Master's Hammer - Ritual (1991)
0
Bļāviens, šitais ir labs. Tāds skaists oldskūl bleķītis ar patīkamu hevīša un vel šī tā piešprici. Čehu banda dibināta aš 1983. gadā, bet es kaut kā par tādiem i ne nieka nezināju.

www.mediafire.com/download.php?2mckqm...
www.last.fm/music/Master%27s+Ha...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
The best off black band from CZ ever!
Reāls kults Čehijā, katrs otrais matainais staigā ar viņu t-kreklu.
0
Es arī šito pirms nedēļas atradu, riktīgi kruts albūms.
0
Bļā, bet tas Necrocock ar savu dark metal blices bildi vnk ieper :D
0
Master's Hammer reizēm paklausos, Ritual un Jilemnice Okulist albumi nelielās devās tīri neko iet pie dūšas :) Labs pirmā viļņa bleķītis ar tipiski čehiskiem pričendāļiem.

Es gan savu CZ black metal best of balsi atdotu Amon Goeth, kaut gan sevišķi daudz CZ black bliču neesmu dzirdējis. Tiesa gan praktiski visas dzirdētās liekas smagi ietekmējušās no tā paša Master's Hammer.
0
Ja kādam ir oriģinālie pirmā izdevuma M Hammer diski - E-bayā var par viņiem reālu piķi nopelnīt.
0
Sen atpakaļ pa rādžiņu klausījos. Nepiedūra.
0
hmm, nav dzirdēts šitāds muzikālais veidojums
0
"Jilemnice Occultist" man bija pagaajushajaa gadaa viens no lielaakajiem atklaajumiem.
"Ritual" gan veel neesmu dzirdeejis.
+1
Tauta, jūs no Marsa vai tikai uz Limp Bizkit koncertiem piestaigājat???
0
Es personiigi piesakos uz to Marsu.
0
Nu ja ka no Marsa. Ar fatduude nesen izspriedām, ka mūsdienu jaunatne pa lielām bumbām neko izņemot pēdējo gadu albumus un lielos stārus nezin ...
+2
Tā jau tas ir.
Šito pašu pēc gadiem 20 jaunatne teiks par citiem zaļknābjiem - viss uz riņķi vien.
+2
es kā tauta staigāju uz limp bizkit koncertiem, fanoju par Brutality un gaidu, kad beidzot kāds mani savāks no Marsa. Bet ja jau šie ietekmējuši čehu blek paaudzi, būs jānovelk un jāpaklausās:)

P.S. es un mani draugi joprojām gaidam papildinājumus pie vecās detuhas :)
0
^ DAI var ievērtēt. Tie man ienāca prātā, ieraugot šo tēmu, jo veci čehi, bet muzons ir kaut kur pa vidu starp black un death. Abet labs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas