02 lidz 04 oktobris kadi koncerti ballites ?
-15
Varbut iemetam info kadi pasakumi sovakar un ritvakar notiks ja neskaita prodigy ja ir kadas privatas ballites tad ari tas var iemest.
Skatos ka sitaja weekenda nekas nenotiek labs tacu gribas aiziet nedaudz iemest un paklausities ko smagu :)))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Kurā vietā tas tucinieks ir smags?
+6
Varbūt pats savā labā vienreiz ko izdari? Mazāk sēdi tēvēnetā, bet paložņā netā un visu skaisti noskaidrosi.
+2
Ņehuj sēdēt Tēvēnetā;
Vajag ložņāt metālnetā !
+9
bobijsxxx - varbūt pamēģini kādu no šiem:
freaknet.lv/web/urla/index.php?...
+1
www.gribu.lv/calendar/

pārējiem iesāku kādu no šiem ! :DDD
-15
labi kulaka siteji jau zinaju ka nevajadzeja seit prasit tapatas jus esat lupatas ne metalisti :)))
+15
Un to teica metālistu virsaitis, stingru, cietu seju, lēni dungojot līdzi Prāta Vētrai.
+1
Jomajo, un es šovakar nebraukšu uz grinda festu Trīrē,ieslodzījums darbā, tā ka sauc vien par lupatu, sauc;( pelnīti;(
+4
bobijsišanas fests.
+3
Varētu arī uz bobijpīzdingu aizstaigāt.
+5
+3
+1
Nu, bet šis jau atkal ir zemiski...
+2
^ Kas?
+2
uzjautrinājuma aiziešana par tālu...atzīšos, ka smējos, bet es ar to nelepojos:)
0
Nepiš ne gramu. Bobis mūs te regulāri lamā visādi, rau, še pat visus par kulakā sitējiem nosauca. :))
Es, savukārt, no savas puses bobim arī varu ieteikt dažus pasākumus.
www.priekavests.lv/lv/projekti/par_izr...
afisa.ebaznica.lv/koncerts/pielugsmes...
afisa.ebaznica.lv/koncerts/sokolade/...
0
Nuja, bet tad es tik pat labi varētu iet uz savu ex darba vietu un ierēkt pie zemes krizdama par bijušajiem klientiem...viņi jau arī personālu visādi nosaukā...
0
Nē, nu labi, smiekli nāk, gribi vai ne, bet šis velk uz publisku pazemošanu, nu, tas nav viens un tas pats...
+2
Un pats bobis, protams, ir balts un pūkains!
0
tas, ka viņš ir lohs, nenozīmē, ka tev arī tādam jābūt pret viņu.
-4
Tieši tā...nevis balts un pūkains, bet...nu, nezinātājiem drošvien jāatkārto, par kādu darbu es runāju;)
tu smietos par cilvēku bez kājām?
+2
Kāds sakars muļķim ar cilvēku bez kājām?
+2
vistiešākais: trūkst nozīmīgu detaļu.
+13
Bet ir arī zināma atšķirība: cilvēks bez kājām neierēc par cilvēkiem ar kājām, savukārt (šis) muļķis ierēc par cilvēkiem ar smadzenēm.
+2
Visai spēcīgs domugrauds.
0
bobijsxxx varētu ņemt vērā werwolf ieteikto kristīgo pasākumu apmeklējumus.
Tādos pasākumos bobijsxxx varētu koļīt beibes ar pasaku no sērijas "esmu pasācis klausīties smago metālmūziku, laikam velns prātu sajaucis..." Un izklausītos ticama tāda pasaka...
+7
^ "... un ja tu man paraustīsi krāniņu, varbūt tev izdosies mani izglābt no nelabā ķetnām, kurš staigā pa zemes virsu, kā rūcoša baisma. Sātans, tā teikt, ar visiem ragiem un nagiem." :D:D:D
+3
savādāk pie kristīgām jaunavām netikt...
+5
NU, Bobij, kā pavadīji brīvdienas ?
0
^ Gan jau, ka vēl aizlūdz par žīdiem. :)
www.priekavests.lv/lv/projekti/par_izr...
+4
Mazais, ir vēl viena lieta: cilvēks bez kājām zina, ka ir bez kājām...
+1
jo, ja nezinātu, tad mēs to viņam noteiktu pateiktu...
+1
Risinājums, kā dabūt sev visus mīnususus ar vienu teikumu: nosaukt kādu par garīgi slimu un pārējiem teikt, lai šamo par traku neapceļ :)) Garantēti nokaitināsi abas "nometnes";)
-8
Brivdienas biju uz sito te
1.lekcija „ Teddy boys un rokenrols”. Lektore mg. art. Līva Zolneroviča.
Lekcija veidota kā stāstījums ar plašu vizuālo materiālu par pirmo „oficiālo” subkultūru - tedijiem, kas aizsākās Lielbritānijā 50.gados, kā arī par šīs subkultūras saistību ar rokenrolu. Pēc lekcijas tiks demonstrēta filmu „Rock Around the clock” (1956) vai „Blackboard Jungle”(1955) fragmenti. Turpmākajās lekcijās iecerēts hronoloģisks stāstījums par citām subkultūrām – modiem, rokeriem, hipijiem, pankiem, gotiem, utt. Paredzēts, ka lekcijas notiks katru svētdienu un katrai subkultūrai būs veltīta viena lekcija.
Mazais2 tu biji no Liepajas ?
Pec kada laika ar vietejiem kodejiem un gildi ir paredzets tusins tur.
Velies pievienoties un atbildet par saviem darbiem ?
Vai ari tam esi par glevu ?
+3
Tedijs - bobijs :D
Skat, skat bobis jau atkal kādam draud. :D
+4
Ko tu lieto?? Liepaajaa esmu bijis vienu reizi muuzhaa. Jaa, veelos tev pievienoties un brutaali iedot tev pa tavu dirsaa-iespiesto galvu.
+1
mazais2, pasauc mani ar'! :))
+3
oy! Bobijs, man vēl aizvien tevi sist gribas. Atnāc kādu dienu uz VFF, lūdzu.
+3
Organizējas Bobijsišanas talka ?
+3
Tā izskatās. Ceru, ka pēc labi padarīta darba būs arī cienasts un atspirdzinājumi. :))
+3
un sišanas starplaiku kafijas pauzes? :)
+3
kāds atspirdzinošs 0.7 nekaitētu. :D
+5
Nu ko... sametamies āfterpārtīja šmigai? 0_o Es dzeru mazāk par jums, trakajiem alkomāniem, tā kā es jau jūtu nelielu padjobku pats savā piedāvājumā.

Vispār varētu pie-aicināt itwarpatu un grupas enslaved basistu, pēc tam reāli apkosties un uzfilmēt, kā viņi kopā dosies dušā.
+1
zomg
+2
"Vispār varētu pie-aicināt itwarpatu un grupas enslaved basistu, pēc tam reāli apkosties un uzfilmēt, kā viņi kopā dosies dušā."
^ Šamie bija gatavojušies to darīt? :))
0
kas ir šamie? runa ir par bobijsxxx sišanas āfterpārtiju.
0
ar šamie bija domāts itwarpath un Enslaved basists. Kādā sakarā viņiem kopā dušā jāiet? :))
+2
Nuuu... vienu reizi iegāju mūzikas veikalā raiņa bulvārī, tur bija žurnāls 'ātrāk un skaļāk', kur bija 8 lpp raksts par Enslaved + dzīvās uzstāšanās apraksts. Autors: mr IT warpats. A pats warpats kādreiz basu rukāja. Turklāt, viņam ir niķis iepazīties ar katru lv notiekošā koncerta hedlaineru.
0
^ to es zinu, pats labi pazīstu ITwarpath'a kungu. :)
0
/forum/119831/

sestais komentārs visu izsaka :)
-6
vff kas tas par iestadijumu ?
Nekam nederigu slaistu iecirknis kas macas profesiju kur labu darbu dabut ir nulle izredzu ?
Bridinasu tikai vienu reizi ka sitas beigsies svaki ta bloga par vina apmelojumiem autoram.
-6
Ja godigi interesanti ka ta bloga autoru visos laikos kads ir gribejis sist.
Nu ko neliksim legendai zaudet kvalitati.
Soreiz zelastibas nebus.
-6
Vakar uzzinaju ka bloga autors pirms daziem gadiem ir dzeris mana kaimina curas :DD
Tagad mes domajam kuru celu izveleties.
Vai duru valodu.
Vai ari ir iespejams vienoties ?
Pavideja pat ideja izdot krasainu brosuru par blogera varondarbiem un iet pardot preses bara leningrad mp.
Man pat ir zinami cilveki kas so darbu varetu pirkt :)))
+3
bobijsxxx, vakar, plkst. 14:02

"Ja godigi interesanti ka ta bloga autoru visos laikos kads ir gribejis sist.
Nu ko neliksim legendai zaudet kvalitati.
Soreiz zelastibas nebus. "

Vai, ku skarbi! Visa pasaule trīc bobika priekšā. :D:D:D

+3
Bobinators jau pēc priestera izklausās ar savu "zelastibas nebus''..(p.s. es te tā domāju, vai citējot bobi ir jāliek garumzīmes?=])
+5
Ble, toš prasās tam mazajam kvankšķim iešaut pa aubi. :)
0
Citatu nav pieņemts labot tā kā domāju ka garumzīmes nav jāliek.
-3
Werwolf uzšausim kopīgi ?
+3
bļa, man gandrīz acis izmežģījās, ieraugot boja okmentāru ar mīkst un garumzīmēm. Brr... Interesants gļuks.
+1
bobja komentāru tb.
+3
mhm, es arī uz brīdi biju large-eyed, kad pamanīju garumzīmes. Redzi, bobi, nav taču tas tik grīti!
+1
grūti*
+2
kas visiem ir ar tām kļūdām? bļa. :d
+5
Visam jābūt līdzsvarā - ja bobis sāk likt garumzīmes, tad pārējiem sanāk lažas ar tekstu ^^
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas