Ko vēl sāks laupīt?
+2
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pizģets, nu... cmon.
+6
Vecajam matainajam vardarbīgi nolaupa retus ICED EARTH demo ierakstus un divas MEGADETH plates...
+3
Matainais nav bijis spējīgs pretoties, jo ir bijis ļoti stiprā alkohola reibumā un nav sapratis notiekošo. Aizdomās turamais ir aptuveni metru septiņdesmit centimetrus garš, tumšu ādas krāsu, tērpts treniņtērpā un ar melnām acīm. Ja kāds ir redzējis šāda paskata cilvēku, lūdzam zvanīt uz mūsu uzkarsušo tālruni.

Maiga Gotiņa
Stīvs Līkais

Speciāli 'Pačku Hronikās'

+5
urlāti
+2
Vai arī džatiņi, to mums te netrūkst.
+2
^tauta brēc pēc tīrīšanas
+2
Sen jau brēc. Kopš tās reizes, kad vakarā uz ielas viens sadomāja izrādīt savu varenību (ar vismaz pieciem palīgiem), daži tēvoča Ādija uzskati sāka kļūt pieņemamāki :>
+1
^ Viņi savu varenību tikai ar palīgiem izrāda.
+1
urlas jau kaa hieenas tikai baros gopiit dotas,
ja tu esi matainais ar biciti un patik passam pavicinat duuri,
tad viss ir vienkarsi pienak pieci urlas čīčas jeb kas momentali vienam ar kulaku pa miega arteriju un viss! vai nu cali saks izbriniti aurot čo-TI, čo-Ti vai vienkarsi atstas biedru un skries prom! :D

kaut kas man stastija ka reiz reperim Gustavo esot 4i pienakusi klat... šis izvilka pistoli, tie uzreiz katrs uz savu pusi aizskreja :D
+1
Gustavo ir labs.
+2
Bļe, jāpērk pneimatiskā kaut kad būs... Zajibaļi tie gopņiki. Man personīgi nav piesējušies, bet nekad nevar zināt. Sēž aknās jau tie sociālie parazīti... /pāršķir Mein Kampf nākamo nodaļu/
+2
oi, šitie man visvairāk žēl. atceros kad tikko biju sākusi strādāt, lasīju lietu, kur onkulītim no dzīvokļa bija nozagts zenīts un brilles. raudāju dusmu asaras, par to, ka nevaru palīdzēt. tam vecajam cilvēkam tās brilles uztaisīt naudu vajag. a tiem urlām tas ir tikai prikols:@
0
Laikam bija garšīgi, ja reiz tvnetā raksts.
+1
u, šite jau vecais ar mož pa pēdējiem sančikiem pīrādziņus un sieru nopircis.
+1
a mož viņš jaunībā bijis īsts nebēdnis un tagad izpelnās. o_0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas