Take Back The Horns
+6
īsumā - Dī Snaiders ir izbesījies, ka svēto metāla simbolu m/ lieto visi, kam nav ar metālu nekāda sakara. Un pie tā vainīgs Bon Jovi. viņš ir izveidojis mājas lapu, kurā aicina visus metālistus sūtīt fočenes ar visādiem hiphoperiem utt, kuri lieto simbolu m/, lai pēc tam sūtītu viņiem kauninošus epastus. lapa un tur esošie komentāri vispār inčīgi. Nu lūk, BOBIJ, LAIKS IESAISTĪTIES!!!!
www.takebackthehorns.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+12
+2
ahahahahahahhaa lolololol bobiks
+2
LOL
+4
ieraksts zem bobija bildes:
"Calling all true headbangers! Join the fight! It’s time to take back that which is rightfully ours and return “the Metal Horns” to their one true home and former metal glory!" :DD
+4
Mans ieguldījums: i12.tinypic.com/4d4br6d.jpg...
+1
^ \m/ :D
+1
^^ Tas bija Chaos komentāram domāts, bet BOD bilde ar nav slikta.
+2
Ha, a kurš tev vairs noticēs :D
+3
Any sign abuser, or anyone who is not sufficiently metal, should be forced to eat his severed hand while having his eyeballs burned...
:))
+2
Bon Jovi ir vainīgs pie visa...
+2
^^Es tā saprotu, ka šitais werwolf komentārs attiecas uz paša augstāk iepostēto bildi?
0
^ Var teikt arī tā. :)
+5
bet bobika bildeij fonaa tik smuki kruuminji bij...ahh sirds iesmeldzas peec pavasara/vasaras alus smeelieniem...
p.s.-bobiks smird
+6
Tu viņu ošņāji ?!
+3
^ Diezgan grainkōrīgi - ošņāt biedru xxx. :D
0
nee daini,tev par prieku ne :P
+3
Skaidrs, ka ne jau man par prieku tu Bobi ošņāji ... tautu māc aizdomas - ka sev par prieku ...
+1
Cik zinu tad ir dažādi ošņātāju fetiši - sieviešu biksītes, zeķbikses, kurpes utt. Bet nu ošņāt bobi - tur jābūt baisi perversam tipam. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas