Festu plāns 2009
+2
Kādi tad kuram ir tie plāni attiecībā uz turpmākajiem festiem šogad. Vasaras/atvaļinājumu sezona tuvojas un tad jau var ļoti labprāt nodoties šādām aktivitātēm :)

Pats personīgi tēmēju Brutālā Assaulta virzienā, bet nu aktīvāk plānošanai laikam tikai nākammēness pievērsīšos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kilkim zaibu - laikam arī vienīgais kas man sanāks
0
Es ar' braukšu uz Kilkim Žaibu. Un otrais pēc plāna paredzēts Brutālais Asfalts! Šogad tas arī laikam būs viss...
0
plānots uz brutālo aizlaist, pēc tam uz Venēciju paskatīties kā/kas tur slīkst/neslīkst.
0
Viennozīmīgi uz Brutal Assault. Varbūt Masters Of Rock.
0
Tuska open air varbūt sanāks.
+3
bet kāda starpība, ja šodien spēlēs Limp Bizkit >:)
>-+
0
Kilkim Žaibu un Wacken'a laikam tā visai konkrēti sanāks.
Tad jāskatās, kam līdzekļu vēl atliks, bet plānos vēl ir Hard Rock Laager, Devilstone OA un Brutal Assault, bet nu redzēs, kas un kā.
+3
^ biezais vai krājīgais ?
+3
^ Malēj, bļāā, Bizkiiit, kā mēs mošosim >:)
un kā viens otru pēc tam vedīsim mājās.
0
nē vispār jātiek fanu zonā, uzreiz pēc darbiem jālaiž.
a mēs vispirms tur vēl kaut ko šaunam tad iekšā?
0
^ skatīsies, es šonedēļ mēģinu bez alko, bet aks zin, citur tur par agdamu aizgāja runa, moš to var izšaut ?
>-+
0
nu un kā mēģinājums?
nu var jā agdamu, kruta y0
0
^ mēģinājumu tad atceļam par labu agdamam, lai dzīvo agdams !!!
0
KŽ, HRL, WOA, BA
0
starp citu labs plakāts uz jebkuru koncertu

we wanna enjoy our holes under your music !!
+1
Kilkim Žaibu, Hard Rock Laager, Devilstone OA, Brutal Assault. Būtu vairāk brīva laika, varētu vēl kādu paķert :( Vajadzētu tak kādugad sataupīt veselu atvaļinājumu vasarai un taisīt kārtīgu četru nedēļu tūri :)
0
Kilkim Žaibu cerams, HRL (ja Septicflesh spēlēs 3. jūlijā), Fono fest un Brutal Assault
-1
-
kautkā tā
+1
KŽ un vēl kāds vasaras pasākums LV. Esmu pusbomzīte, tāpēc sēdēšu tepat un tecināšu slienu uz Brutal assault un WOA...
+1
sāku domāt, ka varētu mēģināt šogad arī uz HRL aiztrāpīt. Itkā atvaļinājums ir iekrājies vairāk kā vajag :)
+1
KŽ, Deviltone un Hard Cock
0
Es domāju, ka man ir līdzīgs plāns kā Bigijam.
Un varbūt vēl arī Menuo Juodaragis 2009 www.mjr.lt/

0
nu menuo obligātais
0
Atkarigs, vai radīsies kāds jēdzīgs transporta variants, tā Zarasai vietiņa ir forša, bet nu piekļūšana bez personīgā transporta ir riktīgas Odisejas cienīga...
-1
Uz Vakenu būs jābrauc, a pārējos skatīs, ja būs luste - aizšaus. Nepatīk man šitādas lietas pārāk plānot.
0
Ā tas meņū bija tas "ūberjaukais fests" bez metāla?
0
Uhu. Bija jau pagājšgad vēlme aizlaist, bet kā jau Despers minēja - bez vāģa sūnaini - kratīt uz D-pili un no turuienes ar kautkādu autobumsu nav vēlmes ...
+2
Aizlaiž uz d-pili kādu dienu iepriekš - tur līdz tam Zarasai kādi 25km, laikam. Ar kājām pa Medumu šoseju var aizstaigāt :P Un alu pa ceļam dzerti.
+1
Man bija doma no D-pils ar veļļuku mīt. Vienīgā problēma, kur to uz vietas turēt ... un lietus ar nerullētu.
-1
Tas "jaukums" jau vispār bija riktīgās pēdiņās ielikts.
+2
Zvērā. skaifōrgēr!
0
Menuo Juodaragis parasti ir šis tas arī no metāla.
0
kā reiz, cik atceros, tad menuo juodaragis ik pēc trīs gadiem maina lokāciju, tā kā šogad tad pēdējo reizi būs Zarasai salā - un tur tiešām ir ļoti forši.
0
un jā, Bizkīti šovakar riktīgi nonesa jumtu. Pajautājiet Malējam - tam tak vispār riktīgi slapjas bikšeles bija! ;)
0
Malēj, kā patika ?
+2
Visi te pa k-kādiem ārzemju festiem. Es vēl pa mazu tādām lietām. Jābrauc uz visiem LV dzerstiņ festiem.

Jātur rajons!
0
Piemēram, uz kuriem?
+2
Kas ta mums te ir:
Var gadīties uz Sarkasms Open-Air 2009 i Sutas Balsi [sola alu ne dārgāku kā 0,50ls], ja sanāks.

A tādi kā obligāti laikam būs šie: Zvērā Open-Air 2009, FonoFest 2009, Zaļumballe 2009.

Grūti jau teikt. Varbūt kāds iekrīt tieši, ka kartupeļi jārok vai kāposti jākaplē.
0
Viens pazīstams bija pagājušajā gadā aizšāvis uz Menuo Juodaragis. Toreiz aicināja mani, bet es, izlepis cilvēksbūdams, tak neiešu braukt uz velnsviņzinko :D. Un rezultātā šim bija iznākušas 3 (?) dienas ar visādām jaukām atrakcijām, kas man izpalika.
Jo sevišķi uzteica Von Thronstahl uzstāšanos, kam līdzīgu pat dzīvē neesot redzējis.
0
ibāāāālll... malējs leca augstāk kā 9. klasē šķērītē fizkultūrā. Izsvīda bez maz vai 9 nevēlamas grūtniecības, tā kā abortu tuvākajās dienās nebūs. >:)
bet koncis ahujenna labs, tik jaudīgu Latvijā vel nebiju pieredzējis. Ja spēlētu x2 ilgāk, mana sirds to neizturētu.
Es tikai nesapratu kā es mājās pārvilkos gandrīz pālī... tas pēdējais aliņš ?
papildus prieks jau par faktu, ka nekad dzīvē nebiju plānojis, ka viņus varētu redzēt, forši ka tomēr sanāca :)
Un bļin, kad cilvēki sanāk uz vienu pasākumu, kurā nav politika iesaistīta, ui ui ui, tur krievi un letiņi, un igauņi plecu pie pleca lēkāja, dziedāja līdzi un tik sasmaidījās >:)
Vel tik varētu kāds Dilindžers atbraukt un pastāstīt savu versiju par mošingu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas