Latvijā labākais bankas vadītājs
+6
Rimšēvičam darba ir par 25% vairāk, kā ASV centrālās bankas vadītājam. Un par 50% vairāk kā Igaunijas bankas vadītājam.

Rekā - mums viens kārtīgs strādnieks, ne tākā bremzēm Igauņiem, kurš tur gandrīz neko nedara!

www.financenet.lv/nozares/bankas/arti...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Klau, bigij, ko tu pēdējā laikā cepies ar politiku? Īstie sūdi pienāks tad, kad veikalā 'Maxima' varēs iegādāties Skyforger stringus.
+3
^ Ieteikšu Anžuiskim, lai padomā par tādu projektu. :))
+7
mazais2, dibEnēšu partiju, blla
0
Nomācīšos savu laiku RSU politologos, sākšu debatēt ar Bigiju par politiku >:) Lai gan pie pāris aliņiem tāpat arī var :D
+3
Bigij kaa partija sauksies?

mans priekslikums- KVEIKS
+3
Ko mēs varam gribēt, kad jaunajai paaudzei ir šitik fantastiskas zināšanas par Latviju:

www.apollo.lv/portal/news/73/arti...

Un šitie erudīti iet uz juristiem?
0
Iet, bet visticamāk, ka neaiziet. Un nekā jau traģiska - lielākajai daļai 600-700 no 1000 punktiem. Prikolus visur var atrast, esmu dažu dzirdējis arī no maģistrantiem.
+1
To jurfaku točno var klapēt ciet. Audzina jaunos šakāļus, kas to vien prot, kā citu saražoto pārdalīt! 97.8% no juristiem - pojebaluNA!
+6
es smaidu, kad kakaaju! jo slauku pakalu ar kadu deputata seju, kura gliti ielikta laikrakstaa :D
+4
man darbā tualetē pie poda ir 5min ar Ždanokas portretiem lielā kvantitātē.
0
10mnin nevari dabūt ?
0
vienu Ždanoku šeit! :D
+3
Tā jau var dibencaurumu sabaidīt ar to Ždanokas purnu! Sarausies šausmās un vaļā vairs nevērsies ne sitams!
+3
^ vismaz no uzmācīgiem pediņiem būsi drošībā.
+1
skatos jums te baigais pezpriģels ir aizbraucis...
+2
uz sito vienmer var atbildet un vienmer 100% darbojas. Mazais kad true metala nav bijis bezpridelis? XD
+5
No labākā bankas vadītāja līdz sabaidītam dibencaurumam 17 komentos.
+2
es pat sacītu, ka 13 komentos ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas