Antifa
+5
Šitādu tekstu man viens franču čoms iekš skaipa atsūtīja:

Ukrainian Pagan Metal-band KRODA was attacked by Antifa after their gig in Warsaw yesterday!
The attackers demolished the car, destroyed the instruments, and seriously injured members of the band. Subsequently, the band was forced to abort their mini-tour through Poland, Germany, and Austria.

Please contact the local organizers for further information regarding the respective concerts!
This act of cowardice calls for an appropriate retaliation!

The Pagan Hammer of the Underground will strike, and smash, those who dare to challenge the Heathen Metal Militia!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
0
Labi, ka šitie antifa kropļi Latvijā nav izplatījušies.
+2
Vata pats 9maijs nav īsts antifa pasākums? Te nebus nekada facisma glorifikacija!!! :))
+1
Gestern nacht wurde die ukrainische (!) Pagan Metal-Band KRODA während ihres Konzertes in Warschau von der sog. “Antifa” angegriffen.

Die Angreifer, welche aus dem linksextremistischen Milieu der sog. “Antifa” stammen, nutzten eine Spielpause zwischen zwei Bands, als viele Besucher den Saal verlassen hatten, um das Auto, mit dem KRODA angereist waren, zu beschädigen, um die Instrumente zu zerstören, und um Bandmitglieder zu verletzen.

Mindestens einem Mitglied von KRODA wurde die Hand gebrochen.

Die Band befindet sich wieder auf der Heimreise. Die Konzerte in Deutschland und in Österreich, geplant für den 26.06. und den 27.06., mussten abgesagt werden. Allerdings wird es für das Konzert in Deutschland (welches trotz zwischenzeitlicher Absage doch wie ursprünglich geplant stattfinden sollte) einen gleichwertigen Ersatz für KRODA geben, wie der Veranstalter mitgeteilt hat.

Citāts no forum.metal-hammer.de/showthread.php?p=14... , kur tas pārpublicēts no Ablaze Magazin.
0
biki neiebraucu... es saprastu, ja antifa ārdītos pret NS bandu, bet kas jamajiem pret pagan/black?
+5
Tāpēc, ka šitādi šaurpieraini "antifašisti" automātiski visu pagan- pieskaita pie NS. Nevar jau gan noliegt, ka daudzām, īpaši slāvu, pagan metal bandām tie uzskati diezgan simpatizē.
0
0
biki palasīju to forumu...
fightfascism.wordpress.com/2009/06/26/ns-black... tipa skats no antifa puses
+4
Ehh, būtu tēvocis Ādijs dzīvs... :)
+1
Laikam pārgājusi mode vaska figūru muzejos Hitleram raut nost galvu. Tagad dara ko citu.
0
+1
Ja kādam ir interese - iesaku palasīt šamo interviju, par to cik KRODA ir "tīri un pūkaini" :)
Tie kas kautko zin par "Slāvu estrādi" - sapratīs.

www.thepaganfront.com/breidablik/intervie...

+1
0
+5
No kārkluvāciešiem - hitlerdirslaižām metās tikpat slikti kā no fanātiskākajiem anarho-antifā.

Teksts par pagāna āmura sitieniem izklausās ļoti naiva patosa pilns. Džeki tomēr nesaprot sūro realitāti - polijā un friču zemē antifā ir reāli dzīvelīgi un augoši organismi, daļēji pat "stilīgs" meinstrīms pagrīdes kultūrā, kas piesaista gan baltos, melnos, zili zaļos, dzeltenos un visus pārējos. Protams, arī labējās subkultūras nesnauž, bet, cik noprotu, antifā tomēr ir pārņēmuši stafeti..
+3
the Heathen Metal Militia - pagānu metāla milicija... OMGLOL
+2
Nu jā, Kroda varbūt nav gruži ''straight forward NS'' tekstos, jo par puķītēm ar dzied, bet šie vislaik ir skaitījušies vairāk vai mazāk NS Pagan/Black Metal. Dalībnieki ir tādā biedrībā kā ''Противостоян... kopā ar pāris izteiktām NS bandām, tā ka nav brīnums ka dabūja ķobī
+5
You make me laugh, you make me smile - you're just a joke, you are so vile! You make me laugh, yes Antifa - you're just a joke, ha ha ha ha!
(headbango ritma)
+5
''Sasistajiem fanarjiem'' bij sērija, kur antifa ar fa močījās. Abu augstie bosi pa to laiku kopā šņabi laka un piķi dalīja. Visai reāli :D
+14
Ja kāds arī ir pazaudējis saikni ar realitāti, tad tie ir tie "antifa" un viņu līdzskrējēji.
Nu un, ka šo skaits tais valstīs ir pieaudzis? Paskatīsimies, kas tad reāli ir tie dižie "fašisma apkarotāji" reālajā dzīvē - reku viens tāds ir:

www.youtube.com/watch?v=vpNc6G69xUM...

Un šitādi nolēmuši stāties pretī kādiem "Blood N Honor", "Combat 18" vai tml., kuru rindās valda militāristiski stingra disciplīna un, daļā gadījumu, to dalībnieki ir līdz zobiem bruņojušies atsaldēti tēviņi, kuru karstgalvības priekšā nobāl jebkuras SS vienības? :)

Nav dzirdēts, ka NPD darbību Vācijā a-fa kaut mazākā būtu apdraudējuši. Un Landser, lai gan grupas dalībnieki tika saspundēti cietumā, un to to ierakstu glabāšana vai izplatīšana tiek apkarota stingrāk par narkobiznesu, joprojām pamanās pārdot dzimtajā zemē desmitiem tūkstošu kopiju.
www.youtube.com/watch?v=m4G5CQzCYfs...

Un Krievijā 2007. gadā bij uzskaitīti 100 000 skinhedu. Jau toreiz kaukāzieši baidījās parādīties Maskavas centrā pat gaišā dienas laikā. Reportāža no tā laika:
www.youtube.com/watch?v=Y0fUuOtyaVo...

Zinot lavīnveidīgo pieaugumu, kāds piemīt šai kustībai, kura pasaulē aug ne pa dienām, bet pa stundām, jo īpaši šīs globālās ķezas ietekmē, kad vairums jauniešu zaudē pamatu zem kājām - nu jau būs vēl foršāk. Pameklējiet iekš YouTube "From Russia With Hate", "Format 18" u.tml. video. Tur pastāstīts, cik simtus cilvēku gadā nospārda līdz nāvei skinu bandas.
Es te nesajūsminos, bet vienkārši atreferēju situāciju. Jo tā vien liekas, ka drīz netā sāks parādīties video, kuros galvas graiza ne tikai kaukāziešiem. Tad gan būs "OMGLOL" tiem, kuri ir par gļēvu, lai stātos pretī reālām skinhedu bandām, bet barā uzbrūk tiem, kuru darbība ir tikai un vienīgi "Kulturkampf".
Bet nu cerēsim, protams, ka viss būs labi :)
Pardon par caureju.
0
Desper! - nu kā tev "Raubriters", patika????
+2
Labi patika! Tāds krustojums starp vācu pagan un ns, pie kam vairāk pagan, nekā ns, melodisks un tīkams ausij, biju gatavojies vairāk uz kaut ko līdzīgu Landser!

Nav gluži pa tēmu, bet pie viena - Von Thronstahl mani atkal no sākuma izbrīnija, bet pēc tam baigi labi "iecepīja" :) Age of Decay and Democracy tiešām ir ģeniāls gabals.
+2
Fuj bļe tāda nazīšu propoganda ir pretīga.
+1
Desper - mans pēdējais ieguvums kolekcijai:
www.trutzburg-thule.de/assets/s2dmain.html...
+3
0
Tikai paša lietošanai vai arī tālāk tirgošanai?
+3
Gan jau sekcijā aiz stikla ...
0
^
-1
tasturneko

RESPECT tef....!
0
Tas Infestus trešais video ir 2004. gada, kāds nezin cik tālu viņi tur tikuši tagad ar to būšanu.
+1
pimpjgalvas
+4
+1
Šitais arī kkas līdzīgs, bet jāatzīst gan, ka diezgan jautrs un smieklīgs.
www.youtube.com/watch?v=8_JXU6qbA20...
+5
Viss skaidrs ar šamajiem:
anvictory.org/index.php?name=news...
+2
Es ceru, ka tas domāts kā humoristisks raksts?

"На первом месте «фашизм», в содержание которого включают национализм, расизм, гомофобию (более 60% всех характеристик насильственны... действий молодежи)

Его зеркальным отражением является «анти-фа» (антифашизм), включающий в себя космополитизм... глобализм, гомосексуальн...

Tas, ka nepiekrīti homofobiem, nenozīmē, ka esi pediņš. Tāpat kā tas, ka nepiekrīti rasistiem, nenozīmē, ka esi melnais.
0
Vienu ir vairāk true par citiem. ...šņabi, protams, dzer vienu.
Ukrainā 90-o gadu vidu-beigās pat bijā tā, ka tika sisti instrumenti, par to, ka spēlē not true.
Tagad nekas nav mainījies. ppc.

Atceros vienu labu ukraiņu ns bandu no 90-ajiem :
Hate Forest-1999-Scythia

0
HATE FOREST vēl joprojām pastāv, ja kas :)
+4
0
Māk dzīvot! :D
0
Overkirils,
nē, nepiekritīšu! Ja kāds aizstāv pederastu tiesības uzbāzties ar savām novirzēm normāliem cilvēkiem, tad viņš IR PIDARASS, neatkarīgi no tā, ar ko viņš guļ.

P.S. Lietuvieši allaž bijuši gudrāki par latviešiem:
www.apollo.lv/portal/sieviete/148...
0
infestus - nepiekrītu. man, piemēram, ir pilnīgi pohuj par to, ja kaut kur ņemās divi čaļi. tā ir viņu darīšana. huj man tas acīs lien? nē. tiesa gan - ir tā ļoti trauslā līnija, kas diemžēl, realitātē ir pārkāpt - proti, par bāšanos citiem virsū. tas mani kaitina un kretinē ārā, jā, bet tāpat ir ar krievu/citu subkultūru/idioti/politis... reklāmu un jebko citu, kas man lien virsū.
+1
"Tāpat kā tas, ka nepiekrīti rasistiem, nenozīmē, ka esi melnais" - pretēji populārajam (un nepareizajam) viedoklim, ka rasists ir TIKAI baltais, kas nīst mērkaķīšus, vajadzētu atcerēties , ka niga, kas nīst baltos, ARĪ IR rasists.

thunder, tava frāze "huj man tas acīs lien?". Nu un ikgadējais pederastu gājiens notiek viņu siltajās gultiņās aiz 4 sienām vai arī tomēr tavu acu priekšā pašā pilsētas centrā?
0
tas ir tīri filozofiskajā komentāra daļā. :D bet vispār, nezinu, nekad neesmu īpaši līdis. pasaulē sūdu tāpat pietiek, nahuj vēl jāiet vārīt asinis uz kaut ko lūrot.
0
A kas tiem leišiem būs tas cenzors, kas pētīs, kura infa ir pediņiem labvēlīga, kura nav ? Kautkāds korazēnu drāzējs vien būs, kurš vispirms aizliegs izplatīt grupas SODOM ierakstus ...
+1
"nahuj vēl jāiet vārīt asinis uz kaut ko lūrot" - neviens neliek speciāli kur iet un pa šķirbu lūrēt. Praidisti rīko savu pasākumu visu acu priekšā un ja tu tur tuvumā apgrozies, tad no šī prieka nevari izvairīties nekādi.
Un tad visas runas par līdzcietību, integrāciju u.c. various crap.

Tev paliek divi varianti - vai nu esi PAR vai arī PRET. Domāju ka tikai reti kurai personai savādā kārtā būs izdevies izvairīties no šiem un viņu "noderīgās" informācijas.

0
es kaut kā esmu izvairījies gan. :> un to pašu praidu - huj, kur tas notiek? es nezinu, nekad neesmu nekur redzējis nekādu info (tv nav, internetā tāda tipa ziņa ja arī kādreiz parādās tad anyway nelasu). tātad pohuj.
+3
Vislabākais cīņas veids ar šiem dīvainīšiem krāšņajos karnevāla tērpos ir viņus ignorēt, jo draudzības dienas, par kurām neuzraksta neviena avīze ir vējā izkaisīta nauda. To pat pidarasi un viņu sponsori saprot.
0
^ tāpat kā ar trejasti. :)
0
^ ja tas maita pirms pāris gadiem nebūtu infu ielicis, es par to neko nezinātu un dzīvotu laimīgs ...
0
Tā vien šķiet , ka saeimā pediņu , ja jau neaizliedz to klaunādi. Labāk veicinās Latvijas ekonomiku cenšoties ieviest aizliegumu uz šmigas tirdzniecību , tādējādi palielinot nelegālo tirdzniecību. Cik ironiski.
+2
tēma bija par antifu, tālāk par gejiem, tagad es iesaku parunāt par vālodzītēm.
+1
+1
Vecs, bet labs gabals, nebūtu mentu, sūdainie antifa būtu ierāvušies aubītē.
www.youtube.com/watch?v=oXNqJSTv1BQ...
+4
Cik tie antifa tomēr ir smieklīgi. Žēl gan, ka iejaucās kārtībsargi. Gribētu redzēt, kā tas aitu bars bēgtu no 3-4 vīriem.

+2
Nožēlojamie tirliņi.
+6
Antifa, pārmērīgi aktīvi "zaļie", zilie u.c. tikai parāda, cik tomēr ir augsts dzīves līmenis. Ja slikti dzīvotu, tad nebūtu vis laiciņa iet šādās pastaigās un blēt - vajadzētu sēdēt dobē un ravēt rāceņus, lai nenosprāgtu badā.
+2
To pašu jau var teikt par otru pusi...
+1
Kādā ziņā?
-5
Vienigais kas ir pozitivi ka tiek nodrosinats demokratijas limenis jo cik zinu Dresdene atlava neo nazi gajienu un tas jau parada to ka lauj izteikties abam pusem.
Pec idejas mums ir jatiecas pec ta pasa jo saubos vai lielaka dala no mums grib but tikai zemnieki kas sez dobe un rave.
+3
kāda starpība-abās pusēs ir kretīni, tirliņi un deģenerāti, kuri vadās un cenšas būt stipri garā un miesā pateicoties bara instingtam.. pff..
Ne velti visai pasaulei patika seriāls A-komanda - jo bara instingts dara savu, bet kad parādījās Rembo-visi vienkārši ahujeļi :D

individualitāte-thats what im talking about
+4
....Mēs visi esam bobija demokrātiskās ideoloģijas upuri ...
+4
Bobij, mēs jau tajā video redzējām, cik atļauts tiek vienai pusei un cik otrai...
Tu vari, bet tu ne - jo tu esi nelabs.
-5
Dargais mr. te lash runa iet par to ka vieni kas piesaka gajienu to var ari izpaust bez problemam ka menti vinus piesedz.
To ka nodrosina abiem spekiem iespeju izlamaties nav vajadzibas jo tas patere liekus resursus un labums ir tikai iesaistitajiem spekiem ka reklama.
+4
^ ak, šis divu cilvēku mīlestības auglis...
0
Diemžēl nekā nesapratu, tāpēc nevaru neko komentēt.
+3
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas