vai koncii var orauties pa beti
0
ion case taa mana teeema.

ok cilveece staastiet kaa ir var taa pataas pa bieti norauties.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
norauties pa ko?...
0
ja taa,tad var.
0
protams.. vienmer jau atrodas cilveki, kam gribas uzkauties! :)
0
Un ja tur vēl ir skini kas visu laiku melē kašķi tad noteikt var. Un vēl var atrauties paceļam uz mājām pēc konča
0
jaa,sevishkji mums sjajaa lietaa paspiid mazaakumtautiibu lielaakaas kopienas paarstaavji.vai,kaa necieshu krievu urlas un skinus,uhh....
0
Protams ka var pa meloni dabuut. Zaagjis itkaa esot gribeejis GLJUKUCIITI sist Black Friday =DDDDDDD
0
to mazo melno beerninju(piedod,ja kljuudos)??
0
a gljux gadiijumaa vispaar nau viens vecs panx narix? zinu taadu vienu kjeemu
0
norauties var it visur, seviski, ja nemaak uzvesties >:)
0
ja esi tik liels kā BigUgga, tad vari īpaši nesatraukties ;)
0
ta blaa! ja gribes pa bieti dabus, ja prasisies ari dabus! un pats ja gribesi kadam iedot iedosi! kadas problemas!
0
Nu cik nu tur beerninjs tas gljuks. Vinjam vismaz tik daudz smadzenju lai vecriigaa netusotu kopaa ar 'metaalistiem' :)
0
Vecrīgā ir nepieciešams metal cafe.
0
Ja taisa sūdus, piem., kāš metalhediem augumā koncī, var smagi norauties!
0
konchos ne tikai var norauties bet ari vajag :)
0
veel nevienaa metaala koncii neesmu noraavies vajag maaceet uzvesties un nestaigaat kaa gejam ar kraasotu gjiimi utt
0
kas tad Immortal, Limbonic Art arī geji? nevajag muldēt
0
par krasoshanos biju domaajis bet ta4u dauz metaal grupas kraasojas uz albuumu vaakiem bildees var redzeet es domaaju ka tas sader. bet nu uzvesties es maaku izz one tiny problem man ir iisi mati bet adas jaku un kerzus es sev veru atlauties. taa replika par gejiem man atgaadina filmu par kiss. bleakness tu gadienaa neklausies disko atmodies vairs nav 80mitie. so think about it!!!
0
nosaukumaa ir domaats bieti
0
kraasainie suukaa!!!
0
man shkiet ka krassoshanaas piedod metaalam taadu mistisku noskanu kas rullee!!!!!!
0
kurss katrs piders nevarorganizeet konci!!!
0
btw suukaa nacisti un skini vini miermiiliigiem metaalistiem traucee dziivi. btw kaads prikols runaat par nacismu ja tas jau sen ir miris. ja kaads nacists tieshaam dziivotu nacisma laikaa tad zinaatu cik labi ir kad fiirers panem pakalaa. pareiz nacist pastaasti mums ka ir!!! tipa baigais fans bets pats ne suuda nezini par nacismu!!!
0
btw negais, peerkons, migla, spozs meenes, nakts rulee un ja viss kopaa tad ir tieshaam forshi tas ir kaa eliksiirs manai dveeselei ir tik paaris lietas kas iederas shaj virknee taa ir sexiiga meitene.
0
Nahuj tev liekaas ka nacisms ir miris,,,tas ir atdzimis!!!!!
0
ticiigais metaalists galiigaa miglaa un naktii un eliksiiraa :P
nacisti dziivi traucee iedomaajies :DDD
0
Ne jau nacisti, to jau te nav, traucee tie kas iedomaajas sevi par nacistiem esam
0
nacisti meesli, matainie suukaa.
HIP-HOP tas i jee! Ozols vispaar ir nereaali-reaals, un reaali kachaa. Nedzen nekaadu huinju, bet reaali mochii. Jee. Ū-ū. hei hou - let's go
0
leningrad ir baigi labaa dziesma - hip - hop kas taisita uz postoj paoovoz baazes :) vot taa kachaa ruullee un nereaali iegriezh :)
0
jee
0
ne zhdji menja mama horosheva sina tvoj sin nje takoj kak bil vchera. vchera ja bil roker vchera ja bil reiver sevodnja hip hop deljats pora. hop hop hip hop djelajem hip hop :)
0
un ja shitaa dziesminja tadaa optimistiskaa ritmaa skan galvaa dziivot pavisam viegli :)
0
Nacisms uz muuzu! Skini ir iistie latvijas patrioti! A metaalisti vienkaarsi dzeeraaji, kas par tadiem uzdodas :D
0
pizdec, te ari pilna dirsa ar nacistiem, mos mana mamma ari jau nacists un tetis un vectevs un pasniedzeji ari...
0
un pa teemu, pa muti isteniba var norauties visur, koncis ir ta vieta kur biezak lieto gradigo un lidz ar to piedzivojumi vairak un vienmer atrodas kads kretins, kam nepatik tavas snores vai kaut kas cits...
Ja runa par metala konciem tad noteikti ne, man liekas ka seit apgrozas normali laudis, bet ja iegriezas kads mudaks(nacists) tad jau var sanakt...
0
mjaa.. nez tik kura dirsa. drizak ja ieraudzitu kadu depresiivo niikuli gotu savu radinieku kapos, tad noslanitu zili melnu...
0
iistie nacisti noteikti kapos otradi griehas shito arpratu redzot! un es nerunaju par gotiem...lai gan - ari par vinjiem!
0
es nesaprotu kas tas pa levijs bazars par hiphopu - this shit sux.
taalaak nacisms ir miris ja nee tad lbai laudis paliidzees tam nomirt. ales fershtem shwaine.
katru reizi kad domaa par nacismu iedomaajies kaa teveri fiirers vaaleetu - ja vieniigais tev tas patiik tad uzpriekshu. nacismam ar metaalu nav nekaada sakara. vari seedeet fundamental un skaiodrot mazaam meiteniiteem kas tas taads - meibii kaut kas sanaak.
btw es gribeeju piebilst ozols loxs
0
Kas par gara skaidriibu! Kaads argumenteets domu lidojums! jurim (ar mazo burtu, hmmm) laikam kaads nacix beerniibaa konfekti atnjeemis :)))
0
Eu, Juri, kas tev ir ar to gejismu? piesaista? Fiirera laikaa arii taadi geji nebija. Taapeec jau laikam tev tas laiks taa nepatiik, jo tevi deelj tava gejisma noshautu
0
jaa juri, kaa tad tur ir ar to pakaljaa njemshanu? Shkjiet esi nedaudz aizraavies ar to savu fantaaziju par to kaa fiirers visus njem dupsii.
0
fiirers sux - taads mazs diivains slimikjiitis kuru motiveeja tikai skaudiiba un augstpraatiiba + vinjam bija shausmiigi tizlas uusas
0
taadaa gadiijumaa vai tad tas kas ir jaaaizstaav ir teritorija vai varbuut arii viss kas uz taas atrodas taiskaitaa tas kas piedirsh...
0
bljeee shitas peedeejais bij domaac pie jaunsargiem

0
taadaa gadiijumaa atkaartoshu ka...fiirers sux - taads mazs diivains paranojikjis slimikjiitis kuru motiveeja tikai skaudiiba un augstpraatiiba + vinjam bija shausmiigi tizlas uusas

0
+ hitlers visu muuzhu noseedeeja uz amfetamiina ko vinjam izraxtiija aarsts kaa stimuleejoshu liidzekli - taapee arii bija taac nervozs drebeliigs un nestabili domaajoshs
0
kas vainas gejiem.bet kaa vajag uzvesties lai miiljie krievi nesistu,big ugga?ak,un kad man naakt ar to karbonaadi???
0
palube visi nacisti un sskini traucee dziivi. es taa saprotu ka te vieni nacisti savaakushies. sekojoshi nav veerts striideeties ar vairaakumu. bet atceries ja tu esi nacists tu tu esi pilniigi garaam.
0
nee taaa nav - ja tu esi nacists tas liecina par to ka tev nav labi :)
0
savadi bet man neviens nacists un skins un nekadi citu "ticiibu" parstavji dziivo netraucee. bet katram savs...
0
Diemžēl mūsdienāas sastopamie "Heil, Hitler!" kliedzēji tik tiešām ir tikai nacisti jeb naciķi(šādu vārdu īsti nacionālsociālisti Hitlera Vācijā uzskatīja par apvainojumu), bet īstu nacionālsociālistu, kuri iedvesmoja un nesa augstākās āriešu rases vērtības Vācijā, sen vairs nav. Ja tādi vēl ir, tad tie meklējami starp nedaudzajiem vēl dzīvajiem SS veterāniem, nevis starp lielpilsētu deģenerētajiem dzērājiem, narkomāniem un tizlajiem pankiem, kuriem bez dibināta iemesla tīk sevi pieskaitīt "īstenajiem āriešiem".
0
jaa ir redzeeti taadi nodzeerushies puschigaaniska paskata viirelji kas vicina duures breecot sieg heil un aarieshi uber alles :) tas taa... es domaaju ka veertiiga un taisniiga var buut tikai taada ciinja kuru vada miilestiiba pret saviem ideaaliem - meerkji, nevis taada kuru dzen naids pret ienaidnieku vai veel sliktaakaa gadiijumaa ciinja pati par sevi ir meerkjis, kas diemzheel arii ir visbiezhaakaa paraadiiba shaada tipa grupeejumos muusdienaas ...
0
lasiju, lasiju, palasiju un sapratu ka jus visi esat nedaudz pasisti! nenjemiet ljaunaa, bet shada dirshanas ir debiila! un par gotiem runajot ja vinji doma ka katru dienu maleet seju un graiziit veenas un kada kapa ir "kruti" tad variet iet bojaa! ja kads ko tadu izdaritu ar manu tuvinieku kapu es vinju piekautu un uzmiztu! pieminot nacisma teemu, neonacisms ir saprotama lieta latvijaa! un nacisms joprojam pastaav vacijaa taa kaa vaiet te dirst nezko, tikunta tas neparadis jus labakaa gaismaa!

paldies par uzmaniibu!!!
0
patiesiba tas augstakais teksts ir mans! vienkarshi braalis bija pieliidis un samainijis! :) nevajag vinju ganit par to! ganiet mani, ja ir par ko :D
0
ir ok Pēterīt!
0
paldies agnesiit! tu neesi pasista tu tikai esi jukusi, tapat kaa es :)
0
visi kas nau paarliecinaati par sevui un saviem izteikumiem sleepjaas aiz nacisma lielaa vaarda .
hitlers tachu bija vispaar slims un nejeedziigs ja taa nebuutu tagat buutu liela vaacija vai ne taa
0
kara un savas dziives beigu posmaa hitlers plaanoja izveerst genociidu pret vaacieshiem ...........nepaspeeja........ katraa gadiijumaa lielas vaacijas nebuutu gan :)
0
kopsavilkums :
1.Naciķi - sux
2.Skini - sux
3.Metalheads - sux (apshaubami)
4.jebkurā vietā var dabūt pa galvu,jebkurā vietā var iedot pa galvu (sēkas)
5.metalkoncerti -...em....pat nezinu,gan sux,gan nesux
0
mani besii aaraa visaadi debilikji un vel vairaak besii aaraa debilikji kas bezteemaa meklee kashkji.Vienalga kas tie buutu matinji, skini, geji vai nacisti.
0
ja juris domaa ka disco klausos tad kljuudaas bet vecais roks man patiik pat ljoti kraasojas vai nekraasojas pashu dariishana personiigi man pofig vai tu atnaac uz konci nomaaleejis vai skuuts vai kaads bet parasti taa notiek ka maaleetajiem gjiimiem uzkasaas urlveidiigie DAUDZ biezaak tas bij domaats ja savas aadas zeel vai arii slinkums duuri visinaat tad labaak nemaaleeties
0
Bljad pizdec vot kur lohi svaakushie nacisti atradushies tur kur vajag sist krievus tur bljad nav neviena, A metaalistu tusos ujobki debiilie saak oiepisties par ko -pashi nezin ko, brauc augumaa normaaliem vechiem, par ko arii noraujaas,..Pizdec kur juusu nacionalitaate , bljad visi Latvijas Latvieshu skini piemeeram vareeja iet un pizdiit tos maukas kuri ir kaut vai pret latvieshu valodu skolaas,.Kur kur ir tie nacionaalisti., nav!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas