Kā VADER jauno klipu taisīja...
+3
Tā tapa video "Never say my name"
www.youtube.com/watch?v=CFiSlYy65KA...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sweet :D
+1
Es laikam būšu no tiem retajiem, kam vader mūzika uzdzen nenormālu žāvu. Klips jau inčīgs... kas zina, moš iepatiksies.
0
Helleluyah!!! (God Is Dead)
-4
Klipi tupuma kalngals. Muzons gan labs. Trūkst mozgu tiem klipu veidotājiem, vai arī met''algalvām piķa nav - to es nezinu. Bet klipi pa lielam sūdi.
+5
Ņihuja, ir ļoti daudz labu metālklipu. Ja ir iekšā, tad arī ar nelielu piķi var ko labu uzražot.
-2
BladeOfDarkness - ņihuja, ņihuja. Es par to arī diršu. Bet nav daudzi kam ir iekšā. Protams dirst no malas ir viegli bet es kā patērētājs, nu labi kā skatītājs tomēr drīkstu teikt ko domāju :)
+3
Piekritīšu Janim80. Ir ļoti maz metālklipu (principā klipu vispār), kurus man interesē noskatīties vairāk par vienu reizi, un lielākoties tie ir no ņirdzīgo (vienalga, tīšām vai nejauši) kategorijas. Youtubes variantā klipu glavenais pluss ir tas, ka normālā kvalitātē muzons apakšā - nav kaut kāds amatieru live ieraksts vai albuma vāciņš ar 96 kbps bitreita muzonu pa virsu.
+4
tajaa Vader klipaa filmessanaa jateic ka sameraa pienainas taas make up tantes :D

nu nez man jau loti patik sitas jaunais garadarbs no Behemoth:

www.youtube.com/watch?v=sKjNk-sAS7U...
+1
Man ir ļoti maz filmu, kuras interesē noskatīties vairāk par vienu reaizi ...
+1
Khe khe, par filmā:
T2 = ~20x
T1 = ~5-10x
Kerija rēcamgablus ar pa kādiem sešiem lāgiem katru :)
0
o jā, Keriju var miljoniem reižu lupīt. "Liar Liar" favorīts.
+3
Amon Amarth Guardians Of Asgaard ir pēdējā laika viszaibisākais klips. ar visu Petrovu
www.youtube.com/watch?v=7eooG_4T42c...
+1
Reku jums kārtīgs Deth Metal video. Total necro m/

www.youtube.com/watch?v=WdTYcnUBADw...
+1
Bļin ilgi meklēju kādu labu piemēru. Manuprāt labu. Nu te šķiet ir ideāli viss. Melnbalts lai ar lieku sviestu nejātu mozgas. Ideāls kadrējums. Mega kruta viss kopā ar muzonu. Nav nedz alumīnija vīna kausu, nedz mākslīgo asintiņu. Bez liekas greznības. Nebūt nedomāju šo, kā piemēru visam pārējam, bet te nu vismaz es varu tiešām skatīties un klausīties kopā. Labi pastrādāts.

www.youtube.com/watch?v=g1YH7PFy3no...

0
0
nu vispār klips diezgan skatāms, laigan varēja jau biš vairāk piestrādāt pie dažām vietam + nu aktiermeisterība ar Pēterītim takā biš pieklibo
+1
Tiem, kas zina par ko ir dziesma, iesp., patiks:

www.youtube.com/watch?v=2Rx_AA5GfNE...
+1
^^^ tad jau labak butu no filmas "Vedjmak" (polju razhojuma) izmantojushi fragmentus nevis no speles...
+1
Vienīgais, ka tā dziesma tieši tai spēlei tika uztaisīta, cik atceros :D
0
Tā viš bij. Smuks poverītis.
+1
Bet tā filma "Viedzmin", starp citu, ir ļoti laba. Un nav uztaisīts kārtējais murgojums "pēc grāmatas motīviem", bet ļoti ļoti tuvu grāmatai, cik nu tas vispār iespējams.
0
"pēc grāmatas motīviem" :D
Uzreiz krievu "vilkspiedis" ienāca prātā, ui, vot bija filma:D
+1
^ cirks, ne filma ... sevišķi seriāls.

"Viedzmin" seriāls redzēts. Bija labs.
0
Ē, klau, kādam nav prātā aizķēries, kāadas vidēji ir izmaksas šāda līmeņa klipucim, a?
0
es nemaz negribu zināt, piemēram... man tas klips ne ļoti, neko ar ko īsti neizceļas - tāds stāstiņš iz bībeles vien ir, tikai viņi tur cenšas kaut ko savu ielikt un viss. Ja mūzika vēl būtu interesanta, tad varētu laist pa riņķi, bet tā ne īpaši :)
+1
Par to cenu grūti spriest. Vader jau pasaulslavena grupa uz lielākā metāl leibla, bet diez vai metālgrupai atmaksājas dārgi klipi. 10 000 EUR ?
+1
es no visādām videolietām maz ko zinu, bet kā klips vispār var atmaksāties?
+2
^ gluži kā reklāmas rullītis TV.
0
kur ir teikts ka 10 000 eiro :D
tad sudigi :D
dzirdeju ka pashmajas kautkada mazzinama grupelite invasion par kadiem 100 kk kautko esot filmejushi :D
0
^ nu tas jau štatos filmēts un kāds tur mocis vēl bija! Vaderam jau tikai ar teātra atribūtiku no izrādēm par kristus ciešanām vien pietika!
-1
^es ceru, ka neviens to komentu neņem vērā nopietni! :D
0
Ar atmaksāšanos domāts, ka pa MTV jau nerādīs. Moš kautkādā Headbangers Ball uzliks, vai pāris Metāla Satelītkanālos. NB zborņikā vēl būs. Katrā ziņā, atšķirībā no popsas, diez vai klipa dēļ kāds nopirks singlu vai albūmu.

100kk ir domāti 100Ls ? Par to piķi jau nemaz kamera nesanāk - ar fočiku ziepeni filmēja ?
+1
100 kk varētu būt 100 000 000, ņemot, vērā, ka k = kilo. :D
+1
Nu, teikt, ka visi klipi ir huiņa pēc noklusējuma...

www.youtube.com/watch?v=lxR-VaDBcHE...
0
^
Totaala huinna:))
+1
metālā, imo, tāpat kā citos mūzikas žanros tas key to success nav jau nekāds mistisks svētais grāļs - vajag vienkārši normālu kameru, daudzmaz profesionāli nokadrēt un smukas dūdas ar labiem dotumiem. var vēl pirotehniku piesviest un voila!
+1
^ Tagad pie smukajām dūdām arī sēklu vaig, bet nu to jau var pie pirotehnikas pieskaitīt.

Gluži ne huiņa, bet tas video iz Sui Generis Umbra nav tas labākais piemērs attiecīgā apgalvojuma apgāšanai, manuprāt, par huiņām klipos, mani vismaz nepārliecina uz pretējo, kaut ir redzēti arī ārprātīgāki sūdi, no daudz ejošākām un zināmākām blicēm.
0
dunno, šitais man personīgi šķiet lieliska videoklipa piemērs, lai gan iespējams vainīgs ir muzikālais saturs :)

www.youtube.com/watch?v=QVJxCLcU6Wc...

+1
Par laimi daudzas grupas (lasi ''leibli'') ar nelieliem līdzekļiem spēj ko jēdzīgāku par Deth aprakstīto uzražot. Protams, klipi nav gluži tādi kā šis:

www.youtube.com/watch?v=jJP5MqniJZo...

vai advancētāks, kā šis:

www.youtube.com/watch?v=a733LewgmD0...

Bet tiem arī budžeti citi.
0
Protams, savarīgs aspekts, vai grib ko vizuāli smuku, ko idejisku, vai abus. Daudzām grupām tie tekti tādi, ka labāk nevizualizēt (pat nav runa par zarnu un ķesu stila tekstiem).

No idejiskajiem uzreiz šitas mjaudēklis nāk prātā:
www.youtube.com/watch?v=F8-J4hL7iDM...
-1
Par vizualizācijām runājot uzreiz prātā nāk Necrophagia, bet nu tie ar tādi hujzin, divējādas emocijas raisa.

Imp Naz klipi man patīk, bet tur arī iespējams pie vainas muzikālais materiāls, kautgan ir gan beibes, gan stroķi, gan ugunis.
www.youtube.com/watch?v=LWmCNe6NG40...

vai arī
www.youtube.com/watch?v=5DgrK8IMm2I...
0
Ai, BoD, ar In Flames - Cloud Connected tu man uzsiti nostaļģisko...
0
Intar, redz kas šodien iznāca, tavi iemīļotie Belphegor'i:

www.youtube.com/watch?v=riOykB8uB_A...
0
Video pastulbs, dziesma pat ļoti zajebis, nu kā jau Belphegor.
+2
Jā, redzēju jau vakar. Nu tā. Klips kā jau klips, tn, mazjēdzīgs, šitajā turklāt nav ciču. Tā lidošana uz slotas arī briesmīgi tizli uztaisīta. Dziesma - hvz, nekas izcils. Ramštainam piestāvētu.
+1
Kā nav čiču? Tur viens puspliks pavīdēja (bez nipļiem gan). Vēl paplestās kājiņas šur un tur. Meičas gorīšanās gan pastulba - toč kā no mtv.
0
bļ*, kaut kāds fantadroms.
0
Nu redziet kā, kamēr jūs te mēģinat saskaitīt, cik Vader'am maksāja klipu uzfilmēt, te, lūk, šitādi belphegori mētājās ar naudu, visādu figņu filmējot :)
0
Šitas jau nu pēc dārga neizskatās.
+2
Un, kā zināms, ciči skaitās, ka ir, tad, ja tie ir redzami, savukārt redzami skaitās tad, ja ir redzami nipeļi. :P
+2
Dažus nipeļus labāk neredzēt :P
0
re kur zaibiss klipiņi pa piečuku:D
Milking The Goatmachine - Surf Goataragua
www.youtube.com/watch?v=8hBeN_jPM8o...

Bakteria - Defecate! Suffocate! Mutilate! Masturbate!
www.youtube.com/watch?v=RXKLTuwXR_w...
+1
Eu, a ja no čičiem redzami tikai nipļi ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas