FRESH BLOOD
0

Fresh Blood 2009 septembris

Piektdien, 18. septembrī klubā "Melnā Piektdiena" atsākas Latvijas jauno metal mūzikas grupu konkursa "Fresh Blood" kārtējā sezona!

Šoreiz konkursa ietvaros sacentīsies:

XXX – progressive / new wave / metal
SLIVERS CROSS
– death / thrash metal / metalcore (Guest voice from Flaying & T.M.)
RETRACE MY LIFE
– death metal / metalcore www.myspace.com/retracemylife
CLOVERFIELD
– metalcore / deathcore
A FAR DISTANCE
– melodic / post metal / hc www.draugiem.lv/afardistance


Koncerta īpašie viesi – vietējās doom / gothic metal skatuves grandi HEAVEN GREY! www.myspace.com/heavengrey

Sākums: 20.00 (klubs atvērts no 19:00)

Ieeja: 3Ls

Fresh Blood 2009 septembris afiša

 

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
XXX normāli šredo! :)
0
Skatos, ka Mr.Flayer jau trijās grupās plosās, progresīvi.
0
tos xxx moš būtu interesanti paskatīties, pārējie kārtējie metalkori...
0
ok, paklausījos xxx, manai ausij šķiet, ka arī tas ir metālkors, bet, iespējams, es neko nesaprotu
0
blah, negribu izklausīties pēc kritiska kretīna, bet tie A Far Distance tiešām varētu neķēmot post metal vārdu :(
nav nekas pret, bet post metal tas toč nav
0
Jau rakstīju metalshow.lv savu viedokli par šito. New wave, core, core, core un post. A kur metāls?
0
Cōres vilnis arī metalshowu sasniedzis.
0
es negribu izklausīties pēc kritiska kretīna, bet heaven grey ir vienīgais iemesls, kādēļ es tur negribu iet. Man tā banda pārāk besij kopš izdzirdēju Blomē 08. Sviests kaut kāds, ne dūms.
0
bļiiiiin, kas par emoooo!!! man visu rītu sabojāja :(

www.draugiem.lv/cloverfield...
-5
Neonz, metāls ir miris. :)
+6
^ Malējs to nepieļaus un uzceps smuku dziesmu >-+
0
Metal will Never Die!

(p+c)Die Apokaliptischen Reiter
+1
muldēt, ka metāls esot miris ir stulbi. nekas nav miris, viss iet uz urrā. ja pie mums nekas īpašs nav, tas nenozīmē, ka citur ir tāpat. metāls dzīvoja un dzīvos, imho.
+6
Tas laikam jau tāpēc, ka īstā metāla spēlētāji tālāk par fočēšanos ar ģitāru vēl nav tikuši :D
+1
Malacis, Neon, es to pašu Ankā ierakstīju - kōristi uzreiz sāka sprauslāt - kā tad tā, kāpēc šos pat metālu neuzskatu ... :D
0
vo šitais ir kaķu koris! :D

www.draugiem.lv/afardistance...
+1
tasturneko metals jau nu toč nav miris-ja tu izbaz galvu talak par LV tad tu to zini,
aizbrauc uz Wacken, Brutal assault vai arii Death fest vācijā, var arii uz Mountains of death pāri Jūrai pie vikingiem un pasties kā īsti ir ar to miršanu!

+1
Core, core, core and... more core.

Heh, Fresh Blood 1 tālajā 2005ajā gadā bija tik jauks, Collide, Frailty, Eternal Snowfal - tādas jaukas grupas uzstājās... /norauš asariņu/
0
par grupu XXX,
man šķiet, ka vokāls visu atmosfēru bojā tajā blicē!
kad viņiem bija ielikts webā gabals instrumentāls bez vokāla, likās, ka būs pa pirmo zorti, bet tiemžēl paņēma neatbilstošu vokālu, kas protams noveda līdz FAIL!
pie tāda stila es nez, kas te LV ir piemērojams, varēja varbūt pamēģināt ar Distant light vokālu sabīdīt, kā viņu tur dēvēja...
garš un liss radio nabā vēl vadīja raidījumu Beverīna?
0
Aleksandrs^^^
0
Tā izskrienot cauri šo grupejumu piedāvājumam draugos, vienīgais, kas daudzmaz piesaistīja - XXX. Neko daudz no metalcore tur nemanīju, bet vokāls tiešām ne pārāk iederas.
0
tas moš nav metalkors, bet nu tas bļaujamais ir vienkārši ne īpaši labs
+1
par xxx runājot, ja nepatīk vokāls, var aiziet paklausīties kvalitatīvu šredmeistaru :)
+1
Uzstāšanās laiki:

20:00 Cloverfield
21:00 XXX
----------
22:00 Heaven Grey
----------
23:00 Slivers Cross
24:00 Retrace My Life

0
neoficiāla ziņa no xxx: buņģieris tikšot tikai uz 21.30. ko nu ?
0
sūdi vagā, jāsamaina ar HG! :D
+8
Super, grupa "----------" uzstāsies divreiz!!! :D
+1
vai arī tas nozīmē, ka Heaven Grey spēlēs krātiņā izolēti no sabiedrības.
+3
vai XXX ir Vina Dīzeļa fani?

...un Piektdienā būs vairāk 14gadīgo, nekā parasti...
0
nu pizģec, xxx vienkārši izārdīja iekšas. Tik pozitīvs un foršs smagais muzons ar ļaunām vietām, pat nežēlīgām, ka vieglāk panest lēnu sadalīšanu gabalos. Ģitārists, manuprāt, labākais kāds spēlē smago muzonu Latvijā. Lai izdodas tikt plašajā pasaulē.
Un dzīvajā vokāls riktīgi vietā.
0
opā... kaut ko tādu dzirdēt no tevis, tad jau ir jāievērtē tā grupa. Kur viņus var noklausīties?
0
Jaaa loti labi bij vakar...XXX ierībināja spēcīgi...
es klausījos draugos www.draugiem.lv/xxx
0
ja salīdzina ierakstu un dzīvo, tad tās ir dažādas grupas... gaidu nākamo koncertu
+1
Vakar nebiju, bet kad viņus redzēju aprīlī, neko labu no viņiem nedzirdēju o_o
0
Malēj, līmenis ir, varētu būt interesanti, bet neko ūber-oriģinālu pagaidām nesaklausīju, vismaz ne ierakstos.
-1
Petenju Maleejs
, vakar, plkst. 11:01
[Link]
[Profils]
[–]
[+]
0

ja salīdzina ierakstu un dzīvo, tad tās ir dažādas grupas... gaidu nākamo koncertu
0
Es lasīt protu, bet ko man darīt, ja katru dienu netieku uz LV koncertiem? Jāiztiek ar ierkastiem. Kompensācijai es 30.tajā septembrī eju uz Finntroll. Tad kaut kādā 18. oktobrī Devil Driver + Behemoth + Suicide Silence + u.c.
0
Slivers Cross – 9
XXX – 11
---------------------
Retrace My Life – 13
Cloverfield – 19
+1
Vairāk par 60 cilvēkiem bijis :O
+1
Baigi jocīgi - visvairāk balsu pirmai un pēdējai grupām. Parasti jau uz pirmo vēl nav cilvji sanākuši, un līdz beigām visi nepaliek.
+2
Kāda starpība? Čomi jau nobalso pat ja nedzird uzstāšanos.
+1
pēdējā grupa bija xxx, mainījās uzstāšanās laiks, žēl, ka netika tālāk. :(
0
Va velns, pgajis jau tik ilgs laiks un tagad tik uzzinu ka FB ir atsācies 0_o

Nū XXX kkad sen biju draugos dzirdējis.. patika pat ļoti!!!

Cloverfield.... ndē, šajā mirklī liekas šausmīgi ka balsošana notiek ar skreilapiņu starpniecību!
0
A kā tad ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas