fonofest
0
Anathema, Preternatural, Collide, Huskvarna, sia Radikal, .. . Kurš domā braukt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kur tas fests būs? Un kad?
-1
sserpas cenas istenibaa...

Sākot ar 1. martu tika uzsākta Fonofest biļešu tirgošana.

Iepriekšpārdošanā uz abām dienām cena bija Ls 10.- Sākot ar 3. jūniju to cena pieauga līdz Ls 13. un dienu pirms festivāla biļešu iepriekšpārdošana tiks pārtraukta , tāpēc iegādājieties laicīgi!
Biļtes cena festivālā uz vietas:
03.07 - piektdiena - Ls 10
04.07 - sestdiena - Ls 15
03.07 un 04.07 - abām dienām - Ls 15
0
Cēsīs, nākamnedēļnogalē. Būs jābrauc.
0
Aha, apskatījos.
www.fonofest.com/
0
naat miii
0
Es a nebrauks.
0
paļdīs, ņet
+4
Nekur nebūs jābrauc, aiziešu ar kājām :D
0
Pirms festivāla pērkot - biļete uz abām dienām 13 lati, nav nemaz tik sālīti.
Es brauc!
0
^savējā :D
+7
t.i., Liega, ne Drako :D
0
lol :D
0
braucu, braucu. ja nu kāds dodas no Latgales, ir vieta mašīnā, var paķert līdzi.
0
priekš vietējiem pasāciens uz godu
+1
huiņa tas fonis ir bijis jau no laika gala, savelkās tur visādi mērgļi kačoku kostīmos no vietējiem ciemiem un meklē kašķi.
+1
nez, es 3 fonīšu laikā nevienu reizi neesmu atrāvies no mērgļiem kačoku kostīmos.
vai tad iekšā tādi bija? neies tak urļiks maksāt 15 ls par izkaušanos. vienu gadu gan padzirdēju, ka bija ar kaut kādiem bumeriem sabraukuši telšu pilsētiņā kašķi meklēt, bet šogad telšu pilsētiņa būs iekšā teritorijā, aiz sētas.
+2
Blomē man gan viens armijas biksēs un ar varen sarkani nodzertu ģīmi sāka uzkasīties un sasolīja pa seju, bet īsti jau pats kājās vairs neturējās :D
0
Jēs jēs, tieši par to gadu es arī runāju, un pagāšgad arī tur bija visādi interesanti kadri, bet nu labi, uz tādiem var uzrauties visur.
0
to liizhj - no kura gala braucat?
0
darkfire no Daugavpils gala. kurš gals konkrētāk interesētu?
0
Tavs!
+2
ā, nē, sajaucu ar gomofestu
0
Nu vo, 3 km no vasarnīcas :D
0
to liizhj - ludzas :) bet veel nav iisti skaidrs, vai braukshu
0
darkfirelv - nu jā, Ludza biški ne pa ceļam tomēr sanāk.. diemžēl. mēs tā kā līdz Pļaviņām un tad Ērgļi, Vecpiebalga un Cēsis.. vismaz uz Sarkasmu bij šitāds maršruts.
Ajattara12 - nu.. der tak, ne? :D
0
nu, trūmetālisti? kāds ta' galu galā bija ar aizlaidis uz to fonīti?
kādas atsauksmes?
0
jā, es dirsu, ka sūds, bet nu jau 4to gadu aizbraucu. :D
Šogad katrā ziņā bij normālāk, īpaši nemanīja fonim tik tipiskos mazos apdzērušos bērneļus, urļaki arī nebij tik daudz kā parasti, īstenībā pat nebij vispār. Kopumā, tīri zaibis, bet 15ls par tādu huiņu gan nemaksātu :D Grupas tur arī ķip kaut kādas bij, vienīgie kaut cik klausāmie bija tie igauņi, kas otrajā dienā no rīta spēlēja, psc spēcīgu deathcoru, bet pats labums īstenībā bija dj teltis, it īpaši otrajā dienā, kad T. Grēviņš cienāja ar savu mūzikas gaumi.
+1
tasturenko - mēs ar thunder tos igauņus tik brutāli izrēcām.:D:D
Zin kā, solists 3 minūtes izdod neartikulētas skaņas, mēs bļaujam ka vārdi ir ģeniāli un ka dziesma ir par mums!!

Sorry, es nesaprotu, kā kaut kas tāds vispār var patikt (un kamōn, es pats klausos Heaven Shall Burn un Neaera).
0
Jā, starp citu, nezini kā tos igauņus sauca?
0
THESE BROKEN REMAINS (EST)
-1
Neaera ir kaut kas labs? Skatos, viņi Zvērā būs.
0
www.youtube.com/watch?v=5d9qrKN0u1E...
Labāks par tiem igauņiem manā gaumē ir gan. :D
+1
ojā, šogad tiešām bija riktīgi maz visādu konfliktu, apdzērušos sīko un citu daunisku elementu.
un jums visiem vajadzēja pirmās dienas naktī redzēt The Blues Gang uz mazās skatuves. tas bija kaut kas vienkārši perfekts. manām acīm un ausīm - labākais šī gada fonīša priekšnesums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas