2010. gada labākie albumi
+12
:D Tikko noklausījos jauno OverKill albumu "Ironbound", kas gaidāms nākamā gada janvārī, tādēļ nospriedu, ka, lai būtu viss korekti, jātaisa augšā nākamā tēma.

A albums labs, starp citu. Stabili labāks par pēdējiem 2, visai trešīgs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+9
Bļaģ, man tēmu nospēra (cry)
+1
Kā vakar sāku šamo klausīties, tā ne attiet vēl šodien. Pirmās trīs albuma dziesmas vispār gāž no kātiem, plus vēl Give A Little, ja vien atmet tur dažas nesaprotami nevaidzīgas vokālās izvirtības. Par Immortalis kudi labāks.
0
Tagad velku. :)
0
Jā, tas auto tune iekš Give A Little ir ritīgs wtf moments. Vispār dažos momentos drusku atsit Exodus (visvairāk laikam pēdējā dziesmā The SRC), laikam tāpēc Resnajam tā patīk :D
Bet fakts, ka šitajā albumā atkal ir kārtīgi ķērušies pie ģitārošanas, nav tā, ka pārējie ir tikai ritma sekcija Blicam.
0
Novilku. Klausos. Labs.
+1
He, par to Exodus nebiju aizdomājies, kaut gan bij momenti, kas likās tādi itkā kaut kur iepriekš piefiskēti, kaut kur tīkami. Pēc pirmās reizes, vakar, šķita, ka atsit Testament vietām, bet jā laikam tomēr būs Exodus, tagad klausoties Ironbound pamatrifs nu tā kārtīgi Exodus-isks.
0
hzv kas būs labākais, bet interesanti būs noteikti:

Orphaned Land - The Never Ending Way Of ORwarriOR
Jaunais Burzum, Mortification, pārējais izskatās ne īpaši, kaut arī jāatzīst, ka jaunajos " perspektīvajos" ne pārāk orientējos
0
Overkirils labs, pagaidām tik kārtīgi titulgabals iespārdīja, bet tā pavirši klausījos. Overkill kā Overkill, tik tāds poweriskās šķiet. Bring me the Nihgt tīrais powers.
0
Overkill dikti labs :) Gaidu arī Heathen albumu, kurš iznākšot 2010.
0
Johaidī, vispār, cik ātri tas 2009 pagāja...
0
Tā tā dzīve paiet... :)
0
Ja ja, Heathen es gaidu nu jau kādus 4 gadus... Bija tak jau šogad ap Jāņiem datums nosprausts, tad jau varbūt nākamā - aiznākamā gada laikā iznāks ar :)
0
man, 80%, ka labākais būs Necrophagist un Spawn Of Possession (ja būs)
+4
Skyforger "Kurbadu" arī drošvien sagaidīsim.
+6
Burzums, Burzums... kaut vai slikts būs, zato notirgots būs 100 000 +
+1
forshs, Anata droši vien abus izģērbs tā kā bērnus.
+3
Orphaned Land „The Neverending Way Of Orwarrior”
Rotting Christ tba
Fear Factory ”Mechanize”
Poisonblack tba
Nevermore ”The Obsidian Conspiracy”
Eluveitie „Everything Remains”
Enthroned „Pentagrammaton”
Dark Tranquillity tba
Labyrinth „Return To Heaven Denied, pt.2”
Soilwork tba
Sadist tba
Alchemist tba
Necrophagist tba
Septicflesh tba
+12
Vajadzēja tomēr Skyforger savu jauno albi par "Amorphis" nosaukt... :(
-6
Nah?
+7
Tu ko, nezini, kas ir Amorphis? metal-archives.com/release.php?id=2263...
0
Alchemist vēl dzīvi ?!
0
tagad Spawn Of Possession cits sastāvs, palicis tikai main ģitārists - uz soliņiem paņēmuši ex-Necrophagist, kurš ir tagad Obscurā, principā man Necrophagist soliņi patīk vairāk par SOP, bet SOP kopēji vairāk, ja SOPam pievienos Necrophagist soliņus tad būs jej bogu sex sex sex. Vot tāda man matemātika :D Anata hz, agrāk klausījos bet kkā necepj, es jau tikai gribētu, lai tajā žanrā uzrodas, kāds jauns ieraksts, kuru klausīties gadiem, līdz šim tikai iepriekšminētie ir panākuši to.
+1
Man pagaidām Anata ir bezmaz vienīgais, kas no tā žanra neapnīk.
0
Septick Flesh kaut-ko gatavo? Nu redzēs redzēs...
0
Opá! Austrálu Alchemisti kaut ko jaunu cep?? mmmm... tas bús jáievérté.

No Rotting Christ un Dark Tranquility gan vairs neko interesantu negaidu. RC pirms ménesa redzéju ieksh Damnation Fest... vini véljoprojám spéléja to pasu programmu, ko pie mums Rígá kopá ar Krisiun.
+6
Kas tas ^ par indiāņu rakstu? :))
+3
Ēd manus mandarīnus!!!
+1
Nekā tur nav no tā overkill. Pēc divarpus dziesmām zajebal.
0
2010. gadā es no sava nu jau visai niecīgā ar metālu saistīto grupu saraksta gaidu Agalloch - TBA. Paredzu ka priekš manis būs gada albums, bet ko zin, ko zin >:)
0
New Alchemist Album
Alchemist are well underway writing what will be there 7th studio album that we will hopefully record at the end of the year to be ready for shows in Australia, Europe and hopefully New Zealand and Japan.
The new material is different again, it's eathy, dark, hypnotic & heavy with some exploration with different instrumentation and rythms.
www.alchemist.com.au/html/latest-info.ht...

SEPTICFLESH работают над новым материалом
Кроме этого, коллектив работает над сочинением новых песен, идеи которого продолжат линию нашего прошлого альбома "Communion". Мы планируем, что следующим летом вернёмся в студию к Fredrik'у Nordström'у, а также запишемся с пражским филармоническ... оркестром. Выход нового альбома должен состояться осенью 2010 года.
www.darkside.ru/news/19852/...

+1
Izskatās, ka jaunais Sadist tik ātri neiznāks:

But, since everybody knows we are the typical lazy Italians,
at the moment nobody can tell when the new album will be ready!
Not even the band itself!
Don't worry: a new album will be realesed... somewhere in time!!

www.sadistribe.com/news.htm

+1
Heathen gan acīmredzot iznāks - it kā noplūdes vēl neesot, bet ir izsūtītas promo kopijas zaiņiem.
+4
Ta jau drīz vien pie kādas polūcijas tiksim ;)
0
Darkology - Altered Reflections ir iespaidīgs smagais progressive, at bijušo Beyond Twilight dziedātāju, kā arī ģitārdievu Michael Harris.

My Dying Bride iekš Bring Me Victory singla iekļāvuši kolosālu senangļu balādes Scarborough Fair versiju.
0
A man likās ka to Sarah Brightman sarakstījusi, pati ar savām mazajām roķelēm ...
0
^^ abettiejaušīgadaalbumi ...
+1
2010 vel nav sacies un mes jau dalam laaci :D
0
tfu, patiešām - ierakstījos nākamgada albumos :(

Principā jau Scarborough Fair popularu padarīja Simon & Garfunkel. MDB versija atšķiras visai krietni.
+1
Lai kura gada ar nebūtu tas Darkology - Altered Reflections, bet noteikti ievērtēšanas vērts, galvenokārt dēļ Carpenter'a vokāla, kurš gan daudz vairāk saistās ar Outwolrd vienīgo veikumu, kurš savā laikā atklausīts līdz nelabumam.
0
Fear Factory ir nosperams.
0
cilvēki, kas ir dzirdējuši jauno, vēl neiznākušo un nenosperamo Orphaned Land, silti iesaka apgādāties ar pamperiem, jo tas pārspējot Mabool visos punktos.
0
Bet čaļi progresē - iepriekšējais ripulis pēc 8 gadiem iznāca, šitas tik pēc 6 ...
+2
Vadoties pēc albuma priekšvēstnešiem, abiem diviem singla veidolā, ar pamperu iegādāšanu ieteiktu nesteigties, vairāk uz vilšanos te raugās, kaut nu Mabool bij izcils veikums.
+1
Starp citu, kas ir dzirdējis jauno Fear Factory "Mechanize"? Ko domājat par viņu jauno garadarbu? Pats pāris fragmentus paklausījos un ar to pietika...
-2
Pats pāris fragmentus paklausījos un ar to pietika... un ?

kāds ir Tava ieraksta vēstījums ? ņehuja nesapratu ? >:)

atceros, kad pirmo reizi dzirdēju Queen, man arī pietika, saslimu uz daudz, daudz gadiem .:)
0
"Mechanize" ir galīgi garām, nekādas izdomas, absolūti neinteresants, vienus un tos pašus gājienus dzenā visa albūma garumā. Bet, kaut ko gaidīt no viņiem būtu muļķīgi, jau "Transgression" laikā bija skaidrs, ka muzikālā ziņā FF ir beigas.
+1
Pietika tāda ziņā, ka pēc pāris fragmentu noklausīšanās, nebija vēlēšanās FF jauno garadarbu klausīties atkārtoti. Albums principā ar neko daudz neatšķirās no iepriekšējiem.
+1
Izrādās ka Heathen''The Evolution Of Chaos'' japāņi izdevuši vēl 2009.gada nogalē, tīmeklī jau var nopumpēt.

Un kura gada tad viņš skaitīsies ja Eiropā un ASV iznāks 2010.gadā?

Bet par materiālu - fantastisks veikums, gaidīju ar bažām, daži labi vecie kas atdzimuši varēja arī palikt turpat 80-90'jos(nu vismaz Sacrifice un At War jaunos veikumus nav ne mazākā vēlēšanās vēlreiz klausīties), bet Heathen ir lieliski.

Ņemot vērā ka 1.janvāris lai nav jāmeklē :

metalarea.org/forum/index.php?sho...
rockbox.psychocydd.co.uk/details.php?id=467a...

0
Fear Fatory jaunais ir ahūna labs, kārtīgs blieziens Demanufacture stilā. bet vispār man no FF visi albūmi patik.
0
Omg... To Heathen es, šķiet, jau tagad varētu pasludināt par nākamā gada labāko albumu. Ja vien Burzums tomēr neņems virsroku (uz ko gan ceru).
Release dates:
Japan - December 23
Europe - January 25, 2010
US - March 31, 2010
Bļin, tik ideāls trešs jau padsmit gadus nav manīts... Ideāls skanējums - tikpat kačīgs kā Exodus, tik kudī izsmalcinātāks; soliņi, kas liek kājām atrauties no zemes, aizgrāboši akustiskie iestarpinājumi... Teiciens "lielā trešmetāla četrotne" vairs nav aktuāls.
+5
^ tas teiciens nav aktuāls jau gandrīz 20 gadus.
+1
Varētu būt interesants jaunais Necrophagist albis.
0
Vāciņš šiem smuks - i1.fastpic.ru/big/2010/0101/c1/71...
0
Bilde pa pirmo, bet grupas logo gan tur neiederīgi izskatās.
0
ehh. jaunais Ihsahn neaizķer it nemaz :)
Tā tas nedrīkstētu būt. Bet ir.
0
interesants varētu būt Desultory pēc padsmit gadu pārtraukuma.

93.gada ripulis Into Eternity ir viens no labākajiem tā laika ražojumiem.
0
Bitterness jau ar labinieks.

Heathen spēcīgs albums, kautgan gaidīju ko vairāk. Tā kā Eiropā un ASV tik šogad iznāks, tad laikam pie 2010.gada albumiem jāskaita.
+1
Biju daudz skeptiskāks gaidot jauno Heathen, bet rezultāts The Evolution of Chaos formā ir ļoti tīkams. Klausos jau trešo dienu, un ir tāds tipisks Heathen, nu cik nu tipisks viš bij tais pašos divos albumos, ar baigi smukiem un melodiskām sōlo partijām. Varēj gan manuprāt albums būt nedaudz īsāks, piemēram uz A Hero''s Welcome un varbūt arī Silent Nothingness rēķina, bet kopumā zajebis, zajebis. Izceļams noteikti No Stone Unturned 11 minūšu garais meistardarbs un Red Tears of Disgrace, it īpaši šamā sōlo daļa.
0
Vienreiz noklausījos, bet secinājumus pagaidām neizteikšu, jo šito esmu pagaidām atlicis maliņā kā 2010. albumu un pagaidām koncentrējos uz pērnā gada topa sakārtošanu. Kādu tuvāko pāris dienu laikā tas šķiet paveicams.
+1
22. martā gaidāms jauns nešķīsteņu Ragnarok albums ar nosaukumu "Collectors of the King". Divi gabali noklausāmi maispeisā: www.myspace.com/ragnarok

Rādās, ka šie paliek uzticīgi savam stilam, kas šajā gadījumā tikai priecē.
0
Laikam varu rezka pasludināt šigada lielāku iesūkātāju - IN VAIN. Pagājšgad ne uz vienu īpaši necerēju, tāpēc nenācās vilties. Viena no labākajiem 2007.gada albuma autoriem kautkādu vārstekli uzražojuši. Klausījos un spļaudījos.
0
P.S. Pilnīgi attaisnojuši savu nosaukumu.
0
" Для тех, кто не может позволить себе полноценные артефакты, для тех кому невтерпёж ждать дисков по почте, а также в порядке ироничного привета "героям" торрентов и прочим интернет-треп
0
Bļāviens.

"... интернет- трепачам, мы официально, от лица группы ТЕМНОЗОРЬ, выкладываем весь альбом "Урочища Снов" в формате mp3 в сеть.

Получить любую дополнительну... информацию, а также приобрести коллекционную digibook-версию данного альбома, другие аудио-диски, официальный DVD и атрибутику ТЕМНОЗОРЬ вы можете на нашем сайте:
www.thepaganfront.com/temnozor
www.myspace.com/temnozor
или у наших дистрибьюторо...
www.thepaganfront.com/utgard "
+3
es nolēmu, ka šogad vairāk nezagšu - pirkšu tikai CD.
0
Neizprotu, kas var patikt no tā ТЕМНОЗОРЬ. Pa reizei ir mēģināts, bet nu diezgan nebaudāma lieta.
0
''Horiznonti'' man jau ļoti labi patīk. Viss pārējais gan tāds kakubleks vien ir.
0
Ilgi gaidīts albums - vienkārši ir kārtējais vāks, kurš tiek eleganti uzlikts visai mūsdienu mūzikai. Šie skaņdarbi iedarbojas tīri fiziski, aiznesot klausītāja jumtu pie vella vecmāmiņas, kaut kādās pilnīgi citās dimensijās dziļi zemapziņā. Mūzika, kas ļauj izjust dabas elpu labāk par meža šalkoņu, kas ierakstīta diskā. Pat ja esi kurls oligofrēniķis - to izdarīs krāšņie teksti.
Kārtējo reizi - cepuri nost. Kopā ar iepriekšējo - pagan black metal, kādam tam jābūt. Vot tie Horizonti un pirms tam, tas gan bij tā visai pajēli...
+2
Iz gaidāmā Immolation albuma Majesty and Decay pieejams ausu baudai The Purge www.myspace.com/immolation...

Nez, vai nu sen nebij Immolation(un līdzīgie klausīti) vai nu tiešām šīs gabals ir tik sasodīti spārdošs, bet nu es vienkārši ārprāc ku labs, tādi niknāki un brutāli turklāt manuprāt palikuši.
0
Es teikšu, ka šamie tomēr ir palikuši nedaudz smagāki. Jācer, ka kādreiz viņi vēl atbrauks uz Latviju!
0
Nea, nekas īpaši mainījies nav, tikai šitam ir krietni sulīgāka skaņa, nekā pēdējiem paŗis albumiem.
0
Nupat kļuvis nosperams daudzu mīļotais SHINING. Albums saucas ''Black Jazz''.

P.S. Hm, tas laikam nav īsti tas jo ir norvēģu ansamblis, bet zviedriem albums būs martā.
+1
January 2010

19.01 Sigh - Scenes From Hell
19.01 Liberty N Justice - Light It Up
19.01 Six Feet Under - Graveyard Classics III
19.01 Divine Eve - Vengeful And Obstinate [EP]
19.01 Dawn Of Demise - A Force Unstoppable
18.01 In Vain - Mantra
18.01 Annotations Of An Autopsy - The Reign Of Darkness
18.01 Abigor - Time Is The Sulphur In The Veins Of The Saint: An Excursion On Satan's Fragmenting Principle
18.01 Blacklodge - T/ME
15.01 Mnemic - Sons Of The System
15.01 Astral Doors - Requiem Of Time
15.01 Demonic Resurrection - The Return To Darkness
15.01 Iron Mask - Shadow Of The Red Baron
15.01 Valkyrja - Contamination
08.01 Throwdown - Deathless
08.01 Lost Dreams - Wage Of Disgrace

········ Vhan - Hero Vs Hero
········ Fortid - Völuspá Part III: Fall Of The Ages
········ Canvas Solaris - Irradiance
········ Cloven Hoof - Throne Of Damnation [EP]
22.01 Varg - Blutaar
22.01 Node - In The End Everything Is A Gag
22.01 Orden Ogan - Easton Hope
22.01 Dark Fortress - Ylem
25.01 Deathbound - Non Compos Mentis
25.01 Orphaned Land - The Never Ending Way Of ORwarriOR
25.01 Myrath - Desert Call
25.01 Ihsahn - After
25.01 Heathen - The Evolution Of Chaos
25.01 Dream Evil - In The Night
26.01 Avsky - Scorn
26.01 Living Sacrifice - The Infinite Order
29.01 Excalion - High Time
29.01 Winter's Verge - Tales Of Tragedy
29.01 Crematory - Infinity
29.01 Thrudvangar - Durch Blut Und Eis
29.01 Overkill - Ironbound
29.01 Gamma Ray - To The Metal
0
Orhpaned Land ir, nu tā... nepaliek atmiņā. divreiz esmu noklausījies.

Astral Doors ir tīri normāls, kā parasti, lai gan šeit tie episkie gabali nav tik labi kā Israel un Stalingrad iepriekšējos diskos. Un kas tā par apsēstību ar "metal!!!"? dziesmas Testament of Rock... Metal DJ... wtf?

Rage ir divu dziesmu singls iznācis...nu, galīgi nekāds :(
+1
Ta nu gan baigā apsēstība ar "metal". Ievērtē japošku Metalucifer dziesmu nosaukumus :D
0
Vienalga kāds būs diska nosaukums - "And The World Ends There" vai "Frail", man ir čujs, ka "Before the Rain" 2010.gada ripulis būs ze best album of ze jēr fōr mī.
0
@Intars :) Nu, pag - daži jau sevi pozicionē šādi, un tā ir viņu darīšana.

OK. Gamma Ray ir out, un ir viduvējs. Zemākais punkts ir šis:
www.youtube.com/watch?v=92WdCOXVNBg...
(mājas uzdevums: atrast 5 atšķirības no JP "Metal Gods")
Bet ir sakarīgāki gabali arī. "Empathy", piemēram. Visumā albums ierindojams 90o gadu beigu/2000s sākuma disku līmenī - tb, nasingspešl.

jaunais Dream Evil ir visumā normāli
0
Njā ... lets sing all togather ''Meeeeeeeeetal Gaaaaaaadzzz''

Man jau tie 90o gadu beigu/2000s sākuma albumi augstu kotējas. Vismazāk ''Majestic'' patīk.
0
heh, es kā reiz uzskatu, ka Majestic bija augstākais punkts kopš Somewhere Out in Space (kurš man pēdējā laikā tīk aizvien mazāk, tiesa)
+1
Fauns mani nesaprot, Intars mani nesaprot un arī tu brut ... Tas ir tik skarbi, ka es vienīgais cērtu patieso Metālu. Jāiet paraudāt pie Stacijas emogotiem. Kaugan baidos, ka šie kautkur citur gļukvainu strebj ...

P.S. Ceturtdien viņu tusa stūrī bija pa smuko piekoļķēts - itkā trijatā āzi dīrājuši ;D
0
Jauns Rotting Christ gabals, no gaidāmā albuma Aealo: www.myspace.com/seasonofmist...
0
Būtībā tāds pats smuks Melodiskais Metāliņš kā iepriekšējais. Man jau patīk.
0
^^^ viņiem arī sen kā laiks jau piedalīties eirovīzijā :D
0
nukasiko?
Nevienam nav ko teikt par Sigh?

un par Myrath, tunisiešu progmetaļoriem, kas ar Desert Call veiksmīgi tikuši vaļā no Symohony X ēnas?
0
Ukraiņu Sunrise-Trust Your Soul ieper (melo-pop power metāls - man kā deserts) :-)
0
Sigh ir dzirdams? Jācer, ka kopumā būs labāks par to dziesmu, kas viņiem jau labu laiku karājās maispeisā.
+1
0
Nezinu kāda velna pēc novilku tādu Aktarum - Gang of Trolls. vismaz tagad zinu, kas būs viens no 2010. g. lielākajiem sūdiem. Laikam pēc nosaukuma spriežot, man likās, ka būs vismaz smieklīgi, bet nebija pat tas.
0
Sunrise neiepēra, jau izdzēsu.
Izdzēsu arī Troll. Bet jums gan varētu patikt.

Sigh, kā parasti, ir... dīvains :) Manuprāt, tur ir gana liela ietekme no 1970s vērojama, un tie trompešveidīgie taustiņi stipri atgādina holandiešu blici Ekseption.
0
Spriežot pēc divām jaunajām dziesmām, Imagika būs labāks par Heathen ;) www.myspace.com/imagikametal... Jaunie gabali ir "Scared to Death" un "The Hit". Zaibīte.
0
Crematory - Infinity

Mazliet gan par daduz tīrā vokāla, taču labāks par iepriekšējiem diviem, tātad pelnījis vietu šajā topikā. ;)
+1
February 2010

········ In Mourning - Monolith
········ Trauma - Archetype Of Chaos
········ Nevermore - The Obsidian Conspiracy
01.02 Freedom Call - Legend Of The Shadowking
01.02 De Profundis - A Bleak Reflection
01.02 Blaze Bayley - Promise And Terror
05.02 Fear Factory - Mechanize
05.02 Arsis - Starve For The Devil
05.02 Rage - Strings To A Web
08.02 Ov Hell - The Underworld Regime
09.02 HIM - Screamworks: Love In Theory And Practice
09.02 Icarus Witch - Draw Down The Moon
10.02 Stam1na - Viimeinen Atlantis
12.02 Kruger - For Death, Glory And The End Of The World
15.02 Six Magics - Behind The Sorrow
15.02 Rotting Christ - Aealo
17.02 Finntroll - Nifelvind
18.02 Chthonian - The Preachings Of Hate Are Lord
19.02 Throes Of Dawn - The Great Fleet Of Echoes
19.02 Eluveitie - Everything Remains As It Never Was
19.02 Mastermind - Insomnia
19.02 Jon Oliva's Pain - Festival
22.02 Borknagar - Universal
22.02 Destinity - XI Reasons To See
23.02 High On Fire - Snakes For The Divine
23.02 Airbourne - No Guts, No Glory
24.02 Van Canto - Tribe Of Force
24.02 Kalmah - 12 Gauge
24.02 Dawn Of Silence - Wicked Saint Or Righteous Sinner
24.02 Dark Tranquillity - We Are The Void
26.02 Catamenia - Cavalcade
26.02 Krokus - Hoodoo
26.02 Apostle Of Solitude - Last Sunrise
28.02 Darkseed - TBA
0
Crematory galīgi nekāds - pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Arī Freedom Call ņe fontan, bet vismaz pāris smukas dziesmas ir. Visas cerības uz HIM ...
0
...piekrītu par Crematory (jau idzēsu). Freedom Call sava stilā, bet ja bieži klausās apnīkst; Dark Tranquillity arī izdzēsu ;p
+4
Nav gan zināms, vai šajā gadījumā runa ir par 2010. gada albumu,vai uz to nāksies pagaidīt ilgāk, taču ir šadi jaunumi attiecībā uz CONTROL DENIED otro albumu:

Icon Vs. Icon recently conducted an interview with acclaimed metal drummer Richard Christy (ICED EARTH, DEATH, LEASH LAW, CONTROL DENIED, BURNING INSIDE) about his new project, CHARRED WALLS OF THE DAMNED, and his other upcoming activities. A couple of excerpts from the chat follow below.

Icon Vs. Icon: We wanted to ask you about the unreleased [second] CONTROL DENIED record. I know that you and some other band members were still looking to make that happen. What is the status of that?

Richard Christy: I am really psyched about that. That is another thing that I will be working on this year! I am so happy that I can finally say that we are finally moving forward on that. I have been getting a lot of e-mail and questions over the past few years from fans asking when that album is going to come out. Unfortunately, there were some legal issues with the label that had signed that album. To my knowledge, the label doesn't exist anymore and all the legal issues have been cleared up and we are able to move forward. I am very close with [CONTROL DENIED/DEATH mainman] Chuck Schuldiner's family and I talk with them often. They are very excited about this moving forward as well. We are going to get everybody together up in Morristown, New Jersey and finish the record this year. We just have to talk to everybody about their schedules — Steve DiGiorgio [bass], Shannon Hamm [guitar] and Tim Aymar [vocals]. Also, [producer] Jim Morris (of Morrissound Studio) because he is really excited to do it too! The drums and Chuck's guitar parts are recorded, we just have to go in and finish the rest. I can't wait because the music is incredible! People are going to be so psyched when they hear this album, because it is monstrous! It is really going to be amazing. I am really excited to finish that because that was one of Chuck's last wishes, that fans would get to hear the second CONTROL DENIED album, and I am so glad that we can finally make that happen.
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
+1
iesaku Bifrost - Heidenmetal :-)
+2
Oh, yeh. Nemaz nezināju, ka Čaks paspēja ģitārpartījas sarakstīt.
0
Nu tā - viens mēnesis no šī gada ir pagājis un pagaidām par visspēcīgākajiem darbiem no savas puses varētu atzīt Ihsahn, Abigor, Blacklodge, Dark Fortress un Temnozor jaunos veikumus. Pārpratuma pēc nokačāju tos norvēģu Shining - baigā štelle vispār. Tādie dullie čaļi - muzikālie psihes teroristi :D
0
Es no šiem i minūti nespēju noklausīties ...

Gamma Ray tīri labs. Vecajās labajās A tas JP koveris visšvakākais gabals diskā tradīcijās ieturēts. Šķiet ka otrajā dziesmā Kiske piedzied.
0
Bļa, alusvakars sāk izdoties ...
+1
Atkal žūpo? :D
0
norvēģu Shining redzēju dzīvajā Skaņu Mežā. lieliska mūzika un izcili psihs dzīvais. no albumiem ļoti iesaku Grindstone.
0
ja, norvēģu Shining ir totāli lieliski. es viņus uzgāju arī pa kļūdai kkad sen, bet viņi man principā patīk daudz, daudz vairāk par zviedriem.
0
2010.g.pirmā mēneša labākie: Mnemic "Sons Of The System", Dark Fortress "Ylem".
Garām: Fear Factory, Sigh, Arsis, Orphaned Land (nav slikts, bet zemāk par viņu līmeni).
0
^^^^ ko nozīmē atkal? Kopš sestdienas nebija dzerts. Nedēļas beigas tak jānosvin.
0
pie garām es vēl Crematory pieliktu
0
Eh, es, kā parasti, gada sākumā vēl nevaru uz jaunu lietu baudīšanu iešupoties. Jāatiet no tā muzikālā overkilla (no pun intended), kas bija, kopsavilkumu par pērno gadu taisot. Laikam tik Overkill uin Heathen no šīgada albumiem esmu dzirdējis.
0
Es Heathen pie pagājšgada skaitu. Laikam labākais Thrash 2009.gadā. Diemžēl.
0
Pagājšgad jau tikai Japānā iznāca, citur pasaulē tikai šogad. Labākais thrash pērn? Viennozīmīgi Vektor, bet arī Hirax varen spārdīja.
+1
Vektor bija OK, bet tas iepriekšējais (demo vai ?) labāk patika. Hirax kautkā tā ... 1x patika, šonedēļ klausījos - nekās īpašs. Meliah Rage un Paradox vairāk iespārdīja.

Heathen kaut Jaunzēlandē varēja iznākt :D Metālarhīvos ar 2009.gads stāv. Īsti gan neizprotu tur valdošo sajūsmu - 94% (4x). Pirmais bija labāks, kaut sen nav klausīts. A 1991 vispār ūberlabs.
0
Paradox šitais bija diezgan boring. Iepriekšējais bija krietni labāks (nu par Heresy, protams, labāka nav).
+4
Tā jau ir. Glīta meiča.
+1
Immolation katalogā ir par vienu lielisku albumu vairāk. Jaunais Majesty & Decay sper no ūzām laukā.
0
Jā.. Immolation jaunais albis palielināja patiku pret Death metal.
0
Nenormāli ieper jaunais MNEMIC - SONS OF THE SYSTEM (2010)
0
Es laikam vecās detuhas tēmā šito jau minēju, bet te šodien atkal uzmetu paklausīties - izrādās, arī šīgada albums - un tomēr visai labs liekas: The Grotesquery - Tales From the Coffin Born (Kam Lee un Rogga Johansson kopdarbs - konceptalbums par horror tēmu).
0
Pusnejauši novilkās padbriesmīga nosaukuma banda, kura rukā Heavy/Power ar niknākiem momentiem:

Charred Walls Of The Damned - Charred Walls Of The Damned (2010)

www.youtube.com/watch?v=PbXEUGU4ED4...

Tīri labs albums, bet no tādas supergrupes gaidītu ko vairāk. Bet nu pat labāk nekā parasti, ja savācas keksi, kuru varoņdarbu uzskaitījums aizņem vairāk vietas, nekā recenzija:

- Tim "Ripper" Owens - Vocals (Beyond Fear (USA), Yngwie J. Malmsteen, Judas Priest, Iced Earth, Winters Bane, Brainicide, American Dog and Tim Owens, Seattle, Hail!)
- Jason Suecof - Guitars (Crotchduster, Gargamel, Evince, Capharnaum)
- Steve DiGiorgio - Bass (Vintersorg, Scariot, Freak Neil Inc., Testament, Iced Earth, Sebastian Bach & Friends, Artension, Autopsy, Suicide Shift, Control Denied, Death, Sadus, Artension, James Murphy, Dragonlord, Quo Vadis (Can), Futures End)
- Richard Christy - Drums (Caninus, Burning Inside, Rick Renstrom, Acheron, Death, Control Denied, Demons & Wizards, Leash Law, Public Assassin, Tiwanaku, Syzygy (USA), Bung Dizeez, Incantation, Monument of Bones, Iced Earth, The Loosers)
0
P.S. Klips visai nejēdzīgs.
0
Demonica, elbums ar nos. Demonstrous
supergrupa, ko vada Hank Shermann ar Forbidden džekiem klāt. Vālē parastu paniknu Bay Area (vai kautkas uz to pusi) thrash, no kura samērā miegojos. bet nu - te mums ir lieli trash fani, tiem varbūt patiks :)

Toties jaunais Royal Hunt vispār ir miega zāles galīgas. Un man Paradox II tīri labi patika...
+2
0
Negribas teikt, ka Rotting Christ jaunais albis ir viens no šī gada labākajiem veikumiem , bet interesanti paklausīties. Kaut kā baigi sākuši folk elementus likt klāt.
0
Rotting Christ labs, jā.
0
Pagaidām vienīgie, kas no 2010.gada materiāla iespārdījuši. Pat uz TOP10 velk.
0
Pēc 1.5 x noklausīšanās (t.i. 1x kaut kur fonā, otrreiz normāli klausoties) nekādu lielu sajūsmu neizraisīja. Slikts ar nav, tā ka ar secinājumiem nesteigšos, bet vietām tas folks nelikās sevišķi iederīgs, un vietām ļoti atgādināja jau kaut ko no viņiem pašiem dzirdētu. Par to bonus gabalu es jau izteicos citā tēmā :O~
0
Nezinu par Rotting Christ, jo dzīvajā viņi man 3x jau nobesīja ar totālu garlaicību. Novilkt jau to albi vajadzētu, tikai nekur nav garantijas, ka viņš netiks tikpat ātri izdzēsts. Labāko, kas viņiem ir, viņi tāpat dzīvajā nekad nespēlē. Švaki un garlaicīgi un vēl tas, ka n-tos gadus spēlē vienu un to pašu Theogonia programmu.
0
Skatos meklētājā, ka nekur nav NEKĀ par DEATHBOUND. Te kāds klausās viņus? Izklausās pēc garšīgas somu detuhas. Es lieku cerības uz 'Deathbound - Non Compos Mentis', kas tikko iznāca. Nu takš veči vajag kaut ko enerģisku ;).

www.youtube.com/watch?v=ENeoI5f9MRk...
0
Man gan patīkjaunais Gamma Gay albūms, pat labāks par to Land of the free II.
0
Deathbound tak arī Rīgā ir bijuši, ja mnemaldos, Napalm Death iesildīja. Kopumā samērā boring.
0
Ragnarok jaunais "Collectors of the King" ir nozogams. Nav sūdīgs, bet kaut kā necepī, 3 reizes nokalusījos, un pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Blackdoor Miracle bija daaaaudz labāks.
0
mani jaunais ELUVEITIE tīri labi cepī, jo nav tāda prasta lēkājamā popsa kā visādi Finntroļļi, Korpiklāņi utc.

www.metal-archives.com/release.php?id=2552...
0
man Eluveitie tāpat kā pagājšgada albums īpaši neiespaidoja. Ir jau labs, bet nekas tāds atmiņā paliekoš. Iepriekšējie bija spilgtāki. Finntroll gan ļoti labs. Kārtīgs humppa-humppa :)
0
Kalmah jaunais smuks. Klausījos pleijerī un nevarēju saprast, kā esmu pamanījies Melodic Death Metal grupu novilk (turklāt labu), jo no šī žanra jau sen tik pārbaudītas vai ieteiktas grupas pumpēju. Mājās paskatos - da tie tač somu purvu monstri ...
0
Jaunais Darkthrone arī jau velkams ir! Liekas krietni krāšņāks par F.O.A.D , bet nu Nocturno Culto voķis galīgi nepiesaista šajā albūmā.
0
Runājot par somiem , Catamenia jau arī uzcepusi jaunu albi. Neesmu lielais melodic death/black/dark/hvz kād metāl fans , bet nu tīri klausāms albis.
0
Vislaik jau Simpoplaku spēlēja ... Viena no retajām tās novirzes piegāztuves bandām kuru reizēm klausījos.
0
Vajadzētu būt iespaidīgam Avenged Sevenfold jaunajam albūmam bundzinieka Rev piemiņai.Arī ņemot vērā, kas viņu aizvieto:
"We asked Jimmy's all time favorite drummer Mike Portnoy to record on behalf of him. Mike said it would be an honor and without question that’s what Jim would have wanted. Its comforting to us that someone like Mike, who is undoubtedly revered as one of the best drummers in the world, held such respect and adoration for the Rev's abilities."
+1
Drēbnieks, protams, spārda. AS nebija tie kakainākie metalkoristi, bet vai labs buņģieris spēs šiem kautko līdzēt ...
0
Beidzamajos AS diskos maz kas bija palicis no metalkora, tādēļ arī tie man tīri labi patika
+1
March 2010

········ Linea 77 - 10
········ Noctiferia - Death Culture
········ Flotsam & Jetsam - The Cold
········ Sabaton - Coat Of Arms
········ Devillac - TBA
········ The Eternal - Under A New Sun
········ Rotten Sound - Napalm [EP]
········ Kobra And The Lotus - Out Of The Pit
········ Universum - Mortuus Machina
········ Hooded Menace - Never Cross The Dead
········ Reflexion - TBA
········ Demians - TBA
········ Pure Inc - TBA
········ Saurom - Maryam
········ Malpractice - TBA
········ Carach Angren - Death Came Through A Phantom Ship
········ Corpus Christii - TBA
········ Almah - TBA
········ Negură Bunget - Vîrstele Pămîntului
02.03 Hour Of Penance - Paradogma
02.03 Derdian - New Era Pt. 3 - The Apocalypse
02.03 Avsky - Scorn
03.03 Metsatöll - Äio
03.03 Ludicra - The Tenant
04.03 Folkstone - Damnati Ad Metalla
05.03 Ikuinen Kaamos - Fall Of Icons
05.03 Immolation - Majesty And Decay
05.03 Rhapsody Of Fire - The Frozen Tears Of Angels
08.03 Burzum - Belus
08.03 Barren Earth - The Curse Of The Red River
08.03 Darkthrone - Circle The Wagons
09.03 Abscess - Dawn Of Inhumanity
09.03 Demon Hunter - The World Is A Thorn
12.03 Theatre Of Tragedy - Addenda [EP]
12.03 Kaipa - In The Wake Of Evolution
15.03 Charlemagne - Charlemagne: By The Sword And The Cross
15.03 Katatonia - The Longest Year [EP]
16.03 Armored Saint - La Raza
16.03 Landmine Marathon - Sovereign Descent
17.03 Poisonblack - Of Rust And Bones
19.03 Raintime - Psychromatic
19.03 Sadist - Season In Silence
19.03 Imagika - Portrait Of A Hanged Man
19.03 Unleashed - As Yggdrasil Trembles
22.03 Triptykon - Eparistera Daimones
22.03 Enthroned - Pentagrammaton
22.03 Kamelot - TBA
23.03 Scorpions - Sting In The Tail
23.03 The Dillinger Escape Plan - Option Paralysis
23.03 Nominon - Monumentomb
24.03 Svartsot - Mulmets Viser
26.03 Wuthering Heights - Salt
26.03 Black Sun Aeon - Routa
26.03 Heidevolk - Uit Oude Grond (From Old Soil)
26.03 Cathedral - The Guessing Game
27.03 Pensées Nocturnes - Grotesque
29.03 Alcest - Écailles De Lune
31.03 Before The Dawn - Decade Of Darkness [EP]
31.03 Kiuas - Lustdriven
0
Savi 10 cerīgi albumi gaidāmi.
+1
ar nepacietību gaidu

Poisonblack - Of Rust And Bones
Unleashed - As Yggdrasil Trembles
Heidevolk - Uit Oude Grond
Cathedral - The Guessing Game

Cathedral protams visvairāk
0
Tas pats + Sabaton, Saurom, Metsatol, Raintime, Imagika, Kamelot, Swartsot, Wuthering Highs, Kiuas. Nez kā tas Sadists skanēs ...
0
un neviena albūma no gore-grinda vai porno-grinda?
jūtos apdalīts...
0
Enthroned - Pentagrammaton, vai ta nav porno ?
0
nū, protams ka nē!
jo es to iepriekšējo postu biju nopietni domājis, jo visas uzskatītās relīzes ir reāls "metāla mainstrīms"...
0
A tu gaidīji, ka metalstorm.ee uzskaitīs sūrāko andergraundu? :D
0
Ja par gaidāmajiem, tad atmetot tos, kas jau dzirdēti (Immolation, Burzum), un tos, kam datums nav minēts (no tiem dažs labs varbūt tik nākamgad iznāks), mani interesēs Triptykon, Imagika, Unleashed, Abscess, Cathedral, Metsatoll. Moš arī Armored Saint un Hour of Penance varētu iečekot.
0
āaaa, nezināju ka tie dati ir no metalstorm.ee
0
Ja visus kaktu gōrus vēl liktu, tad to sarakstu ar vienu paņēmienu nevarētu iepostēt ...
0
^^^ a tu pacenties, plīīz :):):)
0
17.03 Poisonblack - Of Rust And Bones
19.03 Raintime - Psychromatic
19.03 Sadist - Season In Silence
22.03 Enthroned - Pentagrammaton
Sadist new album trailer - www.youtube.com/watch?v=emXiVHyhd2g...
+2
kas te par KALMAH bija pīkstējis, ka labs?

www.youtube.com/watch?v=9L4rHQu3npQ...
0
Vēl gan datuma nav un pagaidām neko noklausīties nevar, bet gaidu ar nepacietību :)

PATH OF FIRE IS NOW 100% COMPLETE
www.aeon666.com/
0
un Kalmah labs :D:D:D
0
Kalmah diezgan ņirdzīgs klips, kaut gan arī tējas dzeršana ziemā pie ugunskura ir patīkama pārmaiņa no mošķiem izdemolētās istabās. Muzons - bez emocijām.
0
Ar ninja69 gādību paklausīju jauno Hour Of Penance un ... pre-orderēju komplektu ar jauno cd + T-kreklu. Nu ellīgi spēcīgi. m/
0
Butterfly Temple vēl jāpaklausās. Tā jau neslikts Pagan Power, bet besī vecenes vokāls - kautkāds tāds ''gnusnijs'' ...
0
Butterflaji ir dead... Nevidj ir jaklaisas :)
0
Butterflaji ir dead... Nevidj ir jaklausas :)
+1
jebal...
0
Odnako Lesjars ir piedalījies laikam ar vokālu Butterfly jaunajā albumā.
0
Hm, 2007.bija patīkams pārsteigums, bet nevaru atcerēties, vai 2009.klausīts ..
0
starp citu, man šamie JŪDEN reāli pretendē uz vietu TOP albūmos...

www.youtube.com/watch?v=DUi1yf97paw...
0
man kaut kā viņu pēdējais garadarbs galīgi nepaņēma
0
njā, diemžēl... lai kā es dievinātu Mabool, jaunais Orphaned Land darbs man slīd garām.

Jaunais Van Canto ir iznācis. Bet man kaut kā... tā fiška sāk apnikt :)

Proggeriem iesaku sameklēt Echoes garadarbu Nature/Existence, lielisku progmetāla albumu no Venecuēlas...
0
Ol nav slikts, bet noteikti šo švakākais albums. Sapari gandrīz vienīgais palicis atmiņā.

John Olivas Pain ar nekas īpašs.
0
Džonam ir tāda nevienmērīga kvalitāte. Piem., atverošais gabals ir filleris un pilnīgi nepaliek atmiņā, toties otrais Death Rides a Blackhorse baigi sper.

bet, protams, zudusī un sen pagājusī godība, utt. Ja vajadzētu sastādīt top 5 par smagajiem džekiem, kuru nāvi es vairāk nožēloju, Cris Oliva noteikti būtu to vidū.
0
Ir tādi norvēģu vikingmetālisti Voluspaa , kas nesen beidzot izlaida savu pirmo pilnformāta albūmu. Patīkams.

www.youtube.com/watch?v=xSgXhjKdcO4...

Vijoles piespēlēšana tādu foršumu piedod klāt.
0
Nu re, es tak teicu, ka tai sarakstā uz tiem, kam nav datums klāt rakstīts, var īpaši neskatīties:

"Swedish metallers SABATON will release their fifth album, "Coat Of Arms", in Europe on May 21 via Nuclear Blast Records."
+2
Obļa, SABATON būs 2. novembrī Melnajā Piektdienā!
+1
Intara minētais superbandeniek THE GROTESQUERY toč labs. Vokāls smuks - nevis rūklis, bet dusmīgais, kā GOREFEST
0
Metsatöll - Äio jau nosperams.

www.youtube.com/watch?v=--i3pwGGabE...

The Monolith Deathcult - The White Crematorium 2.0 (2010). 2005.gada albuma pārrakstīta versija. Albums bija labs pabrutāls Desenieks. Ne tik industriāls kā pēdējais.

0
newoutlaw.org/details.php?id=6560... Var arī aizņemties no internetiem Metsatöll - Äio pašmāju trekerī.
+1
^ nē, nē, tik tālu es vēl neesmu nodzīvojies, lai maksātu par torentiem...
0
bet Metsatõll man pašlaik ir starp šī gada TOP 10. Tas nekas, ka pašlaik tur ir tikai 5 albūmi :)
0
^^Neesmu tur neko maksājis, lai kaut ko novilktu vai reģistrētos, bet tas nu tā. Ja gribi ielūgumu (lai gan tur ir brīva reģistrācija) - varu tādu aizsūtīt.
0
Lol, nudien uzlikuši maksas reģistrāciju, tupeņi. Lai nu kā, ja kādam tur vajag ielūgumu, uzsitiet masāžu uz profilā redzamo e-pastu.
0
Ahhaha, un ielūgumi arī nestrādā! Tad laikam neko ... Sanāca tāds trīsvietīgais spams ne pa tēmu O_O
0
Ehh... Rakņājos netā ,cerībā atrast, kur iegūt Cathedral - The Guessing Game jauno albi , bet pagaidām nekur neparādās. Kaut arī jau ir pārdošanā un oficiālā iznākšana ir 26.marts. Lieku lielas cerības uz šo , ilgi gaidīto , albūmu.
0
HEIDEVOLK -Uit oude grond- ir dikti spārdelīgi labs Pagan/Folk Metal.
0
par Van Canto peikritīšu - vairs jau nav tas "woow, ku' laba ideja" efekts, tāpēc sajūsmā neesmu, bet Metallica kavers spārda. viņi vispār varētu tikai kaverus maukt, jo interesantāk tomēr ir klausīties jau zināmus gabalus neparastos aranžējumos :)

Viens no absolūti top albumiem pagaidām man ir Droids Attack - Must Destroy. Clutch faniem, iespējams, varētu patikt

Buckethead, kā parasti, neliek vilties - tīri labs chill mūziks ģitārmīļiem ir jaunais Shadows Between the Sky

jau minētie Darkthrone, Rotting Christ un Finntroll arī uz kādu laiciņu veiksmīgi nodrošinājuši sev palikšanu manā PC

+1
Meh, to Van Canto nemaz netaisos klausīties. Ideja varbūt arī bija interesanta, bet ne laba. No sērijas "just because you're special, doesn't mean you're useful".
0
Kā es varēju aizmirst?! Andreas Kisser - Hubris dubultripulis! VĀKS, ku' labs! A Million Judas Iscariotes, Eu Humano, R.H.E.T., Lava Sky gabali plēš jumtu! ai, viss tas albis plēš jumtu :)
0
Dīvaini , bet Belus sempli likās krietni garšīgāki nekā pilnformāta albis. Atmosfēra ta ir , bet man personīgi nepatīk , kad pārforsē ar melodijas izstiepšanu, ko Vargam patīk darīt.
0
Es tikko divas reizes noklausījos Buckethead "Needle in a slunk stack". Tagad esmu pilnīgā starā un domāju laist vēl trešo reizi.
0
Uz nakti parādījās noskaņa, ka gribās kaut ko dziļu, atmosfērisku noklausīties, un beidzot novērtēju jauno veikumu no Imperium Dekadenz , un ir labs. Protams , gaumes lieta , bet man kā atmosfēriskā bleķa cienītājam ļoti iepatikās, tāpēc metu viņu klāt pie best of no 2010.

0
Jau nosperami UNLEASHED, THEATRE OF TRAGEDY, SALEM, NEGURA BUNGET (jauns CD un pārizdots 2000)
+1
Immolation > Orphaned Land > Heathen > Tarot > vis pārējais iz '10, ko sanācis dzirdēt.
0
Pa smuko iezāģēja Spāņu Dūmsteri HELEVORN (dīķis Tolkiena murgojumā). Skaists, drūmi majestātisks un melodisks materiāls. Manāmas līdzības ar 1996/1998.gada Katatonia un pirmajiem Heavenwood / EverGrey albumiem.

Helevorn - Revelations (2010)

www.youtube.com/watch?v=pznkDLaT7d4...

www.metal-archives.com/band.php?id=6591...

www.myspace.com/helevorn
0
t.i. EverEve, nevis EverGrey
0
Poisonblack jaunais ar jau zogams
0
Sadist ir man mazsaprotama grupa. Ja neskaita ''Tribe'', tad nekas nelien iekšā. Jaunais ripulis nav izņēmums.
+1
Jaunais Imagika - Portrait of a Hanged Man - ojā - labs pēc vella, ar katru klausījumu jumtu nost rauj a vien pamatīgāk - šīferi pēc šīfera, kopā ar Skinner'a enerģisko vokālu, kas liek brīžos skudriņām pa muguru gaiņāties un pie kājām mētājošos sviču ar pie reizes ritmā iespārdīt, kamēr nets nepazūd - ko tur gausties.
Labāks pa abiem diviem iepriekšējiem nu toč, it īpaši Feast For The Hated. The Hit un G.H.B. favorītgabali.
0
Es te pirms dažām dienām kaut kur onlainā kalusījos, bet kaut kā neaizķēra, apnika un izslēdzu jau pusē. Varbūt nebija pareizasi noskaņojums.
0
jaunais Cathedral ir vienkārši ahujennijs. Kopumā man likās tāds nedaudz vairāk sajaukts ar klasisko roku, bet tāpatās smuks pēc vella. jāpasūta CD!
0
Klausos tagad Triptykon, secinājumi laikam jāpataupa vēlākam laikam, taču skaidrs, ka te ir potenciāls, lai pretendētu uz vietu starp gada labākajiem. Pašreiz nāk arī Unleashed, redzēs, kāds tas būs.

Starp citu, ja kāds nepiefiksēja, BoD minētie Helevorn spēlēs leišos, Velna Akmeņa vaļējā gaisa svētkos.

Metsatoll jaunais - arī jāpaklausās vairāk, bet tās dziesmas ar kori visvairāk patika.
0
Cathedral likās garlaicīgs. No Unleashed daudz vairāk gaidīju - stipri slābanāks par iepriekšējo monstru :(
0
Cathedral jauno ripuli baigi gaidīju un nedaudz vīlos. Kaut arī viņš ir tāds diezgan īpatnējs. Jau klausoties pirmās dziesmas radās tāds jautājums - Wtf, kas tie tādi ir ?! Tikai ap vidu sāka parādīties tā Cathedral raksturīgā mūzička. Nav jau slikts ripulis , bet nu Endtime šķiet krietni spēcīgāks.
0
Nav ne vainas Anlīšdam. Ņe fontan, kā sacīt, bet klausāms ir. Par āmura bataljonu sūdīgāks liekas, bet par Sworn Allegiance labāks, apmēram Midwinterblot līmenis. Nu tas pēc 2x noklausīšanas. Septiņnieks sanāks.
+2
Parādījies jaunā Nevermore albuma "The Obsidian Conspiracy" tīzeris.

www.youtube.com/watch?v=kh_Oa47uenQ...

Varen trešīgs šis fragments, lauj cerēt uz kārtējo prīmā albumu.
0
0
Nu tas fragments ir tresīgāks ;)
+1
Sadist jaunais albis ir superīgs :)
Vislielāko plusu par ne-prognozējamību, ja sovvaļņikam var paredzēt kā skanēs nākamais rifs - vai nu a vai b, tad Sadists ņihuja, pat griežot riņķī jau piekto reizi pārsteiguma moments par kompozīcijas attīstību ir tik jutekliski patīkams. Skaņa smuki studijā palaizīta, basbočka ducīgu jauka grozās pa ausīm. pirmajaš klausīšanaš reizēs it kā biju mazliet vīlies par soliņiem, ka nav kā vecajos albjos, bet tad atmetu savu pimpību un ir ir tie soļņiki klausāmi un baudāmi. Ceru gan, ka neapniks tikpat ātri kā iepatikās .:)
+1
Jaunais Ereb Altor - The End ir ārēs. Pirmās 4 dziesmas, kas līdz tām trim The End daļām, plosa ne pa jokam, jāpaklausās drusciņ vairāk, kas zin, iepatiksies arī tie noslēdzošie gabali. Kopumā, vokālā ziņā vairāk niknuma, bet muzikāli vairāk uz norvēģu Funeral pusi, tā vismaz pēc pusotra ausījuma salīdzinot ar debijnieku, nu vienvārdsakot, turpina dūmīga Bathory garā.
0
········ Kathaarsys - Intuition
········ Negură Bunget - Vîrstele Pămîntului
········ Hooded Menace - Never Cross The Dead
········ Saurom - Maryam

April 2010

········ Shining - VII - Född Förlorare
········ Soulgrind - The Tuoni Pathway
········ Angelus Apatrida - Clockwork
········ Tygers Of Pan Tang - The Wildcat Sessions [EP]
········ The Ocean - Heliocentric
········ Drowning Pool - Drowning Pool
········ Arcane Dimension - The Becoming
········ Striker - Eyes In The Night
········ Mandrake - Innocence Weakness
········ Order Of Ennead - An Examination Of Being
········ Trigger The Bloodshed - TBA
········ Cloven Hoof - Throne Of Damnation [EP]
········ Yakuza - Of Seismic Consequence
01.04 Altar Of Plagues - Tides [EP]
02.04 The Foreshadowing - Oionos
02.04 The Vision Bleak - Set Sail To Mystery
03.04 Avantasia - The Wicked Symphony
03.04 Avantasia - Angel Of Babylon
06.04 Darkthrone - Circle The Wagons
06.04 Mägo De Oz - Gaia III - Atlantia
07.04 End Of You - Remains Of The Day
09.04 Gwydion - Horn Triskelion
09.04 Solution.45 - For Aeons Past
12.04 Bomb Scare Crew - Autopsy Of A Monster
13.04 Bison B.C. - Dark Ages
13.04 Lair Of The Minotaur - Evil Power
13.04 Woe Of Tyrants - Threnody
14.04 Crashdïet - Generation Wild
15.04 Darksun - Touching The Sun
16.04 Eisbrecher - Eiszeit
16.04 Linea 77 - 10
19.04 Sick Of It All - Based On A True Story
20.04 Airbourne - No Guts, No Glory
20.04 Ratt - Infestation
20.04 Sevendust - Cold Day Memory
23.04 SpellBlast - Battlecry
23.04 Axel Rudi Pell - The Crest
23.04 Audiovision - Focus
26.04 Bullet For My Valentine - Fever
26.04 Skyforger - Kurbads
26.04 Kivimetsän Druidi - Betrayal, Justice, Revenge
26.04 1349 - Demonoir
26.04 Eciton - A Scent Of Veracity
30.04 Lacrimas Profundere - The Grandiose Nowhere
30.04 October Falls - A Collapse Of Faith
30.04 Emergency Gate - The Nemesis Construct
30.04 Stigma - Concerto For The Undead
30.04 Rhapsody Of Fire - The Frozen Tears Of Angels
30.04 Eisregen - Schlangensonne
31.04 Accept - Blood Of The Nations
0
Uhh , šodien ievērtēju High On Fire - Snakes for the Divine. Baigi kačīgs stoners... Maz sanācis klausīties stoneri , bet šitas man patīk. Īpaši šitas gabals pie sirds pielīda tuvu.

www.youtube.com/watch?v=EXj4V_lgvdE...
0
Es te atkal klausos jauno Scorpions - Sting in the Tail. Tīri feins hārdiņš, galīgi nav sliktākais, ar ko beigt karjeru.
0
Pašlaik klausos jauno The Vision Bleak - Set Sail To Mystery. Pirmie iespaidi pozitīvi. Ja patika iepriekšējie albumi, tad domājams, ka patiks arī šis.
0
Labs, labs. Šie jau sūdu vairs nemāk uztaisīt. Nav tāds gāzējs kā ''The Volves ... '' bet lielisks Dark Metal tā vai tā.
0
Hmm , būs jāievērtē tie abi ripuļi. No dark metal vispār dzirdēts tikai Ajattara...
-1
Ar Arjattaru daudz kopīga nav, bet tāds nikns Gothic Metal ar pribambasiem ir. Pēdējā ripulī viens tīrs Doom gabals ar ietrāpījies.
0
The Wolves Go Hunt Their Prey jau trešais gabals skan un pat ļoti patīk. Būs kaut kad vairāk jāpapēta šitas žanrs.
0
Tu domā niknu Gothic Metal ar Black un Doom Metal elementiem, kuru reizēm par Dark Metal dēvē ? Varu ieteikt pāris bandas. Bet tāds nekonkrēts žanrs.
-1
Nu kaut kad jau varētu jā ! Pagaidām dominē She-wolf , tik sulīgs tas vokāls...
-1
Pēc idejas jau daļa Moonspell, Rotting Christ un Root daiļrades ar šajā "žanrā" ieskaitāma.

Īstenībā man vēl aizvien nav skaidrs, kā izklausās trū gothic metal. B&B varianti parasti ir vienkārši stilu rosols, nevis gothic metal. Pieļauju domu, ka Paradise Lost sākot ar apmēram DT varētu skaitīties un liela čupa no Type O Negative arī.
0
The Dillinger Escape Plan - Option Paralysis
Ar pirmo reizi tā, 50-50, bet šodien noklausījos otro, un tad aizgāja - prasījās jau pēc trešās un ceturtās :) Mani nekad TDEP nav ļoti aizrāvis (izņemot dažus atsevišķus gabalus), bet šis albums nav tik ļoti līdzīgs vecākajiem veikumiem, kas bija totāli vājprātīgi un man drusku par šerpu savā trakumā. Manām ausīm Option Paralysis ir palicis jūtami strukturētāks, tomēr nezaudējot TDEP raksturīgo matemātisko haosu. Vietām pat ļoti, ļoti labas, melodiskas un interesantas vokālās līnijas bija tas, kas lika noklausīties albumu otrreiz, un tad jau mana uztvere sāka ņemt pretī arī citas nianses, kas šoreiz līda iekšā galvā pārsteidzoši viegli un nepiespiesti. Iesaku pamēģināt :)
0
"nianses, kas šoreiz līda iekšā galvā pārsteidzoši viegli un nepiespiesti"

Mani arii tas paarsteidza, jaasaka gan ka drizaak negatiivi. Esmu jau pieradis, ka DEP albuumu jeegas un satura atrashana ir gandriiz vai nopietns darbs, lauzhoties cauri matemaatiskaas kakofonijas dzhungljiem. Taa kaa shii vieglaa atklaashanaas liekas taads kaa uzmetiens, gandriiz vai.

Bet albuums jau labs vienalga.
0
Nupat kā novilku gan jauno Metsatoll gan Heidevolk. Nu nez, Metsatoll kaut kā neaizķēra, jeb noskaņojums un pacietības īsti nebija iedziļināties viņu garajā vēstījumā...Heidevolk tīri labs izrādījās - tāds kačīgs muzons. Tāds konkrēts bliezējs!
0
^ Lai gan tas pēdējais Heidevolk ripulis vienalga nepārspēj viņu manuprāt labāko - "Walhalla Wacht"...
0
man nedz Metsaoll, nedz Heidevolk patika. katru pa 2 reizēm un uz nah nah bez domāšanas :)
0
piedošanu - Metsatoll.
0
jaunais Annihilator ir nozogams un ir pat ļoti labs. nav vairs tik grūvīgs, kā iepriekšējie. labākais kopš Criteria...
0
Lai arī cik nebūtu labi pēdējie Annihilator - vienmēr nākas salīdzinat ar manuprāt viņu labākajiem - Alice In Hell; Never, Neverland...
0
Man jau arī heviskai ''Criteria ...'' baigi cepī
0
Es pie Dark Metal šadus kolektīvus esmu sametis:

Ajattara
Battlelore
Cradle of Filth
Cronian
Death SS
Eisregen
Horricane
Inactive Messiah
Lex Talionis
Mahavatar
Mirzadeh
Moonspell
Nattvindens Gråt
Odes of Ecstasy
Root
Rotting Christ
Santa Sangre
Searing Meadow
The Equinox ov the Gods
The Meads of Asphodel
The Vision Bleak
Verjnuarmu
Wasara
0
bahh.. ka uz tiem Dilindžeriem uzsēdos. Nu baigi labs albums sanācis.
0
Imagika jaunais ir šo sūdīgākais albums. Pilnīgi nekā interesanta. DEL
0
Mana 2010.gada grupa ir Pain of Salvation, tiek griezti visi albūmi pēc kārtas.
No smagāka gala - 2010.gada Sadista veikums
0
Mael Mórdha - Manannán un Roswell Six - Terra Incognita : A Line In The Sand jau nosperami.
0
Mael Mórdha labinieks, Roswell iesūkā. Axel Rudi Pell laiks iet pensijā - bāls un neinteresants albums. Vienīgie, kas iepriecināja ar smuku Hārdiņu ir Dāņu maigmetāla veterāni Pretty Maids. Ļoti labs albums sanācis. Pie reizes Scorpions būs jāievērtē.
0
Pretty Maids ir samērā OK, bet nestabili - ir jauki gabali, ir pavidam. opening gabals sper!
Iesaku turku projektu Neverland - ļoti smuks progmetāls ar Jon Oliva un Urban Breed ka gestvokāliem.
Pie reizes atkātībā nācis ekvadoriešu progmetāls Jethezbel albums Vision, kas ierakstīts vēl 2006. gadā. Priekš tādas eksotiskas vietas - pat ārkārtīgi labi. Aptuveni to pašu (tikai mazāk eksaltēti) varu izteikties par leišu Stranger Aeons - eNneagon.
Roswell Six bija garlaicīgs pēc suņa. Neatceros neko. Silent Call - Greed, tas gan ir itin glīts progmetāls.

Negaidīti labi skan abi Masterplan singla gabali (Jorn is back!). Lonely Winds of War vispār ir pasakains.

Axel Rudi Pell ir stipri, stipri viduvējs. Patika Dark Waves Of The Sea (Oceans Of Time Pt. II) gabals. Bet Oceans of Time viņam vispār ir viens no retajiem albumiem, kas ir izdevies.

Wuthering Heights - Salt: nav ne vainas. Bet nekādus viļņus šis albums nesacels.
0
WH man dikti patīk, būs jānovelk.
0
^^ un ^^^ - šitā jau var vēl banu noraut :D
0
Par ko ?
0
Par ARP apdiršanu :D
0
haha !!
0
Bigija mīļākā banda ?!
0
Raspodiņš ir nosperams - Frozen Tears of Angels, ar tādiem jaukiem dziesmu nosaukumiem kā Dark Frozen World, Reign Of Terror, Raging Starfire (!) un kur nu vēl taitl-treks!
Kādi nosaukumi, tāda mūzika. Diemžēl es tā arī neesmu dzirdējis patiesi piedurošu Raspodiņa gabalu kopš Queen of The Dark Horizons. Nu, biš niknāk, man liekas, īpaši Reign of Terror, kurā pat (!) grouls ira.
0
1349 jaunais "Demonoir" ir noklausāms te: stereogum.com/342612/stream-1349-...

Iepriekšējo, par kuru daudzi spļaudījās, laikam nemaz neesmu dzirdējis; šitajā temps atkal ir atgriezies lielākoties pie ierastajiem ritmiem, bet izklausās pietiekami dažāds, lai nebūtu pārāk garlaicīgs. Moš pat būs jānovelk.
0
Par iepriekšējo drīzāk bija kaifā jāsiekalojas un jākončī biksēs, nevis jāspļaudās.
"Demonoir" pagaidām skan un uzmanību piesaista. Drusciņ pat liek izjust tādu mistiska piedzīvojuma izjūtu. "Revelations..." gan pēc pirmās reizes dolbīja vairāk.
0
Labs karametāls ir PHANTOM X - This is War (vokālists un basists iekš OMEN rukājuši) - www.metal-archives.com/band.php?id=24640... - smuks Poverītis padevies SINBREED - When Worlds Collide (pie miķa Seventh Avenue čalis)- www.metal-archives.com/band.php?id=3540278...

Scorpions ir OK, bet Smukās Jaunuves labāk patika. HIM ir blāvs un salkans. Pēc ''Venus Doom'' biju cerējis uz ko vairāk. Laika šo švakākais ripulis.

Audrey Horne pagaidām tīri smuki skan.
+1
Divi jauki dūmieraksti ienākušies un noklausīti pāris apļi:

Hour Of 13 ar The Ritualist turpina Black Sabbath/Pagan Altar garā, tā ka, ja patika s/t tad šaubu nav, šis patiks tādā pašā mērā, jo jaunā albuma materiāls tik pat labi iederētos pirmajā albumā.

Somu Garden of Worm debijplate s/t, atskaitot to drausmīgo albuma vāknoformējumu, gan ierindojama labāko '10 tradicionālā dūmmetālu ierakstu topa augšgalā. Savadbīgs progresīvais dūms uz britu Warning(ne tik smeldzošs) un štatu Revelation pusi.
+1
Ok, tad nu tā - es jau 4 reizi pēc kārtas klausos Ufomammut - Eve
Viņi nepārsteidz. Nepārsteidz ar to, ka ir radījuši tieši tikpat ģeniālu un lielisku albumu, kā tika gaidīts.
0
No sākuma ierēcu par to nosaukumu - Ufomammut, bet nu visu cieņu , albis ir prima gut ! Perfekts priekš fona mūzikas.
0
Gwydion pēdējais veikums smagi iepārda! Vai šamie būs lv šogag?
0
May 2010

········ Setherial - Ekpyrosis
········ Embryonic Devourment - Vivid Enterpretations Of The Void
········ A Forest Of Stars - Opportunistic Thieves Of Spring
········ Tarja - What Lies Beneath
········ Symphony X - TBA
········ Canvas Solaris - Irradiance
········ Madder Mortem - Where Dream And Day Collide [EP]
········ Twilight - Monument To Time End
········ Hell Within - TBA
········ Pro-Pain - Absolute Power
········ Chain Reaction - Cutthroat Melodies
········ Spock's Beard - SBX
········ Rosetta - A Determinism Of Morality
········ Magica - TBA
03.05 Eleventh Apparition - Silhouettes & Sinners [EP]
04.05 Godsmack - The Oracle
04.05 Deftones - Diamond Eyes
05.05 Ufomammut - Eve
06.05 Defeated Sanity - Chapters Of Repugnance
07.05 Exodus - Exhibit B: The Human Condition
10.05 Danko Jones - Below The Belt
10.05 Keep Of Kalessin - Reptilian
11.05 Misery Index - Heirs To Thievery
11.05 As I Lay Dying - The Powerless Rise
11.05 Laethora - The Light In Which We All Burn
11.05 Brain Drill - Quantum Catastrophe
14.05 Mandrake - Innocence Weakness
14.05 Black Majesty - In Your Honour
14.05 Pretty Maids - Pandemonium
14.05 Mael Mórdha - Manannán
15.05 Mastifal - Intermundia
17.05 Cynic - Re-Traced [EP]
17.05 Annihilator - Annihilator
17.05 Pain Of Salvation - Road Salt One
18.05 Fleshgod Apocalypse - Mafia [EP]
19.05 Loudness - King Of Pain
21.05 Negator - Panzer Metal
21.05 Heaven Shall Burn - Invictus
21.05 Disbelief - Heal!
21.05 Section A - Sacrifice
21.05 Sabaton - Coat Of Arms
21.05 Masterplan - Time To Be King
21.05 Détente - Decline
24.05 Leng Tch'e - Hypomanic
24.05 Enforcer - Diamonds
24.05 Aeon - Path Of Fire
24.05 Dew-Scented - Invocation
25.05 Soulfly - Omen
26.05 ReVamp - ReVamp
28.05 Enemy Of The Sun - Caedium
28.05 InnerWish - No Turning Back
28.05 Nevermore - The Obsidian Conspiracy
29.05 Alkonost - Na Kryliah Zova (On The Wings Of The Call)
31.05 Anathema - We're Here Because We're Here
31.05 Lyzanxia - Locust

P.S. 31.04 Accept - Blood Of The Nations - tas bija labs joks :D
0
Hmm jaunao Annihilator gribētos nobaudīt, tikai pirms viņiem vēl čupa ar albjiem, kas jānoklausās. Vispār pamatīgs laiks aiziet , lai spētu kaut daļu ievērtēt no jaunatkājumiem un jaunajiem štancējumiem...
0
No annihilator es gan neko prātīgu vairs negaidu, diemžēl. Šis tas interesants rādās, gan jau ar laiku tiks ietestēts. Par Nevermore klīst runas, ka esot šo švakākais albums pagaidām.
+1
Man SCYTHIA baigi iespārdīja. Labais vijoļmetāls. Tādi superīgi zōlō !

www.youtube.com/watch?v=0G5h2vpVVCs...

www.metal-archives.com/band.php?id=3540300...

0
Bet jaunais EXODUS tomēr nevelk. Pirmie gabali likās visai cerīgi, bet jo tālāk, jo garlaicīgāk. Turklāt 74min ... ANATHEMA patika labāk, bet ar ''ņe fontan''. Neslikts atmosfērisks rociņš. Un viss.
0
Jup, Exodus laikam būs jānahrenizē.
0
Keep of Kalessin jaunais "Reptilian" ir paklīdis internetos. Klausīties var, ir vēl vienu soli tālāk no bleka, tik grūti pateikt, kurā īsti virzienā. Katrā ziņā meinstrīmam draudzīgāks ir, tomēr tas pats tipiskais rifings un sportiskie bungu ritmi ir saglabājušies; ~tīrie vokāli ir vairāk nekā agrāk. Ā, tas Eirovīzijas gabals nav sevišķi raksturīgs albumam, turklāt albuma versijā skan stipri labāk nekā jevrovīzijas variantā.
0
Jauno Keep Of Kalessin mēģināju klausīties, bet galīgi pie sirds negāja. Kaut kāds stipri vienveidīgs un garlaicīgs (iespēajams, ka albuma beigas ar labākas ir, taču tik tālu pat netiku).
0
Var kāds kaut ko garšīgu ieteikt no prog-power jaunākajiem veikumiem?
0
0
no prog / extreme metal veikumiem nupat esmu spiests atzīmēt Division by Zero, kuri savu Riverside+viegls Opeth stilu ir noslīpējuši jo spīdīgu. Pirmais disks nebi zemē metams, bet Independent Harmony sper paplatu dupsi. Growla gan tur ir pamaz, tikai drusku fonā - ja nu tas ir būtiski.

Laikam neesmu riktīgs Nevermore fans, bet Obsidian Conspiracy man tīri labi patika no pirmās reizes.

Anathema ir OK, bet nekas vairāk. Joprojām apraudu aizgājušas Judgement un Alternative 4 dienas...
0
I nerunā ...
0
mammīt mīļo, Masterplan spārda no sākuma līdz beigām. Ņemot vērā, cik pabāli bija viņu pirmie diski (īpaši debija un tas ar Riot dziedātāju), tad šis ir smuki nikns (savam stilam) un dzenošs. Bez atelpas.

Tā ir, Jornam vajag labu kompozītoru komandu, citādi viņa solo albumi ir skrietni garlaicīgi.
0
čo-čo ? Man Masterplan pirmie divi pat diskos ir, tāpat kā 2 un 3 Jorn albums un Mundanus Imperium, tā ka par bālumu un garlaicību arhikatergoriski nepiekrītu.

Prieks ka šie spārda.
0
drīksti nepiekrist. Pirmais bija baigi gaidīts, ar tādu zvaigžņu sastāvu (un uzreiz pēc The Dark Ride!) - izspļāva bālu disku ar vienīgo labo dziesmu Soulburn. Otrais jau bija labāks.

Mundanus Imperium vispār ir cita opera pavisam (un man, btw, baigi patīk - vienam no retajiem uz pasaules, tā šķiet).

Man vispār no Jorn ir viss, ja nemaldos. Pārbaudīju milzonīgu rutraker diskogrāfiju - trūka tikai Ark būtlegs... Tur tikai viens bija, man nebija neviens.
0
Resno metāla leģendām ar jauns albis ārā -
re ku pirmais singls -

www.youtube.com/watch?v=pvaeyIZwNzo...
+1
GRAVE laidīs 14 jūnijā savu jauno albumu "Burial Ground" ārā. Viens gabals jau ir noklausāms te: www.myspace.com/regainrecords...

Skaņa jau ta kā uz maizes ziest, par dziesmu pašu kā tādu nez.
0
^^^ kāpēc lai kādam MI-TSSCnepatiktu ? Lielisks un oriģināls albums.
0
Desas veterāniem Master ir jauns albums ārā, bet pēc 2x noklaušīšanas diezgan bōring liekas. Vokāls vietām rēcīgi labs.
-1
Masterplan ļoti labs, bet ne labāks par debijnieku.

SILENT CALL jaunais labs - Dream Theater / Threshold tradīcijās ieturēts. Vokālists pirmajos Seventh Wonder albumos mauca - www.metal-archives.com/band.php?id=92186...

Ausīši BLACK MAYESTY turpina priecēt ar ļoti labu poweru - www.metal-archives.com/band.php?id=919...
-1
Man jaunais Annihilator tīri labi patika. Nav nekas dižs, bet ir labi soliņi un gabali.
0
Beidzot noklausījos to Buttefly temple ripuli. Jāatzīst, ka baigi labs. Kaut kādus divus vecākus ripuļus klausījos un kaut kā galīgi nepaķēra.
0
^^^ par Buterflajiem piekrītu, laba atgriešanās pēc šrota albūmiem.
+1
Jau pāris apļus griežas jaunais Nevermore - The Obsidian Conspiracy, un ar katru klausījumu tīk ar vien labāk, nav nekāds gāzējs kā This Godless Endeavor, un uz to nemaz ar negaidīju, ir melodiskāks un rāmāks, noteikti būs jāpaklausās vēl. Kā vienīgos mīnusus var minēt abus bonus gabalus, kas vienlaicīgi ir kaverversijas, tās ir pilnīgi nekādas, un šķiet Dane'a balss ar kļuvusi mazskanīgāka, salīdzinot ar to pašu TGE un agrīnajiem veikumiem.
0
The Ocean Heliocentric ir stipri labs - pēc koncerta MP jau daudzas reizes esmu klausījies
0
Solerrain - Fighting The Illusions (Melodic Death Metal). Krievu CoB. Laaaps!
+1
Braindrill jauns albis - tikko svežaks
Jāteic, ka riffi tiek dročīti pēc pilnas programmas, bet tomēr kaut ko blice ir pamainījusi, manām smadzenēm patikt:
šeit var pagaršot ap ko lieta grozās jaunajā albī-svīpi, tapi, kosmoss, ātri soliņi, tehnika...
www.myspace.com/braindrill...

www.youtube.com/watch?v=o0LjQlf2fJw...
0
Labs gan NEVERMORE.
0
runājot par nevermore, kad tad morbid angel beidzot to albūmu būs beiguši?
0
Ir iznācis jaunais Void Of Silence. Zinu gan, ka trūmetālisti šo grupu ne visai mīl. Arī albums nav tik spožs kā iepriekšējie veikumi, taču var paklausīties.
0
^huh , ja jau nav tik spožs un tiri piri , ko tad viņu likt pie šī gada labākajiem albumiem ? :)
0
Novilkts ir. Dziesmas uz 13 - 17 min ...

ALKONOST - On The Wings Of The Call / На Крыльях
Зова vakar iznācis. Smuks, kautgan pāris iepriekšējie tomēr bija spilgtāki.
0
"^huh , ja jau nav tik spožs un tiri piri , ko tad viņu likt pie šī gada labākajiem albumiem ? :) " - Labs jautājums :D
Redz, no šogad izdotajiem albumiem nav daudz laba gadījies dzirdēt, tāpēc gribot negribot man VoS albums ierindojas pie PAGAIDĀM labākajiem dzirdētajiem.

"Novilkts ir. Dziesmas uz 13 - 17 min" - nu tas tak dooms.
0
Drīzāk Funeral Doom ;)
0
········ Angra - TBA
········ Kamelot - TBA
········ Trap Them - TBA
········ Dimmu Borgir - TBA
········ Heaven Grey - Falling Mist
········ Gojira - TBA [EP]
········ Bleeding Fist - Macabrum Bestia Ex Abyssus [EP]
········ Scarpoint - TBA
········ Aska - TBA
········ Abysmal Dawn - TBA
········ Mourning Lenore - Loosely Bounded Infinities
········ Negative - Neon
········ Operatika - TBA
········ The Meads Of Asphodel - The Murder Of Jesus The Jew
········ Machinery - TBA
········ Pure Inc - TBA
········ Malpractice - TBA
········ Almah - TBA
········ Altar Of Oblivion - Grand Gesture Of Defiance
········ To/Die/For - TBA
········ Control Denied - When Man And Machine Collide
········ The Eternal - Under A New Sun
········ Devillac - TBA
········ Isis / Melvins - Melvins / Isis [EP]
04.06 Vanden Plas - The Seraphic Clockwork
05.06 Nidingr - Wolf Father
07.06 Circle Of Dead Children - Psalm Of The Grand Destroyer
07.06 Watain - Lawless Darkness
08.06 Nachtmystium - Addicts: Black Meddle, Part 2
08.06 Whitechapel - A New Era Of Corruption
08.06 Kingdom Of Sorrow - Behind The Blackest Tears
10.06 Mekong Delta - Wanderer On The Edge Of Time
14.06 Grave - Burial Ground
18.06 Equilibrium - ReKreatur
18.06 Mastercastle - Last Desire
21.06 Witchery - Witchkrieg
22.06 Danzig - Deth Red Sabaoth
22.06 Angelus Apatrida - Clockwork
22.06 Yakuza - Of Seismic Consequence
23.06 Prosanctus Inferi - Pandemonic Ululations Of Vesperic Palpitation
28.06 The Dead - Ritual Executions
28.06 Bonded By Blood - Exiled To Earth
28.06 Severe Torture - Slaughtered
28.06 Demians - Mute
29.06 Korn - Korn III - Remember Who You Are
30.06 Edenbridge - Solitaire
+1
Whitechapel jau nozogams. Uhh ku spēcīgs. Debijnieka "The somatic defilement" garā.
0
Jaunais Pain of Salvation ir kautkāds sūdains poproks ar Blūzu (vomit)
+1
Runājot par kaitinošiem sieviešu vokāliem , kas izbesī , tad nu tieši Alkonost jaunais paguva ātri pieriebties.
0
No visiem šī gada albūmiem, ko esmu dzirdējis, un tādu nav necik daudz, visvairāk nozīmīgi un tuvi ir kļuvuši Audrey Horne s/t un Revolting "The Terror Threshold".
Redzēs, ko varēs sagaidīt no Mekong Delta, Circle Of Dead Children (jau novilkts) un Severe Torture.
0
Kad tā padomā, man laikam visvairāk piedūra Triptykon, un The Grotesquery arī galīgi nebija zemē metams. Ā, un jā, Immolation, protams. Bet īstā vērtēšana jāatliek līdz decmebrim/janvārim.
+1
Ehh, pareizi, Triptykon taču arī ir šī gada. Es kā vienmēr aizmāršīgs. Jā, Triptikons ir ļoti labs. Vēl viens albūms par kuru zinu, ka ilgi klausīšos un noteikti vēl daudz ko jaunu viņā atklāšu.

Bet vakar vakarā tāpat uz līdzenas vietas mani noslānīja norvēģu Okkultokrati ar albūmu "No Light For Mass". Black Metal/ HC Punk maisījums.
0
The Grotesquery no sākuma likās baigi labs, bet ātri apnika. Burzum sanācis ļoti jauks, bet pēc klausīšanās reižu skaita vinnētājs varētu būt Rotting Christ- pie šamā labi strādājas. Bet vispār man maz no šīgada albumiem liekas baisi labs.
0
Anihilated, iespārda, veselīgs threshiņš
0
Sākumā domāju, ka aplam uzrakstīji, bet izrādās, ir arī tāda blice. Bet nu nekas tāds īpašs, diezgan bōring standarta variants.
0
nu nez, man tagad tieši kaut ko tādu prasījās
0
Neslikts Slayer klons. Bet cemme, ka Audrey Horne Rīgā neiradās. Abet Alkonost ar katru reizi tīk arvien vairāk.
0
mSPW, man ar Alkonost tieši tas pats.
0
Kur tu dabūji to Okkultokrati "No Light For Mass", kk:(? Man tikai sanāķ tikt līdz 2009. gada EP, bet albumu kaut kā nesanāk pagaidām atrast.
0
^Man tas pats...
0
Šodien izdevās nosklausīties Nachtmystium - Addicts: Black Meddle, Part 2. Gluži zemē metama manta nav. Diezgan līdzīgs iepriekšējam - Assasins: Black Meddle, Part 1, jo klausoties visu laiku šķita - nu tas jau dzirdēts iepriekšējā.

Katrā ziņā vēl kādas reizes jānoklausās un tad jau varēs izdarīt nopietnākus secinājumus.
+2
Jau 4-to dienu sēžu uz šīs mantas - Whitechapel - A New Era Of Corruption

Vienkārši rauj jumtu nost-kaut ko tik garšīgu no šīs modernā dezkora grupas nebiju gaidījis,
čaļi pamainījuši stilu-pievērsušies detuhai-bet to pasniedz savā manierē-detuha ar dažiem moderniem elementiem- atmosfēra tik tiešām albī netrūkst, nevelti grupā ir 3 ģitāristi :D
Un visnotaļ masīvu garšīgu skaņu piedod tas, ka vairākās dziesmās ir tikusi izmantota 8 stīgu ģitāra uz LA skaņojuma, kas par garšu-mmmmmm
Kaut ko tik garšīgu pēdējo reizi dzirdēju, kad Bloodbath izdeva savu pēdējo albi-The Fathomless mastery
+1
Mucupurulent gaidāms jauns albums! Nu, ļoti jauki puiši.

www.myspace.com/mucupurulentband...
0
Beidzot i-netā atradu Okkultokrati - No Light For Mass. Uhh kā ieper. Tāda sulīga kačka. Jau otro stundu nevaru izslēgt viņus. (rock)
0
No tās pašas sērijas arī noklausījos Kvelertak no tās pašas zemes. Arī tikpat labs šķiet. Pagaidām vienīgās blices, ko no NORGE esmu atklājis šajā žanrā. Varbūt no trve evil black norvēģi sāk lēnām pārslēgties uz tādu Blackened crust ?! :D
0
Jaunais Equilibrium nosperams. Tīri labs, kautgan līdz iepriekšējiem nedavelk.
0
Aj, tad i nemaz nevilkšu. Sagas jau tiešām episks.
-1
Hymir debijnieks - Nyctophobia tāds tīri foršs. Mūzička uz nakti kā saka.
0
P.S Faun , Mucupurulent jau novelkams. Vakar noklausījos. Ir okej.
0
Soulgrind un Sister Sin jaunie ripuļi labi.

Grand Magus arī labs, bet tāds stoneriskāks / sabatiskāks (Tyr / Headless Cross garā). Sākumā neizcirtu, kas skan, jo nekādus Stonerus nebiju vilcis. Beigās vairāk uz Sabatiem aiziet. Albuma vāciņš kā Bathory - Nordland

GRAND MAGUS - Hammer Of The North (2010)
www.youtube.com/watch?v=WPLiZ2ePZTs...
0
Grand Magus sampļus paklausījos, bet diezgan kakains likas. Kāds to vairāk salīdzināja ar Load nekā Sabbath :D
+1
Tas jaunais Mucupurulent labs pēc vella gan, turklāt, ja Bloodstained Blues ilgstošāk, vairāk pa vienu reizi, klausoties nedaudz uz apnikumu sāka vilkt, šito var griezt pat vairākas reizes no vietas.

Grand Magus gan te pēc pāris klausījumiem jau paspēja apnikt, slikts gan nav, bet nu nav ar tādu smuku momentu kā bij iekš to Iron Will, kur ausi pieķert un kas lika to albumu klausīties atkārtoti. Kur tur Sabbath, un kur tur Load gan man nav skaidrs, bet lai jau.
0
Load nesaklausīju, bet iepriekšējie bija labāki, tas tiesa.

July 2010

········ Cavalera Conspiracy - TBA
········ Skiltron - The Highland Way
········ Armory - Empyrean Realms
········ Lithica - TBA
········ 40 Watt Sun - The Inside Room
········ Venom - TBA
02.07 Soilwork - The Panic Broadcast
02.07 Jorn - Dio
02.07 Burden Of Grief - Follow The Flames
13.07 Hellyeah - Stampede
13.07 Hell Within - God Grant Me Vengeance
20.07 Impending Doom - There Will Be Violence
20.07 Lilian Axe - Deep Red Shadows
23.07 36 Crazyfists - Collisions And Castaways
23.07 Darkseed - Poison Awaits
27.07 Decrepit Birth - Polarity
27.07 Avenged Sevenfold - Nightmare
30.07 Gloria Morti - Anthems Of Annihilation
30.07 Blind Guardian - At The Edge Of Time
+1
Noteikti raudzīs to 40 Watt Sun, britu Warning turpinājums jaunā formā, un arī ejošais singls A Voice in the Dark atgrieza interesi uz Blind Guardian.
0
Neslikts singliņš. nekās ūber, bet tiešām, atgrieza interesi. Jorn koveralbus jau nosperams.
0
Mucupurulent ir vienkārši super!!! Iet uz riņķi vien. Sāku jau te rakstīt pārdomas, beigās sanāca jau uz recenziju, tā kā, jāpaņem rīt no Bigija atpakaļ Sicko Baby, kamēr lupī uz viņa paša baby, jāpaklausās, jāatsauc atmiņā pāris fakti, kas bij bukletā, jāizdzer pāris ali, un tad jau būs gatavs.
+1
uhh
20.07 Impending Doom - There Will Be Violence
Šitas tiek gaidīts ... jaunais gabals iekš myspace ievietotais vienkārši iznīcina, čaļi nelaiž vaļā, paņēmuši jaunu buņģieri-labs kaplis.

Whitechapel pēdējais albis visu laiku griežas pa apli \m/

Starp citu no Death/grind skatuves, kaut kad drīzumā jūlijā Condemned laidīs ārā savu otro albi,
es ahujel, arī progresējuši-kā dziesma sākas tā visu laiku vienkārši cērt gaļu.
Un vokāls ar savdabīgs nav standarta cūkas- otra grupa tam vokālam ir Cephalotripsy par kuru Fauns saulaik iefanoja, bet man īsti līdz galam nepavilka, Condemned 2ais albis būs jumta rāvējs...
0
ouu yee -
skat, kas briedina jaunu albumu augustā uz izdošanu -

www.myspace.com/cephaliccarnage...
+1
Piekrītu tev Ninja. Man DC vispār kretinē , bet Whitechapel pirmais albis un jaunais ir uhhh. Kā ieslēdzu A New Era Of Corruption , tā bezmaz vai kā magnēts pievelk un liek klausīties vēl un vēl, līdz vienkārši pārēdies ar to. :D
0
tieši tā-es ar nēsmu deathcore cienītājs- man tas whitechapel pirmais un otrais albis vispar riebjas kaut kads herņa, bet šitas noness,
otra blice, kas man paķer no deathcore skatuves saucamās ir Impending doom viss, pārējais nekas nepatīk,
re ku MSPW iečeko, gadījumā ja nēsi redzējis šo klipu -
www.youtube.com/watch?v=HfgF2hDNjSk...

a re ku no Fričlandes vecie brutālie gaļas izcirtēji, nesen jaunu albi izdevuši -
www.myspace.com/defeatedsanity...
pagaidām nēsmu nevienai citai bandai dzirdējis tik zemu skaņojumu gičai :D

0
^^^ Kas tev ir ar dezkore, ka vajag ņemties pa vienai blicei? Vot rekur tev top dezkors, summarizēts viss vienās jaukās 8 minūtēs. Lūk, iedomājies - 8 min tu jau visu par dezkoru zināsi! /tad tik atliek atlasīt to, kas pašam patīk un čekot konkrētāk:

www.youtube.com/watch?v=ZNgMt66qUWM...
0
Links nešancē , bet nu nekas, atradu. Aber zini , izklausās līdzīgs whitechapel. Bišku citi breikdauni tikai.
Man gan pirmais whitechapel likās kruts.
Vai tad mortician gičistam nav zemāks skaņojums.

Bļe, offtopics aiziet. :D
+5
aaa pareizi es par Mortician aizmirsu :D kapraču metāls

Eu veči - re ku Intars bērnībā pie mikrofona ticis -
www.youtube.com/watch?v=vZ6ArcnY73g...

:D
0
:DDD
0
a es pat noticēju :)
0
Jaunais Limbonic Art jau novelkams. Jāatzīst, ka nekas sevišķs.
0
āhahahaha, ninja, pluss tev. :D Nudien līdzīgs izskatās, ja pieņem, ka es bērnībā esmu izskatījies tāds pats kā tagad :D Žēl vienīgi, ka tas muzons gan tāds patruls tiem tur izklausās.
0
Kas tas tizlu sarakstu (nu tas BoD no metalstorma pārspiestais), kurā nav pieminēts, ka 30.07 ir paredzēts Demiurg jaunais albums?
0
Jau otro riņķi pēc kārtas iet Black Breath - Heavy Breathing. Grūti pateikt, kā labāk šo aprakstīt - desīgs krosovers, krosoverīga detuha, bet nu ir gan vecās detuhas iezīmes, gan trešiski panciskais piedūriens, un tas viss ietērpts Sunlight Studio tipa ģitārzāģu skaņās. Varen labs.
0
Jaunais Accuser tāda kakiņa vien ir ....
0
Dīvaini , bet man tas black breath baigi atsita crust`u Behind enemy lines tikai bikiņ thrashīgāks.
+1
Vai kāds jau zināja, ka КОРРОЗИЯ МЕТАЛЛА nesen izdevusi jaunu labumu "Война Миров" ? Cik nu tur 2010 gada labākais albums, grūti spriest. Bet fakts kā tāds ir pieminēšanas vērts!

www.youtube.com/watch?v=MtBV_f23fng...
0
Novilkts ir pāris dienas, bet līdz ''K'' burtam vēl neesmu ticis :) Pašlaik Edenbridge klausos. Nekas dižs nav :(
0
Biju pavisam piemirsis par Grave; tikko novilku un vienreiz noklausījos. Nav tas no kātiem gāzošākais mateirāls, kāds no šiem dzirdēts (tas gan neattiecas uz prodakšnu - dūciens ir baigs, tā vien skaļāk griezt mudinošs), bet ir visai jēdzīgs, atsevišķas vietas cepī labi. Jāklausās vēl. Pirmajā reizē izcēlās Dismembered Mind ar tādiem lipīgākiem rifiem un lēnais titulgabals beigās.
0
Ta jau pirms Devilstone jāpklausās.
0
Korizija Kala, bļin. Kārtējais kakuci, kuri knapi līdz pusei noklausījos.
0
^ Tā arī domāju...
0
Sagribējās uz nakti kaut ko no slāvu puses paklausīties un uzķēros uz Дрыгва - Сын магутнага Рода. Tāds foršs pagan folk. Noklausīts līdz pusei , bet ir ir labs.
0
Vēl mazliet paklausījos jau iepriekšminēto Void Of Silence albumu "The grave of civilization". Jāatzīst, pēc pirmās reizes nelikās nekas īpašs, taču n-tās reizes noklausoties liekas tiešam lielisks.
+1
Runājot par viedokļa maiņu pēc n-tām noklausīšanās reizēm, Master jaunākais albums, ko pieminēju pusmetru augstāk kā diezgan bōring, nemaz nav zemē metams. Kārtīgs oldskūldesnieks, bez jebkādiem vipendroniem - tas attiecas tiklab uz muzonu, kā uz skaņu. Vairāk gandrīz tā kā 80-to beigu, nekā 90-to stilā. Nav īpaši nekādu lipīgu vai smuki zamudrītu vietu, ir tik tāds prasts, stabils taisnvirziena plēsiens; tāpēc laikam arī tikai ar laiku novērtēju šo. Ir gan viena izteikti tizla vieta otrajā dziesmā, kur top vēstīts, ka "the future is bleak" un it kā tas pats vokālists, un it kā vēl kaut kādi džeki pie veikala piebalso, galvām mādami: "its bleak, its bleak." Vēl tik "mhm, mhm" pietrūkst. :D

Bet vokāls ir ritīg labs tam Speķmanim.
0
Fak, ku' jaunais Grave ir labs! Vāāā, es nezinu, ko iesākt. Ici pici usi susi... gribas dīdīties un plēst visādas lietas
0
Ieskatījos kalendārā......informāc... - šajā mēnesī ir sagaidāms jaunais Venom albums. Blind Guardian septembrī sola tautās palaist savu jauno ripuli...Savukārt gada beigās sagaidāms Sodom jaunais veikums!!!
0
Un tiek arī Control Denied ar;i gaidīts ... varbūt, pat sagaidīsim.

Bet Grave nekādas emōcijas neizraisīja.
0
Hooded Menace ar ir jauns kaut kāds, neesmu gan dzirdējis.

Ares Kingdom ir jauns albums, "Incendiary" vārdā, nu tā jau it kā neslikts. Man gan kaut kā ieslēdzies subjektīvs nepatikas faktors pret šitādiem, ne es vairs tikko minēto grupu, ne +/- līdzīgi maucošos Arghoslent varu paklausīties... Drīzāk pat kādu "gēteborgas" tipa džindzinātāju paklausīšos.
0
Hm, šiem jau pagājšgad bija ripulis. Ar tāds, neslikts, bet nasing spešal.
0
Excrementory Grindfuckers jaunais albums jau kādu laiku ir pieejams. Ir ok, bet liekas, ka iepriekšējie labāki, lai gan arī šis ar katru reizi iepatīkas arvien vairāk.

+1
Ir jau ar labāki, šie ar laiku zaudē iekšas.
0
Blind Guardian jaunākais opuss "At the Edge of Time" ir tapis nozogams tīmeklī. Pagaidām gan laikam tikai 128 kbps, bet gan jau drīz būs arī labāks, jo oficiālā relīze ir jau parīt.

Pagaidām esmu vienu reizi noklausījies, bet pirmais iespaids ir visai labs.
0
"Hooded Menace ar ir jauns kaut kāds, neesmu gan dzirdējis."

Labs. It kā melodiskāks par pirmo, bet vienalga ļoti smags un "pūstošs".
0
Blind Guardian ''At the Edge Of Time'' spārda ne pa jokam. Stabils kandidāts iegādāt oriģinālu.
0
August 2010

········ Torture Squad - Aequilibrium
········ Monster Magnet - TBA
········ Urfaust - TBA
········ Gorod - TBA [EP]
········ The Rotted - Anarchogram [EP]
········ Amulance - Deutschland [EP]
········ Gaia Epicus - Dark Secrets
········ Dark The Suns - Sleepwalking In A Nightmare
········ Facínora - Hell Is Here
········ Symphorce - TBA
········ Skiltron - The Highland Way
········ Fractured Insanity - Mass Awakeless
03.08 Incarnia - Proclamation
03.08 Paul Gilbert - Fuzz Universe
06.08 Immortal - The Seventh Date Of Blashyrkh [DVD]
07.08 Viathyn - The Peregrine Way
09.08 Black Label Society - Order Of The Black
10.08 Bonded By Blood - Exiled To Earth
10.08 Yaotl Mictlan - Dentro Del Mantro Gris De Chaac
13.08 Kataklysm - Heaven's Venom
16.08 Iron Maiden - The Final Frontier
17.08 Filter - The Trouble With Angels
20.08 Accept - Blood Of The Nations
23.08 Apocalyptica - 7th Symphony
24.08 Malevolent Creation - Invidious Dominion
24.08 Ion Dissonance - Cursed
24.08 The Sword - Warp Riders
25.08 Marty Friedman - Bad D.N.A.
25.08 Tristania - Rubicon
27.08 Ghost Machinery - Out For Blood
27.08 Sonic Syndicate - We Rule The Night
27.08 Asphyx - Live Death Doom [DVD]
27.08 Made Of Hate - Pathogen
30.08 Nightfall - Astron Black And The Thirty Tyrants
30.08 Dagoba - Poseidon
30.08 Sahg - III
30.08 Spiritual Beggars - Return To Zero
30.08 Pure Inc - TBA
30.08 Mar De Grises - Streams Inwards
31.08 Disturbed - Asylum
31.08 Cephalic Carnage - Misled By Certainty
31.08 Infernaeon - Genesis To Nemesis
0
Tā neko relīzītes ...
+1
BoD, ej kakāt! Jaunais Korrozia ripulis ir zvērīgs!

Uztin uz 1:42 --- >
www.youtube.com/watch?v=d5n-AnZmAew...

+1
turpinot par Krievu jaunajiem izdevumiem- tad manām ausu membrānām ļoti ļoti iet pie sirds jaunais KATALEPSY EP 2010 gadā izdots - desiņu sajaukuši ar kačku - pa pirmo zorti iet iekšā -

www.myspace.com/katalepsymoscow...

0
Man savukārt Impeding doom - There Will Be Violence albis baigi iecepīja. Jau pirmā dziesma lika noprast, ka šis nebūs parastais deathcore triecējs , bet tāds ar "pelmeni" iekšā. Pēdējais gabals vispār bija tāds blackened deathcore, ko tieši pirmo sanāca noklausīties un uzreiz radīja interesi noklausīties visu ripuli.
0
Iron Maiden - The Final Frontier ir nosperams. Pagaidām, kad atlikušas ~16 minūtes līdz pirmā klausījuma beigām, komentārus izteikt pagrūti, vien to, ka kopumā diezgan līdzīgs AMOLAD.
0
Jauki , AMOLAD ir viens no mīļākajiem albjiem.
0
Hmm , pēc divām noklausīšanās reizēm , trešo reizi vairs negribējās , bet drīzāk AMOLAD. Nav ne vainas , bet šķiet par pusotru balli zemāks par AMOLAD. Gan jau pēc nedēļas liksies galīgi savādāks.
0
Vispār albums ir labs. Par AMOLAD, man liekas, manāmi labāks. Visai prog-īgs, atkārtošanās ad nauseam ir gājusi mazumā (tas diemžēl neattiecas uz tituldziesmu). Brīžiem vairāk pat pēc Dikinsona solo staffa izklausās. Jestruma varbūt varēja būt vairāk, tāds klaisks galopa gabals ir tikai viens - The Alchemist, bet nav jau ar veči vairs nekādi jaunie. Nu vispār man patīk :)
0
"Fak, ku' jaunais Grave ir labs! Vāāā, es nezinu, ko iesākt. Ici pici usi susi... gribas dīdīties un plēst visādas lietas "

Man gan Grave, gan Master lido misenē. Vispār nezinu ko klausīties, uz besi rauj. Izņēmu pāris reizes pagāšgada Funebrarum, vo tā ir manta, un laikam jābrien atpakaļ deviņdesmitajos.
0
Baigi labs debijnieks sanācis somu supergrupai BARREN EARTH - www.metal-archives.com/band.php?id=3540294...

Sastāvs ļoti iespaidīgs, bet galvenais, ka muzons labs un interesants (kā Amorphis un Moontower krustojums, MA par Melodic Death Metal nosaukts). Žēl, ka maiņu dēļ Bruķikā kā pēdējie spēlēja un nesanāca redzēt.

BARREN EARTH - Forlorn Waves (Curse of the Red River - 2010)

www.youtube.com/watch?v=Lokhtc7zA9M...

Mikko Kotamäki - Vocals (Alghazanth, Enter My Silence, Funeris Nocturnum, Swallow the Sun, Verivala, Empyrean Bane)
Janne Perttilä - Guitar (Wind of Pain, Acabó El Silencio, Rytmihäiriö, The Sinkage, Circus of Flesh, Oheisvasara, Moonsorrow)
Sami Yli-Sirniö - Guitar (Kreator, Waltari)
Kasper Mårtenson - Keyboards (Mannhai, Sea Reach, Sininen Hevonen, Amorphis)
Olli-Pekka Laine - Bass (Chaosbreed, Mannhai, Nuxvomica, Amorphis)
Marko Tarvonen - Drums (Arthemesia, Chaosbreed, Gorewinter, Larharyhmä, The Wicked, Thunderdogs, Lakupaavi, Thy Serpent, Moonsorrow, October Falls)
0
P.S. Ķip pirmā Somijas banda, kura uz Peaceville parakstīta. Kliponu ar uzmaukuši:

Barren Earth - The Leer
www.youtube.com/watch?v=Huw8dr9274U...
0
Spēcīgs albums ir padevies veidojumam Blood Revolt. Sastāv no kanādiešu desbleka ekstrēmistiem iz Axis of Advance ar A.A. Nemtheanga iz Primordial pie mikrofona. Tāds nikns, biezs, haotisks bleks ar grindcore piemaisījumu un Nemtheanga raksturīgo vaidošo vokālu pa virsu (te gan šis ar vokālu variē daudz vairāk, nekā iekš Primordial). Buņģieris brīžiem demonstrē izcilas sportista īpašības. Nu īsāk sakot, labs, bet "na ļubiķeļa". Pārāk savdabīgs un haotisks, lai visiem patiktu.

Paraudziņš:
www.youtube.com/watch?v=VHI9_feAIP4...
0
^ "My Name In Blood Across the Sky" ir spēcīgs dūma gabals (līdz pēdējai minūtei :D)
0
Ai sadirsu, tikai vidusposms ir dūmīgs. Sākums arī niknais.
0
Barren Earth samērā sper. Bet par agru, lai pilnas domas teiktu.

Jaunais Iron Maiden ir labs (ja arī ne vairāk). Noteikti labāks par iepriekšējo.

Accept (ak! bez UDO!) arī ir iegūstams... Es teiktu, ka OK. Ir tādi gabali, kas aizķer, citi savukārt ne. Man liekas, vokālists drusku mokājas. Cenšas rēkt vareni, bet viņam drusku par vārgu sanākt. Nav pilnas dukas.

Rush biogrāfisko rokumentālo filmu Beyond the Lighted Stage arī pagrābu... Baigi smuki. Jāpaklausās tie 70s gabali. Tur, piem, teikts (un Džīns Simonss apstiprina), ka baigi draudzējušies ar Kiss pirmajos gados, vairrākkārt koncertējuši kopā - līdz Rush aizgāja uz baigi sarežģītu, konceputālu mūziku.
ja tā padomā - baigi pretstati... Rush... Kiss :)
+1
Kas nu par pretstatiem. Ja abu grupu nosaukumā izlabo 4 kļūdas, sanāk ''alus''.
0
Man šogad iepatikās Big Heat-Grand Ominous Dreams '95 ;-)
0
Jūs te visi guļat vai kā ? Man vienam pašam kā papakarlo jāpašī ? Pa ilgiem laikiem iečekoju, kas Metalārijā jauns no 2010.gada ražojumiem un ko es redzu:

TORTURE SQUAD (spārda, protams)
APOCALYPTICA
DECREPIT BEARTH
SKILLTRON

Timo Rautiainen vairāk man tīkams Somu Metāls.
-1
Šitie ar tīri labi izklausās: KING OF ASGARD - Einharjar

www.youtube.com/watch?v=HblP8090R1w...
0
torture squad noklausījies?
0
Pirmās 3 dziesmas. Spārda sūro pakaļiņu !
0
@creative_77
Man šķiet, ka tai brīdī viņi jau bija nomainījuši nosaukumu? :) Tai grupai gandrīz katrā otrajā albumā nācās mainīt nosaukumu. Grand Ominous Dreams iznāca jau ar nosaukumu Stigmata. (turpmāk: Stygma un Stygma IV). www.stygma4.com/

IMHO, baigi underrated prog/power ansamblis. Fantastisks vokāls - pa vidu starp Jon Oliva no Savatage un Dee Snider no Twister Sister - un lieliska drūma un nikna (savam žanram) mūzika. Man pašam patīk visvairāk The Court of Eternity un Phobia.
Diemžēl pēc bundzinieka saslimšanas četrotne pašķīrās - bet ģitārists ar basistu pirms gada izdeva CD Crimson Cult ar citiem džekiem - tur gan vokāls nav tik labs (bet nav arī zemē metams!), un mūzika visumā neatpaliek.

@BladeOfDarkness
Redz, daži ļaudis pašī pa naktīm, citi, cīruļveidīgi, paši no rīta pusseptiņos... Abejādi - nevar.
0
Ar diskogrāfiju var iepazīties te: metalcaravans.blogspot.com/2010_01_01_archive....
0
Jāiemet pāris savi iespaidi:
Decrepit Birth jaunais spārda ne pa knapo, iesaku!

Demiurg gan sagādāja vilšanos, un Kataklysm arī laikam.

Black Label Society visu noklausīties nav iespējams, kaut kāds sviests.

Accept ar likās nekāds.

Ensiferum jaunais labs, lai gan ne tik cik Sagas.

Vēl jāpaklausās Barren Earth un Torture Squad.

Ļoti gaidu jauno Cephalic Carnage.
0
Moš domāji Equilibrium ?
0
BoD yep, my bad no rīta vēl smadzenes īsti ar pirkstiem nesinhronizējas.

Ā un jaunais Apocalyptica ir sūds.
0
par BLS piekrītu.
un vispār, vai tad vienā albūmā nepietiek ar vienu klavierbalādi?!
0
BLS man arī likās garām. Un man iepriekšējais albums tīri labi gāja pie sirc.

Angra arī nav nekas sevišķs - viss jau labi darīts, bet neaizķer it nemaz.
0
King Of Asgard labi klausās. Nekā īpaša, bet pievelk kā magnēts ;-)
0
Laikam atbildot Burgeriem, CoF arī nopludinājuši dziesmu no jaunā albuma: rghost.net/2398899
Nekas īpašs, bet labāk par Burgiriem gan ir.
0
Accept liekas tīri labs, tikai par garu tas albums. 13 dizesmas ar kopējo laiku stunda divpadsmit - nuinah, varēja mierīgi par kādu trīs dziesmu tiesu īsāku taisīt.
0
Līdz galam noklausīts nav, bet varu teikt, ka nav slikts. Pēc Accept gan īsti neizklausās, atskaitot tās bekvokālīgās vietas. Vokālistu centušies sameklēt no gārdzēju saimes, lai būtu kautcik līdzīgs Udo, bet čalis vairāk velk uz Makkafertiju no Nazareth. Ir savi momenti, bet neviens gabals īsti nepaķēra.

P.S. Būtu labāk VANIZE vokālistu paņēmuši :D

www.youtube.com/watch?v=_ZYBwMd23lM...
0
domāju, ka Vanize voālists aiz cieņas pret bračku nepiekristu ;)
0
Kur ir teikts, ka aizvietotājam jāskan (un diespas, pat jāizskatās) tāpat kā iepriekšējam? Man liekas, ka nav ne vainas Tornillo.
0
3x noklausoties, varu teikt, ka jaunais IM ripulis ir švakākais šo karjerā. Citos vismaz pa 2-3 labām dziesmām bija, kuras nav kauns koncī uzraut. Šajā ripulī tādu neatradu.
0
Ne mārrutka, par AMOLAD stabili labāks. Isle of Avalon un Starblind ir zaibis. Ne jau piemērotība koncim ir tas galvenais rādītājs, tāpat daudzas no labākajām tikpat kā nekad končos nespēlē.
+1
Iespējams dēļ tā, ka nekā laba negaidot, tomēr varen tīkams šķiet Malevolent Creation jaunais veikums Invidious Dominion. Neko diži jaunu jau savā repertuārā nepiedāvā, bet tās ģitāras tur brīžam nu diktām smuki griež. Šitais jālaiž atkārtoti!

Iron Maiden gan, manuprāt, stipri patālu līdz "gada labam albumam". Mazāk izstaipīts - īsāks būtu un Dikinsons mazāk baurotu, jo no vokalizēšanas ar vien tā pašvakāk sanāk, būtu vēl tīri labs. Labāks jau par to A Matter of Life and Death ir gan, bet ne Dance of Death, tas kaut kā vairāk ierullēja. Un vispār, nekas pēc Brave New World no šiem vairs neliekas īpaši vērā ņemams, bet tas jau ar nav nekas jauns.
0
Par BNW piekrītu. Ja neskaita ''El Dorado'' un ''The Talisman'', tad jaunajā vispār nav ko klausīties. Pārstaipīts arī baigi. AMOLAD vimaz ''Different World'' un ''The Reincarnation of Benjamin Breeg'' bija ļoti labi gabali un arī ''These Colours Don't Run'' smuks.

Skiltron jaunais labinieks.

Apocalyptica - pēc 1x var teikt, ka nav vairs tas (nu iepriekšējie divi jau ar nekas dižs nebija). No vokālajiem gabaliem tik viens ar veceni patika. instrumentāļi visai blāvi un tos čellus tā īsti nejūt, izklausās pāc parasta rociņa ar čelliņiem fōnā.
0
Tāks, šodien notestēju četrus no te pieminētiem albumiem:

Torture Squad - AEquilibrium: labs, kā jau ierasts, bet skaņa pasausa. Prasītos kaut ko dzīvīgāku. Kaut gan to pašu var pārmest arī iepriekšējiem albumiem; sen nebija klausīts Pandemonium, un tagad, pēc ilgāka laika tas diezgan dūrās ausīs. Kā jaunais izskatīsies uz iepriekšējo 3 fona, vēl redzēs. Ā, un nezin, vai tas Unholy Spell rimeiks bija īpaši nepieciešams.

Cephalic Carnage - Misled by Certainty: sākumā jau nodomāju, ka arī šie ir kļuvuši par modes upuriem un sākuši spēlēt kādu sūdainu bļāvējkōru, bet pēc tam viss nostājās savās vietās - skan akurāt tā, kā no Cephalic Carnage var sagaidīt. Kaut kādas Meshuggah vietiņas parādījušās, neatceros, vai agrāk tādas bija, neesmu tik daudz šamos kruķījis.

Malevelont Creation - Invidious Dominion: izklausās, ka pēc diezgan pliekanā Doomsday X šie atkal ir atpakaļ uz viļņa. Hofmaņa vokāls varbūt gluži nevelk līdz Symonsa līmenim, bet ir ok. Pērējais viss ir itin zvērīgs.

King of Asgard - Fi'mbulvintr: kaut kas tā kā pa vidu starp Einherjer un Amon Amarth. Normāls vikingu metāls, bet bez rozīnītes.
0
Klausoties uz pleijera Torture Squad - AEquilibrium vienu brīdi nodomāju - a kā man pleijlistē Destruction gadījies ...
0
Beidzot dzirdēju jauno Soilwork "The Panic Broadcast" pilnā apmērā. Nu tā nekas īpašs, katrā ziņā liekas, ka Stabbing the Drama un Natural Born Chaos, kas ir vieni no visu laiku labākajiem melodic death, pārspēt būs baigi grūti
0
Es gan visaukstāk vērtēju ''The Chainheart Machine'' un ''Stabbing the Drama''
0
Stabbing the Drama vai ta nebija lielākais kakuklucis, kas šiem vispār ir?
0
^

es visādus gudrus albumu reviews nelasu, tāpēc nezinu vai stabbing the drama ir vai nav kakucis industrijas vērtējumā, man patīk, vairāki songi vispār jumtu joprojām rauj nost
0
Industrijas vērtējumā gan jau ka ir izslavēts no panckām ārā.
0
Baltkrievu Pagan Folk Metal Дрыгва - Сын магутнага Рода ir šā gada TOP 5-kā. Netipiski tipisks pagan metāls, kas pārak ilgi skan manā pleiyerī.
0
Beidzot noklausījos jauno Misery Index- nekādu Ameriku nav atklājuši, taču tā pati labā brutāldesa, smuki.

Negura Bunget ir izdevuši jaunu albumu (un ieskaņojuši veco jaunās skaņās). Pagaidām vēl īsti nevaru saprast, kaut kas ir un tai pašā laikā kaut kas nav tas. Jāpaklausās vēl.

Cephalic Carnage no sākuma likās sliktāks par iepriekšējo, bet tagad sāk patikt. Paklausīsies vēl, tad redzēs.

0
^^Ir , ir labs. Es jau laiciņu iepriekš pieminēju šamos. Man savukārt Hymir pārāk bieži skan plejerī.
0
September 2010

········ Pig Destroyer - TBA
········ Rorcal - Heliogabalus
········ Consortium Project - Consortium Project V - Species
········ Voodoo Circle - Broken Heart Syndrome
········ Conspiracy - Irremediable
········ Therion - Sitra Ahra
········ Mourning Lenore - Loosely Bounded Infinities
········ Condemned - Realms Of The Ungodly
········ Place Of Skulls - As A Dog Returns
········ In Virtue - Embrace The Horror
········ Zubrowska - Zubrowska Are Dead
········ Allen/Lande - The Showdown
01.09 Mokoma - Juurta Jaksain [EP]
01.09 Atrocity - After The Storm
03.09 Death Angel - Relentless Retribution
03.09 Blackmore's Night - Autumn Sky
06.09 Oceansize - Self Preserved While The Bodies Float Up
07.09 Persephone's Dream - Pan: An Urban Pastoral
07.09 Megadeth - Rust In Peace Live [DVD]
07.09 Stone Sour - Audio Secrecy
10.09 Kamelot - Poetry For The Poisoned
10.09 Volbeat - Beyond Hell/Above Heaven
10.09 Circle II Circle - Consequence Of Power
10.09 Swashbuckle - Crime Always Pays
13.09 Vulture Industries - The Malefactor's Bloody Register
13.09 Goat The Head - Doppelgängers
13.09 Autopsy - The Tomb Within [EP]
14.09 Beneath The Massacre - Marée Noire [EP]
14.09 The Absence - Enemy Unbound
14.09 Lordi - Babez For Breakfast
14.09 Flotsam & Jetsam - The Cold
17.09 Elvenking - Red Silent Tides
20.09 Drudkh - Handful Of Stars
20.09 Raunchy - A Discord Electric
20.09 Obsidian - Point Of Infinity
21.09 Manticora - Safe
21.09 Opeth - In Live Concert At The Royal Albert Hall [DVD]
21.09 Serj Tankian - Imperfect Harmonies
22.09 The Man-Eating Tree - Vine
24.09 Dimmu Borgir - Abrahadabra
24.09 Thaurorod - Upon Haunted Battlefields
24.09 Exciter - Death Machine
27.09 Abigail Williams - In The Absence Of Light
27.09 The Crown - Doomsday King
27.09 Steven Wilson - Insurgentes [DVD]
27.09 Enslaved - Axioma Ethica Odini
27.09 The Batallion - Head Up High
27.09 Rush - 2112/Moving Pictures (Classic Albums) [DVD]
27.09 Sole Remedy - Apoptosis
28.09 August Burns Red - Home [DVD]
28.09 Mushroomhead - Beautiful Stories For Ugly Children
28.09 October Tide - A Thin Shell
29.09 Angra - Aqua
29.09 Iron Fire - Metalmorphosized
0
Paskat tik - THE CROWN un OCTOBER TIDE reanimējušies ...
0
''The experience is centered around Mariangela Demurtas, whose unique voice majestically conquers both moving ballads ("Exile") and engrossing metal tracks ("Patriot Games").''

Es gan teiktu, ka jaunajai TRISTANIA vokālistei tā balstiņā tāda vienkārša un bezpersoniska:

www.youtube.com/watch?v=-S_QhVHGKZQ...

Cita lieta Michael Kiske / Amanda Somerville . Popsīgi, bet dzied labi. Džuse dziedājusi AINA un KAMELOT

www.youtube.com/watch?v=MI3OgbJS6oc...
+1
^^ no shit, Sherlock.

/forum/121939-the-crown-atgrie%C5%BEas
/forum/122333-october-tide

Pats vēl abās tēmās spamojis. Vecums nenāk viens? :D

Šis tas potenciāli labs gaidāms, jā.
0
Tas bija pāris dekalitru atpakaļ ....
0
Re kur var noklausīties samplus no gaidāmā Enslaved albuma - www.amazon.co.uk/gp/product/B003ZY25...

Šķiet, ka varētu būt labs pretendents uz Top 2010, bet nu vispirms jau viss albis jāievērtē.
0
Tarjas albums ir zemē nosviests laiks.
+2
To es varu pateikt arī to nemaz neklausoties.
+1
.. tā pat kā jaunais Angra, tād tuft sen nebij dzirdējs.
0
^^ kādas pāris dziesmas dzīvaja vbija labas, bet Whitsnake kovers un vēl pāris visai štruntīgas.

Tristania ne ar ko nepalika atmiņā. Kiskes projekts labāks, bet ar ņi fontan.
0
Drudkh it kā dabūju noklausīties, taču diži atmiņā nepalika. Varbūt vēl kādu reizi neskādētu noklausīties...
0
To es varu pateikt arī to nemaz neklausoties.
=========
To pašu es varu pateikt par normālu tiesu šeit apspriesto komandu :)
0
Kamelot ne ar ko nepalika atmiņā :( Tristania - arī.

kaukāds vieglais bleks kaut kas tur - Winterhorde - Underwatermoon - izrādījās samērā gards. Būs jāpaklausās vēlreiz.
0
Bļa, nu ja Kamelots ablomīs ... jāskrien zagt.
0
Njā, videodziesma neiepriecināja. No sērijas - jo vairāk specefektu, jo čābīgāks gabals. Cerams citi ir labāki.

Kamelot - The Great Pandemonium

www.youtube.com/watch?v=woRaHKNEs8Y...
0
Drudkh jaunais pat grūti teikt - pārsteidza pozitīvi vai negatīvi. Tupi to būtu turpināt saukt par bleķi , jo no bleķa es vispār nekā nesadzirdētu , pat par metāla līdzdalību neskaitot voxu , varētu pastrīdēties. Tāds feins bekgroundam post-roks ar smagnējāku vokālu. Mazliet par vienmuļu , bet šā vai tā patīkamāks nekā iepriekšējais ripulis, kas bija nu tik sasodīti garlaicīgs un šķita nepabeigts.
0
Pēdējie Drudkh albumi kopš "Blood in our wells" vispār ir nekādi.
0
grave digger kā jau grave digger...

Drudkh man negāja pie sirds.
0
GD sākumā likās visai čābīgs, pie beigām nedaudz labāks. Jāklausās vēl.

Ar Death Angel tas pats, vēl dafiga tīros vokālus salikušu, ka atpazīt grupu nevar ...
0
Man Death Angel likās negaidīti labs (laikam tāpēc, ka pēc iepriekšējā neizteiksmīgā albuma neko īpaši labu arī negaidīju). Un ko nozīmē - dafiga tīros vokālus? Nav jau viņi nekad sevišķi ar netīriem izcēlušies. Pēc pāris reizēm man šitas liekas apmēram The Art of Dying līmenī.
0
Es nedomāju Osegvedas tīro, kas ir ļoti labs, bet šito sūdu (~ no pirmās minūtes):

www.youtube.com/watch?v=cnGetADQdpM...
0
Akustenes daļa gan baigi labā. Iespēlējis šitas saldais fantomasu pārītis:

Rodrigo Y Gabriella - Orion

www.youtube.com/watch?v=L0CsLefLisE...
0
Nu it kā pirmoreiz viņi ko tādu veidotu. Tak sen jau deva arī citiem grupas dalībniekiem dziedāt.
+1
Ķip rindas kārtībā ? Radu būšana ir laba lieta, bet reizēm tā iegriež - kā ta bračkam atteiksi padziedāt, pat ja viņš tik šitā māk:

www.youtube.com/watch?v=R2r5H5QlKlo...
0
Tagad jau vairs nav tik liela radu būšana tur. No vecajiem jau tikai Oseguadea un ģitārists Cavestany palicis.
+1
Pēc ilgāka pārtraukuma sarosījušies Shape Of Despair, no šogad gaidāmā EP tituldziesma www.myspace.com/solarfallrecordsnor... Smuks bez gala, tas gabals.
0
Nopumpēju Grave Digger jaunāko veikumu un, jāatzīst, visai labi iet pie sirds. Agrāk šamējos nebija sanācis neko daudz klausīties, tāpēc būs laikam jāsper kāds solis šajā virzienā.
0
Tad tik roc, tas ir tā vērts ;) Mani favorīti šiem ir:

1993 - The Reaper
1995 - Heart of Darkness
1998 - Knights of the Cross
0
Taps ievērtēti, pateicos.
0
noteikti pievienoju Grave Digger albumu no 2001 - tur ieradās bij. Rage ģitārists.

Bet nu, man ir dalītas jūtas. To neaptverami šķībo dziedāšanu brīžiem grūti pārvārīt. Un jaunajā albumā sākums visai pabāls, bet vēlāk palika interesanti.
0
Beidzot sāku vērtēt Torčer skvadu. Pizģec , ku labs ir Raise your horns... Tik labs thrash. Nebiju gaidījis kaut vai pēc noklausītā daudzuma last.fm.

Laigan tikai otrs gabals , bet jau ir uz urrā. Laikam top10 būs šī gada veikumos stabili.
0
grieķu Nightfall ir sanācis diezgan feins jaunais albis Astron Black and the Thirty Tyrants. Vecos gan neesmu īpaši klausījies, jo atmiņā palikuši kā diezgan neizteiksmīgi gōtiskie blekeri. Bet jaunais tīri feins. Nelielas asociācijas ar Tiamat Amanethes albi.
0
Man pēc paliela kakuča izklausās. Tāpat kā gandrīz visi viņu albumi.

Mar der Grises garlaicīgs.
0
Pa metalarea bradājot uzdūros vienam nedzirdētam, bet dikti labam projektam Yog-Sothoth, kas spēlē instrumentālu stoner doomu. Rauj nost jumu, sevišķi darbīgajās naktīs. noklausīties var yith.bandcamp.com/album/hypnotic-crus... .

+1
Eu eu eu, kāpēc neviens no ziķeriem, kas te spriedelēja par jaunāko Excrementory Grindfuckers veikumu, neminēja, ka tajā dalību ņēmusi arī mums visiem labi zināmā Vic Anselmo? (albumu praktiski noslēdzošā dziesma, neskaitot hidden trackus - Party in Moll (feat. Vic Anselmo)).
0
Ir labs tas Yog-Sothoth , laigan Electric Wizard - dopethrone šķiet daudz lielāks jumtrāvējs.

Jau novelkams Therion. Līdz pusei tikts un iet iekšā tīri tā neko. Kādu laiciņu vispār nav klausīts Therion , tāpēc ir grūti tā salīdzināt ar vecākiem veikumiem , taču pāris dziesmās vietām atsita jauno Buttefly temple un iepriekš nebiju Therionam dzirdējis flautas/stabules , nezinu kā to īsti sauc , pūšamais štrums īsāk sakot.
0
Bļa, a kurš te par Ekskrementoriem spriedelēja ? Pirmā dzirdēšana, jau rikšoju spert.
0
Nav vēl nācies jauno Therion dzirdēt, bet flauta bija arī iepriekšējā.
-2
Slapjajiem sapnīšiem: LIV KRISTINE - Skintight (2010)

www.youtube.com/watch?v=3VMqM0c5BjM...

Dziesma ir vienkārši briesmīga ...

Iznācis arī ATROCITY fet. Yasmin - After the Storm. 1995.gada līdzīgs albums bija ļoti labs. Nosperams vēl nav.

According to a press release, "After The Storm" "does not simply repeat the collaboration, but elevates the songwriting and production to a new level. All instruments were performed live and a huge amount of percussions allows for a tapestry of complementary rhythms. The driving and tribal-like beats are the foundation of ATROCITY's music and allows for an intense and fascinating atmosphere. The string instruments and vocals harmonize perfectly with the mood of the individual songs and with the whole music respectively. Besides wonderful atmospheric songs such as the title track 'After The Storm' or the emotional 'Silvan Spirit', true rock songs like 'Black Mountain' or the anthem 'Transilvania' show a completely new side to a metal band. With the mystical songs 'A New Arrival' and 'As The Sun Kissed The Sky' or the music turned Celtic legend 'The Otherworld', ATROCITY, together with the exotic vocals of Yasmin, takes the audience into a mythological world. The band featuring the singing siblings Alex and Yasmin switches to high gear with the catchy song 'Call Of Yesteryear'!"

0
Man DEMIURG tīri labi patīk. Sevišķi atmiņā šitas gabals palicis, kur pavairāk dāma dzied (šobrīd dzied Autumn, piedalījusies arī Ayreon pēdējā CD):

DEMIURG 06-From Laughter To Retching

www.youtube.com/watch?v=Hw3EGOQCkZ0...

Jau nosperami ir jaunie Flotsam and Jetsam (var teikt, ka back to roots, bet ar progresīvi-tehnisku piesitienu) / Откровения Дождя / Amorphis (pārrakstīti pirmo 3CD gabali).
0
Hmm, tā bāba tīri patīkami dzied :O
0
Es esmu vienīgais, kuram šķiet, ka DA papizģījuši rifus no Metaļikas ?

www.youtube.com/watch?v=80RQuWDll_o...
0
Iespējams , es šito tikai līdz pusei paklausījos un izmetu ārā...
+1
Makarōni pa flocki, jebšu Flotsam and Jetsam jaunais garadarbs gāž no kātiem. Jau vairāki no nu jau par veterāniem uzskatāmām bandām šogad itin sakarīgus līdz pat ļoti labus albumu izlaiduši; Flotsiks mani pwno kā neviens. Jāpiekrīt tiem internetos dirsējiem, kas piemin Nevermore fiškas saklausāmas šajā Flotsiku albumā, bet nu ja salīdzina abu grupējumu šogad tautās laisto, tad Nevermorei ir jāiet nokaunēties un pienest aliņus.

Ritīg labs. Un jā, BoD, jihņijs vokalēro ir, ir monstris.
+1
Jau novelkams Enslaved. Tuvu Vertebrae , varbūt pat labāks , bet jānoklausās vēl pāris reizes.
0
Enslaved kā jau parasti izlaiduši gada albumu. Jau trešo reizi iet uz rinķi un iepatīkas arvien vairāk.
0
Enslaved noklausījos un pat šķita, ka varētu iepatikties. Tā kā man pēdējie Enslaved garadarbi šķita galīgi nekādi, tad tas jau vien ir sasniegums!
0
Vo vo, kā Enslaved jauns albis, tā uzreiz automātā uz gada topu liekams. Čaļiem zelta rokas/rīkles, ka neko sūdīgu vnk nemāk uzražot.
0
ko tur brīnīties?
Tikai kārtējais ģeniālais Enslaved garadarbs...

Flotciks arī izrādījās nepeļams. Man gan viņu mūzika kopš No Place for Disgrace lielākoties uzdzina žāvas, bet trīs klausījieni ļāva saprast, ka jaunais albums ir smuks.

Dumais Burgers gan ir stipri viduvējs, man šķiet. Bet Therion ir vispār nekāds. Pēc Gotiskas kabalas un tiem abiem dvīņu diskiem biju gaidījis daudz vairāk.

Pure neoclassical meetal faniem ieteicams taustiņnieka Nick Marino ieraksts - samērā OK savam žanram.
0
Vai ta Dimmu Borgir jau dabūjams?
0
Kautkāds transkods un feiki ceļo apkārt. Ļauži melš, ka daži feiki esot labāki par oriģinālu ...
+1
October Tide arī ir nozogams
0
Meklējot kaut ko uz Electric Wizard pusi , uztrāpījos uz , manuprāt , garšīgu sludge/doom Clagg - Lord Of The Deep [2010]. Maispeisā viens gabals tik no jaunā ripuļa.

www.myspace.com/clagg
0
October Tide - A Thin Shell pagaidām liekas diezgan cerīgs, par spīti nepārāk galimojošām prognozēm. Līdz gada albim drošvien, ka neaizvilks, jo vecais October Tide (Renkse + Normans) tomēr ir leģenda doom / death lauciņā.
0
Nosperamā veidā parādījušies:

EVOCATION (2007.gada ripulis man iespārdīja pēc pilnas programmas)
HELSTAR
AUTOPSY (EP)
MIRROR OF DECEPTION
ATROCITY
0
JAMES LA BRIE - Tāds interesants. Ar ''growlu'' ....
HAIL OF BULLETS
0
Helstar ir kaut kas jauns? Iepriekšējais bija labs.
0
Jā.

Hail of Bullets ļoti labs.
0
helstars ir OK. nav mīļākais albums.
Džeimsa Labrī soļņiks ir pasmags, ar krietni modernu, pat metalkorisku piešprici tai progmetalā - budzinieks growlo ik pa brīžam. Bet nez, man patika.

Dimmu Burgers (tagad, kad zinu, ka man ir īstais, nevis feiks :)) tomēr ir weeeh. Nekas nepaliek atmiņā. Un nevar ļaut šitādām grupiņāmizcūkot klasiku. Vēl puslīdz ciešami sanāca Burn in Hell kavers, bet nu...

Anthriel - The Pathway ir simpātisks neoclassical metal. Un Enslaved, mīlīši, Enslaved (!)
0
helstaram ļoti feina grupas bildīte :D

www.metal-archives.com/images/1/4/2/142_ph...
0
bet nu jā, Enslaved - perfekts albums.
0
Šoreiz nepierunāsiet Enslaved novilkt. Neviens nekad nav paticis, bet klausīti visi, tāpēc ka bija kopīgā Mp3 pirātizlasē kopā ar Einherjer.
0
Labāks par Enslaved vidusmēra albumu jau ir. Taču dažviet tie dziedājumi šķita galīgi garām.
0
Blade, wtf? neliec man tevī vilties!
0
nu pamēģini novilkt un noklausīties Enslaved songu The Beacon no jaunā albja.
0
The Beacon tiešām spēcīgs gabals. Kā gan es pirmās reizes šamo nepamanīju? hm...
0
tirrpas, tirrpas...
0
Bitīt matos , jaunais Hail of Bullets ir gards jo gards. Lūk to es saprotu , klausies ripuli , ik pa laikam čībiņas sit līdzi ritmiņu , jūtama kačka , pie kuras mazliet grūti sāk palikt mierīgi sēdēt. Lirikas jau viņiem ir satriecošas.

Tokyo napalm holocaust un Kamikaze visvairāk iepatikās un vispār tas Tokyo napalm holocaust jau nedaudz bleķisks izklausās un atgādina vienu Gorgoroth dziesmu , kad aiziet pēc 1 minūtes...
0
Jaunais HEATHEN FORAY smuki iepaunoja - Melodiska PoverDesa ar vikingu pribambasiem - atgādina Obtest un Forefather

www.youtube.com/watch?v=fq1K9u8GEKQ...
0
Vokāls tik reizēm iesūkā.
0
Hmm , Forefather jau nu ne tuvu nav paueram un detuhai.
0
Nu ''Steadfast'' ir tāds poverisks.
0
Bleid , Hail of Bullets no metalarea ņēmi vai citur ?! Šķiet, ka tas, kas ir metalarea ,neatbilst gluži kvalitātei , jo kaut kāds kluss , vairāk velk uz VBR320 nevis CBR320
0
Kāds kvalitātei sakars ar skaļumu ? Turklāt dodu priekšroku VBR128-320 ?

P.S. VBR320 ir vērtīgs ja ir kāda dziesma ar ilgu klusumu (ķip pirms hidden track), tā ja tas pats CBR320
0
Ņēmu no metāārijas. Kvalitāte laba. tik FhG kodeks un flac riops, kam nav lielas nozīmes.
0
Nu man šķiet, ka ir sakars, jo vēl nesen tieši pats par to atkal pārliecinājos. Paņēmu VBR320 Dying Fetus - Descend into Depravity un šķita baigi kluss(par 320 arī izbrīnījos, jo parasti vbr ir no 200-240). Tad dabūju CBR320 un tas bija krietni skaļāks. Nu it kā jau var pagriezt skaļāk , bet tiklīdz plejlistē stāv cbr un cbr , tad tie skaļumi kaitinoši atšķiras.

A tu zini, kas tā par progu , ar kuru tos spektrus skatās. Tur zinošie bieži šaubijās par relīzes cbr320 sacīdami, ka spektri neatbilst vai tml. lieta. Gribētos arī kļūt gudrākam tajā lietā.
0
Nu man šķiet, ka ir sakars, jo vēl nesen tieši pats par to atkal pārliecinājos. Paņēmu VBR320 Dying Fetus - Descend into Depravity un šķita baigi kluss(par 320 arī izbrīnījos, jo parasti vbr ir no 200-240). Tad dabūju CBR320 un tas bija krietni skaļāks. Nu it kā jau var pagriezt skaļāk , bet tiklīdz plejlistē stāv cbr un cbr , tad tie skaļumi kaitinoši atšķiras.

A tu zini, kas tā par progu , ar kuru tos spektrus skatās. Tur zinošie bieži šaubijās par relīzes cbr320 sacīdami, ka spektri neatbilst vai tml. lieta. Gribētos arī kļūt gudrākam tajā lietā.
0
0
Tencinu !

0
0
Lordi kā vienmēr savā līmenī,The Absence arī diezgan spēcīgs albums,pāris reizes noklausījos,tīri labi iepatikās.
0
Laikam vienīgais, kas man no tā patīk tas ir puslīdz labs ripuļa vāciņš, ja nu vienīgi to ķēmu noņemtu nost.
0
www.youtube.com/watch?v=rgI4rRHsloY...
Nu šitas gabals izklausās diezgan spēcīgs no jaunā The Asence.
0
Ievērtēju gan Enslaved, gab Hail of Bullets, gan Helstar. Enslaved ir pa pirmo, par iepriekšējo spēcīgāks; šobrīd vēl grūti spriest, bet varētu pat būt labākais kopš Below the Lights. Ja grib BoD iekārdināt, tad drīzāk Giants būtu dziesma, ko piedāvāt, ritīgs dūms. Pārējās, protams arī labas, Lightening ir vēl viens no favorītiem.
www.youtube.com/watch?v=7WGWVsXdUPk...

Hail of Bullets arī labs, es gan nemanu nekādu īpašu atšķirību no iepriekšējā. Helstar nav sliktāks par iepriekšējo albumu, varbūt pat labāks (King of Hell man bija 2008. gada topa augšpusē, tas gan nav rādītājs, jo togad maz aizķerošu albumu trāpījās).
0
Starp citu, Blekistiem varbūt interesēs, ka pēc 13 gadu pārtraukuma izdevusi albumu Zviedru ~ Black blice ALGAION - www.metal-archives.com/band.php?id=2445... . Es gan pēc 3 dziesmas nolikvidēju - ZB uz buņģieri uznāca.
0
RAUNCHY jauno albumu jau laikam vēl nevar nokačāt,vismaz nekur neatradu.Protams diezin vai ar manu favorītu melodic death žanrā Made Of Hate,kuriem disks iznāca pirms mēneša,kāds spēs sacensties.
0
Jau nedēļu kā var, bet tas jau kautkāds popsīgs metalkōrs
0
Nule pēc padsmit gadu klusēšanas un atpakaļapvienošanās iznāca grupas Swans jaunais albis My Father Will Guide Me Up A Rope To The Sky. Nav īsti metāls, bet varbūt kādam interesē.

Pašam Swans kļuva ievērības cienīga pēc šā video:

www.youtube.com/watch?v=YSRjYYUE-_c...

Pie lieliem decibeliem efekts varētu būt visai interesants.
+1
Sterp citu, kaut kad pavasarī Swans it kā būšot Rīgā.
0
uz kauko post roķisku velk ...
+1
Nu nezinu,es laikam uz tādu koncertu neietu,pārāk vienveidīga aurošana.
0
novilku jauno Swans, bet nav sanācis vēl noklausīties. Principā novilku tikai tāpēc, ka Ārōnam no MDB šie lielā cieņā.
0
Enslaved pēdējā albuma iedvesmots nolēmu vēlreiz paklausīties kādus vecākus grupas albumus (ne pašus vecos). Savulaik mēģināju, bet nepatika. Domāju, varbūt būs mainījusies gaume vai kā tā.
Paklausījos un secināju, ka viss pārējais ir vienkārši nebaudāms materiāls. Vēl pa kādai dziesmai atrast var, bet lielākoties viss likās pilnīgs draņķis. Ko tur tauta saskata?
0
Gaumes lieta, bet Enslaved skanējums , manuprāt , ir krietni izmainījies kopš Ice dale tur sāka spēlēt jeb sākot ar Below the Lights albi , kas man ir favorīts.
0
Man arī BtL laikam visvairāk cepī, taču man neliekas, ka tur būtu kāds krass lūzums manāms - Monumension jau parādījās "jauno laiku" viškas, un daudz kas ir saglabājies arī no pašiem pirmssākumiem.
0
fiškas, ne viškas :D disleksija atkal ņem virsroku :D
0
THE CROWN smuki spirina, ADORNED BROOD īpašu iespaidu pēc 1x neatstāja, bet HELLOWEEN singls vieš cerības. NEVERMORE un EQUILIBRIUM pamazām ierullēja, arī KAMELOT aizgāja, bet ir švakāks par pāris iepriekšējiem.
0
www.youtube.com/watch?v=R4pRK7IMKR0... Jaunais grieķu grupas Firewind singls,nekas jau īpašs,bet klausīties var.
0
Paklausijos The Crown,tīri labi zviedri močī,man patika.Par Helloween jau ir īpašs stāsts,sāku viņus klausīties ar otro izdoto albumu 87.gadā.Toreiz izdevās uz tirgus nopirkt lentu,tad jau nevarēja tā nokačāt,tagad jau labāki laiki,grūti pat izvēlēties ko kačāt.Helloween jau ir klasika,cerams,ka šitas albums būs labais.
0
Helloween 3-dziesmu singls patiešām ir visumā pieņemams - kas pēc pēdējiem trim sūdiem (atvainošanu, Keeper III bija švaks - tik vien, kā nosaukums un title track) ir diezgan liels brīnums.

B et es paskatījos dziesmu sarakstu. Veikats slinko, otrais ģitārists tik vienu dziesmu spējis radīt, un ja reiz Groskopfa dziesmas tiek iekļautas diskā, tad paliek baigi.
Kā jau paredzams, viss uz Derisa šaurajiem pleciem.
0
man jau Graspopa Schockmachine ļoti tīk, tā ka par viņa komponista spējām man šaubu nav.
0
Jā,bet tomēr agrāk Veikats,komponēja ne pa jokam,kaut vai viņa Dr.Stein vien ir ko vērts.Taču jaunajā albumā,ja nemaldos būs tika 2 viņa dziesmas.
0
Helloween neesmu klausījies kopš Pink Bubbles Go Ape iznāca. Nu tā pa teļļuku atsevišķus klipus vēl esmu redzējis pēc tam. viņiem ir kaut kas ievērības cienīgs pēc 1991. gada iznācis?
0
Cradle of Filth izlaiduši jaunu video:

www.youtube.com/watch?v=wUmpSr2i740...

riktīgi smieklīgs, bet bleka tur nav :D
0
^^ bļin, ''The Time Of The Oath'' ir ūberlabs. Arī divi nākamie ļoti labi.
0
^^ kaut-kāds galīgi neizteiksmīgs šlāgers :O~
0
Helloween - Time of the Oath, bet īpaši jau The Dark Ride ir ļoti labi albumi. Pārējie... nu tā.
0
kreidlu video pēdējās sekundes nogalina :D
vispār labi ka to sievieti ik pa laikam parāda, ja nē būtu galīgs draņķis.
0
aaaaaaa fakk!! AUTOPSY!!
0
Jāatkārto tas pats jau kuro reizi, junais HALFORD ripulis ir OK, ar pāris interesantiem momentiem, bet nekas dižs un prātā paliekošs. CREMATORY tāpat. LORDI un ŠVAKBAKLE visai lieli kakuči. CIRCLE II CIRCLE gan visai cerīgs, vēl pāris reizes jāpaklausās.
0
October 2010

········ Kromlek - Finis Terrae
········ Heathen Foray - TBA
········ Star One - Victims Of The Modern Age
········ Revolution Renaissance - Trinity
········ Gernotshagen - Weltenbrand - ...den Banner hoch der Nacht entgegen
········ Prong - TBA
········ Obscurity - TBA
········ Glorior Belli - The Full Intrepid Experience Of Light
········ Monster Magnet - Mastermind
········ Evergrey - TBA
········ Colosseum - Chapter 3: Parasomnia
········ Hydrogyn - Judgement
········ Wojczech - Pulsus Letalis
········ Vintersorg - TBA
········ Demons And Wizards - TBA
········ Phideaux - Snowtorch
········ The Ocean - Anthropocentric
········ My Silent Wake - TBA
········ Sacred Oath - World On Fire
········ Manic Movement - Hot Hot Hot
········ Violet Sun - Loneliness In Supremacy
01.10 Melechesh - The Epigenesis
01.10 Letzte Instanz - Heilig
01.10 Grave Digger - The Clans Will Rise Again
05.10 Joe Satriani - Black Swans And Wormhole Wizards
08.10 Space Eater - Aftershock
10.10 Auspex - Heliopause
11.10 Syrens Call - Raging Waters
11.10 UnSun - Clinic For Dolls
11.10 Hail Of Bullets - On Divine Winds
12.10 All That Remains - For We Are Many
12.10 Intronaut - Valley Of Smoke
12.10 Hæresiarchs Of Dis - Denuntiatus Cinis
15.10 Symphorce - Unrestricted
15.10 Rhapsody Of Fire - The Cold Embrace Of Fear - A Dark Romantic Symphony [EP]
15.10 Magic Kingdom - Symphony Of War
15.10 Mirror Of Deception - A Smouldering Fire
15.10 VA - The Big Four: Live From Sofia, Bulgaria [DVD]
17.10 Lugubrum - N.O.I.R. [Split] [EP]
18.10 Jumalhämärä - Resignaatio
18.10 Dååth - Dååth
18.10 Voodoo Six - Fluke?
18.10 Pure Reason Revolution - Hammer And Anvil
18.10 The Meads Of Asphodel - The Murder Of Jesus The Jew
18.10 Necronaut - Necronaut
20.10 Amberian Dawn - End Of Eden
22.10 Cradle Of Filth - Darkly, Darkly, Venus Aversa
22.10 Virgin Steele - The Black Light Bacchanalia
22.10 Forbidden - Omega Wave
22.10 Neaera - Forging The Eclipse
22.10 Crystal Viper - Legends
25.10 Steven Wilson - Insurgentes [DVD]
25.10 Firewind - Days Of Defiance
25.10 Tank - War Machine
25.10 Triptykon - Shatter [EP]
26.10 Ill Niño - Dead New World
26.10 Kylesa - Spiral Shadow
26.10 Katra - Out Of The Ashes
26.10 Withered - Dualitas
26.10 Transatlantic - Whirld Tour 2010, Live At Shepherd's Bush Empire London [DVD]
26.10 Krieg - The Isolationist
27.10 Verjnuarmu - Lohuton
29.10 Andras - Warlord
29.10 The Sorrow - The Sorrow
29.10 Evocation - Apocalyptic
29.10 Facebreaker - Infected
29.10 War From A Harlots Mouth - MMX
30.10 Shape Of Despair - Written In My Scars [EP]
31.10 Helloween - 7 Sinners

cerams, ka Star One būs labāks par Guilt Machine
0
būs The Ocean jāvērtē tikko varēs zagt!
0
Facebreaker jau ir dabūnams
0
AKREA jaunais albums Lügenkabinett jau pašlaik ir apritē.
0
Jaunais KAMELOT gan kaut kāds mēsls ,paklausijos un izmetu .
0
Jaunais Melechesh ir iznācis un nospārda pakaļu ka nemetas. Ja nebūtu Enslaved, tad noteikti gada albums. Cerams atbrauks līdz LV kopā ar Nile.
-1
Melechesh labākajā gadījumā grupai The Crown ūdeni var pienest.
0
^^^
tu vēl varēji Metāliku ar Sepultūru salīdzināt.
0
Ačo, abas trešu kapāju, kad par pimpjiem nebija vēl kļuvuši ....
0
Nu nerunāsim šoreiz par žīdiem,bet PERTNESS pagaidām labāko poweru spēlē.
0
Kas tie tādi ?
0
Nu novērtē,pirms 2 gadiem albums likās vēl spēcīgāks,bet šitam ar ne vainas.Pertness ir Šveiciešu blice.
0
Noklausījos The Crown un Melechesh abus vienu pēc otra; abi labi, apmēram kā gaidīts, bet tiešām nav jēgas tos salīdzināt.
0
Jā tiešām The Crown ir labs,bet ir jau daudzi citi albūmi rudenī,piemēram Made Of Hate ir baigi labais.
0
Diemžel japāņu grupa Blood Stain Child sola izdot albūmu tikai nākamgad,bet jāgaida tur kaut kas labs būs.
0
www.youtube.com/watch?v=2oi-8xl7uZs... Te pievienoju viņu dziesmu no iepriekšējā albūma,tiešām iespaidīgs grāvējs.
0
^^Šitos lai saprastu laikam kāda čupiņa ar ripām jānorij. Bet nu katram savs.
-1
Nemētā jau te gudro,norij savas ripiņas,bet metāls rulēē.
0
BSC interesanta banda un tieši ar ''elektroniskajiem'' albumiem, nevis debijnieku, kas bija COB kopija. Bet tā jaunā profilbide ir biedējoša - www.metal-archives.com/images/9/2/2/4/9224...
+1
Šis īsti nav par metālu, bet nu Trenta Reznora jaunā projekta HOW TO DESTROY ANGELS EP's ir satriecošs. Par brīvu novelkams viņu saitā.
0
^aha
Satriecošs varbūt gluži nē, bet ļoti baudāms gan. It īpaši gabali "A Drowning" un "The Space In Betwwen", kuram klips arī tīri sakarīgs.
0
Tad laikam kādus zaķus BSC ir paņēmis.Jācer ka nākošais albūms nebūs sliktāks par mozaiq,tieši tas ka viņi dragā elektroniku ir ļoti iespaidīgi.
0
Vispār japāņi ir baigie metālisti,man patīk daudzas grupas,diemžēl Loudness nav vairs tajā līmenī,kā pirms gadiem 20,jaunais albums tāds mēsls vien ir.
0
IMHO pēdējais labais Loudness albums bija 1992 gada S/T
0
Nu par Loudnesu tā kā viss būtu skaidrs.
Dawn Of Tears ir tie kurus es baigi cienu,ļoti spēcīga blice,nekas līdzvērtīgs melodic death žanrā nav,ja nu vienīgi Children Of Bodom ko labu izdos,bet pēdējie albūmi tādi vāji bija.
0
No šāgada albumiem laikam var izcelt divus Scorpions un Pretty Maids,vecas vērtības tomēr nerūs,
0
Apspriest par to cik labi/slikti/kruti ir japāņi var droši darīt "džapanīz metal" tēmā, ja tāda ir.
0
Man Europe patika pat labāk par Scorpions, bet PM par abiem labāki.
-2
Ta ko pats piedāvā,apspriedīsim Skyforger tēmu no visām pusēm,būs ļoti latviski.
+2
Tēma jau 2010.gada albji.
0
Ievērības cienīgs, manuprāt, ir zviedru Aktiv Dödshjälp - Men allting har ett slut , kura žanra raksturojums ir visai interesants.
Ā , vēl arī Gallowbraid debijnieks EP kā bekground mūzika ir baudāma , kaut gan vietām atsit Falkenbach.
0
Ā , piemirsās...
Bleķa cienītājiem droši vien patiks dāņu blekerīši - Angantyr. Tikai otrais gabals skan , bet jūtami starp bleķiem šogad būs augšgalā.
0
Gallowbraid mēģināju. Gluži zemē metama muzīciņa nav, taču nevarētu nosaukt par ko īpašu.
0
Dāņiem jau vispār laba mūzika Pretty Maids,Iron Fire,Raunchy,Volbeat,lai gan 2 pēdējos pie metāla laikam nevar likt.
0
Prieks par Scorpions,kas savu līmeni noturēja,pēdējais albums bija labs.Cik zinu šie laikam met mieru,jāklausās un jāizbauda viņu pēdējais sasniegums.
0
Volbeat ir Metāls, šīgada albums gan tik ļoti neispārda, bet tāpat labs. Dāņiem jau čupa lielisku bandu, nav jēgas uzskaitīt.
-1
Tad neuzskaitam,bet ziemeļnieki es uzskatu ka ir labākie metālā.Zviedri,Somi, Norvēģi,Dāņi,pat Farērieši paspīd ar savu TYR.
0
Šis rīts sākās labi - ar vieglu klauvējienu pie durvīm pastnieks atnesa jauno Mourning Lenore "Loosely Bounded Infinities"

noklausījos un laikam priekš manis tas ir pagaidām labākais 2010.gada disks

lēns, plats un melodisks dūms ar 50/50 growlu un cleanu. Visas labākās dūma tradīcijas apkopotas vienuviet vietām iesitot pat blūza fiškas, pielejot drusku depresiju un skumjas ir panākta super noskaņa.

Vienīgais, kas drusku nepatika, ka 2 trackos drusku tā kā ritmi no Paradise Lost 93.gada Icon liekas nedaudz aizgūti

Bet tā 9 balles
0
^Sāku lasīt tavu komentāru un jau interesanti palika , kas tad ir tas pagaidām tev labākais, ja jau vairāki izcili ripuļi ir izgājuši un te tev bija.. Doom.

Jāturpina kaifot no jaunā Enslaved. Šodien jau skan savādāk nekā pirms nedēļas.
0
Pagaidām vienīgais ļoti labais albums ir Rotting Christ, kas velk uz 9.5/10. Vēl Heidevolk, Pretty Maids un The Vision Bleak ir tuvu tam, bet savi 30 albumi uz 9/10 velk. Dikti čābīgs gads izskatās.
0
^

jā gads ir diezgan nekāds, es vēl ceru kaut ko Agalloch, Before the Rain un KYPCK sagaidīt.

Vēl interesanti varētu būt paklausīties kādi varētu būt Atheist un Desultory pēc tik ilga pārtraukuma, kā arī interesanti ko Cult of Luna, Necrophagist un Summoning būs uzražojuši
0
Kas ir CoL un BtR nav ne jausmas, bet uz desultory arī lieku cerības. šaubos, vai pārējie ko vairāk par lkārtējo labo albumu uzražos.
0
COF klipona dziesma tīri laba. Tāds kārtīgs hevī poverītis ~Powerwolf garā. Bleku šie jau gadus 10 nespēlē ...
0
man COF klipa dziesma izklausījās pēc mazliet ātrāka The Blood divine
0
Šitas arī varētu bleķa klausītājiem patikt.
Uz laiciņu aizmirstie norvēģi Svartahrid tak izlaida ripuli - Ex Inferi. Jāsaka, ka ierastajās manierēs , bet ir labs. Mazliet dīvaini, ka tajā pašā last.fm viņiem ir stipri maz noklausīšanās reizes , bet viņu bleķis pat nezinu vai skanējuma dēļ vai kā , bet jūtami atšķiras no citiem.
0
Hmm, jā, šis gads nav līdz šim bagāts ar baigi stipriem albumiem bijis. Tas laikam tā ik pārgadus sanāk - 2007 bija stiprs, 2008. knapi varēju topu uztaisīt, tikai kādi divi albumi bija, kam aiz matiem pievelkot varēja 9/10 ielikt. Pērn atkal bija birums, šogad līdz šim ne pārāk. Daži no vecajiem krām(n)iem ir izdevuši itin sakarīgus jaunos albumus - tur Scorpions, Iron Maiden, Blind Guardian, Accept u.c., bet nekas ūber jau nav neviens. Pagaidām visvairāk ieper Enslaved un, negaidīti, Flotsam & Jetsam, daži vēl jāpaklausās vairāk. Nezinu arī, ko jūs tur tādu tai jaunākajā Rottinkraistā atrodat - nu vroģe normāls, bet nekas izcils.
0
A man F&J liekas vroģe normāls, bet nekas izcils ... Iron Maiden izdzēsu.
0
KATAKLYSM - Push The Venom gabals labi aizgāja, būs laikam jāievērtē albums. Skanēja jau visai popsīgi, bezmaz melodesa, laikam tāpēc Viestardu nesajūsmināja.
0
Kaķaklizma jau ~melodesu jau gadus astoņus spēlē.
0
Es no šiem tik kautkādus kliponus biju redzējis, tie laikam no 90-tiem bija. Domāju, ka trūenīvil ...
0
90-tajos viņiem bija sūrāks muzons un ķerts vokālists Sylvain Houde (sk. dzīvo spārdekļu tēmu). Pēc tam, kad tas grupu atstāja (vai tapa izmests, vai pats aizgāja, īsti neesmu interesējies; melš, ka esot tad kādu gadiņu mentālās ārstniecības iestādēs paviesojies ar), par vokālistu kļuva līdztamējais basists Maurizio Iacono, un muzons pamazām kļuva arvien pielaizītāks. Pēdējos pāris albumus vairs nav bijusi interese klausīties; kas sevišķi aizraujošs tajos tāpat diez vai parādās, ja jau Serenity in Fire rādīja iedvesmas apsīkuma pazīmes, un sekojošais In the Arms of Devastation to apstiprināja. Bet 2000, 2001, 2002 ir diezgan feini, ja runājam par pēc-Houde materiālu; Sorcery (1995) ir pavisam cita opera (un visai rekomendējams).
0
Pie Despere kautkādu veco paklausījos, teicu, ka vokāls uz Korpsu velk :) Par vokālista psihenes apmeklējumu arī dzirdēju.
0
bā, ku labu klipu ir uztaisījuši tomēr - www.youtube.com/watch?v=F4P3XcSKI6A...
0
hmm... laikam būs profila bilde šodien jānomaina :3
0
MELECHESH - The Epigenesis: tīri jauks un interesants albums. Pat neskatoties uz garumu (72min) nešķiet apnicīgs. Stilu vienkāršības labad nosaukšu izsmeļoši par Dark Metal. Tuvākie līdzinieki varētu būt Hollenthon un Rotting Christ.

PERTNESS patiešām ir labs Power Metal. Kopā ar Phantom X un Black Majesty labākais šobrīd. Cerēsim, ka kāds vēl pārspēs, kaut vai Manticora, kurai šodien bija ripulim jāiznāk.
0
Jauno PERTNESS kaut kā biju palaidis garām un ierakstiju tikai pirms mēneša,lai gan albums jau iznāca aprīlī.Nu viens no labākiem poweriem ir.Pirmais viņu albums baigi iepatikās,kas iznāca pirms 2 gadiem,diezgan bieži klausos un vēl nav apnicis.Nekur Gaia Epicus albūmu nevaru atrast,bet liekas,ka jau vasarā ir iznācis.
0
Uhhh, tas Amorphis Magic & Mayhem - Tales from the Early Years ir baigais gāzējs. Pārrakstītas dziesmas no pirmajiem trim albumiem The Karelian Isthmus, Tales from the Thousand Lakes un Elegy.
0
Tā kie '\so pirmie 3CD katrs atasevišķi ir baigie gāzēji un jaunais vokālists ir labs gan grovlotājs, gan tīrajā vokālā, tad nekas cits tur nevarēja sanākt. Vairākiem gabaliem visai interesanti aranžējumi uztaisīti.
+1
Laikam esmu pārāk vecs, bet Amorphis jaunās versijas ir vai nu tajā pašā līmenī, vai sliktākas. Labāk klausos vecos albumus, jo daudzas labas dziesmas tāpat nav iekļautas.
0
Melechesh ripulis tiešām nešķiet apnicīgs. Laiks fiksi pagāja un pilnīgi bija tāds: "Eu , jau albis galā?!" , bet nu salīdzināt ar rottingiem būtu melechesh aizvainošana. Šis albis šķiet par ballēm divām "krutāks" par rottingu ripuli.
0
Lai aizvainojas zaļi palikdami. Pie kājas
0
SINBREED - Through the Dark arī jāliek pie labākajiem Power Metal albumiem. Smukas melodijas, labs vokāls.
0
P.S. Vokālists no Seventh Avenue. Bungā tagadējais Blind Guardian buņģieris.
0
Te kāds minēja jauno Kataklysm - Heaven's Venom. Vai man vienīgajam liekas, ka šis ir viens riktīgi spēcīgs ripulis?
0
Sinbreed ir smuks, jā. Negaidīti. Drusku atsit jestru Running Wild.

Allen/Lande garadarbs (precīzāk, ģitārista Magnus Karlsson darbs, pieaicinot abus vokālistus) ir krietni labs, šāgada top 20 garantēts. Hārds ar power, simfonijas un mazliet progressive piedevu.
0
^ līdz tam vēl netiku

Kaķuklizma OK. Ir savi momenti. Unsun jaunais izklausās labāks par iepriekšējo. Empty Tremor tīri klausāms, bet nekas dižs.

0
Forbidden - Omega Wave (release date 22.oct.)

1. Alpha Century 02:00
2. Forsaken at The Gates 04:54
3. Overthrow 04:43
4. Adapt Or Die 05:14
5. Swine 06:30
6. Chatter 02:16
7. Dragging My Casket 06:44
8. Hopenosis 05:30
9. Immortal Wounds 05:29
10. Behind The Mask 05:39
11. Inhuman Race 06:25
12. Omega Wave 06:00
**************************...
Total playing time: 1:01:24

Russ Anderson - Vocals (1987-1997, 2007-) (Kildera, Parking Lot Prophets)
Steve Smyth - Guitars, 6 and 12 string acoustic guitars (2009-) (Testament, Nevermore, Vicious Rumors, Dragonlord, The Esseness Project, Chaoswave, Seven7)
Craig Locicero - Guitars (1987-1997, 2007-) (Demonica, Spiralarms, Manmade God)
Matt Camacho - Bass (1987-1997, 2007-)
Mark Hernandez - Drums (2009-) (Technocracy, Vio-lence, Defiance (USA), Heathen, Demonica, Torque)
guests:
Eric Kretz -piano, drums (Stone Temple Pilots)
Steve "Zetro" Souza - Vocals (Exodus, Legacy, F-Bomb, Testament, Dublin Death Patrol, Tenet)
Chuck Billy - Vocals (Testament, Legacy, Dublin Death Patrol)

and more...

Par back to roots to īsti nevar saukt, jo spēlē Progressive Thrash Metal, bet pagaidām pēc kārtīga gāzēja izklausās.

www.youtube.com/watch?v=rAk_DmgXhj4...

www.youtube.com/watch?v=Owe4aQeEOI4...
0
Ripulis noklausīts 4.5x pēc kārtas un pamanījās pabīdīt Rotting Christ no troņa. Šobrīd labākais 2010.gada albums. Gandrīz vai ''Twisted into Form'' līmenī.
0
^Ja tu šitā saki , tad toč tūlīt būs jānovelk un jānoklausās ar`.
0
Tiešām nav pat īsti izskaidrojuma, kas tajā The Lord Weird Slough Feg(tagad gan saīsināti Slough Feg) ir tāds, kas tieši šai grupai(ne 1000-šiem citu tamlīdzīgu) pienaglo manu uzmanību, bet nu ārprāts, tas jaunais albums The Animal Spirits vienkārši atkal sevī ierauj pilnībā. Tie vieglie un izcili lipīgie meldiņi, un tāda bezrūpīgā noskaņa, atmosfēra. Albums, kā reiz, kad vienkārši gribas atvienoties no realitātes un vienkārši pašūpināt galvu un kājas ritmā ar absolūtu bezrūpības sajūtu un vienaldzību pret apkārtējo.
0
Saki ? Iepriekšējo izmetu ārā, bet ripuļi pirms tā gan patika. Būs jāpačeko.

SYMPHORCE nupat parādījusies un MANTICORA ar beidzot izlaidusi albumu.
0
Saku gan! Es kā reiz, neesu gan dzirdējis iepriekšējo, bet ar Traveller un Down Among the Deadmen vienā rindā krāmējams.
+1
Interesanta grupa no Irākas ACRASSICAUDA. Smuks un savdabīgs Power / Thrash.

First of all – if you have not seen the documentary “Heavy Metal In Baghdad” – get it now and watch it!

Second of all, the band featured in said documentary, ACRASSICAUDA, Iraq’s first and as far as I know only Metal band, made it out of their odyssey from Iraq over Syria to Turkey and back to Iraq and were granted refugee status in the USA in 2009

www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&...

Acrassicauda -Garden of Stones

www.youtube.com/watch?v=bXxt3SiGvTg...

Heavy Metal In Baghdad / Scene From Film

www.youtube.com/watch?v=RvhfFVR0D3U...
0
ja kas, Triptykon ir jauns EP - neliels, bet vērtīgs klausāmklucīts. Atbilstošs rudens atmosfērai.
0
Noklausījos divas reizes to Forbidden. Nu es nezinu , manuprāt, šausmīgi vienmuļš un neizjutu nekādu slānīšanu, kā to prasītos thrashā.
0
Sanāca kārtīgi izklausīt EQUILIBRIUM "ReKreatur" - dikti labs tomēr. Nav perfekts, bet ļoti labs. Abu iepriekšējo albumu līmenī.
0
PeterisP 7. oktobrī, plkst. 10:49
Vēl interesanti varētu būt paklausīties kādi varētu būt Atheist
Nu ņeploho paveidojušies - www.myspace.com/kellysatheistwebsit...
0
WUTHERING HIGHTS jaunais tomēr ir ļoti labs. Sākums varbūt nav īpaši iespaidīgs, bet no vidus tieši labie gabali aiziet. Patīkami pārsteidza arī Vācijas Progmetāla monstri VANDEN PLAS ar ļoti spēcīgu albumu. Turklāt šie jau 20 gadus mauc nemainīgā sastāvā. KIUAS ar izskatās ka būs spēcīgs albums. ALLEN / LANDE tīri labs, vairākas dziesmas kārtīgi iespārdīja. Iskatās, ka beidzot kārtīgs albums šai supergrupai sanācis. ANGRA OK, bet nekas tā nav iesēdies atmiņā. AIRBORNE uz albuma beigām tikai pāris dziesmas iepurina.
0
Cephalic Carnage ir izlaidusi klipu visiem pupu un zarnu cienītājiem www.metalinjection.net/tv/view/5824/cephal... amīšiem tagad šī klipa reaction video likt tutrubā

Metalārijā uzdūros grupai WITHERED un jamo jaunākajam albumam Dualitas: sajaukums no desas/bleka un sludge. Pēc pirmās reizes liekas labs, bet jāpaklausas vēl, tas ir no tiem albumiem, kas lēni nāk.

Vēl viens albums, ko gribu ieteikt, ir oldscoolās desas spēlmaņi DEUS INVERSUS ar albumu Mastery over the world. Nekāda amerika nav atklāta, bet skan labi.

Vispār šis gads ir bagāts ar desām.
0
^ man jau liekas, ka desām bagāts ir katrs gads, kurā prāts nesas uz desas meklēšanu. (attiecis tikpat labi arī uz pārējiem stiliem)
0
Blūzīgs ar pāris dikti jestrām ritma vietām pildīts stouners Red Giant - Dysfunctional Majesty, atslodzei, pa pirmo zorti, ar makten labu AC/DC koveri Let There Be Rock.
0
bļe, es tik ļoti esmu iepisies jaunajā Autopsy, bļe!
www.youtube.com/watch?v=k79KvU8erWo...
0
Nezinu , ko autopsy spēlēja pēc pirmajiem diviem , no kuriem pirmais šķiet lielisks , bet šis jaunais krietni vājāks šķeit par pirmo. Laikam viena dziesma uzdzina kačku , pārējās gan tādas garlaicīgas.
0
Jūtu, ka man šis ļoti patiks:
www.youtube.com/watch?v=nxf0ggtfyLY...
0
Iznācis tāds veidojums kā DIE KNAPPEN. Vairumam no jums tā ir tukša skaņa, bet ja apskata sastāvu, tad uzreiz rodas vēlma novilkt debijas albumu ''Auf Kohle Geboren'':

Tom Angelripper - Vocals (Sodom, Bassinvaders, Dezperadoz)
Detlef "Magic" Lauster - Guitar, Vocals
Ralf "Schiri" Schieritz - Bass (Wortmord, Corona Dark, Amber Moon, Souls in Chain, The Wizard)
Stefan "Sys" Schlüter - Drums

Nosperams ir arī CRIONICS EP ''N.O.I.R''

1. NarcotiQue 04:36
2. Scapegoat (Welcome To Necropolis) 04:44
3. Perdition 05:10
4. Blashyrk (Mighty Ravendark) (Immortal cover) 04:57
5. Moskau (Rammstein cover) 04:14
6. Mystic Past 04:12
7. Pagan Strength 04:01
8. Black Warriors 05:29
9. I Am the Black Wizards (Emperor cover) 05:11

The Meads Of Asphodel - The Murder Of Jesus The Jew (64min)

Virgin Steele - The Black Light Bacchanalia (86min garumā, protams)

Seventh Wonder - The Great Escape (67min)

Tā ka ir ko vīkendā paklausīties :)
0
Blāc, izskatās, ka šitas bandenieks iedūmos kārtīgi: On The Edge Of The NetherRealm - Откровения Дождя nu jau bijušā vokālista / ģitārista Vladimira Andrejeva blakusprojekts - www.metal-archives.com/band.php?id=3540301...

On The Edge Of The NetherRealm - Different Realms (2010)

www.youtube.com/watch?v=iAEIKxPvBvQ...

Pie reizes piefiksēju, ka Откровения Дождя septembrī jaunu ripuli ''Эманация Ненависти'' ir izlaiduši.
0
gaidīju un sagaidīju

Insaniae - Imperfeicoes Da Mao Humana

drusku vilšanās kaut kā splits 2007 likās cerīgs, tagad it kā viss baigi uztaisīts, bet man tomēr īsti neiet pie dūšas

www.youtube.com/watch?v=nCJb9hkWNKE...
0
October 2010

········ Gernotshagen - Weltenbrand - ...den Banner hoch der Nacht entgegen
········ Hydrogyn - Judgement
········ Manic Movement - Hot Hot Hot
········ Colosseum - Chapter 3: Parasomnia
········ Glorior Belli - The Full Intrepid Experience Of Light
········ Prong - TBA
········ Wojczech - Pulsus Letalis
········ Kromlek - Finis Terrae
········ Manigance - TBA
········ Demons And Wizards - TBA
········ Agathocles - This is not A Threat, It's A Promise.
········ Vintersorg - Jordpuls (Earth Pulse)

November 2010

········ Eldritch - Gaia's Legacy
········ Wyrd - Death Of The Sun
········ Running Wild - The Final Jolly Roger [DVD]
········ Abruptum - Potestates Apocalypsis
········ Virus - The Agent That Shapes The Desert
01.11 Cradle Of Filth - Darkly, Darkly, Venus Aversa
01.11 Beto Vázquez Infinity - Existence
01.11 Magic Kingdom - Symphony Of War
01.11 Electric Wizard - Black Masses
01.11 Helheim - Åsgards Fall [EP]
02.11 Machinae Supremacy - A View From The End Of The World
03.11 Tierra Santa - Caminos De Fuego
05.11 Helstar - Glory Of Chaos
05.11 Forgotten Tales - We Shall See The Light
05.11 John 5 - The Art Of Malice
05.11 Allen/Lande - The Showdown
06.11 Warbringer / Dew-Scented - Imperial Anthems No. 2 [Split] [EP]
08.11 While Heaven Wept - Triumph:Tragedy:Transcende... [DVD]
08.11 Solefald - Norrøn Livskunst
08.11 Atheist - Jupiter
08.11 Aborym - Psychogrotesque
09.11 Gwar - Bloody Pit Of Horror
09.11 The Ocean - Anthropocentric
09.11 Dark Lunacy - Weaver Of Forgotten
09.11 Deathspell Omega - Paracletus
09.11 Place Of Skulls - As A Dog Returns
09.11 Behemoth - Evangelia Heretika [DVD]
09.11 Sargeist - Let The Devil In
09.11 Underoath - Ø (Disambiguation)
10.11 Hellveto - Wiara, Nadzieja..., Potepienie
10.11 Yngwie Malmsteen - Relentless
12.11 Darkwater - Where Stories End
12.11 Metallica - Six Feet Down Under Part II [EP]
12.11 Obscurity - Tenkterra
15.11 Icewind - Again Came The Storm
15.11 Hate - Erebos
16.11 Jesu - Heart Ache/Dethroned [EP]
16.11 Heaven And Hell - Neon Nights: 30 Years Of Heaven & Hell [DVD]
16.11 Velvet Revolver - Live In Houston [DVD]
17.11 Dark The Suns - Sleepwalking In A Nightmare
19.11 Violet Sun - Loneliness In Supremacy
19.11 Transcending Bizarre? - The Misanthrope's Fable
19.11 Sodom - In War And Pieces
19.11 Samael - Antigod [EP]
19.11 Suicidal Angels - Dead Again
20.11 Impaled Nazarene - Road To The Octagon
23.11 After The Burial - In Dreams
23.11 7 Thorns - Return To The Past
23.11 God Dethroned - Under The Sign Of The Iron Cross
23.11 Agalloch - Marrow Of The Spirit
24.11 Teräsbetoni - Maailma Tarvitsee Sankareita (The World Needs Heroes)
26.11 Hardcore Superstar - Split Your Lip
26.11 Milking The Goatmachine - Seven… A Dinner For One
26.11 Doro - 25 Years In Rock [DVD]
26.11 Metallica - Live At Grimey's [EP]
0
O, šis tas interesants varētu būt sagaidāms!
0
Interesanti, kas labs Electric Wizard būs. Gribētos kaut ko vienlīdz labu vai pat labāku kā Dopethrone.
0
Šamējo it kā iekš Metalarea manīju.
0
Tiesa gan !
Ah , līdz Dopethrone šeiten vēl tālu jo tālu. Albis pat vēl nav pusē , bet ar katru minūti vēlme izslēgt pieaug. Laigan vokāls tīri interesanti skan.
0
Paklausījos to Electric Wizard. Lai kas tas par stilu ar nebūtu, šis tomēr samērā vienveidīgi garlaicīgs. Ne priekš manis.

The Meads of Asphodel 2010. g. veikums gan tīri interesants liekas. Katrā ziņā ir vērts paklausīties vēl kādu reizi, tad jau arī labāk sapratīs, cik vērtīgs šis ir.
0
nu paklausījos drusku jauno Atheist. Sajūta tāda it kā šie nekur nebūtu pazuduši - tik Atheistiski, ka nevar sajaukt ar neko :D

ir OK
0
Šitais Mīdu albis ir pārāk advancētrs priekš manis - praktiski katra dziesma ir atšķirīga. Pārāk liels rasols. Electric Wizard, ja nav pēķšni maini'jušies, tradicionālo Sabatdūmu (Stonerīts+Dūms) laiž. Cik klausīts, bijis visai garlaicīgs a la Saint Vitus.

Cradle of Filth atgriezušies pie saknēm, trū'n'īvil Plakk Metal atkal kapā.

Smuks poverīts ar vairākiem lieliskiem gabaliem ir SEVEN KINGDOMS s/t albums (kas ir šo otrais tomēr). Džuse dzied ļoti labi. MA kāds par Power/Thrash nodēvējis. Laikam sen nebija OverKill klausījies.

www.youtube.com/watch?v=B1HFh66t7_o...

Hard'n'Heavy cienītāji var ievērtēt PHENOMENA jauno veikumu ''Blind Faith''. Superprojekts no 80-to sākuma, kur iesaistīti tādi vokālisti, kā Ralf Sheepers un Tony Martin - www.projectphenomena.com/discography.html#Ph...
0
Phenomena bij' necerēti labs - agrāk jau viņi tādu AOR spēlēja, bet tagad... arī :) Bet dusmīgāku (cik nu tas iespējams). PIrmie gabali ir labi, pēc tam ir atslābums.

Manticora griež visumā to pašu - BGuardianisku power ar mazu thrash piešprici. Vokāls kā parasti - love it or hate it, bet ilgi klausīties nevar.

Atheist pārlēca 17 gadiem ar vienu soli :)

Tiem, kas mīl Meshuggah vai Sikth, var ieteikt Tesseract - Concealing Fate EP.

Helloween ir labs, labāks krietni par dažiem iepriekšējiem. Bet, ja tas nebūtu Helloween, es pie šā tik ļoti nekavētos. Dziedāt par to, vai tu esi metāls, ir so very 1985.

Agalloch - faniem patiks. Tādā saulainā priecīgā dienā šitais man neder :) Jāgaida rudens lietavas...

Beidzot atraku Fatima Hill no pērngada - visumā OK, bet iepriekšējie patika labāk.
Ja par japāņiem, Knights of Round ir visai jauks. Concerto Moon mazāk jauks.

Firewind bija pašvaks, neaizķēra.

Forbidden arī. "Dragging My Casket" bija smuks gabals

Machinae Supremacy ir tāds interesants power/power un modern metal savienojums.

Mistheria is itāļu taustiņnieks, un viņa solo albums ir pilnīgs neoclassical metal fests (Symphony X, Artension, Ingvija stilā) ar baigi šiko ciemiņu klāstu.

Radiance - The Burning Sun: kaut kāda somu producenta studijas albums, lēnīgs, ambientisks progmetal ar pazīstamo Mats Leven pie mikrofona. Ilgas starpspēles, gari īstie gabali, visumā lieliski.

Ross The Boss - Hailstorm. Glīts Menovorisks heavy metal. Tāds, kādam jābūt.

Seventh Wonder - the great escape. IMHO, ļoti simpātisks zviedru progmetal. Kā pēc notīm. Pēdējais gabals - 30 min.

Star One - Victim Of The Modern Age. Man jau bija licies, ka Arjēns ir galīgi safārējies pēc pēdējiem albumiem. Bet nē, kādu roķiskāku dziesmu spēj tomēr uzcept.

Symphorce-Unrestricted - nepalika atmiņā, bet arī neko sliktu nevar teikt.

Cradle of Filth likās itin glīts.

Ieva Akuratere - Spogulis. Nekad nebiju šito dzirdējis... (atsevišķas dziesmas, protams, biju gan). Seksīgi. Šad tad - smeldzīgi.

Ja jums šķiet, ka es visu tikai slavēju - tā nav. par tiem, kas ir sūds, es neizsakos. Metu ārā nafig.
0
Ta nu gan pļak metal saknes Kreidliem bijušas...

Cik nu metāls , bet no metalarea paķēru baigi slavināto pašmāju Southern/Stoner roķi - Lowriderz . Vispār tā atslodzei patīkams. Vietām atsit Black label society , bet nav tie besīgie , pārforsētie Zakka vipendroši. Un vispār pārsteidza, ka vokālā nejūt to akcentu, ko parasti var sadzirdēt no Krievu blicēm.
0
^^ Firewind tāds ir kā saki. Dream Evil liekas labāks par to, bet ar nespārda kā daži iepriekšējie. Manticora man vairāk ar Nevermore gribas salīdzināt. No Seventh Wonder neviens nav paticis, šis ar laikam pēc vēl vienas klausīšanās reizes transportēsies uz cietņa padibenēm. No proga gala patika Mastermind (ar siev. voķi)
0
Episka dūmīga hevīša cienītājiem vāči Atlantean Kodex - The Golden Bough, Bathory'īgs While Heaven Wept/Isole, diktām episkas un smukas kompozīcijas. Uz beigām gan tā nedaudz pa vienveidīgu un pa garu, bet nu ar visu to, šitais albums bliež pa nopietno.

Destroyer 666 ar jaunu 2 dziesmu EP nācis klajā See You In Hell, dzirdēts vēl nav, bet domājams, jābūt labam, kā visam no šiem.
0
Ir ok Epiņš , laigan ar Terror Abraxas nevar salīdzināt. Kaut kā savādāk skan gan Warsluta balss , gan pati mūzička , ja salīdzina kaut vai ar Defiance.
0
Paskatījos, kas DVD frontē šogad noticis:

November 2010

09.11 Behemoth - Evangelia Heretika [DVD]
08.11 While Heaven Wept - Triumph:Tragedy:Transcende... [DVD]
03.11 Viikate - V-DVD-2: Viikate-Iltamat [DVD]

October 2010

26.10 Transatlantic - Whirld Tour 2010 [DVD]
15.10 VA - The Big Four: Live From Sofia, Bulgaria [DVD]
05.10 Down - Diary Of A Mad Band [DVD]

September 2010

27.09 Rush - 2112/Moving Pictures (Classic Albums) [DVD]
24.09 DGM - Synthesis [DVD]
21.09 Opeth - In Live Concert At The Royal Albert Hall [DVD]
07.09 Megadeth - Rust In Peace Live [DVD]

August 2010

27.08 Asphyx - Live Death Doom [DVD]
06.08 Immortal - The Seventh Date Of Blashyrkh [DVD]

July 2010

23.07 Darkane - Layers Of Live [DVD]
07.07 Amorphis - Forging The Land Of Thousand Lakes [DVD]

June 2010

29.06 Rush - Beyond The Lighted Stage [DVD]
28.06 Black Sabbath - Paranoid (Classic Albums) [DVD]
25.06 Sodom - Lords Of Depravity, Part II [DVD]
02.06 Primal Fear - 16.6 - All Over The World [DVD]

May 2010

24.05 Porcupine Tree - Anesthetize [DVD]
21.05 Marillion - Out Of Season [DVD]

April 2010

23.04 Candlemass - Ashes To Ashes [DVD]
23.04 Legion Of The Damned - Slaughtering... [DVD]
19.04 The Haunted - Road Kill [DVD]

March 2010

10.03 Primordial - All Empires Fall [DVD]

February 2010

22.02 At The Gates - The Flames Of The End [DVD]
22.02 Axel Rudi Pell - One Night Live [DVD]

January 2010

29.01 Destruction - A Savage Symphony - The History Of Annihilation [DVD]
26.01 Suicidal Tendencies - Live At The Olympic Auditorium [DVD]
11.01 Riverside - Reality Dream [DVD]
08.01 Exodus - Shovel Headed Tour Machine (Live At Wacken And Other Assorted Atrocities) [DVD]
•••••••• Kawir - Athenian Echoes Over Paris [DVD]
+2
Ja nu kāds sevi grib paspīdzināt ar šitādu pakšu Bleku:

*Artist: Изморозь
*Album: Избушка Бабушки Зомби
*Year: 2010
*Genre: Folk/Black Metal

1. Бухла налей! 03:38
2. Ураган 03:58
3. Избушка бабушки зомби 04:33
4. Бабушка зомби 04:19
5. Из пучины водяной 04:29
6. Злой мороз 04:10
7. Лесная гулянка 04:06
8. Благие корни 03:30
9. У дали на пригорке 04:12
10. Подозрительна... песня 07:09
**************************...
Total playing time: 44:04
+1
Nīderalndieši Hooded Priest ar debijas ripu Devil Worship Reckoning. Savdabīgs roķīgs un atmosfērisks vienlaicīgi tradicionālais dūms, ar fantastiski skanīgu vokālu, kaut kur starp Big Boss(Root) un Messiah Marcolin(Candlemass), kur abu grupu sajaukums arīdzan neslikti varētu raksturot skanējumu, kas laužas laukā no albuma. Baisais spēks, viens no top gada albumiem kā likts!

Vairāk tīra tradicionālā dūma, austrāļu The Wizar'd - Pathways Into Darkness izpildījumā. Ja iekš dēmo un tiem EP, pirms debijas albuma, bij tīrs Black Sabbath pakaļskrējiens, tad tagad jau vairāk pa savam ļaujas. Bez kādiem sānsoļiem uz kaut ko ritmiskāku un grūvīgāku, tik drūmi, spēcīgi.
0
Agalloch!!!!!!!!!!!!!! Ej tu nost. Būs kaut kas pavisam drūms ko klausīties :)

Reku jamiem jauna dziesma parādījās:
www.youtube.com/watch?v=eR3xe0BA6i8...
0
Saraujies vai izstiepies, bet pagaidām man samērā stabilā pirmā vietā ir Flotsiks. Sirdi kā šuplādi ārā raun. :pirksti: :bunbuļii uz sejas:
0
Pēc mokošām dzemdībām, Nīlas Begemots ir laidis pasaulē jaunu pēcnācēju: PRELUDIUM. Likumsakarīgi, ka tieši Polijas zooparkā, jo tur tādiem lopiņiem ir radīti labi apstākļi. www.metal-archives.com/band.php?id=14507...

Preludium - Bitter Cold

www.youtube.com/watch?v=JpwdIFX8D9g...
+1
SOLEFALD ''Norrøn Livskunst'' kārtīgi spirina ! Albumā divu līdzīgu dziesmu nav, bet tas labi nostrādā un pēc rasola neizklausās.
0
^ Novilku, baigi incants muzīks vispārībā.
0
Tāds šiem vienmēr bijis ;)
0
Solefald tev patīk, bet pret Enslaved esi nīgrs?

Dīvaini.
0
Tas jau izklausās vairāk pēc principa ! :D
+1
Salīdzināji pimpi ar pirkstu ...
0
Parādījies tāds veidojums:

*Artist: Odyssey
*Album: Reinventing The Past
*Year: 2010
*Genre: Progressive Metal
*Country: Sweden

Tracklist:
1. Eyes of the World (Rainbow cover)
2. In the Heat of the Night (Sandra cover)
3. Shake the Disease (Depeche Mode cover)
4. At the Gallow's End (Candlemass cover)
5. Gypsy (Uriah Heep cover)
6. Lost Horizons (Michael Schenker Group cover)
7. Cherry (UFO cover)
8. I Am Two
9. I Carry a Secret
10. Amon-Ra
**************************...
Total playing time: 51:09

Ja kāds neziņā mola acis, tad varu paskaidrot, ka tas ir Dan Swano projekts, kas muzikāli bija Moontower turpinājums un 1999.gadā izdeva MCD (pēdējās 3 dziesmas šajā albumā).

www.metal-archives.com/band.php?id=3910...
0
Salīdzināji pimpi ar pirkstu ...
====
njā. Man ir pazīstami tipi, kas mīl Helloween, bet necieš Blind Guardian :)
0
Un ? Dažiem arī Running Wild vai Grave Digger nepatīk ... Jocīgāk būtu, ja patīk vecais Helloween, bet nepatīk vecais Gamma Ray.
0
Jocīgi būtu,ja patīk Manowar,bet nepatīk Ross the Boss.
0
Man tas nekas jocīgs neliekas. Pirmais un vienīgais, ko no Ross The Boss noklausījos, bija tas jaunais albums, kas likās nu gluži pelēks un neizteiksmīgs.
Manowar gan patīk.

[Varbūt noklausoties vairāk RTB daiļrades tā ar iepatiktos...]
0
Jau dabūnams jaunais SODOM ripulis. Pagaidām esmu ticis tikai līdz 2. dziesmai , bet jau gribās pozitīvi izteikties, jo otrais gabals - hellfire - skaisti slāna.

www.youtube.com/watch?v=Sv_-7NKEgG8...
0
Klausos otreiz. Pēc pirmās reizes nekas dižs nelikās. Viss kā pie cilvēkiem, bet nekā prātā paliekoša.
0
Nu nekas izcils nav,līdz metāla šedevriem,kā līdz Ķīnai.
0
Hardcore Superstar jaunais diezgan sakarīgs.
+1
nosaukums neveicina vilktgribu ....
0
Gribu oponēt lash.Tu saki Manowar krutāks par RTB.Pa visiem gadiem kopā no Manowara jau daudz kas labs salasās,bet pēdējais albums tāds sviests vien bija.Salīdzinoši no pēdējiem sasniegumiem RTB ir krietni Manawaram priekšā.
0
^^^^Kas kuram ir izcels un šedevrs.
0
Man sodoms nekad nav paticis, bet sis jaunais albums kautka jau no pirmajam dziesmam paker, un gribas klausities, nevis censties klausities.
0
Uhh , jau novelkams HATE , Impaled Nazarene , Macabre jaunie ripulīši.
0
Es nezināju, ka Putnems vēl dzīvs un paguvis jaunu ripuli izlaist, kurā ir tikai viena dziesma zem 2min. .
0
Agalloch un Solefald:)
Gads ir izdevies.
0
Agalloch nekas dižs nebija, bet vēl kādu reizi jāpaklausās.
0
Jaunais Hate stipri vājāks par Morfōzi. Pirmie gabali tik ļoti atsita Behemoth , ka uz mirkli padomāju, ka esmu The Apostasy iemetis plejlistē. Diezgan garlaicīgs , bez visādiem sulīgiem rifiņiem. MA recenzijā deva 7.5 balles , es domāju, ka te vairāk par seši nevar dot.
0
Triperbandai tīri interesants video uztaisīts. Dziesma ar OK, bet pārējās man ne visai. Dzīvās versijas visai nīkulīgas

TRIPTYKON - Shatter

www.youtube.com/watch?v=xrRi25jZRFY...
+1
Psihodēliska popsīga dūmroka/metāla(?) velnisma apdziedājums zviedru Ghost izpildījumā, debijas albumā Opus Eponymous. Mercyful Fate/King Diamond cienītājiem varētu smeķēt.

www.metal-archives.com/band.php?id=3540309...
Provei: www.myspace.com/thebandghost...
0
Man kautkā pirmais teikums ar otro galīgi nestiķējas kopā ...
0
Nuja, MySpace šiem galīgie brīnumi sarakstīti. Bet man izklausās vairāk uz tūres biedru Blood Ceremony un līdzīgiem (The Devils Blood, Jex Toth), tik ne tik dūmīgs.
0
Kā kas nestiķējas? Pirmajā teikumā muzikāli/žanriski salīdzināts, otrajā grupiski, kopā saliekot nu tāds mīkstināts psihodēliskāks Mercyful Fate, kā pa manam ar i.
0
Pēcs tevis rakstītā jau sanāk, ka MF ir popsīgi prohodēlisks dūmroks ...
0
Opā,IN jaunais jāiet vilkt. Tiem pasaules pisējiem sanāk..
0
Novilku,noklausījos.
Kazu dziesma ir.
Bet bik pa sausu manai gaumei.
0
A kas ir IN ?
0
Pirātzemes Saulīti ieraudzījis MOTORHEAD - The World is Yours. Izklausās tīri labs. 14.decembrī to varēs nopirkt kopā ar Classic Rock žurnālu, bet tuvākajās aptiekās pieprasīt no 25.janvāra.

Pasauli iepriecinājis arī cits dinozaurs: YNGWIE MALMSTEEN - Relentless. Vokālus dveš Tim ''Ripper'' Owens !

Bet jaunais HATE pat ne pēc Behemoth, bet gan pēc Crionics otrās kopijas izklausās :) Ctrl+Shift+Del
0
Manowar rīt izdod pārrakstītu 1983.gada debijas albumu ''Battle Hymns''. Var paredzēt, ka nākamgad pārrakstīs ''Into Glory Ride'', pēc tam ''Sign of the Hammer'' utt. :D
0
Motorhead ir labs, bet lēns. praktiski tikai mid-tempo gabali. Weh.

Malmstīns... nē, protams, labi, ka Doogie White ēras albumi ir un paliek zemākais punkts. Bet, ja agrāk pārējie grupas locekļi bija tikai piedēkļi, tad tagad... es pat nezinu, vai ir jēga grupu vākt. ieļurini savu ģitārpārtiju, un liec dažiem kaut ko fona pagrabināt. Dziesmas kā tādas tās nav. Tikai ģitāru solo un paretam kāda balss ieskanās.

ja akurāt vajag neoklasicismu - lūk, Mistheria un Magic Kingdom jaunie albumi piedāvā to vieglāk sagremojošā formātā.

Ghost ir tīri smuks. Drusku no King Diamond, drusku 70s psihodēlijas, drusku viegliņa NWOBHM. Bet par klasisku heavy metal pat īsti nenosauksi.

neiztrūkstošā prog/power metāla slavināšana šoreiz tiek baigi jaukam Creation's End - ST albumam ar ex-Riot vokālistu un Zandelle instrumentālistiem. metal-archives.com/band.php?id=3540317...
Kār arī poļu valodā dziedājošajiem Fractal Mind un albumam "Drugie Ja" (nosaukums, kuru pārtulkot nav grūti ;))
0
Tfu, jāprecizē: Creation's End albums nav ST, but gan saucas "A New Beginning"
0
Likās OK, bet nekas ūber. 1x tik klausīts. Laikam tāpēc Motorgalva patika, ka nav parastā viena tempa ļurināšana. Magic Kingdom fiksi izlidoja nah, bet Mistheria vēl nav klausīta (tā bija tak Itāļu banda ar entajiem vokālistiem?). DIE KNAPPEN ļoti labs un lustīgs. Daudz vairāk par Sodom tīk.
0
Ōjā, daži labumi parādījušies:

The Equinox Ov The Gods - The End Of Days [ep]
Exciter - Death Machine
Dark Moor - Ancestral Romance
Teräsbetoni - Maailma Tarvitsee Sankareita

\m/
0
www.youtube.com/watch?v=HUo5hjD8kXY...
Pirms mēneša ir iznācis jaunais itāļu Trash grupas Blood Thirsty Demons albis Misanthropy,lai gan tituldziesmas klips jau parādijies janvāri.Man patīk diezgan iespaidīgs grāvējs.
0
Die Knappen muzikālā ziņā smagi līdzinās Landser. Bet muzīciņa jautra gan.
Jauno Stratovarius iekš MA pamanīju, vajadzēs ievērtēt.
0
Es gan teiktu, ka Onkel Tom ...
0
Līdz ar MOTORHEAD būtu laiks atvērt tēmu 2011. gada labākie albūmi
0
Iznāk tomēr decembrī ...
0
Sodoma jaunākais uz pirmo laidienu nebūt švaks neliekas, bet liekas, ka atkal uz detuhas pusi biš pavilcies.
0
A somu dzelzsbetons tīri patīkams. Ahola tomēr baigi spēcīgs vokālists.
0
Čehu PANYCHIDA tīri smuku Pagaņec Metal CD izdevusi - Mìsíc, les, bílý sníh ~ Moon, Forest, Blinding Snow. Ar Suidakru var salīdzināt. šis tas Skyforger atgādina (sevišķi pirmās dziesmas sākums, Folter kā nekā izdod :) ).

www.youtube.com/watch?v=ocgA572Memo...

www.metal-archives.com/band.php?id=47484...
0
04.12 Seventh Wonder - The Great Escape
07.12 Death - Live In Japan [DVD]
15.12 Moi Dix Mois - D+Sect
17.12 Tankard - Vol(l)ume 14
17.12 Sinister - Legacy Of Ashes
17.12 Ektomorf - Redemption
29.12 Suicide Silence - Wake Up [EP]
31.12 Helrunar - Sól

Un jūra albumu, kas laikam tomēr neiznāks šogad ...
+2
www.youtube.com/watch?v=-oYmnD1CFys...
Jaunais Tankard jau liekas diezgan sakarīgs.
0
DESTROYER 666 salašņu albumu izdevis. Saucas ''To the Devil His Due''

Compilation of rare and out-of-print 7"s onto one 12" gatefold LP. Features
lyrics, liner notes and pictures. Limited to 1000 copies.

There is a coloured edition only available from Kneel Before the Master's Throne
and a special coloured tour-edition only available from the band at their
European gigs.
1. Satanic Speed Metal 3:40
2. The Sirens Call 3:46
3. King of Kings 3:55
4. Lord of the Wild 5:34
5. Ghost Dance 3:47
6. Taste the Poison 2:46
7. Levens Bloed 2:12
8. Through the Broken Pentagram 4:46
9. See You in Hell 4:10
Total playing time 34:36:00
-1
Ir parādijies jaunais grupas THE DAMNED THINGS albums.Diezgan smuks debijnieks šiem sanācis,interesanti ka tur spēlē abi ANTHRAX ģitāristi.
www.youtube.com/watch?v=XMANR-wrg7o...
0
Bļeģ, tas nu gan ir sūds. ''Load'' laiku Metaļika ar kautkāda Blink 182 piejaukumu (vomit)
+1
Desultory - Counting Our Scars

ja bija headbang 1993.tajā, tad būs arī tagad 8 balles no 10 \../

www.youtube.com/watch?v=tP0551GgJfU...
-1
p.s. viss, kas ir saistīts ar Anthrax - sucks
0
Kādā ziņā ? Pati banda ir laba, SOD ir super un Armored Saint, cik nu saistīts, arī ir labs bandinieks.
0
^^^ es 8 baļļu albumus metu ārā ... Jaunais uz kādām 9 velk. Pagaidām 3 gabali kārtīgi pavilka, vēl pāris reizes uzliekot vēl kāds var atvērties.

P.S. 666
0
^^ sore, par SOD čo ta aizmirsu, pārējais sucks
0
^^Bišku izlepis izskaties, ja 8/10 met ārā. :D
0
Nu, 8 ir vienkārši OK albums. Pat labs. Bet tādu ir pilna dirsa. Man vajag ļoti labus :)
0
Smuks Death/Doom no Rumānijas SINCARNATE ''As I Go Under'' - www.metal-archives.com/band.php?id=117787...

www.myspace.com/sincarnateband...
0
Vienkārši vajag sakārtot vērtēšanas skalu - nahuj tev vajadzīga 10 baļļu sistēma, ja 8 no tām sanāk "nesekmīgas"? Tad jau pietiek ar trim - sūds, labs, lielisks.
0
man te ar' viens tips bija senos laikos, kas paziņoja, ka viņš klausoties tikai un vienīgi to, kas ir labs, un neko citu.
Bet kur viņš to labo dabūja? No manis, kas pirms tam bija sadabūijis desmitiem ierakstu, no kuriem atlasīja to krējumu :)

Ērti gan tā :)
0
Es jau ar sevišķi necenšos klausīties muzonu, kas man nepatīk :D
0
nav jau runa par to, ka vajag piespiesties un sevi šādi spīdzināt.

Bet kā tu zināsi, kas ir labs, ja vispirms nenoklausīsies un neizsijāsi?
0
Diemžēl tas ir vienīgais variants - ņem un klausies. Nepatīk, met ārā; patīk - ieliec kolekcijā.
Pat ja kāds pasaka - "tas ir labais", tad tas jau vēl arī nav 100% labuma rādītājs.
0
Man tieši sanāk, ka visvairāk klausos to, kas ne īsti patīk, ne īsti nepatīk .... Par tiem ''OK'' albumiem visgrūtāk izlemt, vai atstāt. vai izdzēst.

Realitātē tā vērtēšanas sistēma ir vienkārša:

DELETE
ķip jau viss kā pie cilvēkiem, bet vai jaunais Tankard albums man ir īpaši vajadzīgs ?
tā smuki kapā, bļa!
šitas ir labs, bezmaz CD var nopirkt
a šitas vispār pizdec, pizdec, pat didžipakam var sagrabināt ....

Itkā 5 baļļu sistēma sanāk, bet kautkā pierasts pie RTU skalas, kad 6 bija zemākā sekmīgā atzīme lai rukātu par sētnieku ....
0
Digipaks skaitās tip krutāks par parasto jewelcase CD? Nu nez...
0
Tur parasti ir bōnuss treks, kurš tev atsūkā ....
0
Psychotic Waltz un The DeadSoul Tribe faniem varu ieteikt jaunāko Devon Graves projektu THE SHADOW THEORY - www.metal-archives.com/band.php?id=3540317... . tīri smuks albums sanācis.
0
Drīzumā tuvojas gada noslēgums, tāpēc nu esmu izveidojusi savu šī gada topu. Diezin vai vēl kas jauns un labs uzradīsies.

Tad nu..
1. Void Of Silence - The Grave Of Civilization
2. Solefald - Norrøn Livskunst
3. Enslaved - Axioma Ethica Odini
4. Cold Body Radiation - The Great White Emptiness
5. Akelei - De Zwaarte van het Doorstane
6. The Austrasian Goat - Stains Of Resignation
7. Xasthur - Portal Of Sorrow
8. Aborym - Psychogrotesque
9. Urfaust - Der freiwillige Bettler
10. Schlechtvalk - A Forlorn Throne

Nedaudz pietrūka tādām grupām kā Borgne, Dark Tribe, Nechowchen, Petrychor, Lustre, Mutiara Damansara, Lantlôs, Burzum, Remembrance, Gallowbraid un Árstíðir Lífsins, kas arī patīkami pārsteidza ar savu veikumu šogad.
0
Aj , man patika Intara pieminētā skala - Sūds/labs/lielisks. Izcelšu tikai trīs ripuļus, pārējie visi + - krīt vienā maisā , nu vai arī otrā.

1. Melechesh - The Epigenesis
2. Enslaved - Axioma Ethica Odini
3. Sodom - In War And Pieces

p.s Xasthur (nezinu kā pareizi izrunā , bet variants "Kas-Tur" izklausās smieklīgi) beidzot ir uzcepuši albi, kas nav identisks iepriekšējiem ?! Senāk klausīts , likās uz mata līdzīgs vēl 100+ fiksā bleķa blicēm , bez nekādas melodijas , tik kaut kāds tups zāģis.
0
Manuprāt, jaunais Aborym ir bezgala garlaicīgs un iepriekšejiem ne tuvu līdzi nestāv.

0
Man jau arī ir savs tops,lai gan to izveidot nemaz nav viegli.

1.Ross The Boss - Hailstorm
2.Krokus - Hoodoo
3.Hardcore Superstar - Split Your Lip
4. Kissin'Dynamite - Addicted To Metal
5.Pretty Maids - Pandemonium
6.Scorpions - Sting In The Tail
7.Pertness - From The Beginning To The End
8.Die Knappen - Auf Kohle Geboren
9.Airbourne - No Guts No Glory
10.Sabaton - Coat Of Arms

Turpat aiz topa ir Made Of Hate,Black Majesty,Terasbetoni,Accept... Red,Helloween,nu visus jau nenosauksi.
0
10 alfabēta secībā:
A7x „Nightmare”
Audrey Horne „Audrey Horne”
Ghost „Opus Eponymous”
Ishan „After”
Kvelertak „Kvelertak”
Nevermore „The Obscidian Conspiracy”
Pertness „From the beginning to the end”
Sigh „Scenes from Hell”
Skyforger „Kurbads”
The Ocean „Heliocentric”
0
Pagaidām tikai šveiciešu Pertness rulēē ne tikai manā topā.Normāla grupa,šāgada power metāla grupa Nr.1
0
Man gan šie ir tikai sadaļā ''tā smuki kapā, bļa!''.
0
Янтарные Слезы - Ключ К Декабрю ļoti smuks albums Saturnus, Gods Tower, Anathema garā. Itkā 2009.paziņoja, ka izjukuši, bet nekā. Kapā tik tālāk.
0
Šitas laikam atkal nosacīti tukšais gads, kaut kā nevienu izcilnieku neesmu vēl dzirdējis. Ir daži tiešām labi albumi, bet bez filleriem neviens īsti neiztiek. Daži potenciālie kandidāti gan vēl nav noklausīti - Atheist, Solefald, Ihsahn, Tankard, Impaled Nazarene, Watain, Mekong Delta, Manticora...
0
Manticoru izdzēsu ... Mekong Delta kautkā nevelk. Tankard, kā jau Tankard. Tik Solefald iepriecināja. Laikam piekritīšu par tukšo gadu - neviens uz 10/10 nepavilka. Arī 9.5/10 sauja vien ir.
0
Izpildīju šiftdillīti uz Manticora un Tankard jaunāko veikumu failiņiem.

....nu sazipotajiem, protams. Abi ir gluži normāli attiecīgās grupas kataloga pārstāvji, pēc ārā dzēšanas neraud. Tankards pat likās labāks par iepriekšējiem 2.

Beidzot tad nu pieķēros pie atejista. Sākums visai daudzsološs.
0
Tur jau tā lieta. Ja tev jau ir visi pārējie albumi, tad nah vēl tādu pašu tik sūdīgāku.
+1
Uz gada beigām tomēr iznācis viens labs Pogaņec Metal albums. Islandiešu zēniņi Skálmöld . Ādās neģērbjas, zobenus nevicina, bet vienkārši kapā ļoti labi. Wackenā būs jāievērtē dzīvajā.

Skálmöld - Kvaðning (ōsom gabals)

www.youtube.com/watch?v=f2mmSATdBwA...
0
^^ A nahuj tad tev ir visi pārējie albumi? Un nahuj neizdzēst kādu no tiem, nevis jauno?
0
Manticora gadījumā vecie ir tomēr labāki, turklāt daži ir CD formātā, tā ka pagrūti izdzēst (bet par nopārdošanu padomāšu). Turklāt vienkāršāk ir izdzēst jauno, jo vecie jau ir smuki noformēti un salikti atbilstošās mapītēs. Tankard vēl kādu reiz jāuzliek, ir daži neslikti gabali.
0
kazu fani Milking The Goatmachine uz Z-svētkiem izdevuši jaunu albūmu Seven… A Dinner for One

www.youtube.com/watch?v=TO4ZgyIiCmI...
0
^ tas man atgādināja, ka Misery Index arī šogad izdeva jaunu albumu. Novilku klausos tagad - grūti apgalvot, ka ar kaut ko sevišķi izceltos vai pārsteigtu, bet tāda normāla enerģizējoša, kačīga fona muzīka.
0
COFFINWORM (USA) "When All Became None".

Kā metālarhīvos rakstīts pie žanra: Blackened Sludge/Doom Metal, un tieši tā arī tas skan. Ļoti patīkams mikslis, paralēles uzreiz nāk prātā ar nesen nosēdēto YOB, bet nu Zārku Tārpi, protams, ir melnāki.

www.youtube.com/watch?v=zD9NsQsL47M...
0
Āzīši jauki, šķiet ka vairāk Deathcore lauciņā iestūrējuši, bet smuki mauj, man nelikās apnicīgi, izņemot pēdējās dziesmas sākuma - skvīli sāka kretinēt, bet pēc tam panesās simfoniskais orķestris .... Iepriekšējais gan vairāk iespārdīja.
0
vai nevajadzētu tos topus likt atsevišķā tēmā?

Es neatteiktos lasīt - moš ir paskrējis garām kāds labums. Baigi simpātiski, ja albumiem klāt ir kaut īss komentārs, lai var vismaz nojaust, kādā virzienā...
0
Man ar tā šķiet, tik 2011.jāsagaida. Slinkums jau tos komentārus rakstīt.

Krievu CATHARSIS pēc 5 gadu pauzes atgriezušies ar ļoti labu albumu ''Светлый Альбомъ''. Vokāls kā vienmēr augstākajā līmenī, daudz labu dziesmu un mani priecē ka tās neoklasikas gandrīz nav.
0
A Forest of Stars

pirmajā brīdī likās kaut kāds jocīgs, bet nu jau pedējo pāris nedēļu sāk ievilkt savā purvā. ķipa bleķis, bet nav bleķis, kas tas ir bērni ?

www.youtube.com/watch?v=Y5ZgeICs9Go...
-1
Ja atmiņa neviļ, tad tas bija draņķis.
0
Uzrakos tādam grupējumam kā Holy Grail, kas 2010. gadā. laiduši klajā albumu Crisis in Utopia. Lūk, šo gan varētu drošu sirdi saukt par NWOAHM, pretstatā tām bandām, kurus masu mēdītāji nepelnīti tā saukā. Jauni čaļi, kas kapā hevīti, kurā skaidri jaušamas ietekmes no žanra sakņotājiem, tai pašā laikā izklausoties maķenīt moderni. Neteikšu, ka ahujenna pzdēc pzdēc, tomēr patīkami. Vokālists kaut kādā vīzē atgādina Džoni Bušu, ar mazītiņu Ripperismu augšiņās.
0
Gribējās jau drukāt iekš 2011.gada , jo tikai šodien noklausījos , bet izrādās decembrī uzštancēts.
Izlasīju pozitīvas atsauksmes iekš metalarea par vienu krievu bleķa projektu, tad nu skaidrs, ka ir jāvērtē un labi vien ir, ka nepaslinkojos un noprovēju. Ir labs , pat vairāk nekā labs. Jau laiciņu neesmu klausījies bleķi , kas būtu pietiekami sulīgs, lai pat pēc piecām noklausīšanas reizēm būtu lustīte vēl kādu riņķi palaist.

Vapnatak - The right to decide [2010]

www.myspace.com/vapnatak

žēl laigan , ka nav ielikts gabals - Время мечей , tas īpaši labs šķiet.
0
Ievērtēju tādu kājāmgaisā staigājošo brīnumu kā Diocletian (Jaunzēlande) ar albumu "War of All Against All". Nu zin, stiprs, scuko, izklausās. Tāds black/death, "mutņeņkijs" tāds. Nu ja ir dzirdēts austrāļu Ignivomous, tad bišķi uz to pusi, bišķi kaut kas līdzīgs to pašu kivi Ulcerate, tikai ar tādu druscīt netīrāku, bleķīgāku piegājienu. No pirmās reizes grūti spriedumus izdarīt, vien to, ka ir gana spēcīgs, lai klausītos vēl.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas