Let the russian games begin!
+5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Nils ir pussy!
+1
Nu ja, pērļu zēnam toties ir vajadzīgi visādi barklaji de tolli un citi mirlas.
Piemēram, Kronvalda parkā ir piemineklis nezkādam Murzam, kas esot bijis uzbeku (?) matemātiķis kādus 300 vai 500 gadus atpakaļ. Nafig mums ko tādu vajag?
+4
Tas ir piemineklis Uglugbekam, un tas nav uzstādīts par mūsu naudu, ja nemaldos. Tur es neko sliktu nesaskatu. Es domāju, ka lieka izglītība mums drīzāk ir vajadzīga, nekā nevajadzīga. Nekas nebūtu arī pret Puškinu. Bet nu attieksme pret Kalpaku gan uzdzen naidu, un roka meklē pēc kā smaga vai asa.
+4
Golden boy - Ušakovs. Mums ir mērs, kas kopā ar prātu izkūkojušiem sovjetu penšiem atzīmē _smagās_ Rīgas atbrīvošanas kaujas no fašistu okupantiem - kā varonīgi padomju armijas kareivji ar savām amfībijām forsēja ķīšezeru utt. Lai gan vēsturiski ir pierādīts, ka tā bija falsifikācija - friči Rīgu sen bija pametuši.

Domāju, ka nākamais - pārsauks Dž. Dudajeva ielu atpakaļ par kosmonautu gatvi.
0
...un Brīvibas ielu par Maskavas ielas prospektu!
+1
Domāju, ka nākamais - pārsauks Dž. Dudajeva ielu atpakaļ par kosmonautu gatvi

^^^ Kosmonautikas g-vi :) Ja kas to jau ir gribēts darīt reizes 3, pēdējo 10 gadu laikā.
+6
"Atbrīvotāji"... LOL.
Mazliet offtopiks, taču ir dzirdēts aptuveni šāds stāsts (sīkumos varu kļūdīties, neņemiet ļaunā):

Saulkrastos esot vai nu piemineklis, vai arī piemiņas plāksne varonīgajiem moskaļu "atbrīvotājiem", kas tur esot krituši. Dīvaini esot tas, ka tajā laikā tur neesot bijušas kaujas. Jautāsiet, kā gan viņi pamanījušies atstiept savas līkās kājas? Elementāri - kaut kāda ausaiņu sargposteņa grupiņa bija pārdzērusi jēgu, izmantojot kādā aptiekā vai muzejā nozagto tehnisko spirtu. Bet nu štrunts par ātru nāvi, ja pēc tam tieci par padomijas varoni.
+1
liels offtopiks:

www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/balss/...

piedzima latvijā MAGNETO (no X-men komiksa, filmas, anime)
:D
0
en.wikipedia.org/wiki/Captain_Nazi... Šitas arī ir inčīgs komiksu personāžs :)
+2
^ Tas tak nekas nav, saliec santīmus uz sejas un viņi tāpat turās, tāpat arī karoti uz ausīm un degungala uzkarināt nav problēma. :D
Tas sīkais izbaudīs milzīgu placebo efektu, ka viņš tiešām ir mazais brīnumiņš un izaugs par kaut kādu atmorozaku, kuram neviens neticēs. :D
+5
iesaku visiem izlasīt interviju ar Ušakovu Rīgas Laikā, tas džeks tak ir ārprāts. un viņš klausās Britniju Spīrsu.
0
Runci par gaumi nestridas ko kurs klausas... bet tas ir kartejais pieradijums tam ka vins ir pussy ! :D
+6
Moška to Magneto vienkārši biežāk mazgāt vajag? :D
+10
mazgāsim Magneto Ušakova asīnīs?

kurš "PAR" paceļ roku!
+3
Nez vai šis no tā daudz tīrāks paliks.
+6
+1
lash, šodien, plkst. 13:48
Bilde: lash Nez vai šis no tā daudz tīrāks paliks.

... vismaz būsim mēģinājuši! :D

bet šim visam jau ir cita doma apakšā...kā, lai pasaka?
aaa atmiņa uzausa uzreiz Canibal corpse albūma nosaukums-Kill!
+2
Kas tas i, ka 50% yt klipiem video un audio ir out of sync?? Bled, atkal tikai man vienam? :O
0
protams Bigij! :*
0
Man ar. Tas jau ripinātāja gļuks. Nejēdz noripināt.
0
ninja69, es jau sapratu. Tā pie bilde bij tik tāpat :D
+4
hmm.. savādi.. es biju domājis, ka šamie taisīsies ārā tieši otrādi. ķip, baigie draudziņi un tā.. bet še tev, nevar saturēt jau uzreiz. Kad Ušakovs (ko tas nozīmē, vispār? Ausainītis?) tika pie krēsla, tad jau nāca smiekals virsū, iedomājoties kā šams spirinās pa palagiem, nevar aizmigt, grozās un spurdz. Gan jau zem šaibām vilka miega mici.
+1
...zem šaibām vilka līķus, kurus bāza pagultē, lai gardāks miegs!
Ausainīts tapēc, lai varētu pa miegam dzirdēt, vai kāds nezog viņa līķus! :D
+4
ja nu kāds palaida garām šo "

'Pēc partijas rīcībā esošās informācijas N.Ušakovs savā vēstulē ministrijai ir paziņojis, ka turpmāk dome atzīst Oskara Kalpaka pieminekli par Rīgas pilsētai nenozīmīgu un atsakās no tā uzturēšanas. Partija uzsver, ka vienlaikus 12.augustā Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ir lēmusi no rezerves fonda piešķirt 2067 latu dzejnieka Aleksandra Puškina pieminekļa montāžas un apkārtnes labiekārtošanas darbiem. 13.augustā domes finansējums aptuveni 450 latu apmērā ir ticis piešķirts deputāta Daiņa Turlā (LPP/LC) komandēšanai uz Briseli, lai viņš piedalītos figūriņu ķēdes atklāšanā Briseles skulptūru parkā „Mini Eiropa”.

PS viens no līderiem Ģirts Valdis Kristovskis uzskata, ka „šis notikumu kopums uzskatāmi uzrāda aizsākto ideoloģisko vērtību pārorientāciju Ušakova-Šlesera domē. '

uh, kā utainie uzdarbojas
0
'...un Brīvibas ielu par Maskavas ielas prospektu! '

nu Brīvības iela jau tur ilgi vairs nebūs, tas skaidrs.
vai nu Maskavas prospekts, vai nu Obamas prospekts.
+7
Iela ir, brīvības nav.
0
haaa!

tagad man skaidrs,
it kā ir tā, ka valstij nav naudas! tapec Kalpaka pieminekli neaprūpēs ilgi, bet ar to Pushkina pieminekli ir tā ka krievija piešķir naudiņas LV lai sakopj to pieminekli takā tā, cilvekiem bus alga par paveikto darbu, kads bus menesi paedis no bezdarbniekiem...
0
Runci, kurā RL numurā ir tā intervija ar Nilu? Gribas izlasīt.
0
Vilk, augusta RL!
0
Danke!
0
Bitte schōn!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas