RAMMSTEIN Viļņā 05.03.2010
+6
PAgaidām linku nevaru iedot, bet tā ir oficiāla infa, pa Lietuvas TV jau reklāma iet:
2010. gada martā "Siemens" arēnā Rammstein. Biļetes pārdošanā no 23. oktobra arēnas kasēs un caur Tiketa.lt
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
Garām.
+2
Kurš te bļe liek mīnusus?
+6
Kāds KORN'a fans :)
+8
kāds apvainots puritānis, kuram Pussy uzdzina šausmas
+1
Uz šito jātaisās.
+1
Būs Rīgā gan jau ka arī.
+2
^ cerams, jo Rammstein koncrts ir labākais, ko ir nācies līdz šim redžēt
+3
Man fakin sapnis dzīvajā redzēt. Volkerball jau arī tā spārda, nu, kmon, Mein Tail šova... āāāāāāāāāāāāā...
+3
2001-11-22 - Rammstein - Skonto halle - Ls12 - bļa, mans 5 apmeklētais koncis. Spārdīja dirsu. Paskat, jau 8 gadi pagājuši ...
+2
^^^ es toreiz pa 15 Ls nopirku, tieši pirms konča uz vietas kasē...
+7
2010.gada 4.martā Rīgā koncertēs vācu grupa "Rammstein", pirmdien informē koncertaģentūra "FBI".

Informācija par biļešu cenām un to iegādes iespējām sekos 26. oktobrī.
+1
aaa jes ! 4 marts es naaku!
ES ist mein Tail!
+2
+1
Verdammt, das is ja totaler Wahnsinn!!!!
+1
echt SchpaB! m/
0
te gan jāiepēŗk biļete jau tagad, lai ir miers
0
Labi, ka piebiedrojos tam FBI :)
0
Paņemsi divas biļetītes?
0
Nu tā es jau arī domāju, ka mūsējie arī saorganizēsies, nebūs uz Viļņu speciāli jādzenas, kautgan pieļauju, ka Viļņā biļetes būs lētākas.
0
Par alu nerunājot... :D
0
varu arī 2 paņemt (ja tās pirmās-lētās dod vairumā)
+2
forši, ne? man no janvārīša līdz vasaras vidiņam praksīte jūrā, ibio maķ!
0
Ja dod, tad paņem gan :) Dabūs aliņ no manis! :D
-12
Rammstein mani personīgi nekad nav piesaistījuši.
+11
^^^ tu jau to pašā sākumā paspēji izrādīt :)
0
Man ar tas fbi variants ir. Droši vien, ja būs iespēja, paķeršu kādu lieku pa lēto, gan jau kāds kaut tepat būs ieinteresēts.
0
spekhulants!
+1
es domāju pārdot par īsto cenu. un nevis kaudzi pirkt, bet vienu, divas klāt savām divām biļetēm. no spekuleišen.
0
Kāda varētu būt aptuvenā biļetes cena?
0
nu 12-15 Ls, kā 2002. gadā jau toč nebūs :)
0
Varētu būt aptuveni tāpat, kā uz mensonu.

Pirmo 1 000 stāvbiļešu akcijas cena ir 15 Ls, pārējās stāvbiļetes maksās 20 Ls. Pieejamas arī biļetes fanu zonā par 30 Ls. Sēdvietas maksā no 20 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei.
0
njaa tas Tev nav aiziet uz MP konci pa 3ls :D
bus vien jaanem stavossaa billete
-1
nesaprotu kā rokkoncertā var pirkt sēdvietu?! (protams, ja cilvēkam kādi kustību traucējumi, tad cita runa), bet tā, wtf, nav jau kaut kāds Maikla Boltona koncis
+1
Ja kustību traucējumi, tad normālās vietās ir speciāli nodalītas vietas invalīdiem. Turklāt ratiņkrēslā ņemt sēdvietu ?!
+1
labāk ar ratiņiem pašā paša priekšā pie skatuves! :D
palaist ratiņus ar saimnieku pa fanu rokām stage die-vingā! :D
+1
Vēl labāk kā Bruķikā pie Brutāltruša - džeks bez kājām breikoja pa steidžu m/
+1
respecct
+3
ninja69 teksts uzreiz atgādina slaveno bildi no Bolt Thrower konča: pix.motivatedphotos.com/2009/6/16/633807725...

A tam čalim, kurš ārdījās pa steidžu Brutālā Truša uzstāšanās laikā, ne tikai nebija kāju, bet roka ar viena tik līdz elkonim bija.
0
Pačot i uvažuha m/
0
Hm, varbūt varētu sarunāt ar kādu no šejieniešiem cerams uzticamu ( :D) dabūt biļeti priekš manis, jo nauda, ko varētu iztērēt šitam pasākumam parādīsies tikai novembra vidū.

Eh, līdz šim diemžēl nav sanācis tikt uz nevienu tādu koncertu, lai kā gribētos. Un tagad uz Rammstein varētu. (beidzot!) :D
+3
Atcerējos, ka vajag ietekt nepirkt biļetes no ss.lv n shit, sākuši baigi viltot un tirgot. Prosta uz Teh Prodigy pie tūkstots cilvēkiem netika iekšā. Biļetes izskatās identiskas īstajām.
+2
Atceraties to gadījumu ar Twisted Sister? Kad Dī Snaiders iepazinās ar publiku un nebija apmierināts ar kluso reakciju no balkona... un nobrēcās, tipa, kas ir, jūs tur visi invalīdi esat, vai?
Prožektori pavērsās pret balkonu un, jā, visu pirmo rindu aizņēmuši ratiņkrēsli ;)

un galnais, Snaiders vispār izceļas ar to, ka nav galīgs idiots visumā.
+1
^^stulbi jau sanāca, bet nu kam negadās.
0
Snaideram samisējās, bet no otras puses vismaz invalīdi netika apdalīti, saņēma savu uzmanības devu m/

gan jau uzreiz sāka visi priecīgi aurot, kad dabūja pa acīm ar prožektoriem, citādi zin kā tas pašnovērtējums zems un domas rosās prātā, ko ta es tur iešu bļaut pasēdēšu maliņā!
0
vispār jāuzmet paklausīties Love is For Suckers m/
+1
^ tad pie reizes par Twisted sisters :D

www.youtube.com/watch?v=zwMLWzDLn94...
Handy cab vai kā tur laikam ir ratiņkrēsli
0
Tā, tapušas zināmas cenas Viļņā:

Rytoj ryte bilietai bus pradėti platinti ir visose „Tiketos“ kasose. Pirmojo 1000 bilietų kaina – nuo 120 litų (taikomi papildomi mokesčiai). Šiuo metu tai mažiausia „Rammstein“ koncertų bilietų kaina visoje Europoje, kitose šalyse vidutinė bilietų kaina siekia 210 litų.

īsumā - pirmās 1000 sākot no 120 lt (24 Ls), tā esot R. koncertūres Eiropā biļešu vismazākā cena, citās valstīs vidējā cena ir 210 Lt (42 Ls).
0
Koncertaģentūra “FBI” informē: nākampirmdien, 2. novembrī, plkst. 10.00 tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz grupas “Rammstein” koncertu Latvijā, kas 2010. gada 4. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Biļetes varēs iegādāties interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Jau no ceturtdienas, 29. oktobra, plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem (vairāk: šeit).

Pirmo 1 000 stāvbiļešu cena būs 25 Ls, pārējās stāvbiļetes maksās 30 Ls. Sēdvietas maksās no 25 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no sēdvietas attāluma līdz skatuvei. Būs pieejamas arī 1 000 biļetes speciāli ierīkotā fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena būs 45 Ls.
+5
pa 45 Ls varēs dabūt šļācienu sejā no Lindemanna mākslīgā pimpja :D
+1
Domāju, ka ir fanes, kas būtu tikai laimīgas to nobaudīt, gan no mākslīgā gan īstā...
0
Desper, tad rīt tev ņemu vienu biļeti pa Ls25 ?
0
Pirmās 1 000 stāvbiļetes būs pieejamas lētāk – to cena 25 Ls (pārējās stāvbiļetes maksās 30 Ls). Par īpaši zemu akcijas cenu varēs iegādāties arī sēdvietas – tās maksās 25 Ls. Pārējās sēdvietas maksās 30 Ls un 35 Ls, atkarībā no sēdvietas attāluma līdz skatuvei. Būs pieejamas arī 1 000 biļetes speciāli ierīkotā fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena būs 45 Ls.

Rammstein – atpazīstamākā, skandalozākā un veiksmīgākā Vācijas koncertgrupa pasaulē, uzstāsies Latvijā, Arēnā Rīga, 2010. gada 4. martā. Rammstein ir viena no šobrīd pieprasītākajām koncertgrupām pasaulē, un Latvijā mūziķi ieradīsies sava jaunā albuma Liebe ist für alle da popularizēšanas ietvaros.

FBI koncertu kluba biedriem biļetes jāizpērk no 29. oktobra plkst. 10.00 līdz 1. novembra plkst. 23.59.

Pārējiem biļešu tirdzniecība sāksies pirmdien, 2. novembrī, plkst. 10.00.
0
Godatais klient!

Pašreiz musu lapa apkalpo loti lielu skaitu klientu. Ludzu, meginiet pieslegties velreiz pec isa britina! Mes parliecinasimies, ka Jus tiksit apkalpots saskana ar labakajiem standartiem.

VOT SCUKI
+2
Kodēt nejēdz
0
Uh, biļeši dabūti.

Serveri laikam kāra lohi, kuri sēdvietas pa Ls25 grāba, jo kad beidzot tiku, tad to vairs nebija.

Vispār, stulba sistēma - tā kā losis piereģistrējos laicīgi tajā www.ticketpro.lv, ķipa jau pirkšu a bet tevi pērkot aizhujārī uz shop.ticketpro.lv/login.asp,... kur izrādās ir atsevišķa reģistrācija, a es vēl ar tiem loginiem mēģināju ietikt ...
0
Kā jau es teicu...
0
BĻA, kas ar to sūda tiketpro ir? bļa, es pirku biļeti, bet viņam kaut kas nopisās, un izmeta ārā. un tad es mēģinu pirkt vēlreiz, un viņš rāda, ka tas kods jau ir izmantots. MĒSLS, bļāģ!
paklau, kāds, kas pērk, nevar paķert man arī? naudu atdotu kaut vai šodien.
+1
nedabūju es par 25 ar'. nu pohh.

Nolēmu, ka esmu vecs sakārnis un galu galā, nav jau nekāds metaļugu koncis. Nopirku tribīnēs :)
0
Tribīnēs pa 30 ?

thunder, moš tev jau sanāca nopirkt un apstiprinājums uz e-pastu ir izsūtīt ? Diez vai kāds cits tavu kodu varēja izmantot.
0
nē, ķip, es tiku līdz maksāšanai caur internetbanku, bet tur ar maksājuma mērķi kaut kas nočakarējās. nu, proti, maksājums vēl nebija apstiprināts, principā. mēģināju kaut kā visu saglābt, bet nekas nesanāca, sou, taisīju ciet un sāku no jauna pirkumu. bij atkal jālogojas un viss tas, bet pie koda ievadīšanas viņš rāda, ka kods jau ir izmantots. suka, bļeģ, nahuj jāpārdod biļetes caur tādu sūdu?
0
Bet maksājuma mērķi jau automātā iieraksta. Savā bankā tik kodus / paroles iebliez. Un Back beigās bija jāspiež (vai ''atgriezties ticket''.

A tev transakcijas numuru parādīja ?
0
nē, saproti, tur tajā vietā (seb ibanka) kur jāievada maksājuma mērķis un darījuma nummurs (vai kā to sūdu sauc), maksājuma mērķi nevarēja ievadīt, nu, tas lauciņš bija neaktīvs. bet spiežot, lai turpinātu, parādījās, ka jāievada maksājuma mērķis. vot tā.
0
Hm, dīvaini. Es ar caur SEB maucu. Maksājuma mērķi nevarēja izmanīt, bet tur bija ticketpro vai kas cits. Darījuma numuru nekad neesmu pildījis.
0
nu, labi, anyway, mans kods tagad vairs neder. bļeģ.
0
Pamēģini uz FBI aizmeilot to pašu ko tagad sarakstīji + kodu. Sliktāk jau nebūs ... Ja vēl kāda biļete ir palikusi.
0
BoD, man jau biļeti nepaņēmi, vai ne?
+1
Jā.
+1
Nē.
+5
Īsti pat nezinu, kā lai pareizi atbild uz šādu āķīgu jautājumu ...
0
Atbildi ar jā vai nē:

Vai tu esi priekšpusdienās beidzis dzert konjaku?
+4
Nē, jo neesmu vēl sācis :D Pamatskolā populārs bija - vai tava mamma zin, ka tu dročī?
+1
- Nē, es neesmu sākusi! - mežonīgi kliedza Bokas jaunkundze.
- Bēdīgi, - nopūtās Karlsons. - Dzeršana sagādā lielu postu.
0
gribēju uztaisīt tēmu Rammstein Rīgā, lai nav tikai par to, ka Rammstein, lūk, Viļņā būšot, bet tas jau laikam vairs nebūtu politkorekti

enīvei - ko Rammstein ar savu šovu darīs tajā siļķu konservu bundžā "Arēna Rīga" man pagaidām vēl nav skaidrs.
0
Pirms konča būs tucinieks, iesilda Combichrist.

www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/3026...
0
Mja... a naudas man biļetei nav...
Šitā kombinācija ierullē.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas