dzeeraajiem XD
+3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļe... 26 viskija šotiņi mani nosistu.. 1.3l Tuvu patiesībai.
+5
Herņa - man vajag 27...

Mans personīgais rekords ir sutkas laikā izdzertas 20 šņabja pudeles uz 3 personām. Pie tam, tās pudeles bija gan 0.5 gan 0.7 - nu vidēji iznāk 12 litri - tātad, katram 4 litri...
Lai dievs svētī nīkuļus!
0
Kaste alus, yeah right...
0
Pamēģini izdzert 25 aliņus 3 stundās ...
0
Tur jau laiks nav teikts un tādu daudzumu trijās stundās fiziski nav iespējams.
0
8 šoti ar absintu
+1
8 absinta šoti nogalina? Jūs smejaties?
+2
Šeit reālistiskāks alkohola tests, kurš paredz arī dažādu dzērienu jaukšanu pasākuma gaitā, kā arī ņem vērā laiku, kas pagājis pēc uzpildīšanās:
www.iauto.lv/alkohola-tests.php...
0
Interesanti būtu zināt, cik laika Saulescilvēkam bija nepieciešams līdz skaidrai galvai pēc tiem ~ 4 litriem vodkas pa sutku.
0
ja godīgi nākošajā dienā jutos tīri oki... pie tam tas nebija nemaz tik sen, pagājušajā vasarā.
vinīgais - filma man gan trūka vairākas reizes, to salīmēt kopā bija ļoti grūti...
0
''chrislMl, vakar, plkst. 20:28
Tur jau laiks nav teikts un tādu daudzumu trijās stundās fiziski nav iespējams.''
Paskaties uzmanīgāk - zem tām stundām ir minēts, ka tas viss jāizmauc 3h

A viens šots ir 20-50ml - štatos ~44ml
+1
Nu nafig, ble - es pēc JOA vēl nespēju par dzeršanu domāt. :D
+2
A man jau atkal gribās ... :D
+1
A mani vēl šodien mazliet purina. :D
0
Pirmdien pirmajā dienas pusē bij tā nedaudz jocīgi, bet tad viss iegūlās savās sliedēs ;)
0
šodien beidzu svinēt Fontaine festival, nekas īpašs, bet ja parēķina vakardienas promiles tad zosāda uzmetas...
0
oh, toč, kautkā vairāk koncentrējos uz rezultātu png bildē un zem tās ^^
+2
btw rekords

Since the Guinness Book of World Records no longer tracks drinking records, we're not positive this is the record. But Andre the Giant drank 119 beers (standard 12-ounce) in a 6 hour stretch. For those keeping track, that's one every 3 minutes. Afterwards he passed out in a hotel hallway and for some reason no one could move the big man.
0
Lai gan 12 unces ir 0.35 litri, tāpat iespaidīgi saliet sevī ~40l pa 6h ... Lielas jēgas gan tur neredzu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas