iepazisanas kristiesiem @ Bruno Legzdins
-23
Zēl ka mūsu kādreizējais pagans un metalheads Crash ir pieversies kristietibas propagandai.
Tas nedaudz skumdina jo agrak bija diezgan paganisks.
Kadas jums domas par so paradibu ?
www.draugiem.lv/groups/group.php?gi...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
so what? katrs dara, kā grib. pasaule beigs griezties no tā?
-25
Gribejas nelielu sabiedribas rezonansi no serijas ka metalheads zhideliem pardevies :DDDD
-22
Ja un protams ka si ir mana labveliga reklama no otras puses par so grupu.
Tatad TU jauna kristietiska meitene pie tam jaunava esi laipni aicinata saja grupa staties.
+7
omg... OMG... omg... točna, Bigij, uzkodē triecienmīnusu!
-2
'Gribejas nelielu sabiedribas rezonansi no serijas ka metalheads zhideliem pardevies :DDDD '

tevi kādreiz dzīvē kāds ebreju pulciņš ir tā kārtīgāk atspārdījis? Rīgā viņu ir pietiekami, ja nu kas.
+1
+4
+1
"Tatad TU jauna kristietiska meitene pie tam jaunava esi laipni aicinata saja grupa staties. "

Stājies iekšā! :D
+1
Nu, ok, tu esi pagāns, tad neder. :(
+13
"metalheads zhideliem pardevies"

Njā, tas, protams, ir interesanti šādu remarku dzirdēt no cilvēka, kas nepieciešamības gadījumā ir gatavs sūkāt pimpi jebkuram garāmgājējam.
+1
vēl ja ņem vērā to, ka žīdiem ar to noteikti pašlaik nav lielākā saistība. un kas the fuck vispār ir pagāns? nekas tāds vispār neeksistē, aļo bļa, 21. gadsimts. tie ir vai nu traki vēsturnieki, vai arī vienkārši cilvēki ar pārāk biežiem astrāliem ceļojumiem laikā.
-3
Ir tāds jēdziens neopagānisms. Mūsdienās pagānu nav.
+6
Kam vispār tas uztrauc? ''Es esmu pagāns, es gōts, es industriālis, es neo?pagāns'' Pf. tāpat lielākā daļa ar kompleksiem un debīliem principiem aplipuši wowa atkarīgie vai vienkārši drūmāka paskata vārguļi. :)
0
Labāk būtu papētijis pats savu tendenci pievērsties visādiem sūdiem un padomājis pie kā tas tevi novedīs.
0
Arī sava veida komplekss. :)
0
Dandala, vakar, plkst. 23:56 0 [+] [–] [Profils] [Link]
Ir tāds jēdziens neopagānisms. Mūsdienās pagānu nav.

^LOL. Pilna Indija ar pagāniem - hinduistiem.
0
un ko tu vispār saproti ar vārdu propaganda? tev skauž, ka kristieši iepazīstas savā starpā? ja es uztaisu grupu 'Metallicas fanu satikšanās', tad tā arī ir propaganda? vēl ja ņem vērā, ka tur tiek aicināti tie, kas jau ir kristieši, un ir arī feiskontrols.
+4
Es tādā gadījumā gribu iepazīšanās servisu priekš metālistiem.

Tik daudzas smukas meičas redzēju iekš to Metalshow :D Un kur viņas pēc tam pazūd?
+1
^ Ak, Tu, nabadziņš. :))
+2
A kas, slikta ideja? Vajag matainos džekus tak kaut kā savest ar metāldžusēm!
+2
Deathperado - tik vajag panākt, ka tur nav Bobija, kas visus zaķus aizbiedēs.
0
Man citēt pa taisno no reliģiju grāmatas vai kā? Kāpēc hinduisti vispār jāsauc par pagāniem? Hinduisti pieder pie hindu reliģijas, kura pastāv vēl joprojām.
Es domāju, ka man nevajag atkārtot tik vienkāršas lietas kā to, ka vārds pagāns ir cēlies no vārda "paganus", kas nozīmē zemnieks. Šo apzīmējumu lietoja kristieši attiecībā uz visiem tiem, kuri nebija kristieši. Tas bija viduslaikos. Tagad dzīvojam 21.gs.
Ir arī tādi jēdzieni kā neohinduisms, neobudisms u.c. Gribat to vai nē, bet tieši rietumnieki (ar izņēmumiem) ir radījuši dažādu reliģiju sintēzes.
Par to jau nevajag cepties. :)
0
^ Hinduisms atbilst pagānisma definīcijai. reliģiju grāmatas? kādas tieši?
0
Tu gadījumā nestudēji Teoloģijas fakultātē? Tad jau Tev būtu jāzina.
Hinduisms laika gaitā ir dažādi attīstījies un mūsdienās Indijā tam pastāv dažādi virzieni.
Kas tad, Tavuprāt, ir pagānisma definīcija? Tas, ka pastāv vairāki dievi? Bet nu gluži kā kristietībā arī hinduismā var vērot viena dieva trīs hipostāzes. Neatceros precīzi par kuriem dieviem bija runa, bet laikam Šivā saplūda vairākas personas.
0
nejauc divas nesalīdzināmas lietas - kirstīgo Trīsvienību un hinduistu Šiva-Višnu-Brahma. Hinduisms ir tāds pats pagānisms kā seno romiešu, grieķu vai skandināvu pagānisms, un to nosaka viena būtiska iezīme - mitoloģijas klātesamība.
0
Protams, hinduistu pagānisms ir stipri rafinētāks, jo ir spējis pastāvēt līdz mūsdienām, un precīzi tu rakstīji, ka pastāv vairākas modernas tā izpausmes. taču, hindusisms tik un tā ir politeisms, turklāt, elku pielūgšana ir saglabājusies līdz mūsdienām. bet, jebkurā gadījumā - nosauc kādu grāmatu, zināšanas vienmēr der atsvaidzināt un papildināt ;)
0
..un jau atkal - reliģija.
0
Grāmatu ir daudz. Ja interesē, varu aizsūtīt sarakstu uz e-pastu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas