kādos dezinfekcijas nolūkos vai tml. Tajos laikos vislabāk klājās tiem, kuriem bija kāds sakars ar poligrāfiju. Kā nekā krāsu tīra ar 100% spirtu no velmēm nost
+2
3 litru burka ar medicīnisko spirtu, kurā sudraba zobu plombes plunčājās - jebkura kolhoza alkaša sapnis rajona centra poliklīnikā...
+2
Par degvielu gan nav dzirdēts, toties par bremžu šķidrumu, politūru un logu tīrāmo "Sekunda" gan ir. Bremžu šķidrumu tur kaut kā uz virpas grieza, lai piemaisījumi izgulsnējas pie trauka malām, un pārējo trieca iekšā; viena dakterīte, kas mums skolā medicīnas pamatus pasniedza, stāstīja, ka kaut kur Slāvlandē kādam mežstrādniekam vai kaut kam tamlīdzīgam ziemā naktī mežā traktors bija noplīsis, un lai nenosaltu, viņš iedzēris bremžu šķidrumu; tikai, sūrākais alkašs nebūdams, nebija zinājis, ka (vai arī kā) to vajag attīrīt, un rezultātā nonācis slimnīcā ar saindēšanos un iekšķīgiem apdegumiem. Ilgi neesot varējuši saprast, ko viņš tik dikti klepo, īpaši, kad kaut ko mēģina norīt, līdz konstatējuši, ka rīklē caurums izdedzis... A no mēbeļu politūras esot lillā ģimis meties.
+2
Laikam es palikšu pie alus un kāda šņabīša/viskija...
+1
"Maskava - Gailīši" nav lasīts? >:) shame on you.
+1
ir gan lasīts, protams. man vislabāk patīk paskaidrojumu daļa, hehe.
+1
es vakar pēc daudzu gadu pārtraukuma iedzēru asinszāļu tēju. ar cukuru. ļoti garšīgi.
-1
Es pirms ~ 20 gadiem vienā tusiņā, būdams jau pamatīgā ķēmā, meklēju limonādi, ko uzdzert virsū šnabim.

Tai istabā, kur tusējām, atradu kādu krūku uz TV... tai krūkā kaut kas klunkšķēja... izrādījās puķūdens... labi, ka nepaguvu ieraut to draņķību...
+3
Bobij, vienalga, ko tu dzersi, darīsi, runāsi... Kruts tāpat nebūsi! Nespīd tev!
+2
no rīta.. šņabi.. no ziepju trauka.. siltu..:D
+1
Spaini silta spirta...
+1
hmmm un es domāju, ka narķi ir tie, kuri gāž iekšā visu, kas sit pa galvu
-6
Henesy ja uzaudzesu budu tad busu kruts tikai tam optimali vajag 4-6 gadus.
+5
Puķūdens tak huiņa, man čomam līdzīgā situācijā (arī labā ķēmā, labi daudz šņabīša) sanāca terpentīnu nejauši iešaut. Viņš pamodās pēc pāris stundām, ar novemtu jaku un no vēmekļiem bija jakā izdedzis caurums :D
+3
tavam čomam krietni paveicās, viņš varēja arī pamosties beigts.
+1
Gandrīz visiem rakstot par mēbeļu politūru es aizdomājos par to, kā pēdējoreiz suši ēdot savā stulbumā pasūtīju sake - kaut kā biju ieņēmusi galvā, ka ar otro reizi iegaršosies, bet nu galīgi nē. Pie tam silts tas draņķis ir šķebinošs.
+1
^^ "viņš varēja arī pamosties beigts" - un sākas šausmene "Attack of zombie metalheads" :D
0
Bobij, es īsti nesapratu, ko tu taisies 4-6 gados uzaudzēt...
0
bobijs plaano sasniegt buddas statusu tuvaako 4 - 6 gadu laikaa
+1
baac bet texts par terpentina vaamekljiem vienk speeks pat ja fikcija +28
0
Attiecībā pret sakē, to manšķiet pat ir paredzēts servēt istabas temperatūrā un pat uzkarsētu. I provēts gan tā, gan tā, bet nu tāds pavieglāks un "maigāks" šņabis vien ir.
+1
+1
^Neizklausās ticami. Starp citu, ja nemaldos, kefīram (protams, ja vien tas nav krietni saulītē uzrūdzis) nav tik liela alkohola koncentrācija. Jebkurā gadījumā, ja tiešām šāds noteikums tiktu pieņemts, tad man nav īsti skaidrs, kas ar tā palīdzību tiek mēģināts panākt. Kefīrs nekad nav ticis uzskatīts par alkoholisku dzērienu un nekad nav ticis lietots ar mērķi apreibināties (kaut vai tāpēc vien, ka pietiekami lielu daudzumu, lai ko justu, vispār nav iespējams izdzert).

"Prozit" konfektse sabiedriskās vietās arī droši vien nebūs brīv ēst?
0
latgaļu krutka pat nestāv līdz sakē, nesaprotu, kā to huiņu var dzert
kefīrs var būt līdz 1%, nezināju, ka tik daudz, skaidrs kādēļ visi stroicinieki viņu smeļ ^^
en.wikipedia.org/wiki/Kefir...
0
vienai reizei lai pamēģinātu tas sakē bija pat ļoti okeij.
Kā ar tekilu ? man sudraba labāk garšo kā zelta (attiecīgi citrons vs. apelsīns un laikam sāls vs. kanēlis, lai gan precīzi neatceros, ko uz otro laizīja)
+1
klau, kādam vel ir sajūta, ka esi kādam drausmīgi parādā, pie tam pat nepamanot kurā brīdī, tas ir noticis. Runāju par valsti, pat jebkuru. Runāt par jebkāda veida brīvību liekas neloģiski un pat dumji. Laikam tāpēc pieaugušie tik maz smaida.
0
aga, tā zelta ar samagonu velkās kopā, apelsīnu ar kanēli
0
tekila intresanta manta ... nesen pielikos ka noveemu visu istabu XD bet naakoshaa dienaa pohu prakniski nav ....

paraiz saka 1 tekila 2 tekila 3 tekila - FLOOR XD
0
njaa, pedejo reizi bezfilmu konkretako pie kažas nokeru, nevaijadzeja man jaukt kandžu ar alu un vel parasto vodku, nu nevaijadzeja. majas ejot kritot aci uzsitu, bet poha nakamaja diena nebija parak briesmiiga.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas