Read your palm!
-1
Ķipa tev ir neskaidrs savs dzīves mērķis? Nu tad ļaujies japāņu onkam tev izpalīdzēt. Rekur ir pamati:

www.youtube.com/watch?v=XSbXfGRFBLg...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
es tomēr vairāk uzticētos Pokaiņu meža garu čukstiem...
0
es vienreiz biju pokainos, kad biju mazins un ta ari nesapratu kads tur prikols no ta visa? pilns ar akmeniem, uz tiem metajas nauda, noteikti pat ta tagad tur vairs nav, bet ta ari citplanetiesi mani nenolaupija, spokus ari neredzeju un sveta Marija ari neklainoja apkart..

Bet kautkada mistikas sajuta jau bija, bus jaizbrauc atkal, tagad vismaz pauri ir bik vairak putrinas ka bija agrak.
0
Pokaiņi :) tas ir nice. Katru reizi, kad braucu pie čoma, iebraucu tur m/
-4
bulja kakas
+3
Pokaiņos ir (bijis?) smuks mežs. Tagad apmeklētāju iemītās metru platās takas, rūpīgi sakrautās akmeņu čupas, informatīvas norādes par to, kas tev pie attiecīgā akmeņa ir jāsajūt, ja gribi būt īsts mistiķis-biostrāvu vadītājs... bleh :O~ Tas, ko garāmejot dzirdēju gidi stāstām interesantu grupai, vispār bija spēks. Kas to būtu domājis, ka vasaras saulē uzkarsuši akmeņi atdod sajūtamu enerģiju. Iz kosmosa, saproties.
+1
nezinu kā jūs, bet es katru dienu izjūtu pozitīvus enerģijas kvantumus, kurus iegūstu no digitālās vides! :)

Piemēram-ielienu Truemetalā, paņirdzu par kādu vai kādam uzbraucu!
Smadzenītēm patīk! Forši, ka vel ir + - sistema ieviesta.. zini, ka ne tikai sev pasam patik viedoklis... loti pozitivi sitaa var sevi uzladet :)

es nez-moss internetā arī var nopirkt kosmosa enerģiju?
jāpačeko googlee!
0
Ja jau var pleķi uz Mēness nopirkt, tad droši vien ka var ...
0
ja interesē kosmosa enerģijas, iesaku izlasītKurta Vonnegūta "ko darīt ar "Eifiju"". Īss stāstiņš par civilizācijas velmēm, sapņiem, patieso realitāti, varas kāri. Gan izsmieties, gan izbaudīt Vonnegūta fantāziju, gan pēc stāsta vienkārši aizdomāties
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas