Vajadzīgs NOKIA lādētājs (smalkais,jaunais,whatever)
0
Varbūt kādam ir lieks Nokia lādētājs? Ar to smalko puļķi galā? Varētu savākt par simbolisku samaksu (1 ālus). Kaķis (suns gatavais!!!) uz jauno gadu sagrauzis jau otro lādētāju :E

Kontaktēt lūgums uz info<alala>truemetal.lv Pasākums visai staidzams :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Šitie maitas plīst viens pēc otra (salocas gals), pērku jaunu ik pēc pāris mēnešiem...
0
Manējais arī nosprāga ātri, bet man komplektā nāca pārveidotājs, lai varētu ar veco nokia lādētāju. Tie vecie nokia lādētāji gan ir izturīgi..
0
Traks lopiņš tev mājās :D
+1
Vairs nav aktuāli (līdz nākamai reizei, drošivein :P)
0
nomušīji lopiņu?
0
Man ir čujs, ka tas tomēr ir tas mežakuilis no Līgatnes parka ar zemo urk-urk:kwī-kwī, nevis tur kaut kāds suns... kur nu vēl kaķis.
+2
droši vien,ka saimnieks pats sapisa un vainu uz citiem noveļ.man pazīstams ar tā izdarīja, ka naktī pārpisies sapisa telefonu un no rīta visiem uzklupa par to,ka ''kāds ir salauzis viņa telefonu un tūliņ pa muti atrausies''. beigās ļoti kaunīgs palika. :D
0
:P
+2
Atkal aktuāli :D
+1
Man sunīši veselus 3 tievos lādētājus nokoda + ipoda austiņām pavisam rūpīgi apgrauza tos galiņus, kas iet ausīs, pašu kabeli nemaz neaiztiekot. Un tomēr es viņus mīlu <3
0
Atkal kaķis pastrādājis?
+1
Kā ta...
0
Nekaunīgi purni kā es lādātējus un lietussargus "aizmirst" hoteļos un Starbucks-veidīgos štābos. Viņiem tur VIENMĒR ir lieki biezā slānī un priecīgi tikt vaļā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas