Sveicieni svētkos!
+2
... jau pagājušajos un vēl gaidāmajos, kas nu kuram vairāk interesē!

www.youtube.com/watch?v=kwPtd0Ke5Jg...

www.youtube.com/watch?v=IfnsQA5z1Ps...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
\m/\m/
+2
+2
fuck christmas
+2
^ nu par to jau arī runa. Pietiktu jau arī ar acu atvēršanu, par ausīm nemaz nerunājot, lai to nojēgtu.
+2
Yohohooooooooooooooooooooo...

www.youtube.com/watch?v=FZo4EQAPB8U...
+2
nu jā - merry thrashmas!
+1
+1
Pievienojos, lai jūsu salavecis neaizdzeras un veiksmīgi danes maisu ar spandeksiem un pentagrammām.
www.youtube.com/watch?v=grwP8QvI1jY...
Jo sevišķi tiem, kuriem jau otrajos ziemsvētkos jābūt darbā.
+1
Pievienojos, priecīgus Ziemassvētkus, lai dāvanu maisi sasniedz galapunktu, salavecis spējīgs netikai tikt mājā, bet arī no tās arā.....

www.youtube.com/watch?v=De47fjH6RKY...
+1
www.youtube.com/watch?v=3drE5LFAdyY...

Principā man neinteresē svētki, kuriir par godu uznaglotam žīdam, kas dzimis Žīdzemē, izplatīja savu sūdu Palestīnā un kura pielūgsmes centrālā vieta nez kāpēc ir Itālijā. Jebkurā gadījumā krīzpilnus jums ziemas saulgriežus un tā rāmāāk ar karstvīnu! It's all about spending time with family, not presents...
-1
nasing spešal!
+1
0
+2
haha.es piedzeros z-sv nakti un vazajos pa rigu.neviena nebija.:D jagaida vel pusstunda,kad bodi vers vala un tad var iet papildinat alus krajumus! PRIEZIGUS JUMS VISIEM SVETKUS!
+1
tb priecigus
+1
un atvainojos,ka neliku garumzīmes.pa dienu nočakarējās kaut kas un nestrādāja. domāju, ka vēl nebūs, bet redz,ka tomēr ir.
+2
man pālī arī dažreiz liekas, ka garumzīmes pašas ieliksies, bet ņehuja! :(
+1
nu, kā dzerās?
+2
nafig, aizbrauc tik pie radiem un meegjini tureet liidzi vecajiem. Sodien tik suudiigi :(
+1
es tikko pamodos. jāiet uz veici pakaļ kkādiem 7%. bet īstenībā baigi garšo un labi iet iekšā. nezinu kāpēc man tā ir.
0
Vakar protams pārrijos. Šorīt arī bišku. Bet jau atkal gribas rīt. Kautkas jāsacep ;)
0
jācep viens Gluchvein!
+2
jāpārstāj vienreiz dzert tas smirnoff's... no vienas puses it kā jūties kā krievu šitas tur kņazs, bet no otras puses tas, ka no rīta pamosties uz grīdas istabas vidū... nav īsti tas, ko gribas ziemassvētkos.
0
jā, radi ir pretty dangerous, krusttēvs nodzirdīt laikam grib.
toties bij viens dikti garšīgs dzēriens, wurzpeter or sth like that, karoch tā kā tāda maigāka un garšīgāka jāgera versija. žēl tik, ka veikalos tādu te nevar nopirkt, baig lab lija iekšā :(
0
Aizliad uz Austriju, tur viņiem šitie visādi ir biezā slānī.
+1
sveicieni svētkos no Pāvesta:)!
www.youtube.com/watch?v=Owbm77gD7iw...
0
Kā ta sasvinējāt vingrotāja dzimšanas dienu?
+1
Nez vai te daudzi atradīsies, kas svinēja tieši vingrotāja dzimšanas dienu.

Ja kas, Lemmy dzimumdiena ir 24. decembrī, tā kā ķeceri metālisti var to uzskatīt par svinību iemeslu ;)
0
Esmu uzēdis un uzdzēris lieku kilogramu (par ziedojums Kluciferam neko nemainītu). Pievilkties ar tik 3x varēju ... tā ka nosvinēts godam ;)
0
Biju pie sievasmātes, piedzerties tā arī nesanāca, ja neskaita 2 ar Intaru izdzertos alus. :D
+1
Nu pašā 24. vakarā tīri labi ieraut paralēli pierīsanās programmai sanāca, pārējā laikā gan viarāk uz pārēšanos vien tika spiests. Svara ziņā vroģe nekas sevišķi mainījies gan nav - apaļš cipars ar drēbēm (tikko nočekoju ). :P
0
^^ būtu labāk pie vīramātes braucis :D
0
^ Man nav. Tev ir vīramāte? :D
+1
Neesmu precējies :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas