Dzīvīte sūkā un tad mēs nomirstam
+4
Bļaģ !
Kārtējais standarts - barčikā aizgāja 12 Ls un bonusā papisu fotoaparātu... un kā jums aizgāja piektdiena ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Man samērā mierīgi. Ar jaunkundzi mierīgi pastaigājām pa centra parkiem + vēl iegriezāmies tajā Kalēju ielas GOTHIC veikaliņā, jo šī pa visām varītēm gribēja. Drēbes kvalitatīvas un smukas, bet ne visas bij pārdošanā. Aizgājām uz "Vīna Studiju", paņēmu kristus asinis, un devāmies uz mājām iekapāt... Jap, šī nedēļas nogale man nesaistās ar filmas līmēšanu kopā un galvassāpēm...
+1
viss ok. nebiju barčikā un fočuku nepapisu. ;) :D
+2
un es papisu biļeti uz rītdienas behemoth konci :((((( vietējo bodi izpirka. uk metal koncī uz vietas biļetes labāk nepirkt, jāpērk onlainā vismaz 2 ned iepriekš.
+2
Priecājies. Pagāšned kolēģi papisa 70Ls par ātrumu Igaunijā un citi kolēģi papisa ģiču par kādiem astoņiem soķiem >:(
+2
^ Hujova. A par mentiem vēl viens stāsts :D
Braucu +/- 4 naktī mājās uz Rīgu no Liepājas pēc nospēlēta koncerta, grupa guļ, bliežu uz 120... kaut kādā pilsētiņā apturēja pogainie. Tā un tā, nestrādājam, mācamies, tiri piri, beigās atpirkos par 10 latiem. Nu var teikt ka nospīdēja brutāli :D
+5
Hmmmm.... es tikai pielēju mūli šo piektdien, neko nepapisu ne labajā, ne sliktajā nozīmē...
+1
Analoģiski.
+3
Pohas... drausmīgas...
+5
Tieši tā, taču tagad tev vismaz būs iemesls vēlreiz piedzerties.

www.youtube.com/watch?v=aPt4VaTr4Zs...
+3
A man meitenes uzmācās, veselas divas vienā nedēļas nogalē. Nē, nu abas smukas jau it kā, bet nu tomēr, nu wtf notiek?
+5
^^^ atslābinies un ķer kaifu!
+6
vakar bija drausmīgi, iztesu vienu negaršīgu baltvīnu un ap plkst. 23.00 sākās tik drausmīgs āķis lūpā, ka pilnīgi sagādāja fiziskas ciešanas, nopīpēju visas cīgas, kas bija un ar mokām aizmigu. Tāpēc, cilvēki, nepalieciet uz robežas, vai nu mazliet garšai vai nu no sirds !!
+3
o_0
Nu, tad kad tevi kāds uz viendzimuma sakariem mēģinās pavedināt, tad tu man varēsi pastāstīt par kaifa ķeršanu..
+2
I pat neatceros
+1
blē, joprojām sūdīgi... :( Ko tik nesalēju sevī divu dienu garumā - alu, šnabi, rumu, kandžu...
+7
Gribi no kalniņa šļūkt - proties ragutiņas vilkt ...
0
Tā viš i...
0
> 70Ls par ātrumu Igaunijā

Heh, kurš dīvainītis tad maksā soda naudas ārzemēs :D
0
Pagaidām jau neviens. Es jau ar teic - po ar igauņiem, vienīgais, taga jānoskaidro - es te dzirdēju pa ausu galam, ka jamie itkā esot sajūguši savas DB...
+1
Nodzēru drauga dzimšanas dienu, bet viss kārtībā - mājās pat aizvilkos vēlu naktī. Žagas kādas 25min raustīja, bet tā ne vainas- no rīta ne paģiru, ne kā. Un jā, šodien beidzot cenšos atmest pīpēšanu.
+1
He, es arī šodien iedomājos, ka jāmet nost, jo no rīta nebija cigarešu un bija slinkums iet pakaļ. Bet nu jau viss zaudēts, pa dienu biju veikalā un nevarēju atturēties nenopirkt, jo tā apziņa, ka cigarešu nav, ļoooti pastiprina vēlmi uzpīpēt :P
+2
Mani bērni nedzers...
+1

Overkirils
, vakar, plkst. 22:59
[Link]
[Profils]
[–]
[+]
0

''Nodzēru drauga dzimšanas dienu, bet viss kārtībā - mājās pat aizvilkos vēlu naktī. Žagas kādas 25min raustīja, bet tā ne vainas- no rīta ne paģiru, ne kā''
ne naudas, ne mantu, ne atmiņu. :D :D
+2
:( 5dien ar atlaidu pedāļus, pa ilgiem laikiem nebiju šnabīti ēdis, biš paēdu un sākās vecā kaite, nereāli dedzināja kunģi! mana miesa uzlikusi banu šņabim...
0
Kā jau UE piekopējam pienākas - sestdien 7 objekti + pirmais sniegs. Nostaigāti kilometri 20 dažādos leņķos un tā. Vēl vakarā pēc tam filmas un alus un tad jau svētdien bija laiskošanās diena, kad nav spēka tā īsti neko darīt kā vien no ~700 objektu bildēm (pazeme, virszeme) atstāt ~150.
+2
UE - uroloģijas eliksīrs ?
+1
Smalkāks jau būtu variants Uretras Ekspedīcija, bet nē - tas ir šis: en.wikipedia.org/wiki/Urban_explorat...
0
No 700 bildēm parasti paliek 70, tākā vēl 80 tur ir mēsli ;)
+2
Skuju. Tur ir skuķi un objekti. Ne vienu, ne otru man neceļas dzēst!
0
A vajag ta...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas