Neurotic Deathfest
+3
Izlasot ziņu, ka deathgrind supergrupa Lock Up ( metal-archives.com/band.php?id=2756... ) atkal aktivizējusies, pievērsu uzmanību koncerta datumam Holandē, pasākumā Neurotic Deathfest. Iečekoju, kas tas ir par zvēru, un jōōpķe, kas par sastāvu...

Aborted (BE)
Abysmal Torment (MT)
Annotations of an Autopsy (UK)
Antigama (PL)
As You Drown (SE)
Beheaded (MT)
Beneath The Massacre (CA)
Benighted (FR)
Bolt Thrower (UK)
Burning Skies (UK)
Carcass (UK)
Cerebral Bore (UK)
Dawn of Azazel (NZ)
Defeated Sanity (DE)
Dew-Scented (DE)
DrDoom (NL)
Dying Fetus (US)
Enemy Reign (US)
Gorod (FR)
Hour of Penance (IT)
Human Mincer (ES)
Immolation (US)
Insidious Decrepancy (US)
Insision (SE)
Kickback (FR)
Lock Up (UK)
Napalm Death (UK)
Nox (NL)
Origin (US)
Pestilence (NL)
Putrid Pile (US)
Revocation (US)
Rise and Fall (BE)
Rotten Sound (FI)
Rotting Christ (GR)
Septycal Gorge (IT)
Six Feet Under (US)
The End Of All Reason (BE)
The Red Chord (US)
Those Who Lie Beneath (US)
Viral Load (US)

Vēl viena banda gaidāma.

www.neuroticdeathfest.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bahahahahahhaa bļāāāā
0
65 eiriki
0
Fests Holandē, bet nav God Dethroned? Wtf!!!
0
tiktieshaam blaaa
Vajadzeetu sanjemties un meegjinaat tikt. Peec tam Death metaala uz kaadu meenesi pietiktu.
0
O! Jāirē nost mikrobuss un jabliež uz turieni šogad!
izskatās kruts fests...
citādi 5-to gadu uz Brutal assault braukt? kaut kaa gribas citu vidi, ne tikai Brutal assault pilsētas čīčas satikt!
0
Intars aizmirsa pieminēt - festivāla datumi - 30. maijs un 1. aprīlis; 5diena un 6diena, ņemot tikai uz 6dienu biļete - 35 eiro iepriekšpārdošanā.
+1
A kāpēc tikai uz sestdienu? Bolt Thrower tak spēlēs piektdien :P
0
Vienīgi ar palikšanu jāskatās - nav vaļējā gaisa pasākums.
0
es biju domājis - tikai uz vienu dienu.
0
bla! tas gan slikti :( tad ir 3 varianti-atrast hosteli, uzbūvēt telti blakus konča vietai vai gulēt mašīnā...
0
^^couchsurfing.com -> uz vienu nakti atrast toč nekādu problēmu, un gan jau ka kāds vietējais metaļurbs būtu ar mieru izguldenāt
0
^ vai arī hospitalityclub.org. Ir gadījies šito izmantot.
0
^ domā, ka vietējais uzņemtos izgludināt 9 piedzērušos latviešus? :D vietējam tak koma iestāsies
0
tu tiešām domā, ka 9 beigās aizbrauks? :D
0
Nu-jō-ō-ō! Mute sausa sametās, kad to listu ieraudzīju...
0
nu es vispār labprāt aizbrauktu, savulaik bija liels sarkans buss ar 8 sēdvietām pieejams, vairs nava.
0
:D nee nu 9 vienā busā- a, ja sakrājas pilns buss? Ta jau būs smagāk izgludināt kādus aptuveni 45 latvijas alkometaļugas!

Vismaz tad varēs ievilkt ķeksi - biju Holandē - piemīzu, piedirsu visu! un beigās dabūju pa muti! :D
+1
9 diez vai kādam būs iespējas izguldināt, bet principā pavisam reāls variants. 2006. gadā, kad braucām uz Arnhem Metal Meeting, palikām pie vietējā un pat ne metaļora. Mēs gan tik 3 bijām. Vēl arī Grieķijā un Turcijā esmu palicis caur hospitalityclub sarunātās naktsmājās. Vienkārši ir cilvēki, kam patīk tādā veidā dibinātjaunus kontaktus, paši ar aizlaiž kaut kur tādā pat veidā, utt.
0
obļa, kas par gaļas cehu!
0
nu es vienreiz meklēju 4 cilvēkiem Briselē un atradās, tā kā domāju, ka arī tur atrastos

fests btw notiek Tilburgā, netālu no Rotterdamas un ne pārāk tālu arī no Amsterdamas.
vēl jau varbūt ir kādi lētie Ryanair, bet it kā tur tuvumā līdz šim nav bijuši lētie
0
a tāds Hotality club nav? :D
varētu aizbraukt nodibināt kniebšanās kontaktus :P
Braukā apkārt un puļķē kundzes kniebējmuskulī _ mmmm-fetiš? lol
+1
Paziņojums -
O kungi mums ir šodien pievienojies jauns lietotājs - mellene -
tātad! pieprasam kailfoto :D
+1
Varētu arī hostility club - aizbrauc viens pie otra un sakrauj pa mūli :D
0
Holandē jau nekas sevišķi tālu viens no otra. Tilburga ir pie Beļģijas robežas, kilometrus apmēram 30 no Eindhovenas, ~70 no Roterdamas un Antwerpenes, ~100 no Amsterdamas.
0
Kārtējo reizi nākas secināt, ka Last.fm klaji dirš, apgalvojot, ka Death Metal ir mans mīļākais stils - no visa šī bara interesi izraisa tik Carcass un Bottle Thrower - pārējās bandas dziļi pie kājas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas