Sievasmātes metalurģija Nr.6
+4
Tā kā joprojām jūtos briesmīgi pēc Kažas izvadīšanas uz Meksiku neizplūdīšu garos tekstos - Sievasmātes metalurģijas pasākums notieks š.g. 24. novembrī Valentīna ielā 15, krogā "Gaiss tīrs, sievasmāte laukos". Pulcējamies ap plkst. 18 - iem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
NOVEMBRĪ?
0
Oktobrī, ble :D
Saku, ka vēl nesaprotu, kas notiek apkārt. :D
0
A huļi tik vēlu ... Būs jau tumšs. Daļa 22-23 aizmauks uz pēdējiem transportiem ...
0
Nu, ok - varam jau sākt ap pieciem.
0
kas par pasākumu?
0
^ Dzert'n'ārdīties. :))
0
Tālrunis uzziņām - 29665271
0
drīkst arī no malas ierasties? :)
+2
Pamēģini :D
0
johaidī. :D lai gan, kas zin, piektdiena... stulbi, ka visādi plāni. vispār interesanti būtu aizdoties uz to sievasmātes metalurģiju.
0
Velcies droši. :)
0
skatīsies. bērnības milicija un kaut kādi postrokeri valmierā spēlē, un mani tur cilvēki aicina dzert. izvēle - dzert vai dzert. pzc 14 gadi. :D
+3
Vai ku' šitas i' pa tēmu šovakar

www.youtube.com/watch?v=1SBkx-sn9i8...
+1
man šitas akvarium diskā stāv. grebenščikovs rullē!
0
Nu, kas nāks?
+2
Tā kā uz visām esmu bijis, tad man tas ir retorisks jautājums ...
0
es jau stabili nenākšu, kaut gan nesaku ka negribētu iegriezties. vienkārši darksides evolūcijas vakars iecirta pamatīgu robu budžetā un es Rīgā vairs neesmu. Un vispār dzert & ārdīties tāds plašs jēdziens, gribētos sīkāk zināt kas tur notiksies.
+2
Tā, savāksies purni, sadzersies, dirsīs visu vakaru par dažādām metāla grupām, politiku un alkoholu, streļīs smēķus viens no otra, saskandinās un dziedās, kā arī skatīsies metāla klipus, atkal jau gudri diršot par metālu :D

Pēc pasākuma atkal tiks meklēta vakardiena un pazudusī filmiņa...
+1
respektīvi viss kā parasti
+1
Pa cik alēns tai krogā?
0
Labs jautājums... :D Neesmu tur bijis no pavasara! :D
+1
Mednieku - 1.10 vai 1.20 / Staropramen - 1.40 (bieži nav). Ķencis ar laikam 1.40
+1
^ Tagad jau ir krīzes cenas:
Mednieku - 0.5l - 1.00 Ls
Piebalgas - 0.5l - 1.20 Ls
+ vēl pudeļnieki parādījušies, precīzi gan tagad neatceros kādi, zinu, ka "Brālis" ir.
0
nu es bushu 99.9% ..... tas tak man blakus maajaa XD
0
būtu citā pusei Daugavai - toč pievienotos...
0
Mož jāaizkāpj būs pa ilgiem laikiem... :)
0
^ vajag, vajag.
+3
Āpāts. Šovakar mājā nākot izdomāj paķert vienu tērvertes senču vietējā nočņikā. Ņemu - labi, ka paskatījos - der. termiņš 26 okt. Dobļae38934h9!! Paņēmu tā vietā tumšo bauskas - bāc, nēnu, tik gāāāards. Cik es jamo i dzēris, tā vienmēr netīk (nu nav tā ka nevar dzert, bet nu...) Nav ne skābs vai salds (kā parasti). Āls tomēr i manta.
+2
^I, i. Mani te Resnais pacienāja ar brāli - mmm, ku gards. es pretī izpildījos ar šnabīti - tas pat bij pārmēru gards.
0
aha, principā tāds savējo pasākums, ne?
+1
Visi savējie.
+1
Es savukārt atklāju, ka uz Robežu-Vienības stūra tirgo Brāli bumslī un pudelēs (sen nebiju redzējis). Seņču baigais mēsls (viens pelējumu atsita, otra pudele tāds parūgts ūdentiņš), bet parastais oranžais spārda.

P.S. A tas Intara bumšļa šņabis bija tīri labs. Skurināties nemz nevajadzēja.
0
^ Tas ir tajā smalkajā veikalā - kafeinīcā?
0
BoD, visa viltība jau slēpjas tajā, ka viņš no saldētavas tapa ārā vilkts ;)
+5
Ble, laikam pēdējais laiks sākt atlasīt repertuāru sestdienai.

Ā, tiem, kas te interesējas un nevar saprast, kas tas īsti par pasākumu - nu vienkārši savācas metainie dzērāji krogā, liek savu muzonu un dzer.
+3
blet, ja sīci varētu aizfūrēt kkur uz pāris dienām, vai nomaskēt atkritumos, un būtu arī palikšana kādā āfterpārtijā, tad jau baisi gribētos paplūkāt, a to jau kaut kāds intelektuālais perebors čaiņikā sāk svilpot.
+2
...var jau noīrēt kādu lateksā tērptu auklīti, vai senčiem nodot sīci eksplotācijā uz nedēlas nogali, kur problēma :)
+7
Ja nolīgs auklīti lateksā, tad Fauns nekur negribēs iet :D
+1
Nu zin, auklītes ir dažādas. Var jau to lateksu uzstīvēt mugurā arī tādai, pie kuras ne vien negribēs palikt, bet ar visu sīci aizskries, ko nagi nes :D
+5
Uhu, ap 160 kg smaga, tīkliņzeķēs, pliku pauri, uzrautu degunteli un melnām ūsām. Ak jā,lateksa tērpā. ;P
+1
Moš ar jānosper no šances kāda kaku matrica un jāsacep kas. Vakar pāris bandas kā sāku lūrēt, tā apņemšanās nedzer tpagaisa kā nebijusi ...
+1
^ Paķer.
+2
Irony, turpini! :D
+1
patīk, ja? :D
+1
Perverseļi!
+2
img1.nnm.ru/imagez/gallery/6/8/...

Aukliiti pasuutiijaat?
0
Kad tiks ekranizēts Diablo 1, šī auklīte spēlēs "The Butcher".
0
Ble, sen nebija krājumu raktuves kustinātas, psc, ku daudz kas jauns savācies pa šo laiku... būs riktīgi ko šķirot.
0
I nerunā - mājās vien 150 neklausīti albumi, darbā laikam ar tikpat - a katru dienu čupa jaunu iznāk.
0
Šinī gadījumā par klipiem runāju. Šo to sakarīgu nedzirdētu ar tā var atrast.
+5
"mājās vien 150 neklausīti albumi, darbā laikam ar tikpat - a katru dienu čupa jaunu iznāk."

Protams, ka tikai subjektiivais skatiijums, bet taads dziivesveids novediis pie izsiikuma un vispaareeja riebuma pret muuziku. Vai tad shaadaa veidaa njemoties tas viss nesaak liidzinaaties milziigam skjiivim peleekas putras? Apetiite minimaala, bet jaaeed, jaaeed, jaaeed...
+3
Un kur vēl tie albumi, kuri varbūt neieper ar pirmo reizi? Sanāk besmaz tāda popmūzikas pieeja - ar pirmo neiepatīkas, otrreiz klausīties nav laika...
+3
Es par šo esmu daudzkārt skumji domājis. Tagad kompjos cilvēkiem stāv štukām albumu. Nav pacietības neko noklausīties. Bet toreiz, skaistajos laikos, es savas 200 kasetes no galvas zināju. Un ar melnu prieku.
0
I nerunā - mājās vien 150 neklausīti albumi, darbā laikam ar tikpat - a katru dienu čupa jaunu iznāk.
^^^
negribu vipendrivatsa, bet man nedēļā 5 - 10 GB jaunumu ienāk...
protams 2/3 pēc 1-2 dziesmu noklausīšanās "Shift+Del".
+6
Es jau sen i atmetis to kačāšanu. Paklausos tikai to, ko kādi ļauži iesaka ultra labu esam vai debīli debīlu esam.
+1
Tāpēc jau uzbliezu tēmu par labākajiem albumiem ... Bet pašam tomēr ar jāpavelk - reizām labu labās lietas sanāk atrast. Pārsvarā gan figņas visādas. shift+del pēc pāris dzismām. Sūdīgi ka samēr daudz tādu so,so bandu - notērē laiku, pēc tam nospļaujies un nahrenizē.

Bet video un DVD baigi maz velku - tik puse no WOA sapirktajiem ir noskatīta - kautkā nesanāk ... Priekš Sievenes bakstoties sanāca pa ilgiem laikiem tā piesēst un palūrēt vecos labumus.

Ar to normalizāciju gan čakars - neviena proga to īsti priekš DVD negrib darīt ...
+3
Es sho to novelku ik pa laikam, bet jeegas maz. Tie albuumi, kas tieshaam sajuusmina un aizkustina pashi ar laiku atrod celju liidz maniim. Kaads iesaka vai vienkaarshi gadaas. "Tureet roku uz pulsa" ir nogurdinoshi un lieki. Noveerteeshanai ir vajadziigs laiks un briiva vieta galvaa, bet es atkaartojos, taas jau taadas zinaamas patiesiibas.
Cilveeks nav nekaada muuzikas paarstraadaajamaa mashiina. Taa nebeidzamaa metaala vilkshana un meegjinaashana sagremot mani pirms kaada pusgada bija novedusi pie taa, ka vienu meenesi klausiijos tikai ambientus un vecos progresiivos.
0
^Tā jau ir, bet kad šogad vai pagājšgad beidzot ievērtēju pirmos Skyclad albumus, nespēju izcirst, kā gan es bez viņiem biju eksistējis šos gadus ...
+2
Nu, redz, vinji taapat liidz Teviim nonaaca.
Un shis joks arii ne reizi vien ir pieredzeets, ka rocies, rocies pa tiem jaunumiem un kaa nav taa nav, bet tad peekshnji paraadaas kaut kas vecs, bet arii agraak nedzirdeets, un ir tik svaigs un iedvesmojoshs. Pilniigi kaa taads truukstoshais gabals iekriit vietaa. Man taa bija ar agriinajiem Fates Warning, savulaik arii ar Demilich, Destruction un Jethro Tull.
+1
Ai, parasti jau ir tā, ka visvairāk iepatīkas tas ko pats atklāj, nevis kāds iesaka.
+2
Kāda šķirba ? Ja sūds, tad sūds, pofig, pats iekāp, vai tev ar to iemet ... (protams, ja pats iekāp, tad škrobīgāk).
0
Glupības, chris|M|. Ja nu vienīgi pats atklāj un vēl citam iesaka, tad var pats sev uz pleciņa uzsist, bet tā jau pofig. Turklāt starp atklājumu un ieteikumu nemaz tādu īstu robežu nevar novilkt. Ja tu ieraugi kaut kur - presā, internetā vai kādam uz krekla vai pat uz mājas sienas grupas nosaukumu un tā rezultātā nolem iečekot - tas ir vai nav ieteikums? Reklāma it kā ir. Tādu tīri uz dullo atklājumu jau ir ļoti maz.
0
Bļe, fakin disleksija laikam...
0
njaa.. lasu un brīnos kā jums tik daudz duhas ir to visu cilāt augšā lejā izklausīt, čamdīt un beigās DELETE...
vienbrīd ar sēdēju tajos blogspotos klausījos katru blici, bet piegriezās! Viens pluss visam bija ka atver linku uz myspace grupai paklausies 3 dziesmas un saproti vilkt vai nevlikt...

esmu noguris no tas nebeidzamās "īstās grupas" medīšanas, tagad tikai novelku, ko kāda no vecajām blicēm jaunu izdod un viss, man pietiek, re ku piemēram Immortal jaunais, Behemoth labi iet iekšā!
Grindu saulaik tik daudz atklausīju, ka vispar vairs paklausīties nevaru! pa retam Cocenbolus iegriežu tas arī viss!

Pirms tam vēl tā patika braukt mašīnā un klausīties metālu, tagad,protams, ka piegriezies...labāk izvēlos dzinēja dziesmu paklausīties.

Interesanti kurš - Intars vai BOD ir vairāk ķerts uz to grupu testēšanu ;)

0
BoD, pilnīgi noteikti. Tā paskaitīju - no šī gada albumiem esmu novilcis 50 (visus arī noklausījies, izņemot to, kuru tikko novilku un šobrīd klausos), no kuriem apmēram 3/4 bija man jau iepriekš zināmas grupas, plus vēl kādi ~15 vecāki albumi.
0
.... mjā...
man no šāgada albūmiem, metāla, ir saglabāti kompī apmēram 500+
0
nu un ja pieliek klāt industriju, neofolkus un ambientus tas es nemaz skaitu nespēju pateikt...
0
sauc Gigabaitos :D
0
rīt sievasmāte ?
atkal piesūksieties kā sūkļi ,dzerot kokteiļus (alus+šnabsts) :)
pataupiet aknas.
p.s.ierasties nevarēšu, jo jābrauc lauki apraudzīt.
0
Es pie alus turos ...

Bet mājā ir kādi 70 par labiem atzīti šigada albumi, un vēl 30 gaida savu kārtu (pēc nosaukumiem un 1x klausīšanās kādi 20 tiks atstāti).
0
P.S. Ar jau pārsvarā tik zināmas vai ieteiktas bandas čekoju, bet reizēm uznāk bzdings un tīri pēc stiliem savelku visu pēc kārtas, pat komentus nelas. Labāk 1x dzirdēt ...
+1
Es tik nupat pamodos pēc RnR... :D
+1
Mēs ar Joudu tā kā uz 17:00 plānojam ... Vari jau sākt rāpot uz lāpīšanos ...
+3
Btw, presonīgais rekords - mani no RnR izmeta 8os no rīta... :D
+1
and fucking pirksti neklausa tagad rakstot....
0
tik tagad pamanīju, ka busulis pat štei reklāmu ielicis:)
tad paziņoju arī šeit, ka atnākšu sevi parādīt un paskatīties kā jūs visi atkal dzeriet:)
0
Pag, tas ir šodien??? Bled, es ta būt vakar aizpirdis, ja nebūtu atlūzis... (:OOO Domāju, ka viss nogulēts...
0
HAHAHAHAHAHA!!!! Būtu wtfpwnd!
0
Nekas cits tagad neatliek kā doties Sievenes virzienā :D
0
Jums NAV izvēles:D
0
Bet manas biksītes gan nevarēs pa pastu pasūtīt... :D
0
Tāks, mana video programma ir sataisīta, izčekota, pārtaisīta un gatava siržu lustināšanai. 39 grupas no dažnedažādām pasaules malām, kārtīgos death, grind, thrash, black, viking u.c. ritmos! Pēc brīža arī speros ceļā.
0
deathper es tev ieliku mīnusiņu par šitādu skumdināšanu;(
+2
Var dabūt manējās - vairāk kā nedeļu sēdēts pie kompja praktiski nepieceļoties ;)
+2
Sievenes DVD aparāts jāmet misenē ... Mednieku izlejamais ar beidzās ... Koru kari pspārdīja. Viss kā parasti, vobšem. Kad un kā mājās atminu, neatceros kā parasti - pasākums izdevies.
0
Poha, ble... :)
+1
No mūsu kaktiņa arī visiem patika. :)
+3
Video huiņa, bet teksts šodienai iederas:

www.youtube.com/watch?v=ZI3vsOVEwQE...
0
oi, šitā dziesma man tieši ar tevi un smuko onkuli asociējas:D slokā toreiz tajā balagānā dziedājāt.
0
Pie otrā alus sāku jau justies kā personība, nevis tikai organisms. :)
+1
Vakara gaitā ''personības'' auga kā sēnes :D
0
^ Es par šodienu. :))
0
ā..nu es par vakardienu :) Par cik vakar tā arī palika tikai 2 ali manā kontā, tad šorīt uzreiz pamodos kā personība ;P
0
A es gan vakar pēc pirmajiem 2 aliem pārgāju uz Brāļa produkciju.

Bet justies kā kaut kas vairāk kā organisms, gan vēl neesmu šodien paspējis.

Mja, un ar skaņu paliels fail bija.
0
^ Uz nākošo pasākumu ar to skaņu kautkas jāsaštuko.
0
un moš ne tikai ar saviem diskiem, bet arī ar saviem pleijeriem ierasties ...
0
Viens normāls laptopiņš jau būtu pietiekoši.
0
Bļins, šodien visu dienu dīvaina sajūta, tākā kaut-kas pietrūkst. Nupat pieleca - viens āls... >:(
+3
Kad nākamā ?
0
Gribulītis...
0
BOD, man ir doma par 12. decembri.
0
a tur šņabis ir?
+2
Ir ir. Kur tad viņa nav ...
0
viss jau no cenas atkarīgs...
0
^ Precīzi neatceros, bet dārgi toš nav. :)
-4
kā jau minēju pagājušajā nedēļā - būtu tas krogs citā pusē Daugavai, pievienotos...
+3
Vai tad tik traki grūti tikt pāri Daugavai? ;) Varbūt ka līdz nākamam pasācienam būs jau aizsalusi :P
-2
nu-nu...
ar 2 sabiedriskajiem transportiem uz katru pusi kratīties - kaifa nekāda...
+2
Bet no otras puses var jau paņemt klausuli un piegriezt vienam no lētākajiem takšiem Rīgā.. pāri Daugaviņai-māmuliņai pa 2-ivīti :)
+2
uhu, mes no Kalnciema tilta lidz Kengaragam ar Avoiss pa 4 Ls aizbraucām - not so bēd:)
+3
bezdarbnieks un ar taksi? - jūs par mani ņirgājaties???
0
Viņiem, ja izsauc, tad 30 sant./km + iekāpšana 1,50, ja aptur uz ielas , tad 50 sant./ km+iekāpšana 1,50
+2
Varbūt var kaut kā atstrādāt :D
+2
nu tā vēl nav bijis, ka kāds tur būtu palicis un neticis mājās :D
+2
Irony laikam taksistiem dala savas kailfoto bildes lai tiktu mājās bez atstrādāšanas! :D
+3
Pagaidām vēl neciešu no bezdarba,maksāju skaidrā un taxisti necieš no maniem kailfoto :P
+2
"Necieš no kailfoto" :D
+2
Irony, nesaprotu, kādēļ esi tik zemās domās par sevi... :D
+2
Es ar' nesaprotu. :))
+1
Biju domājusi tā, ka ar maniem kailfoto taksisti maizi veikalā nevarēs nopirkt.;)
+1
skatoties kādi kailfoto!
+1
^ Tas jau ir atkarīgs no pārdevēja :)
+1
kailfoto jau nav nekāda atstrādāsana, meitene droši vien bija domājusi ko citu :D
0
zufen, zufen??? :)
+4
Šeit ir šādas tādas bildes apskatāmas, kam nu interesē un kas vēl nav redzējuši:
sievasmatesmetalurgija.blogspot.com/2009/10/foto-no-6-p...
+1
0
Huļi neieliki to, kur Intars ar zlobnuju rožu sit pa bumbiņu ;) ?
0
^ Tagad ir. :)
0
A tā nav tā. Turklāt šī jau 2x ir ielikta.
+1
^ Sajaucu, sorre. Tagad gan laikam būs īstā. :)
+2
Tik neganti :D Šī varbūt var pretendēt uz nākamo karaokes plakātu ^
+2
Drīzāk of ''Balls to the Walls'' pasākumu. Bārdai tik kečupa nokrāsu piešķirt :D
-5
kauni savaksies?
+1
^ Ko?
+3
pajols?
0
bobijs.
+2
banned
+1
Labāk ir teikt "wtflolomgbanned"
0
Kad būs nākošais?!
+1
^ Sievenes pasākums? 12. decembrī.
+1
tnx :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas