LĀČPLĒŠA DIENA
+15

LĀČPLĒŠA DIENA

„Brīnums,” tā mūsu brīvības cīņu uzvaru pār Bermonta armiju nodēvēja angļu „Times”, kas 1919. gada beigās savā ievadrakstā rakstīja: „Divu miljonu tauta izcīnījusi savu patstāvību, var teikt, kailām rokām padzenot no Rīgas un Kurzemes piecdesmit tūkstošus labi bruņotu vācu - krievu armiju. Tauta, kas ar tādu mīlestību pieķērusies savai dzimtajai zemei, – tai neviens upuris nav bijis par lielu, lai aizstāvētu savu neatkarību, – pelna apbrīnošanu. Tai pamatā ir garīgs spēks – varonība. To liecina šīs brīvības cīņas, kurām vēsturē nav piemēra. Tās ir leģendāras. Apliecinot savu cieņu latvju tautai, mēs neatrodam izteiksmīgāka vārda, lai apzīmētu notikušo Baltijas jūras piekrastē:  brīnums.”


...Pēc 90 gadiem. Klubā „Melnā Piektdiena” Lāčplēša dienai veltīts pasākums.
Par tiem, kas darīja. Par tiem, kas krita. Par cilvēku pārliecību.
Atzīmēsim šo zīmīgo dienu Latvijas vēsturē!

Arhīvu foto /  hronikas / dokumentāli kadri / muzikālais noformējums

Klubs atvērts no: 19:00

Ieeja brīva

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-17
bobijsišana?
+9
Piekāst bobiju, skaisti, ka var arī šādi. Tomēr forši, ka matainie tomēr arī ir to ļaužu starpā, kas veselām nodaļām spēj citēt "Mūžības Skartos" un zina vēsturi.
-13
Oi, piedod, es laikam būšu aizdomājies par tālu uz priekšu.... ok, rekur ir scenārijs:
Kā jau kārtīgam pseido-patriotam (bobijamxxx) pieklājas - ir jānāk uz šo pasākumu. Garlaicības iespaidā izskan random frāzes par: 'kapec lacplesis briva laika netusoja ar skiniem? un kapec mocija nevis nigerus bet kaut kadus tur launos garus?' Pēc tam trūmetālā iepostojās 4 tikpat 'sakarīgi' bobijkomenti. Lai to visu novērstu, var izmantot unikālo iespēju.
+14
Klausieties, jums nav piegriezies to Bobiju bāzt visās tēmās pēc kārtas? man goda vārds jau ir līdz kaklam! Tēma ir par 11o novembri, kāda velna pēc to atkal vajag pārvērst tipiskajā marazmā?

Ja nav ko jēdzīgu teikt - paklusē, vai arī ej dirsties citā tēmā.
+6
Vo vo ^
+5
mazais2 - tavi komentāri ir diezgan nožēlojami.

Jautājums - varbūt šogad krastmalā arī notiekas kas līdzīgs kā pagājušajā gadā?
+9
vajag uztaisīt lāpu gājienu no brīvības pieminekļa līdz MP :)
+7
+4
Protams, viss sākas 16os. Man darbs beidzas 17os... Nu nekas, visu jau nenokavēšu.
+4
Kautkāds jauns skatāmgabals arī uzņemts:
www.kinokino.lv/kinoteatros/drizuma...
+4
Nu forši
-11
Par to lapu gajienu lidz mp vispar laba ideja.
Vai varam vel paspet pieteikt rd un saskanot to ?
+1
Ej vienatnē, bobi. Nevajadzēs saskaņot.
+2
www.youtube.com/watch?v=dFbr5OfX2B8...
/kā parasti - pliks links, bez teksta/
0
^Kurš mērkaķis mīnusu šitam video ielika?
-8
Lai godinatu to ka tu pats izturies reizem ka gatavais merkakis.
Phe vienotiba pats tu neveicini vienotibu.
Varbut nevajag liekulot.
-1
^ Tu, mazgadīgais dirsēj, pa aubi vienreiz tā kārtīgi ierausies!
-9
Par gajienu ja kadam ir interese no bralu kapiem uz mp pari vairoga tiltu doties tad uzrakstat te zinu.
Ja savaksies vismaz 15 cilveki tad varetu sarikot ko tadu.
Doma aptuveni tada pati ka 18. novembri vl taisa gajienu.
Tikai seit atskiriba no vl mes reklametu mp un metala scenu.
-7
Doma tada ka ja vl 18. novembri reklame partiju.
Tad mes 11. reklamejam sevi ka metalistus.
-14
Werwolf ja ta notiks tad tevi panems pie kragas pogainie.
Ta citadi ir cilveks zinams ka man nagi niez iedot kadam pa kobi.
Velies but varonis un vinu izaicinat ?
Vins iestasies par mani un vinam nepatik metalisti.
+8
^ Klau, kretīn, vismaz tēmā, kas veltīta 11. Novembrim tu varētu savus murgus nekakāt! Metālscēnas reklamētājs, ibio! Smerdelis sīkais.
-11
*kuram nagi niez.
-14
Ibio rozit dritvai kocin.
Kas tev tiesam neaiziet ka vl gajienus taisa lai popularizetu sevi ka socialo grupu kas par kaut ko iestajas.
Tads draudzigs populisms ar devu darba musu laba.
Ja mes ko tadu uztaisitu tas iekustinatu beidzot nedaudz metala scenu.
Varbut pietuvotos Lietuvas censonu limenim.
Un kas tu par patriotu ja pats tema kuru itka uzskati par tik svetu lieto lamuvardus.
Izsmiekls un liekulis tu seit esi.
Cik zel ka tu to neesi pamanijis.
-10
Werwolf neesmu neviena pasakuma patriotiska ipasi redzejis tevi lidz sim te bridim.
Kaut ka neatceros ka tu brauci uz Lesteni.
Patriots baigais atradies.
Tikai nolamat citus cilvekus maki un telot nezin ko interneta.
Tacu relaja dzive maksimums vari aizvilkties uz kadu konci kur spele folku lai tjipa paraditu patriotismu.
Sogad baltu vienibas diena neredzeju tevi bastejkalna starp mums diezgan maza skaita patriotiem kas atnaca godinat Saules Kauju.
Varbut kad sapratisi ka ar savu izturesanos tu neko labu neizdari tad saksi but true patriots.
-1
Kārtējais bobikmarazms.
-11
Ja protams viss kas ir pretruna ar taviem uzskatiem ir suds.
Ar tevi diskutet ir bezjedzigi.
Tev tiesam ir mazs iq.
+5
Nu, bobi, reiz tu mani esi kārtīgi nokaitinājis! Un, starp citu, dažu labu patriotisku pasākumu utt. organizēšanā savu artavu, un ne mazu, ielicis savā laikā, kad tu, puņķutapa, vēl skolas solā sēdēji un krāniņu uz klasesbiedrenēm raustīji.
+7
nē, klasesbiedriem krāniņu raustīja. :D
+7
Nu un tad, ka VL sevi reklamē? Vismaz kaut kas notiek. Nav jau uzreiz jāpiesakās R. Dzintara mazo fanu klubiņā, katrs izvērtē, kas viņam nepieciešams, varbūt vienkārši iet gājienā un domāt par to, ko mēs pieminam.
+6
Varētu jau bobi vienreiz tā dūšīgi iepērt, bet:
1) Negribas smērēt rokas;
2) Sist bērnus, turklāt garīgi atpalikušus, nav pedagoģiski.
:)
0
bobijs ... dauns ... :D ... smieklīki jums te tusiņi ... sen nebiju skatījies ...
+10
Bobij, Tu ar savu milzīgo IQ varēji vismaz garumzīmes un pieturzīmes salikt! [es par dzimto valodu šobrīd runāju, patriotu pavēlniek]
+1
Re ko migrants var uzmaukt, ja grib ...

www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katalog...
+2
P.S. Pilnīgs pisec - Rozentālam vārds tiešām ir Janis ...
0
Par to komiksu džekiņu savulaik bija raksts Veto, reku tomēr novedis to lietu līdz galam
0
a pričom te Rozentāls ?
Ir jau arī rajona čalis- ģirts
+1
''Komisku veidojis vjetnamiešu izcelsmes mākslinieks, Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas skolas absolvents Kao Viets Ngujens''

a pričom te Ģirts ? Būtu Girts, tad cita lieta ...
+3
Latvijas Brīvības cīņu interaktīvā karte:
www.mod.gov.lv/brivibascinas/...
+6
bobijsxxx, šodien, plkst. 13:41
"...Werwolf ja ta notiks tad tevi panems pie kragas pogainie.
.....Velies but varonis un vinu izaicinat ?
Vins iestasies par mani un vinam nepatik metalisti..."

Šādā gadījumā Werwolfs noorganizēs tā, ka bobis ne redzēs, ne apjēgs, kas noticis, kad vāļāsies nokautā kkur uz ietves. Respektīvi- viss notiks ātri un konkrēti.

Un par to džeku, kurš itkā aizstāv bobi un kuram nepatīk metālisti (visdrīzāk izdomāts tipāžs vai arī reāls kuilis, kuram bobis ir draudzene "miņetchiks") , nebūs šķerslis nedz Werwolfa rokaspuišiem, nedz pašam Werwolfam.

+6
marsms
bobij,tu esi pilnigi debils vai ka?
ir tads teiciens kluseshana zelts,mutes bruukeeshana pisaks pa seju!
ko tu te blato ar mentiem?skaidrs kads viizee miizeejs esi...
sitadus mizelus katru dienu jaklausas kadi vinji kruti,kadi vinji spechuki,kadi blatotaaji...neviens pi pilna prata ments neies apdraudet savu amatu sitada padebila vaprata delj ka tu
vot kadu dienu aizvedis tevi uz inchukalna pagriezienu bedri rakt,tad tu maati redzeesi punkji...
zb sitaas prouber nacpatriots ebio
+4
a ko es teicu...?!
+2
bobij vai tikai tu nesi tas pats gudritis, kas tikai mak dirsties ineta, bet isteniba kad ieraudzisi to pasu werwolfu, slepsi sevi aiz savam matu skipsnam, un kad naks klat ar tevi hotj sasveicinaties, turesies lai tik bikses nepieliktu un galva pardomasi evakuesanas planu, ja nu gadijuma MP ugunsgreks?
+2
Nez vai 11. novembris būtu īstā diena, kad organizēt lāpu gājienus uz Melno Piektdienu. Nav ko degradēt šādus datumus. Organizēt balagānu var katru citu dienu.
-11
Isteniba es vienkarsi esmu labs cilveks ar labiem draugiem kas mani aizstave jo zina kads es esmu.
Tapec varat gudri dirst cik gribat tikai es vienkarsi saku ka es jutos drosi jo man ir ko pasaukt paliga.
Werwolf tas ka tu diskusijas esi zidainis tas jau pieradas pec taviem uzbraucieniem seit te.
Uzbraucieni sarunas laika un lamuvardi norada uz argumentacijas trukumu vai ari to ka tadas vispar nav.
Ja esi si gada laika kadu pasakumu rikojis tad ludzu nosauc.
Esmu pati uzmaniba zidaini.
-11
Liega tiesi ta katrs izverte kas vinam ir vajadzigs.
Seit ari nav jau visiem japieversas metalam tapec ka Valdis uztaisa so pasakumu mp.
Vienkarsi si ir laba reklamas iespeja pat tiri neapgazot kadus mulkigus idealus kas tapatas ikdiena iet pretruna.
-11
Boks ta ir loti reala persona.
Decapitated ar Juri Busu esmu divreiz sveicinajies.
Gan mp , gan ari kilkim Zhaibu 10 kad bijam tur ar draudzeni.
Laikam jau nebija verts ja jarisina sitadi idiotismi.
Lash ka to nem tikpat labi partijas vl kura heroize Latvijas valstiskuma graveju karli Ulmani lapu gajiens ari no sava punkta ir sis dienas piesmiesanas pasakums.
Tacu tautai tas patik un vina to atzist.
Vertibu sistemu var izmanit vajag tikai sakt darit.
+1
Kādas vērtības mums tagad būtu aktuālas, tavuprāt?
+6
Redzi, bobi, es savā būtībā neesmu ļauns un man nav lielas vēlēšanās tevi klapēt, taču, ja tu vēlies kādas domstarpības risināt šādā ceļā - welcome. Man tikai dikti imponē tava mūžīgā draudēšana ar "miesassargiem" - nu īsts vecis, nav ko teikt.
+11
werwolf,
gribi būšu tavs miesassargs? - hahahahahaha :)
paņemsim vēl Toļiku un Vovānu no blakusmājas, viss būs oki!
+5
Eh, bobij, priekš visiem, ko esi nokaitinājis, Tev miessargu nepietiks. Tāpēc pasaudzē vien savu veselību un nevicini svešas dūres šeit - internetā.
+7
... a to Jouds visā kaujas ietērpā aizies tev pa trumuli sadot. Maz neliksies ...
+3
ups, ka tik pats nenoraujos par nepareizrakstību ...
+4
man šķiet, ka xxx vienkārši gūst seksuālu baudu no tā, ka visi visi viņam liek uz galvas, tāpēc arī viņš raksta visus tos marasmus, provocējot pārējos apdirst viņu vēl un vēl..
man nav cita izskaidrojuma tāda mēroga stulbumam.
+5
Piereģistrējoties vien 2. nov 2009, lielu ieskatu viņa "folklorā" nevari gūt :D
0
Sonnenmensch, protams! Ja tikai pietiks vīra dūšas bobija karadraudzei pretīm stat. :D
+1
Es hujeju, pizģec bļeģ nahuj... kārtējā bobijpiedirstā tēma :( Bet jā, iespējams, ka būšu uz pasākumu. Pāķi, sagādā tak lāčplēša alu iekš MP lai tā svinīgāk :D
+9
bobijsxxx, šodien, plkst. 09:26

"heroize Latvijas valstiskuma graveju karli Ulmani"

To, ka viņš bija arī galvenais Latvijas valstiskuma veidotājs, šādās reizēes ir izdevīgāk izlikties nemanām, vai ne?
+9
ja nemaldos čehu tautas paruna- ar muļķiem nevajag strīdēties, viņi Tevi novilks līdz savam līmenim un sakaus uz pieredzes rēķina.
0
Jeij, beidzot vesels esmu atpakaļ atgriezies.
Hmm, nekas daudz pa šo laiku kā izskatās nav mainījies :D. Tas pats Bobijs un viņa gudrības, tās pašas labās, retās idejas, ko kāds cenšas realizēt un normālie topiki, kas pārvēršas murgos :D
+2
Vairs ne1 neizmanto iespēju atslēgt bobi? :))
+2
Tas neiet krastā. Ko dos tas, ja atslēgšu es, bet neatslēgs citi? Saruna nepazudīs, vien es neredzēšu pusi no tās.
+2
11. protams būs gājiens no DV puses, kā katru gadu. Jā vēlis Bobi, vari pievienoties un būt patriots, ja tikai tas to pierāda :D
+1 no manis Valdim par ideju, pinībā atbalstu šādas ieceres, kas varbūt nākotnē, ne tikai informatīvi, bet arī mūzikāli varētu izglītot mūsu jauno paaudzi.
Starp citu, Bobi K. Ulmanis nemaz nav tik slikts cilvēks, za to labus kreklus gan taisa :D:D:D::D:D
Pie reizes decembrī tiks atkal rīkots pasākums Tīreļpurvā, ja savāksies cilvēki, Ziemassvētku kauju atcerei, pārstaigājot kauju vietas, pakavējoties zinātāju stāstītajā un vadot neformālu gaisotni pie Tējas termosa un ugunskura :D
+2
Ir gadījies dzirdēt par dažādiem pasākumiem, kas notikšot 11. novembrī, bet visi "skaisti" sākas ap kādiem 14iem, 15iem. Ko lai dara darba cilvēks, kam tas darbs beidzas 17os (vai pat 18os)? Un tad atrodas aktīvisti, kas klaigā par to, ka tauta pasākumus neapmeklē...
+2
u
, šodien, plkst. 12:10
ja nemaldos čehu tautas paruna- ar muļķiem nevajag strīdēties, viņi Tevi novilks līdz savam līmenim un sakaus uz pieredzes rēķina.

Nu, ja būsi pietiekami gudrs, tad nepieļausi, ka muļkis tevi nolaiž līdz savam līmenim.
Un domāju, ka bobja gadījumā tas nemaz nav iespējams :)
+1
"nolaiž līdz savam līmenim", tip bobis mūs "опустит". :D
+3
nē, es par to, ka kāda velna pēc tu ar viņu vispār diskusijā ielaidies? un vēl par šādu tēmu.
0
^ nervi neizturēja.
+2
0
shnizzell
kas vainas kozelam tumshajam?
btw,lachplesis shvaks,tagad bruuvee Liepaajaa(man skaidroja Lachplesi straadaajoshie,ka vaina ir uudenii,nu nezinu ko tas ietekmee,bet saka ka uudens ir savaadaaks...nu hvz vinju zin)...
0
tagad bruuvee Liepaajaa

^tas no Liepājas pilsētas netīrā kanāla ūdens, jah :S
+4
Ūdens tač ir alus galvenā būtība, no tā jau atkarīgs kāds būs, kur katra lieta audzēta un pārējās lietas. Un ja to brūvētu no Liepājas kanāla ūdens tad būtu ne tikai pālis bet gan halucinācijas un beigtu kaķu piesmaka.
0
Ķip Liepājā labāks ūdens nekā Lielvārdē :D ? Aldaris un Rīgas / Kimmel vislaik no Rīgas urbumiem ņēma, bija labu labais (nezinu vai tagad vēl Aldaris ņem no Rīgas).

Līvu un Lāčplēsis (saukāju par Līvplēsi) tagad pieder Royal Unibrew - tā kā tāpat pēc viņu kakain''am receptēm taisa, tad nav jēga turēt divas rūpnīcas, ja viena var mierīgi tos mīzalus pati saražot ...
0
Sāku pamazām uz Rīgu taisīties. Kas vēl šodien taisās pēcpusi uz MP aizstiept?
0
Es. Varbūt.
+1
O!skatos ka kadam nepatik ka citee Lachplesii stradaajosho teikto :D
kropli sadedz ellee!
XD
+2
Nezinu kā bij MP, bet Strēlnieku laukumā un krastmalā bij tīri feini, ja atskaita visai drebinošo aukstumu.
0
MP bija pamaz tautas, bet vispār - pasākums bija labs!
+1
MP apmeklējuši bija kā parasti - sen zināmie tēli. Ja nerēķina divas nepazīstamas, bet visnotaļ simpātiskas jaunkundzes... droši vien, ja būtu iedzēris nedaudz vairāk drosmes, būtu gājis iepazīties....
+4
^ Tu ar jaunkundzēm tikai pipelē iepazīsties? :D
+6
Kuras tās bija? Es tikai divas tādas maziņas atceros, kurām ja kāpsi virsū, dabūsi vairāk gadus nekā viņām abām kopā. :D
0
Bet protams, ka es iepazīstos, kad esmu normāli iemetis pa lampu! A kā ta savādāk? :D

Un nebija viņām tik maz, pilngadīgas bija.... cerams.... :D
0
Nu ir jau ok, bet zini, kā ar to iepazīšanos pālī - var gadīties, ka no rīta fiksi jāmūk. :D
+5
Bagāta pieredze ?
+2
^ nekad neesi morālos pēc dzerstiņa norāvies?
+5
A kas ir morāle ?
+3
ok, voprosav boļše ņetu :)
0
BOD, ja godīgi - pāris reizes jaunībā ir gadījies. :)
+1
Kao ? :D
Es tak ar šito fruktu vienā solā vidusskolā sēdēju, kad viņš to vienīgo gadiņu pie mums mācījās... ne vella pa latviski nejēdza, bet zīmēja superīgākos komiksus par klasesbiedriem. Pēcāk ik pa laikam sastapu šo Mākslas skolā. Nav brīnums, ka pabeidza Rozentālu :)
+4
krastmalā satrpcitu arī bija jauki, svecītes padedzinājām un pēcgaršas nav :) bērniem ļoti patika paklausīties kā vilki dzied./projām nevarēja dabūt:D/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas