Sniegi sniga putināj.
+1
Labrīt visi metalhead brāļi un māsa. Apsveicu jūs ar pirmo, ko kaut cik var nosaukt par sniegu. nu slapjdraņķis gan, bet paļubom normāli. Visiem jauku, metāla pilnu dienu! :) Stay brutal! m/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
*māsas
+1
Jā, manā krajā arī blekmetšla sezona ir sākusies ^^
0
*blekmetāla
+2
blekmetšla :D:D
Uhh , tad jau barga ziema laikam būs.
+3
wowo... es ar taa jūtu, ka ziema buus riktiigs uff, Lauzkis vecais maniaks ar drīz ieradīsies laikam.. sāks kniebt snuķī, žoklī, bārda sāks atkal no siltās elpas salt.. uff! Jāmeklē blašķītis un jāiepiepilda ar Rīgas Balz-āmen!
+4
Mēļo, ka šī ziema būs barga vēl tā. Vai nu elektrības skaitītājam jārauj nost plombe, vai arī jāmīca uz siltākām zemēm, lasīt banānus, haha.
+3
... un bāzt mutē indīgos banānu zirnekļus!
vēl jaukāk būtu pārvākties uz austrāliju un vērtot kā pie Tavām mājam "maziņš" zirneklis tin savā tīklā notvertu putnu :)

www.strangeark.com/blog/uploaded_image...
+7
sniegi sniga putināja, ziemeļbriedim pohuj...
0
Jūrmalā nekāda sniega nav.
0
jūrmala ir cits štats!
0
Jā, itkā nemana. :D
0
Man arī ir tā baltā slapjdraņķherņa. Labāk būtu, ja viss gads būtu viena vienīga vasara.
+3
Hm, nekādu sniegu nemanīja. Vienu nedaudz apsnigušu mašīnu gan. Bet vakar dzīvoklī pufaikā sēdēju, jo bija 13-14 grādi ...
0
Manā pusē (Čiekurkalns) arī pavēsi, taču sniegu vēl nemana.
+3
BOD, ugunsūdeni iešaut vajadzēja.
+1
Tā kā tik pēc 7 beidzu dzert, tad īpaši negribējās saforsēt un pirmdien sprāgt nost :)
0
Svētdien vēl plostoji?
0
nav nekaada sniega man .... i nevajag .... bet auksts gan zaraza
0
Līdz kādiem 7:00, kā jau teicu. Pēc tam 2-3 aliņus iemaucu drebinādamies pa mājām un skatoties jaunākās seriālu sērijas.
0
Brasā sniegu neredzēju...
+4
Arī nekādu sniegu nemanīju velojot uz darbu, ja vien tās peļķes nav uzskatāmas par sniega pārpalikumiem.
A aukstums manuprāt vēl pat visai ciešams, kule pie ciskas klāt nesalst, tad jau vis kārtībā, kaut ofisā te sēž pāris kadru jakās un pie sildītājiem drebinoties.
0
NAV!
+1
Ap sešiem rītā pāris apsniegotas mašīnas Imantā ar bij manāmas. Tagad - mitrs ceļš un zaļa zāle :P
0
re kā pie zosīm izrādās bija:

www.tvnet.lv/zalazeme/nature/art...
0
Zosēni, tās jau ir ārzemes. :D
0
nu no rīta bij slapjš sniegs. ne jau riktīgs.
+1
man jau patik, ka araa visu laiku ir slapss! vismaz ar pakaļpiedziņas auto jautrības netrūkst :P
+1
londona gan vel lapas tik sak dzeltet, vairak lietus list, bet ta vel ciesams, te laikam sniegs vispar nebus..
bet kad list vai ir migla, tad gan tada forsa duumiga sajuta.
0
Nolādētie bembisti un mercedesisti... un žiguļisti...
0
^ A čo?
+1
kapē nolādētie? uz šosejas par šiem var uzjautrināties!
+2
Šis ir pliks komentārs - links bez teksta!
www.db.lv/4/autozinas/a/2009/...
+1
Debīliķi
0
A čo? Nu ar pakaļpiedziņām >:))
0
Skaidrs. :)
-2
kas ir Bigij? :D
to pašu jau var pateikt ar tā saucamajiem golfistiem!
1.8 turbo noperk, uzķīlē uz 300 zs un nemazāk trako par citiem!
+2
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas