CC atkal rīgā!
+2
Visi kko saka par to,ka 18. augustā šamie būšot klāt,bet no kurienes visi tādu info izvilkuši?viņu mājas lapā vismaz nekas tāds nav.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
varbūt, ka myspace ielikts kāds info?
+1
nu tur pēdējais ir 14. augustā Party san.
+1
nu Last.fm ir kautkāda infa
bet ar nekas konkrēts

www.last.fm/event/1337838+Canni...
+6
Jāsaņemās un jāaiziet vienreiz. Tā vairs nevar... 5 reize jau!
+3
man tāda pat doma. Turklāt pa Vakeniem, Bruķikiem un metalmānijām ar gan jau kādas 3x palaists garām :)
+3
njā, ja arī šamie tiešām būs Rīgā tiešām derētu aiziet!
stāvēt pie pašas skatuves un skatīties Fisheram acīs, mēģinot viņu nohipnotizēt, kamēr šamējais lamās visus uz stage!

Vienīgi cik tā biļetīte maksāsies un, kas par Latvju grandiem iesildīs šos gados esošos metaļugas? 8)
-5
nebūtu slikti, ja sanāktu kaut kāda šmucīte un cc vietā uzspēlētu Between the buried and me >:)
-1
m/ --------- m/ Re ku svaigumi
www.youtube.com/watch?v=EaV1TebhiT8...
-2
lastFM vienmēr ir FAIL un nepareiza informācija.
+2
visu cieņu, bet Between the buried and me = gay!

būtu teicis vismaz Dillinger escape plan vai Origin vai Necrophagist!
+6
runaajot par Origin, nezinu kaadel man taa liekas, bet visas dziesmas ir pilnigi vienaadas, vismaz uzsleedz vienu, otru un nekas nemainaas saakumi pilniigi vienaadi, nesaprotu kaa vinus var paklausiities kaads
0
Cannibal Corpse un vispār lielākajā daļā metāla grupu ir tādas pašas ''problēmas''.bet tāpēc jau var paklausīties bišku vairāk un iebraukt, tad arī atšķirs ''vienādos'' sākumus.
0
es runaju konkreeti par Origin...un ko veel var pielikt klaat - tas ir Condemned...nu vispar visi songi vienaa tempaa un visu laiku vienas un taas pashas notis, tikai seciibu nomaina
+2
Dillinger redzēti, Origin nepatīk, Necrophagist šobrīd man nav aktuāls.
Tev varbūt gay, bet tas jau nemainīs manu viedokli par pasākumu >:) un tikpat liels gej kā cc
+2
Nu ja būs, tad tiešām aktuāls ir jautājums par iesildītājiem, jo visas 3 reizes, kad šos redzēju Rīgā (izņemot pirmo reizi 1998. gadā), iesildītāji bija labāki par viņiem - attiecīgi Vomitory, Spawn of Possession un Disavowed :)
+1
Tērauds.
+2
ninja, Dilinger tak ar ir gay + vēl emo :D
+1
^augstāk
a BTBAM es redzēšu Beļģijā 16.feb. :D

bla bet CC arī gribētos, kgan būtu labāk ja atkal kopā ar Spawniem(vai arī tikai SOP)... tolaik, kad bija kopā ar SOP man bija neaktuāli :~(.

+1
heh, atceros, kā tepat panesās teksti par to, ka SoP esot sūkājuši, jo vikālistam dredi... :D
0
vairs jau nav, da i tas vokāls vairs nav SOP vokāls, tagad hujarē Austrālietis (ex-Psycroptic) un koncerti viņiem arī šogād(vai arī nākamgad sākumā Austrālijā) tikai hz kā tas viss izskatīsies... 2xZviedri/Norvēģis/Austr... sastāvā :D ) visi cik saprātu mēģina pa mājām (drošvien pie guitar pro droč :D )
0
tāpat kā Latvijas hokeja komanda Dinamo, daudztautiska komanda :D
0
Uzreiz ināca prātā Dragonfarts - tur jau ar bij jaunzēlandieši laikam divi, briti divi, kitajozs no Honkongas un taustiņnieks ukrainis iz Rīgas :D
+1
Pēc pēdējā CC koncerta Rīga sapratu ka vairs negribu šamejos ne redzet un ne dzirdēt.
0
Es gan labprāt vēlreiz gribētu viņus redzēt iekš MP, kā nekā pirmā smagā blice , ko manas ausis dzirdēja.
0
Ja atbrauks noteikti aiziešu!
+2
Ja neatbrauks - arī aiziešu!
+3
Ja aiziešu - aizbrauks!
+2
Jumts!
+1
buus buus vinji
(:
+2
Bļeģ, bet Rīgu tak ar lielo burtu jāraksta. ja ar to protams nav domnāts kāds ciems Viskonsinā ...
+1
Petenju Maleejs
, vakar, plkst. 17:48
Tev varbūt gay, bet tas jau nemainīs manu viedokli par pasākumu >:) un tikpat liels gej kā cc

Jāuzdod jautājums vispārīgs - Vai metāls Tavuprāt ir gay? :D

Textures
, vakar, plkst. 17:27
runaajot par Origin, nezinu kaadel man taa liekas, bet visas dziesmas ir pilnigi vienaadas, vismaz uzsleedz vienu, otru un nekas nemainaas saakumi pilniigi vienaadi, nesaprotu kaa vinus var paklausiities kaads

Man šķiet, ka praktiski visām grupām, kuras spēlē tehnisko, fikso metālu visas dziesmas ir vienādas - ļurināšana un pļurrāšana pa stīgām! Visām dziesmam, katrai grupai albumos ir vienas un tās pašas fīčas tik mainās izkārtojums...to var uzskatāmi pamanīt grupās, kuras spēlē samērā ātrā tempā! Tāpēc patīkamāk ir klausīties blices, kuras bliež lēnāk, jo var izbaudīt vairāk katru ģitāras noti un bungu sitienus - uzprasi kārtīgam metaļugam, kas ir krutāks - Bloodbath vai Canibal corpse? :)

0
ninja69, šodien, plkst. 09:42
Petenju Maleejs
, vakar, plkst. 17:48
Tev varbūt gay, bet tas jau nemainīs manu viedokli par pasākumu >:) un tikpat liels gej kā cc

Jāuzdod jautājums vispārīgs - Vai metāls Tavuprāt ir gay? :D

minēšu piemēru no, ja nemaldos, 2008.gada metalmania pasākuma polijā, uzstājās immolation, nekādas emocijas manī neizraisa, esmu šo to dzirdējis, šādas tādas vietiņas patīk, bet kopumā, man viņi netraucē dzīvot. Lūk, uzstāšanās laikā džeki taisīja tādas evil grimases, ka noteikti pēc tam sejas muskuļi sāpēja. Man tas liekas geij, noskatījos 3 dziesmas un gāju uz maso steidžu, kur ļurināja smaidīgi cilvēki. Bet tas tikai man, nojaušu, ka citiem atkal patīk ēvil onkuļi. Man patīk Džima Kerija jaukās grimases >:)

cc arī taisa sejas...
0
Biļetes iepriekšpārdošanā no 26.janvāra „Biļešu Paradīzes” kasēs: www.bilesuparadize.lv

Pirmo 100 biļešu cena Ls 10.
Pieejamas arī sēdvietas VIP zonā. To cena iepriekšpārdošanā no Ls 15.

Biļetes iepriekšpārdošanā (pasākumu laikā) varēs nopirkt arī kluba "Melnā Piektdiena" kasē.
0
yeeeehhhh!)
0
es tā arī nesapratu kad viņi būs. 18. augustā?
0
muaahahaha ... es vēlarvien par to žēlīgo "VIP" rēcu. Paņemšu līdzi bāra ķebli un visiem vip'iem priekšā sēdēšu ietaupot 5ls :D

bet nu laikam jau beidzot uz CC jāaiziet. Kautkā visas reizes esmu "veiksmīgi" palaidis garām.
+7
Kas Tevi laidīs iekšā ar bāra ķebli?
Labākajā gadījumā varēsi ienest lietussargu un mēgināt uzsēsties uz tā :)
+3
ja neatbrauks, tad noteikti neiešu!
0
man tas pats, ka iesilditaji iepera vairak, ka pasi CC.
pat tirpinas neskreja parii pie vinjiem..
0
CC + Torture Killer + Lassie the Cat
0
1dien jāčāpo pirkti biļetītes ^_^

Canibal corpse + Desperado aliņš = ļoti labi pavadīts vakars \m/
0
Kas teica, ka es tev aliņu došu?
0
^
nedosi atņemšu ^_^
Desperado(S)
0
Jāpačolē , kas tie Torture killer tādi , bet nu laikam gribējās kaut ko pazīstamāku līdzi , bet tāpat jāiet klausīt.
0
^
Torture killer otrajā albumā vokāls bija no Six feet under!
Žēl, ka uz 3šo albumu Bārnsa kungs pateica, ka viars negrib ielikt savu dusmu sēklu :(
0
Tjā, nu, priekš manis šis bija no pasākuiem, uz ko aiziet gandrīz aiz darīt neko, bet pavelkas daudz labāk, nekā daudzos kaislīgi gaidītajos...Tīri vai bērnību atmodināja :))
0
O jā, bija absolūtais labinieks!
0
Pat mahači bijuši, kā jau kārtīgā zaļumballē \m/
0
^ Kādam ķepu mošpitā piemina?
0
^ skaties komentārus sākumlapā
+2
Man šodien bija slinkums šķirot bildes un video, vēlāk ielikšu. Nofilmēju jautro mošu pie Hammer Smashed Face. A tie divi asiņainie purni derētu tieši priekš šitās dziesmas, jo izskatījās, ka vienam tok ir ar āmuru pa seju ielaists.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas