Help.
-1
Kas šī ir par grupu? Kāds nezina? Rotten Sound tas nav, bet te ir daži inčīgi gičas riffi, kas man iepatikās. Būšu ļoti pateicīgs tam, kas pateiks, kā šo bandu sauc, jo ļoti vēlos ievērtēt.

p.s. Pēc rīkles uzrunas sākumā izklausās, ka viņi ir no Francijas, bet es varu arī kļūdīties.

www.youtube.com/watch?v=exScdp3ei9s...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Tu droši vien nezināji, ka Monreāla atrodas Kvebekā, kas ir zināma, kā fhransiski runājošā Kanādas daļa.
+1
Aborted - Sanguine Verses
0
... un Aborted ir liels sakars ar Leng Tche, kas Tev ar varetu patikt! 1mais un 2ais albis tieši, pie Leng Tche spelē Aborted vokāla Dvīņubrālis bungas!
0
Es ar gribēju teikt, ka Aborted, ben man jau likās ka šie Death Metal spēlē, a tur kautkāds pusgrainds - nodomāju, ka kādi vietējie knariņi (spriedu pēc šitā www.last.fm/event/676061+Carcas... ).
0
Aborted jau, cik atminu, arī bija dezgrinds. Tagad gan nav ausis paklausīt, kas tur notiek.
0
te tu maldies...vairak jau velk uz dezkooru tagad
0
Man ar viņi tagad pēc dezkoora izklausās.
0
Jā, pēdējie pāris albumi jau ir sasodīti modīgi. Pirmie 3-4 gan ir dezgrainds, jā, tur Carcass diezgan samanāms vietām.
-2
Opā! Jūs veči šodien esat superīgi un vēl arī izpalīdzīgi :)

dievinu jūs visus!
0
to mazais2

8*
0
:*8
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas