Meteorīts Mazsalacā
0
www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/...

"Ierodoties notikuma vietā, dienesta darbinieki konstatējuši arī 20 metrus platu un desmit metrus dziļu bedri."

Kaut kā neticās... Bez maz, maz bez, jābrauc lūkoties...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Arī tikko padzirdēju, kāds nav no tā gala?
+5
pēc Eināra atbraukuši
+1
o, kā reiz mums paredzēts braukt uz laukiem pie cienītā, rīt apskatīšos:)
+1
beidzot Foks Malders ir atgriezies!
0
Smuka, maza bedrīte.
Reku var ar dažādiem pieņemtiem kritērijiem parēķināt, cik tad pats vaininieks varētu būt liels, bet gan jau to zinātnes veči vēlāk precīzi pateiks, šis tik tā - dažādu variantu izspēlēšanai :)
www.lpl.arizona.edu/tekton/crater_p.htm...
+2
Gan jau paspēs vēl apskatīties - tādu tūrisma objektu tak ciet neraks. Tagad varbūt arī pat klāt vēl nelaiž.
+4
Laidīs par maksu, apskate 5ls, foto 10ls.
+1
bet nu īsti nav skaidrs - 5 vai 10 metri. Tas kā nu kurā portālā rakstīts.
+10
Ar kuru dievu jāvienojās, lai nākamais meteors trāpitu pa Kargina villu, Šķēles "Mākoņiem" vai valdības ēku sēdes laikā?
0
Te varētu vērsties pie kāda no romiešu dieviem. Piemēram, palūdz, lai Jupiters ar savu gravitāciju tā smuki un precīzi ielingo kādus pāris garām planējošus akmentiņus uz minētajiem mērķiem :)
+1
Par cik viss paliek arvien sūdīgāk.....fuck it. :)

www.youtube.com/watch?v=DVdKQ0I35qo...
0
Žēl Rīgas centrā neiekrita!
+1
Karametāls!
0
Man niez nagi braukt meklēt atlūzas. Sen nav skraidīts riņķī ar metāla detektoru...
0
Vispā es joprojām neticu. Tādu meteorītu tak būtu iepriekš pamanījuši, ja ne mūsējie, tad jūsējie... o_O Psc, ja tāds iepišās Imantā...
+1
Fotkas. Pēc 20x10 čota neizskatās.
www.fotoblog.lv/rep/17160
+6
0
Lietas izskatās lielas tikai tad, ja ir ar ko salīdzināt - fotogrāfētu no gaisa paķerot kadrā arī kādu koku vai elektrības stabu, izmēri būtu redzami.
+1
Vispār pirmais meteorīts Latvijā kopš 19. gadsimta.
+2
tas ir Maskavas pirksts...
+1
Vispār ja aizdomājas par to, ka tas varēja nokrist uz kāda piem. Rīgas lielveikala,skolas vai vnk iemauktos kādā 12-stāvenē.. paliek tīri neomulīgi..
0
+2
Vispār nebūtu par ļaunu to meteorītu dabūt - 1 grams var maksāt pat līdz 2000 $.
+2
pastarā diena ir klāt:)
-4
uh, laikam aiz bailēm jādzeras nost!
-3
ažiotāža, blefss, muļķības-sauciet kā vēlaties šo notikumu!
Īstenībā kaut kāds vecs mīnas lādiņs no 2. pasaules kara uzsprādzis :D
wow meteorīts mhm-citplanētieši atbrauca dod savam dēlam Repšem padomus - Sonny come home!
0
Nu, iespējams, ka nebija meteors, bet gan kāds ļoti izturīgs metāla gabals no kāda pavadoņa beidzot nogāja no orbītas. Tas noteikti nebija parasts akmens meteors, tie izjūk un taisa šķembas, a te bija pilnīgi zeme sakausēta centrā, pat ar liesmu dega.
0
0
Par meteorītiem Latvijā:

"Latvijā zināmi četri meteorītu krišanas gadījumi (1820. gadā Līksnā, 1863. gadā Biržos pie Jēkabpils, 1864. gadā Neretā un 1890. gadā Baldonē pie Misas). Visi četri meteorīti ir akmens meteorīti ar masu 5 līdz 16 kg. To krišanu novērojuši aculiecinieki, kas dzirdējuši spēcīgu troksni un divos gadījumos redzējuši nokrītam pašu meteorītu. 20. gadsimtā Latvijā nav reģistrēta neviena meteorīta krišana."

(www.liis.lv/astron/IE_version/A...)
0
Vēl video parādījies:
www.youtube.com/watch?v=g69UUsIeEo4...
+2
www.apollo.lv/portal/news/article...

Es kaut kā vairāk ticu šitai versijai. Normāli džeks pajokojis:)
+1
^ Škrobe, ble, ja tā izrādīsies taisnība.
0
Pēc šī gan spriežot, tomēr varētu gan būt meteorīts:
www.tvnet.lv/zinas/latvija/regio...
+1
A kāpēc nez ir tik grūti noticēt, ka tas ir bijis metorīts? Nosaucirt kaut vienu iemeslu, kāpēc tas nevarēja būt metorīts. Es, protams, neapgalvoju, ka tiešām bija - klāt nebiju - bet mierīgi tak varēja būt.

Starp citu, deg taču praktiski viss, vajag tikai pietiekami augstu temperatūru - un tādu krītot cauri atmosfērai tak nav problēmu sasniegt. Un ko nozīmē "parastais akmens metorīts", Desper? Cik zinu, meteorīti mēdz būt akmens, dzelzs, un akmens-dzelzs, respektīvi, dzelzs meteorīti metorītu vidū nav nekāds retums.
+3
Pizģec, vesels 4 reizes uzrakstīju "metorīts", nevis "meteorīts" :D
-1
Kamõn, kādas vēl var būt šaubas, ka tas nebija inscenēts?

/forum/121813/#comment147481

^ un apskatamies bildi #2 un #6 ----> ja tādas malas var "izrakt" meteorīts nevis pāris vīreļu ar lāpstām, tad es vispār neko nesaprotu.
+5
ziniet, kas mani šajā visā priecē visvairāk? beidzot Latvijā ir kaut kas cits par ko runāt kā politika un krīze utt. pat ja tur čalis ar lāpstu racis visu vasaru- cepuri nost viņa priekšā par to vien:)
0
Intars, tāpē, ka tādus, kas piezemējas uz zemes tak laikus jādetektē...
+1
^ Pagaidām tas gan nekur pasaulē vēl nenotiek, augstākais, kas tiek darīts - tiek novēroti palieli asteroīdi, ar kuriem pastāv sadursmes iespējas.
+2
Nedomāju vis, ka tā nu viņi visus baigi detektē. Krīt tak viņi nepārtraukti.

www.diena.lv/lat/politics/hot/zi...
+1
kā tad lai nodetektē tādu brīnumu, kas ietešās zemē ar pirmo kosmisko ātrumu? :D
0
Nu jā, tik precīzi apaļu bedri varētu būt pagrūti izrakt, bet ideja par kaut kā uzspridzināšanu izklausās visnotaļ reālistiska.
0
BigUgga, nedomāju gan. Tehnika protams attīstās, bet vel nesen pa Discovery onkuļi stāstīja, ka šobrīd NE TUVU visus meteorītus un asteroīdus viņi nav spējīgi pamanīt. Baidos sameloties, bet bija runa, ka kaut kāds šancs ir pamanīt to lietu, ja tā ir lielāka par 30m un nenāk kādas planētas un/vai tās ēnas aizsegā.

Tā ka iespēja kaut kam nokrist nepamanītam ir diezgan augsta.
+1
Katru gadu uz Zemes nokrīt apmēram 1000 meteorītu, lielākā daļa būtībā ir nelieli akmeņi vai dzelzs gabali, kurus detektēt nav iespējams.
+2
Bedres racēju biznesa plāniņš atklājas:

www.apollo.lv/portal/news/article...
+3
Jums ir licences apspriest krītošus meteorītus ?
0
www.diena.lv/lat/politics/hot/zi...

"Par 99%, ka tas ir meteorīts, ir pārliecināti Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras speciālisti. Zemes dzīļu daļas vadītājs Andris Graudiņš teica, ka situācija Mazsalacā ir kā no "mācību grāmatas".

^ Prātiņ, nāc mājas.

Cirks pa rubuli +1 autoram. Tā runā, ka veiksmīgā kārtā blakām kā reiz ir viesu nams :)
+1
"Biļetes, kuras sieviete tirgo, esot reģistrētas Valsts ieņēmumu dienestā, apgalvoja Gerasimova, piebilstot, ka specdienestu darbiniekiem ieeja esot «bez maksas»."

Tas nu gan dīvaini, ka jau paspēja reģistrēt.
+1
Būtu glauni, ja būtu šāds bijis:
www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/...
-3
^ gan jau krievi izmēģināja jaunus ieročus.
0
šāds būtu orģinālāks:
www.apollo.lv/portal/ipasums/arti...
0
HAHAHAHAHAHA!!!

rus.db.lv/rss/a/2009/10/26/De...

Sorry, ka krieviski, nav laika meklēt LV versiju rakstam.
0
^ За базар ответил. :D
0
Nu dauņi, ja jau reiz nevar. Nespējnieki, ibio!!
+3
www.apollo.lv/portal/news/article...

Nu arī eesti ir apstiprinājuši versiju, par to, ka šo bedri izveidojis nevis meteorīts, bet vietējie tautas mākslinieki. Jebkurā gadījumā džekiem cepuri nost, troksni sacēla pamtīgu. Tagad visa Latvija zinās, ka Sēļi atrodas pie Mazsalacas nevis Sēlijā:))
+2
Pidarasi, ble. Es cerēju, ka tiešām kautkas interesants noticis, a te - kārtējais apdirsiens.
+1
Diez vai no šiem neprasīs kompensāciju vismaz par lieko operatīvo darbinieku/transporta noslodzi?

Būtu pavisam normāls pamats pipmjiem prasīt.
+1
Ja viņi nav paši izsaukuši, tad nav arī par ko prasīt.
+1
Normāli džeki, tie kas to izdarija! Jociņš spociņš, he he. Ka Tik nav no LU ĢZZF :D
-1
^^^
lol, cilvēki vismaz pieduras un kautko dara, nevis dirš un čīkst cik viss ir sūdīgi.
un versija par ģeogrāfiem ir imo diezgan patiesa - normāli lauciniekus un sabiedrību izjokoja :D
0
Vot tev - ej dillēs! :D
+1
Iešu rakt meteorītus 8)
0
Starp citu, esat kādreiz laukā rakuši jebkādu bedri, nevajag obligāti tik lielu?
0
Esmu. Un?
0
Nu tas nav tik vienkārši :D Tādu daudzumu izrakt, nemanot un vēl īsā laikā bez tehnikas ir pagrūti.
+4
Mazsalacas Metāla Meteorīts 8) bezmaz vai kā blice skan :D
+1
Tas gan - ar lāpstām tas ir ellīgs darbs šitādu bedri izrakt.
0
ja to sponsorē Tele2, tad nav nemaz tik ellīgi :D
+2
0
Es par to iedvesmošanu nespēju iebraukt.
+3
Es arī nē..Grib iedvesmot rakt? Vai lasīt trollīti Muminu ''Komēta nāk''?
+1
Nez' no Teles tagad piķi piedzīs?
0
Centos turēties no šīs ziņas pa gabalu, bet tas meteorīts visu dienu lien man virsū :D
+1
Iedvesmo cilvēkus darī, darīt jebko, tikai beigt čīkstēt. Manuprāt, apsveicami.
0
man, starp citu, viena paziņa mācās LU ĢZZF, tikko draugos prasīju, lai paskaidro! :D
+1
^ esmu pabeidzis to ĢZZF. Ko tev vēl jāskaidro? Par meteorītiem tik cik vaig tik te jau apstāstija lietotāji un linki. Kapēc to Tele2 atalstija? Lai būtu ko darīt un pašiem nebūtu jāčīkst :D ka nekas nenotiek.
+2
nu vot, piņa teic, kaneko nezinot, bet leišu prezidents pirms nedēļas esot izteicies, ka lata devalvācija ir tik pat reāla kā meteorīta nokrišana Latvijā...
0
:D :D
+2
Tele2 rulez supreme! Biju un būšu viņu klients! :))
A tiem, kuri "uzpirkās" uz šito bajku, vakara pasaciņa par "Sarkano cepurīti" :))

www.youtube.com/watch?v=pKptlqmD6Mk...
+3
KAut kādā pilnīgā pezpriģelā te viss aiziet, kāds leišu prezidents? kādas tam sakaras ar tele2? Un Tele2 sūkā līko. Lai dzīvo LMT.
0
Tikko ziņās dzirdēju, ka vainīgie dabūs visu "apmaksāt līdz pēdējam santīmam".
+1
pizdjuļej TELE2 izrakstīt par tādu prikolu. kādam tikpat labi tajā laikā varēja tajā rajonā māja degt vai alkašs bujanīt, kamēr nah vienīgā mašīna uz visu rajonu bija meteorīta izsaukumā.
+3
Leišu prezidents ir no tā rus.db.lv raksta, savurkārt viss šītais prikols ir tele2 reklāmas triks. visu cieņu tele2, labs joks izdevies, vismaz kādam vēl viss kārtībā ar humora izjūtu. un visu izmaksas par operatīvo dienestu darbu arī šīe segs, tā kā visiem labi un Latvijas vārds ar pa visu pasauli izskrējis (pārmaiņas pēc ne ar to, ka te viss ir tik slikti cik var būt).
+3
to Forshs
tagad viņi arī ar to aizbildinās "mēs varējām tajā laikā būt citur, glābt, atdzīvināt blā blā blā". Ir norādīts, ka pirmie turp aizsteidzās pētnieki utt, tātad vēlāk bija info, ka cietušo un apdraudēto nav, tā ka nebij ko tur visu dienu apsargiem, poličiem tupēt. Kad tiešām viņu palīdzība kur vajadzīga, ātrāk nosprāgsi nekā sagaidīsi viņus... Nu ok, ok, vispārināt sāku..
+3
^bet doma pareiza.
šitādos mirkļos cilvēkiem, latviešiem, arī Mūrnieces kundzei, it īpaši, patīk dirst, ka kas būtu ja tajā brīdī tur kādam citam vajadzētu palīdzību bla bla bla. pirmkārt, nevienam nekas nenotika. otrkārt, šādi spriedelēt ir stulbi un pilnīgi bezjēdzīgi.
a kas būtu ja, piemēram, šobrīd nebūtu tāda dirsa? šitie "kas būtu ja būtu" vienkārši besī ārā, pizduļei par tādu diršanu vajag izrakstīt, nevis tele2.
+3
vienkārši lol
"Pēc provizoriskām VUGD aplēsēm, notikušais dienestam ir izmaksājis ap 2000 latu. Pārējie zaudējumi vēl tiks aprēķināti un precizēti."

nu CIK var dirst? 2000? PAR KO?
+4
Deth, šodien, plkst. 20:12

"Latvijas vārds ar pa visu pasauli izskrējis (pārmaiņas pēc ne ar to, ka te viss ir tik slikti cik var būt)."

Kā uz to skatās - var teikt, ka pie mums vispār nekas jēdzīgs nenotiek - pat meteorīti nekrīt, pašiem bedre jārok :(
+1
Arī fakts.
Tomēr pierādās, ka mēs varam izdarīt daudzko, pat inscenēt meteorīta krišanu.
Jebkurā gadījumā, neko negatīvu visā šinī pasācienā nesaskatu.
+1
Negatīvu ne. Man personīgi vienkārši astronomija ilgu laiku bija sirdslieta, tāpēc sapriecājos, ka ir sanācis piedzīvot meteorīta krišanu Latvijā, jau biju saziepējies aizšaut kautkad tuvākajā laikā uz tiem pāķiem apskatīties. Tāpēc arī škrobe. :)
+2
Jājautā būs vecajiem reklāmas cīņu biedriem, bet es personīgi neticu, ka to visu tiešām no A līdz Z gatavoja Tele - pārāk nenostrādāts tas viss izskatās - kur atbalsts pārējos medijos pēc "prikola" atklāšānas? Kur sasaiste ar brendu? Kāds ir mesidžs? Lēts ļembests - Tele2? WTF tas ir??!!

Man izskatās ka Tele cenšas uzlekt uz publicitātes viļņa pasākumam ko taisīja vietējie kolhoznieki, lai noandelētu savu viesu namiņu un iekāstu uz biļetēm. Protams, iespējams, ka kļūdos un šis tiešām ir apzināti organizēts publicty stunt, bet tad nu es atvainojos, HAL-TŪ-RA.

OK, patiesība jau ir tāpat ir kā sūds - tāpat uzpeldēs aprindās.

Lai vai kā, paredzu ka Golden Hammerā jau nu slavēs un cels debesīs utt utjp, TĀDS KREATĪVS <-- WAWW!
+2
Appist tautu šai valsti labi padodas, cepuri nost.
+3
Nu parasti jau hammerīti par tukšu gaisu nesaņem. Tele galīgi nenostrādāja ideju. Būtu pus gadu pirms tam ieviesuši noname reklāmu ar meteorītu un smuku, bet mistisku sloganu un tagad šito pasākumu normāli nostrādājuši, tad gan būtu zvērā
+1
Es tik nesaprot, ko tad varas iestādes tā nu cepās? Dēļ spridzekļiem?
+4
^ par to, ka appisa šos. :))
+1
"Vispā es joprojām neticu. Tādu meteorītu tak būtu iepriekš pamanījuši, ja ne mūsējie, tad jūsējie... o_O Psc, ja tāds iepišās Imantā.."

Zeme katru dienu sastopas ar daudziem meteorītiem. Praktiski visi ātri vien sadeg atmosfērā, pa retam kāds galīgi apsvilis arī nokrīt līdz zemei. Bet visi, kas diametrā mazāki par dažiem desmitiem metru, nav iepriekš pamanāmi pat mūsdienās un pat Amerikā vai Japānā.
0
^ to jau mēs šeit izrunājām.
+1
Es tak nerunāju, par tiem, kas sadeg.

Kā jau teicu - nīkuļi. Staipa tik krānus ar saviem satelītiem un teleskopiem.
-4
ghm, man patīk tas, ka cilvēki uzskata, ka ja saka, ka ir nokritis metorīts tad viņi savās loģikas spējās pieļauj tikai iespējamību, ka vai nu tas ir metorīts vai nu appisiens.
pēc kara visi gudri.
+2
^ Captain obvious.
+1
forshs, kāda jēga no Tava komentāra? Kas tad vēl papildus bija jāpieļauj?
+1
Visticamākais, ka mūrniecīte toč nepārdzīvos tādu appisienu :P
+2
Jā, Mūrniecei šitas joks bija smags trieciens. Vienīgi varbūt var mēģināt atbildēt ar pretjoku, piemēram, izplatīt informāciju, ka Drošības Policijā ienākušās ziņas, ka mīnēts TELE2 galvenais ofiss un visiem nekavējoties jāevakuējas.
0
Tele uz 13 štukām ieberzās:
www.db.lv/a/2009/10/27/Meteor...
+2
Priekš Tele2 13k par reklamas akciju - tas ir kā pa velti.
Vienīgais sarežģījums varētu būt tad, ja kriminālprocesu ierosinās, bet arī tad neko vairāk par nosacīto kādam mārketinga spečukam neiedos, ko noteikti nokompensēs viņam tas pats Tele2.
+1
Teorētiski neko nevar piesiet - džeki izraka bedri, uzkūra ugunskuru, bet citi džeki ziņoja par "meteora izsistu līdzīgu bedri"
+5
Cilvēks ir - pantu atradīsim...
0
es nemācēšu pateikt katra dienesta funkcijas dotajā situācijā. Es nezinu toč vai pirmie tur ieradās zinātnieki. taču visiem dienestiem paļube vajadzēja tur lielākoties ierasties. NBS gan jau atmīnētaji, mentenei arī speci pa spridzekļiem/kārtībniek... kas skatās vai apkārt kāds nedročelē pa lauku vel ko uzspridzināt, glābšanas dienesti - tam gadījumam, ja nu atkal kāds meteorīts nokrīt uz zemes, kuru vajag apstrādāt. Jebkurā gadījumā ieradās visi tie dienesti, kuriem tādā situācijā vajadzēja ierasties.Cita lieta, gan no kurienes tur 13k saradās...
Teiksim tā, ja uzsprāgst dzīvojamā māja, tad ņemot vērā to, ka Latvijā nav vērojamas terorisma tendences, visi draudzīgi pieļausim, ka tas bija pašnāvnieka palaists gāzes balons vai omes neizdevies joks. Ja uz lauka izveidojas bedre tad tas bez bazara ir meteorīts vai tele2 izrakta bedre, pat nepieļausim iespēju, ka vietējie barigas testē hohmas pēc jauniegūto spridzekli uz lauka, vai nedod Dievs prikola pēc kāda jaudīgāka mīna nolikta.
Jā man ir paranojiskas tieksmes, strādāju ''drošības iestādē'', mācos, un domāju dažādu tuftu.lol.
0
www.apollo.lv/portal/news/article...

Njā, ar humora izjūtu Lindai ir problēmas
+5
Šito Stendzinieks labi ir pateicis. Mediji vienkārši ir izkniebuši līdz pēdējam sabiedrības humora paliekas

"Ziniet, humora izjūta ļauj cilvēkam pārvarēt daudzus pārbaudījumus. Dievs mums to devis, jo noskaudis citus aizsardzības līdzekļus. Bruņurupucim ir čaula. Ezim – adatas. Cilvēkam ir humora izjūta. Un jūs, žurnālisti un politiķi, sabiedrībai to esat nolaupījuši. Gadu desmitiem jūs metodiski esat dramatizējuši visu – no Latvijas ārpolitikas, līdz zaudējumam kerlingā, no pasprukušiem skatuves jokiem līdz Vanšu tilta kāpēja pieprasītiem eklēriem. Jūs esat atņēmuši sabiedrībai spēju smieties un pakļāvuši cilvēkus nemitīgām sāpēm. Latvijā pasaule jāvēro caur ciešanu prizmu. Latvijā vienīgais cilvēka cienīgais stāvoklis ir gremdēties smeldzē, gaidot kārtējo kriminālziņu izlaidumu. Pat pie pirmā aprīļa ziņām jūs ar koši sarkaniem burtiem pamanāties uzrakstīt «Uzmanību!!! Pirmā aprīļa joks!!!», lai, nedod Dievs, kāds vēl nepagūtu pasmaidīt,» viņš turpina."

Viss raksts: www.apollo.lv/portal/news/article...
+3
Droši vien tam sīkajam, kas nedēļas divas atpakaļ ASV izlikās, ka ir aizlidojis ar fātera gaisa balonu, bet īstenībā bija noslēpies bēniņos, Latvijā tiktu piesriests nāves sods vai vismaz mūža katorga....
+1
Ciniska ņirgāšanās? Nu, nu... vismaz šī diena bija savādāka un taisnība tam cilvēkam, kas izteicās aptuveni tā - vismaz šodien īpaši nerunāja par krīzi, bet gan par to feiko meteorītu.
+2
Paskat, kādu ļembastu par neko esmu veiksmīgi noignorējis - jo īsti neizcirtu, ko var ņemties ap kautkādu sūda meteorītu. Hm, un kas tad tajā visā tik humorīgs ? Nu izraka džeki bedri, iekūra udžiņu - dienasgaismā jau radzams, ka bedrei nekāda sakara ar trieciena krāteri nav (metoera lielākā atlikusī daļa parasti trieciena rezultātā izgaro lielā temperatūrā un krātera sienām vajadzētu būt nevis irdenas zemītes veidē, bet pārstiklotām). Ziņās gan tika.
0
+1
Patīk vai nepatīk, bet savu panāca - ziņās rēgojās kādas 2 dienas un aizmirsts netiks arī kādu laiku.
Arī slikta slava ir slava.
0
Nu ja, kaut vai tas pats grrrr, kaitinošais, ''tudiš pīp'', visiem besī, bet visi atpazīst, no kurienes tas nāk. Kā reklāma šis pasāciens labi nostrādājis priekš Tele 2, tādā ziņā respect izdomai.
+1
OK, ņemu iepriekšējo postu atpakaļ, ir redzama pārējā kampaņa - ir stāts un mesidžs, sāk pēc tiešām labas kampaņas izskatīties. Thumbs up!
0
"Nu parasti jau hammerīti par tukšu gaisu nesaņem."

Pēdējo reizi mūsējiem iedeva par vispār neesošo kampaņu :) Uzmini nu ;)
+1
Kaut kad pirms gadiem pieciem skatījos angļu raidījumu par tamlīdzīgiem cilvēku radītajiem jokiem a-la dabas brīnumi un katastrofas, kā NLO šķīvīšus taisījuši(pieminot visus izmantotos materiālos, demonstrējot konstrukcijas), pļavās atspiedumus taisījuši utt., un ka līdz šim baltam brīdim Lielbritānija šos gadījumus min kā īstos NLO...
0
BigUgga,

nu nav jau tā ka tikai staipa krānus, kaut ko jau dara un kas zin, vēl izglābs mūsu pakaļas kādu dienu no kā šitāda:

news.sky.com/skynews/Home/World-...
0
Šito kaut-kur lasīju latviski, bet tur tāpat tiek runāts par relatīvi gigantu.
+2
+1
Neslikts rakstiņš par mazulīti Chicxulub'u un šā bračkām (500km krāterīšiem):

rst.gsfc.nasa.gov/Sect18/Sect18_4.htm...
0
+1
Cīņa pret krīzi turpinās, atkal kārtējais Vānšu tilta iekarotājs :DD
+1
bet nu cilvēkli mīļie, vakar taču uz mazsalacas pusi abos virzienos kā pa brīvības ielu satiksme bija. cik daudz uzņēmējiem peļņa /kaut vai tie paši dus vai pa ceļam, kur interesentiem paēst/ nodokļi, dārgie, nodokļi! kāda kriminālatbildība?- tad jau tik pat labi par 'jauno vilni' arī var saukt pie kriminālatbildības /tur taču apelē pie jūrmalas pilsētas baisajiem ienākumiem/ ja šeit parēķina, tad es domāju, ka vugd iztērētais proporcionāli ir nieks:)
o.k. mazliet jau pārspīlēju, bet doma par saukšanu pie kriminālatbildības par 'jauno vilni' man tīri labi iet pie sirds:)
+2
Lai tā kuce tagad man samaksā par tiem 1.5h, kad netiku līdz centram (dabūj braukt mājā). Līdz pēdējam santīmam! Tiltu bloķētāji-jautrīši.
+3
^ Tak eklērnieks atkal vantiniekā uzkāpis. Vot nesaprotu, ko tur cepties un satiksmi bloķēt - ja grib, lai sēž.
+3
Nubet es jau par to pašu. Baigās izklaides - bloķēt tiltu. Bled, kādā sakarā?? Lai tagad visiem samaksā.
+1
Pēdējais video neslikts.
www.delfi.lv/news/national/polit...
+1
Tas noteikti bija LMT pārstāvis, gribēja publiski pierādīt, ka arī tādā augstumā viņu abonentiem ir zona.
+1
Snaiperi ar tik augstu nesniedz? Tāpat kā pažarnieku trappes?
+2
^ He, he - es ar' tikko kareiz par snaiperi iedomājos. :))
+8
Es jau gribēju ņūvīšu bandu dibināt ar pirmo hītu

"Burning lava
Fuking hell
In Mazsalaca
Muthaphucka fell"
+3
Nu a priekš kam šaut pa viņu? Ne jau viņš to satiksmi nobloķēja. Kā jau werwolf teica - nu lai tak sēž, ja grib.

Hmm, vienīgi, ja ssadomā uzkrist kādam virsū, ta gan sūdīgi.

+3
^ Lai, maita, lec Daugavā. :)
+3
Esot nocelts.
+3
Tur jau stulbums - uzkritīs kādam visrū un nositīs. Jānobloķē tilts un lai snaiperis-lingas metējs ar kādu ķirbuli šim pa ķobi iemauc.
+2
Bet tam vajadzēja 5h (no 14:30) ?
+2
^ Acīmredzot puika bija bīstams, bruņots terorists, ar kuru 5h notika pārrunas.
+3
Tikko ziņās dzirdēju, ka čalis vienkārši gribējis Rīgu no augšas apskatīt.
+4
A eklēru ?
+3
Izlepis, maita.
+5
labāk būtu darbu meklējis, dīkdienis!!!
+3
a bet kļova vispār, ar to meteorītu un vanša tilta kāpēju kādas 2 dienas pa radio jau neko par krīzi neesmu dzirdējis.
+4
nē, nē, šitais viss ir tikai tāpēc, lai žīdi, okupanti, Šlesers u.tml., nevienam nepamanot, izbīdītu kādu baigi ļauno un sazvērniecisko štelli. Paļubom.
+3
^ nu ja, redz Kalvīti ņem tik vienā valdē pēc otras, kur maksā gan jau vismaz štuku mēnesī. Droši vien viņa mērķis ir kādas 7, lai uz katru dienu pa vienai.
+1
Hellgar, nu a kā ta citādi? Taga jājauc nah nost tas vantenieks un vietā jāceļ jauns pa miljardu.
+2
^nekā! visam savs laiks - no sākuma bibliotēka, tad tomēr būtu jāķeras tai koncertzālei un tikai tad jaunu tiltu!
+4
Nahuj to biblo4j90j409j - jājauc nost un jāceļ cita vietā - modernāka, krutāka, u.c. Par miljardu, saprotams.
+3
Es vēl saprastu, ka šito vantīskāpšanu varētu saukt par "cinisku ņirgāšanos" - galu galā, tā vietā, lai vēsi aizietu līdz viesnīcai "Latvija", uzbrauktu augšstāvā un lupītu uz Rīgu, cik lien, šis sataisa bardaku uz pusdienu. A kur tur bija "ciniska ņirgāšanās", kad izrok bedri lauka vidū? Kāds tika personīgi apvainots?
+1
varbūt kādi klīrīgi kurmji.
+5
Šitāda būs reakcija nākamajā reizē:

www.diena.lv/upload//article/007...
+7
^ loģiski, tur tak pavisam skaidri redzams, ka tā čupa tur ir sarakta - tas šķīvis tādu izsist nevarēja.
+4
www.apollo.lv/portal/news/article...

Man nav ko teikt. Ar šitādiem idiotiem pie stūres mūsu valstiņai no bedres nekad neizrāpties.
+5
vainamoinen,kādiem vēl idiotiem? Iedomājies, ja tu būtu Valmieras pažarnieks un skrietu uz šuheru, a beigās izrādītos- huij Alise! Nejustos piekāsts?
Tas būtu apmēram tāpat, ja es Tev iedotu pa mūli un pateiktu, ho hooo, vecīt tas bija prikols, lai tu nedomātu par krīzi, vai arī par to, ka Tev citādi sūdīgi iet.
+1
Tad jau tantes, kam jāceļ kaķis no koka, arī jāliek cietumā.
+1
^ par ko?
+2
Nu kā, VUGD ar huiņu jānodarbojas, tāpat kā "meteorīta" gadījumā.
+3
Tu dzīvnieku nīdējs esi? Kaķis taču ir dzīvs, un domā viņš tēlo, ka netiek lejā?
A Mazsalacā speciāli taisija.
+2
Speciāli ar kādu nolūku? Lai čakarētu VUGD un citu dienestu darbu? To var izdarīt arī daudz vienkāršākos veidos.
+3
Jā, par tiltu jau varu iedomāties shēmiņu.. tiek izveidota komisija tiltu drošības jautājumos (jau tiek iekāsts piķītis), tiek nolemts, ka Vanšu tilts ir nedrošs pret teroristu uzbrukumiem, kā rezultātā jānomaina vanšu sistēma vai cits buļšit apgreids. Politiķu un ierēdņu makos atkal aizplūst miljoni :D
Līdzīgi meteorīta gadījumā, domājiet paši !
+3
Par VUGD skaidrs kāpēc brauca, lai kompensē kpar viltus izsaukumu vai par cūlas dedzināšanu ... A huļi tur visi citi pērās ?
+1
un vispār, tam tiltam balstos ir trepes pa kurām nonākt augšā! varēja 2 mentus uzsūtīt, lai šie tiek galā ar mudaku un viss - beigta balle! ne korķi pusdienas garumā un citi trādirīdi!

bet tas jau būtu cinisma kalnagals, jo cilvēks tak var nolekt vai vēl ļaunāk - gūt kādu morālu traumu par rupju izturēšanos vai vēl ko...
+1
Ziņa, kā reiz sirdsmieram:

On 8 October an asteroid detonated high in the atmosphere above South Sulawesi, Indonesia, releasing about as much energy as 50,000 tons of TNT, according to a NASA estimate released on Friday. That's about three times more powerful than the atomic bomb that levelled Hiroshima, making it one of the largest asteroid explosions ever observed.

(..)

No telescope spotted the asteroid ahead of its impact. That is not surprising, given that only a tiny fraction of asteroids smaller than 100 metres across have been catalogued, says Tim Spahr, director of the Minor Planet Center in Cambridge, Massachusetts.

www.newscientist.com/article/dn18046-ast...
+7
Man šajā klibāsTele2 meteoritā sakarā nāk prātā aņuks.

Iet pa ceļu divi žīdi. Ābrams un Īzaks.
Abi iet uz pilsētu. Klusēdami.
Te pēķšņi Ābrams vēršan pie Īzaka ar jautājumu.
Īzak ! Vai tu varētu suņa sūdu apēst, par to es tev 100 rubuls iedos.
īzaks sajūsmā, 100 rubul tak i nauda !
Īzaks piekrīt par 100 rubul suņa sūdu apēst.
Apēd.
Ābrams Īzakam iedod godam nopelnīto banknoti.
Abi iet tālāk klusēdami.
Īzaka dvēselē sāk mosties nemiers. Nemiers nomāc prieku par iegūtajiem 100 rubul. īzaks domā, bļin, aizies mēs uz pilsēt un Ābrams smiedams visiem stāstīs, kā es par 100 rubul suņu sūdus ēdu :(
īzaks vēršas pie Ābrama.
Ābram ! A Ābram ! Vai tu varētu apēst suņa dirsienu par 100 rubul ?
Ābrams sajūsmā ! Protams, ka varētu apēst suņa dirsienu par tādu nadu.
Ābrams apēd suņa dirsienu un priecīgs par to saņem 100 rubul.
Abi baigi apmierinātie turpina savu ceļu uz pilsētu.
Te pēkšņi abi apstājas, saskatās un nosarkuši korī saka.
Klau ! Tad sanāk mēs tagad sūdus esam ēduši par velti ??!!??!!

p.s. un tiem, kas Tele2 pasākumu uzskata par nežēlīgi krutu un oriģinālu izdomu. Kamōōōn ! Skolā Pēterītis nolēma tā kārtīgi izjokot fizikas skolotāju. Ņēma un piedirsa pie pašām kabineta durvīm. Visi ir baigā sajūsmā, klasesbiedri. Pēterītis nu ir varonis. Visi baigie draugi tagad pēterītim. Joki jokiem, bet nu piedirst pie durvīm tas nu laikam tomēr ir stulbi. Bet Pēcim huiņas nekādas nesanāca. Jo mutere viņam mācību daļas vadītāja, fāters direktors skolas, krustmāte vispār pišās ar ministru prezidentu. Tad nu apkopējai samaksāja lai klusējot Pēterīša sūdus savāc, vēl kas tur iebilda pret šādu akciju ar dabuja savu labumu un pēterītis neskatoties uz savu oriģinālo izdomu palika kā varonis. Visi baigi apmierinātie. Tikai viens tāds saskumis, fizikas skolotājs. Tagad viņam bail, ka skolnieki krās kabatas naudu lai varētu padirst pie viņa durvīm.

Nav nekā oriģināla Pēterīša izdomā. Pētrītis vienkārši ir pimpis un varēja atļauties ko reāli tizlu realizēt. Jebkuram no klasesbiedriem atejā zāli velkot tādas un vēl ne tādas idejas galvā nākušas. Bet atradās tikai viens idiots, kas savas slēptākās idejas realizēja. Kā nu ne, atradās arī mīkstie, kas paši tā nevar bet tagad Pēterīti pelnīti par varoni sauc.

p.s.2

Vakar aizmigt nevarēju, kautkadu šitādu huiņu pīpojot izdomāju, slinkums bija pierakstīt, tāpēc tagad iespējams nedaudz kas nesakarīgi sanāca :) Mans viedoklis, Tele2 ir idioti.
+3
www.youtube.com/watch?v=UbkKwqLHMbM...

Gatis kā vienmēr spridzina :D

Vai tik nedaudz, ak tik nedaudz neskauž mūsu guerilla spīdeklim? Laiks rādīs.
+1
0
bet mans viedoklis tomēr ir un paliek, ka meteorīts bija forši. cilvēkiem uz vienu dienu likās, ka Latvijā kaut kas notiek. bet lūk šis ir bezpriģels. cik ilgi šo tēmu muļļās? otro, trešo reizi atsildīts tas vairs nav ne interesanti, ne smieklīgi, ne vispār kā. tas džeks domā, ka parāda kaut ko baigi gudru, baigais protests pret šādām reklāmas akcijām? lai viņš 'iet dillēs'.
p.s. sazvanījos ar draudzeni, kas strādā Teles 2 un biju šokā uzzinot, ka pie mums ir arī tādi cilvēki, kas dēļ meteorīta maina sakaru operatoru un izsaka pārmetumus darbiniekiem. tiešām jāsaka- muļķu zeme:(
0
neliels disclaimers:

Gatis ir bijis aiz visām netradicionālajām Bites reklāmas kampaņām LV, kas vinnējušas entos hammerus pēdējā pusotra gada laikā, tā ka neitrāls viņa viedoklis īsti nav.

Jāpiekrīt, ka Tele2 neizspēlēja to joku sevišķi smalki, es gaidīju, ka būs saprotamāk tas viss sajūgts kopā ar pārējo kampaņu, bet nu šādas kampaņas (un reklāma kopumā) ir jāvērtē pēc cipariņiem, t.i. sales/ new customers/ attitude shift utt. saskaņā ar kampaņas mērķiem un tos ciparus jau mums neviens tāpat nerādīs.
+1
meteorīta atrisinājums wēl tikai būs, saistībā ar varoni.lv.
(un tad jau wēlāk arī būs visa veida behind the scenes utt)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas