Lietuva atgriežas nacisma laikos.
+2
Jums patiks, minkas! :)

www.apollo.lv/portal/news/1843/ar...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
'Lietuvas Seima atkārtoti apstiprinātais nepilngadīgo aizsardzības likums, kas aizliedz publiski izplatīt homoseksuālismu atbalstošu informāciju, trešdien izpelnījies asu nosodījumu Zviedrijas politiķu un mediju vidū, un paredzams, ka kritiku par to nāksies uzklausīt arī jaunajai Lietuvas prezidentei Daļai Grībauskaitei, kas ceturtdien dosies savā pirmajā ārvalstu vizītē uz Stokholmu.'
+8
Vaimandieniņ, nabadziņiem liegs izplatīt informācijiņu... Kā tad nu tagad dzīvosim? Totāls fašisms, es jums sake!!!
+8
Arbait Und Discipline!
+2
www.tvnet.lv/men/hobiji/article....

VIŅI TO DARA!
Tiek stiprinātas sociālās saites pērtiķu barā
Delfīnu tēviņi ļaujas savstarpējai baudai
Ķirzaka iztiek bez tēviņiem barā
Viendzimuma attiecības paildzina mūžu

Es vairs ilustrēto zinātni nepirks. Iet na*!

>:O~ :E
0
Arbeit und Disziplin und Fleisch! :P
+1
Pederastu propaganda :D

+14
Ievērtē kādā sadaļā tas ielikts: TVNET Vīriešiem » Hobiji

Te tak stāvus var apdirsties.
+2
it kā tas būtu baigais jaunums, ka sviedrijā ir pilns ar homīšiem!!!
Kur tik tie nav iefiltrējušies?

Tur ir tadi kā mums viens žurnalists K.Streipsx666

dooh!
0
lololo
Lietuvā būs ar likumu jāizglīto jaunatne, ka ir iespēja kļūt par homīti, tiks izskaidroti iespējamie +/-
0
es mazas braļukas lituviškais puiselis-Homites gribas buut šait!

ļjai jumš šauļaina diena! :D
+1
viskas būs gerai
+1
Gan jau tagad pidari iesūdzēs Lietuvu Eiropas Cilvēktiesību tieša, ka redz, neļauj viņiem izpausties, ka tas ir antidemokrātiski utml.
+8
ai da herņa tas viss ir!

Davai mes ar visi sadodamies rokā un ejam piketēt, ka mus sadisma, kanibālisma pielūdzējus diskriminē-publiskās vietās uz soliņa sēžot neļauj ostīt benzīnu un griezt dzīvām "Ķekavas vistam"
nost galvas un zieķēt savā miesā to asintiņas!!!

mani diskriminē!!! weee :( gribu lai visi zin ka esmu sadistis wee wee weee... gribu precet sadistu arii un pist musu pašu bernu weeweee...

+3
un vel jaukāk būtu ja to visu atļautu iedomājos skatu ej caur kaut kadam kronvalda parkam tur uz katra sola dzeks ar dzeku sucās... kadi izlien no krumiem phee...

mana versija-tie kuri redzejussi 1 guy one cup...
iedomajas iet caur kronvalda parku a tur katraa kaktaa sezz pa vienam tadam cuvakam!!!

diez kas nav ne?
+2
ninja agresīvs >:)
0
a ko?! nesen uzasinaju savu samuraju zobenu, tagad var atkal visu, kas ceļā gadās sķērēt!
blje-nevaru atrast nindzju zvaigznites...
+3
ninja, iedomajies skatu, tu ej caur kronvalda parku un tur nav aigars..
+7
Kanāda, starp citu, arī atgriežas fašisma laikos - atcēluši bezvīzu režīmu ar Čehiju čigānu dēļ, kas no turienes bariem emigrē...
+4
nu ja čīganus izspiež metālisti ar savu Brutal assault festu :D
0
ciganiem metal naudu nemaksa i skanja ari ausis griezj
+3
"Kautiņus, nesaskaņas par to, kurš dominēs, strīdus par barību, kā arī jebko citu, kas saucams par agresīvu konfrontāciju, nomaina kopošanās, un tad jau ir gluži vienalga, pie kura dzimuma pieder partneri."

Ak, cik saulaini! Kaapeec neviens pirms veeleeshanaam negaaja kopoties ar Shleseru un Skjeeli?! Naacijas labaa! :D
+5
KK:( zini kapēc?

tapēc, ka nebija Kopošanās sajūta! muahaha :P

kā saka marta kaķu riesta laiks ir garām! :D
0
Lv varētu arīdzan šitādu likumu.
Es par!
+1
un vēl saka, ka šie nevienam virsū nebāžās! :(
0
Šlesrs btw nopietni nav gluži h.t.r.o
+2
Runci ko tu domaji ar to h.t.r.o ?
HeTeROseksualis? :D
+7
Ak nē, te izrunāja to šausmīgo, aizliegto vārdu!!!
+3
Blla, tikko noskatījos Brüno. Retarded, bet rēcīgi, tāpat kā Borats. Te tik vairāk seksa.
+1
Tātad, ja es neļautu savam dēlam izaugt par pindusu, mani uzskatītu par nacistu?
+1
Tātad, ja es neļautu savam dēlam izaugt par pindusu, mani uzskatītu par nacistu?
+3
^ "pindus" vai "пиндос" kr.val. nozīmē - "amerikānis" noniecinošā izteiksmē.
0
japs, Bruno laps, nespeju vien beigt sajusminaties par tam pindusu sejam, kad bruno shos nes cauri....shiten tie jocini bish brutalaki/vulgaraki+plikum... uz ekrana krietni vairak :D
0
Zajebal tas Bruno - Stokholmā uz katras sabiedriskā transporta pieturas šā plakāts uzgrūzts bija :(
+1
U.K ari autinji aplimeti ar bruno dirsu vissapkart :D
+1
aha, biju ķinītī uz Ledus laikmetu, aizeju uz toču, a tur man no pisuāra bruno blenž virsū. Labi, ka sagribējās dirst.
0
laikam tas Bruno-radīs apvērsumu!
0
UK autiniem katru nedelu jauns kino favoriits :)
0
bla pidari paarnem pasauli
NEEEEA~!!!!!!!111111111
0
Runci nestreso-vakar skatījos raidījumu-tur stāstija,ka viens krievu zinatnieks esot atkodejis ziņu no kosmosa!

Citplanētieši brīdinot cilvēkus,ka no 2008-2012 gadam notiks kaut kas slikts zemeslodei!

Staļins protams to zinātnieku nošāva!
bet nu ja lidz 2012 atlicis-ta pie dirsas pasaule nepaliks dezmetālam un vel jo mazak akmeņu stumējiem pakaļās a.k.a piderasiem!
:)
0
nekas, aizies planēta bojā, pēcnāves dzīvē klausīsimies veco detuhu vel labāka kvalītātē, moš krutākie džeki paši kļūs par veco detuhu, bļa, ko lai izvēkas, zviedru zāģi ? floridas dezņiku ?
+3
ceru, ka pēcnāves dzīvē ierobežojumi būs mazi un nebūs jāizvēlās. bet, ja nu tomēr, tad jāņem Floridas desinieks, bet zviedru zāģis lai paliek kā blakusprojekts vaļas brīžiem!
+2
ja būtu iespēja, iemiesotos James Murphy soliņos :D
+1
ta vien liekas, ka soreiz istais pasaules galas bus atnacis, tikai diez ka tas izpaudisies? noteikti augsam celsies maikls dzekons!
+1
Es gan par Zviedriem
0
Malēj kā ta paliek ar Vaciešu Nekrofāgijām? :)
0
ai, ninja, ninja, mīļais nekrofāgijs. Pavisam vienkārši, šobrīd eju cauri visam, ko Mērfijs paveicis, tāpēc uz sitiena tieši viņš, pēc mēneša ? redzēsim :):)
kas Tev , ninja, no vokāliem šobrīd līderē ?
0
amm num tur ar tiem vokaliem diezgan sarežģiti :)

protams, ka Freniju puika vardā Sinatra,
Robie Williams koveru albums-kurā viņš dzied Sinatras dziesmas,
Patons Batons,
DR.Steel,
Ill nino veel,

bet reali jau gadu seezzu zini uz kā?
(blje sudigi ka nav privato vestulu sutisanas iespeja)

tulit mani lamas metalisti :D

Karoc ir tada grupa Skindread-tik interesants jauktais vokals-gan dzied,gan dusmiņa jūtama, gan regejo, i ja vajag ierepo! iesaku pagarssot! Vokāls vienkarši bliež-bez kaut kadiem tur efektiem caur gazesmaskam un apkaries ar 10 mikrofoniem njaa!
30 septembrii šamajiem 3sais albis nak araa - jabut uber!
0
tas Skindread bija tas ar ska un regeja piemetinājumiem ? ja jā, tad tas baisi labs muzons >:)
uz faith no more biji Patonpuiku skatīties ?
0
nebiju! :(

man krize...3dallu algas nodedzinu benzinaa ;)

ne velti saka ka BMW rij! :D bet kā verās, ka es Tev saku!
0
vel trešdaļu sīkajos apkopes darbos, ne ?
+2
Trešdaļu nobrauc benžā, tātad tikpat ieekonomē nedzerot gradīgo :D
0
Petenju Maleejs, šodien, plkst. 20:45
Petenju Maleejs vel trešdaļu sīkajos apkopes darbos, ne ?

vispar jau nee-galigi un pavisam nee :) taa ir taa magiskaa Vācu māšinu prieksrociba, ka viņas nelūzt un labi kalpo,
Atšķirībā no japāņu miskastēm, kuras tikai izskatās labi un iztur ziemas sāli LV tikai kādus 5us gadus!

+2
^ tie jau gan arī ir stereotipi lielā mērā.

Visu izšķir slāpes:

www.youtube.com/watch?v=nquccBCNYpg...
0
Eine ganz normale deutsche Familie!
0
Spazieren machen kein lust... aber SPRITE!!! JA woll mein Friz!
0
Spritzen macht ein lust! Ja ja ja
0
muļķības, ninja, japāņu autiņi izturības ziņā rauj pirmās vietas, kopā ar vāciešiem. Man pat liekas, ka te vietējā pētījumā iekš LV, japoškām bij pirmā vieta, un vāciešiem otrā.
0
Bet, ja viņu nopērk, jau gadus 15 brauktus, tad jau nav arī brīnums, ka iztur tikai vēl kādus 5 :)))
+1
nevajag japāņus ar ķīniešiem jaukt
0
Faun paradi man to petijumu :) gribetu redzet varetu but interesanti palasiti kā viņi to izpētīja!

Vienkārši pats pirms tam gribeju njemt japani..micuku vai nissan mhmhm... palasiju forumos ko paši ipasnieki raksta un kaa vini sudzejas par rezerves daļu pieejamību un par to, ka viņas tur līdz noteiktam brīdim un tad vienkarsi viss pēc kartas sāk plīst nost! Gluži vienkārši šķībacainie mašinas ražo, tā, lai viņa būtu uz 5iem gadiem-virsbūve nav cinkota, metāla sakausējums arī samērā miksts..

Spilgts piemērs ir mans bralens-vinam ir samērā jauna 6-tā mazda 2004 gada-palīdu zem viņas bedrē ej tak tu nost-viss partapis vienā lielā rūsā-saucās mašīna pabija 4as ziemas latvijā!
PRotams japāņiem dzinēji ir super-nav ko sliktu pateikt, bet virsbūve no puņķiem salikta :)
+1
izpeetiija to, ka ninja ir kapitaalists komunists un nacists
+3
A ko tu gribi. Pa 5 gadiem mašīna morāli noveco. Katrs normāls japoška pērk sev jaunu, lai ekonomika attīstītos un pašam būtu darbs.
0
:D haa! tagad man skaidrs viss ar japoškām!

Nav kā 70tajos amīši uztaisīja visādus muskuļu vāģus, kuri vēl tagad dzīvo!
0
kārtīgs āriešu heavy metal nerūs!
0
a sākuma runa par kaut kādām cilvēktiesībām nebija?
0
Vajag braukt ar Mercedes Gelendewagen, tas nerūs un nelūdt!
+1
Viņu darbina trīs nēģeri un spainis ūdens ?
+1
BoD, tā jau ir Āfrikas versija :D
+1
Vācu versijā 3 žīdi un Ziklon b
0
tagad jau židi ir nomainīti uz turkiem!
+2
Attiecībā uz to pētījumu, ko Fauns pieminēja - tie varētu būt CSDD dati par autiņu markām, kas visbiežāk iziet tehnisko apskati ar pirmo piegājienu. (tas gan nav tieši saistīts ar mašūinas izturību vien, bet arī ar to, cik lielu vērību īpašnieks pievērš apkopei). Cik atceros, līdz kādiem 15 gadiem pirmajās vietās gandrīz visās vecuma grupās bija Toyota un Lexus, starp jaunākiem arī Honda laikam bija augstu; pēc 15 gadiem pirmajā vietĀ bija žiguļi. T.i., tie īpašnieki, kas brauc ar vecām un "pārbaudītām vērtībām", arī tos auto rūpīgi kopj.

Pēc ~2000. gada ražotas automašīnas by default ir neizturīgākas, neatkarīgi no markas un izcelsmes valsts; gan jau pieminētā "konsjūmerisma" dēļ, gan arī aizvien pieaugošas sarežģītības dēļ. Henrija Forda spārnotā frāze, ka mašīnai jābūt tādai, lai katrs fermeris ar stellatslēgu un āmuru to varētu salabot, mūsdienās vairs nav modē.
He, laikam Hard Rock Laager stāvvieta bij tā, kur redzēju ~10 gadus vecu E klases mersedesu ar tik izpuvušiem spārniem, kādus varētu gaidīt no 85. gada Opel Ascona.
0
Vēl jau tā fīča par auto drošību - ja saskrietos Pobeda ar kautkādu mūsdienu mersi, tad mersis būtu lupatās, bet pasažieri dzīvi. Pobedai vai nu tikai purns apdauzīts, vai arī vadītājs bez kājām ... Tāda ir to vārgo materiālu fīča, lai pajūkot absorbētu sitienu.
0
Minētie dati par tehnisko apskati ir pabāžami kaķim zem astes. Apskatēs konkrēti jāj cilvēkus, tāpēc objektīvus rezultātus nevar gūt.
Zinu ne vienu vien gadījumu, kad cilvēks ar gadu vecu mašīnu nevar par pirmo reizi iziet tehnisko, jo redz esot atgāzes par lielu. Nu ko, cilvēks satraucas, braukā pa servisiem, kur visi tikai plāta rokas - nu it kā esot ok, nav tur ko labot. Ok, ar otro piegājienu tehniskajā viss skaisti, lai gan nekas nav mainījies.

----

Tā jau IT KĀ ir ar tiem jaunajiem vāģiem - taisa konstrukciju speciāli tā, lai triecienu novadītu uz vāgenu, ne pasažieriem (kā jau BoD teica). Protams, negribu gan ticēt, ka zināma daļa no tā nav tīrā komercija... Ja cilvēks varēs sist vāģi 10x, kurš tad pirks jaunu? Bet esošajā situācijā ieskrien stabiņā un sāc domāt par jaunu vāģi.
0
"Ja cilvēks varēs sist vāģi 10x, kurš tad pirks jaunu?"

LOL, tikpat labi tu varēji uzrakstīt: "Kurš tad ies pirkt jaunu mašīnu, ja veco vēl var sist un sist. (Galu galā, kam tad tā mašīna ir domāta, ja ne sišanai?)"
0
...Rallijam! :D
0
pieņemu, ka Mr. Fauns izlasīja šo sleju avīzē:

www.tvnet.lv/auto/zinas/arzemes/...

tur jau ar N-tie paspējuši iekomentēt ;)
+1
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 14:16
BladeOfDarkness Vēl jau tā fīča par auto drošību - ja saskrietos Pobeda ar kautkādu mūsdienu mersi, tad mersis būtu lupatās, bet pasažieri dzīvi. Pobedai vai nu tikai purns apdauzīts, vai arī vadītājs bez kājām ... Tāda ir to vārgo materiālu fīča, lai pajūkot absorbētu sitienu.

Bet Blade, ibitit matos no kada metala sakausejuma Pobeda vai Volga ir taisīta!!! tie tak ir tanki...kapēc vini rij tik daudz benzīnu? tapēc, ka vāģis smags! tu pasties uz to veco metāla bamperi un bail paliek, nav kā tagad plastmasas sūdu pieskruvē un ir! vai arii ja gribi tuningu piespraud stiklšķiedru un jūties foršs līdz pirmajam lielajam akmenim :D
0
Intar, tā gluži tas vis nebij jāsaprot.
Cilvēks ir cilvēks un mašīnu sasist var jebkurš. Ar jaunajām mašīnām ir tā - ja kur pamatīgāk iebliez, tad vari domāt par vāģa norakstīšanu. Ja būtu tāds "tanks", tad pietiktu ar bleķu palocīšanu, spuldzīšu nomaiņu un piepindzelēšanu.
0
Bet tādu "tanku" mīnusi jau tikko tika pieminēti, pirmām kārtām jau tā ir lielā inerce - grūti kustināms, t.i. lēns un rijīgs, un iekustināts grūti apturams; un jau pieminētā trieciena mīkstināšana.
0
Lai pārāk neiespringtu, Intara slāpju video (ļauži melš ka feiks :) :
www.youtube.com/watch?v=18mmJ91oOFo...
0
Konstrukciju izturīgu nepadara vien pamatīgs bleķa slānis. Mašīnas karkasu var pastiprināt jūtami nepalielinot svaru.
0
... vai arii ieliekot dugas!
0
^ tas ir nevis "vai arī...", bet gan "piemēram,..."

Bet ne tik daudz par to ir runa; runa ir par negatīvā paātrinājuma mazināšanu sadursmes brīdī.

Šā vai tā, ja ietesīsi ar ātrumu virs 100 km/h nekustīgā šķērslī, sūdi būs jebkurā gadījumā.

www.youtube.com/watch?v=TFIYS20Dj5o...
0
Es nekur neko neizlasīju, bet gadu atpakaļ dzirdēju iekš rādio. Man, godīgi sakot, pilnīgi pie dirsas, kuri autiņi plīst par kuru ātrāk vai vēlāk. Nez, statistika ir viens... un ko runā kāds gudrinieks internetā, kurš nākamā dienā savu kruto izturīgo bembi aptin ap koku ir kaut kas cits... nu hvz. Man pohuj. Nav pa kabatai un i miers mājā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas