Fonētiskais tulks
0
Tiem, kas vēl nav skatījuši. Divi letiņu džeki šo uzveidojuši, šķiet diezgan normāli. Tomēr joku video, kur paši filmējušies, gan nav sevišķi labi.
P.S. Kasi manu pakaļiņ!

www.youtube.com/watch?v=Qw6wq3UTqJM...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
+5
nez, samērā pastŪlbs tas tŪlks.
-9
Kāda nu kuram humora izjūta.
Tev nav gramatikas problēmas?
+4
samēra nesmieklīgi, smieklīgs man liekas šis

www.youtube.com/watch?v=bLpROhIg9eA...
+3
+1
Šitais man tomēr šķiet visjaukākais. Video pats par sevi ir vnk burvīgs, un teksti tam piešķir īpašu odziņu, interneta klasika:

www.youtube.com/watch?v=ZA1NoOOoaNw...

+4
āā jā, un šis ir vnk LOL. pat netulkots.

www.youtube.com/watch?v=f5Pjo0WjBcs...
+2
Godīgi sakot, vienā brīdī paliek tos naivos un mīļos indiešus dikti žēl, ka par viņu pasaules un popkultūras izpratni tik nežēlīgi ierēc tādi briesmoņi kā mēs. un, tās beibes tajos viģikos arī ir smukas, ne tādas kā parasti rāda kaut kādos National Geographic vai Discovery, kur no skata vien metas nelabi. tomēr, anyway OMGLOL. Suuuupaaamaaaannnn... aaaaa... LOL
+2
es domamju ka BACK to METAL :

www.youtube.com/watch?v=f2I5Ps8igYo...

man patik cukurdieabeta berni! :D
+2
Pirmais un Nipple Song lika pasmaidīt, bet daudziem jau redzētā Sanctimony interpretācija tāpat liekas labākā
www.youtube.com/watch?v=wLjmhKTfUSw...
0
+1
Ajattara12 laikam to otro no sevis ielinkotiem video nemaz pati nav skatījusies.
-2
Zini, Intar, es tādus memuārus sarakstīju... Es tiešām centos. Be tu tu neesi tā vērts. Un es to visu izdzēu... Žēl... ka daudz nākas dzert. tIK DAUDZI TEKSTI IET BEZDDIBENĪ! :)

-3
OO, mīnusi manam prastam lauķu komentāram?
Pāralsiet vēlreiz, tauta:
"Ajattara12
, vakar, plkst. 12:17
Kāda nu kuram humora izjūta.
Tev nav gramatikas problēmas?"

Un par to 6 mīnusi?

Absurdais bara instiknts, hihi, tik prozaiski... domāju, ka te tas nedarbojas. Hem... par jums varētu ZPD uztaisīt. :)
+2
Pēdējā laikā laikam tiešām labs humors neparādās.
+2
par plusu un mīnusu politiku šeit tiešām varētu rakstīt zinātnisku darbu psiholoģijā hehe
+1
Ajatarra, es Tavam komentāram iemetu mīnusu, jo Tu, par gramatiku runājot, pati izteicies gramatiski neprecīzi. Tādās reizēs mīnuss, neko darīt.
+5
Labi, varu paskaidrot konkrētāk: otrā video pirmajās septiņās sekundēs uz ekrāna vīd uzraksts (citēju):

"Fonētiskais tūlks piedāvā:

indiešu megahītu

"Gailis, gailis nāk!

Piezīme: šis nav tūlkojums !

Šādi šī dziesma izklausās latviešu valodā !"

Uz šīm pareizrakstības kļūdām es arī vērsu uzmanību, un vārdu "pastulbs" lietoju tādēļ, ka sevišķi smieklīgs nelikās neviens no abiem klipiem, turklāt minētais vārds labi noder attiecīgo pareizrakstības kļūdu izzobošanai.

P.S. Taisnība, nedomāju, ka šī dēļ būtu bijis vērts drukāt nez kādus palagus.
+1
Tad jau labāk Transleiteri paklausīties :)
-6
Ziniet, ja iet runa par latvisko tulkojumu, tad...

www.youtube.com/watch?v=wniiMR2pfYw...
+4
Tu ko? Daunis esi?
+1
OMG
-2
ar indiešiem gan šajā video ir tikai simbolisks un teatrāls sakars, bet... :)

www.youtube.com/watch?v=EkVzQ1dJ7I8...
0
das ist gutt!
-1
www.youtube.com/watch?v=UEzvc2Pueq8...

Pēdējo laiku tizlākais(vārda tiešā nozīmē;P) video, ko esmu redzējusi ^ THE BEARD MASTER
0
Video ir pilnīgs mēsls, bet prikols ir iekš kautkā cita! Tam jāklim zobens ir ar DER BLUTHARSCH simboliku!!!
0
Interesanti - kas tādas herņas vispār taisa un kāpēc? Kāda jēga no tādiem video?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas